اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
انحصار کمر مارو در همه زمینه ها خورد کرد
چه اینترنت چه خودرو بابا بزارین این شرکتهای VODAFONE/ORANGE و.... بیان ایران بعدآ کاسه گدای میگیرید جلو ما

عمو اینا همین الانشم انقد خوردن که کاسشون تا 100 نسل بعد خودشون پر باشه که نخوان جلو من و شما دراز کنن! ولی مشکل اینه که سیرمونی ندارن!!!

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دیگه واقعاً وضع افتضاح شده. دیگه رسماً آدم اینترنتش رو روشن می کنه فقط باید حرص بخوره.
اون از وایبر که نیم ساعت روی Connecting میمونه، بعدشم که کانکت میشه با کلی تاخیر پی ام ها رو دلیور می کنه و عکس هم که سند نمیشه و باز هم نمیشه،
اون از اینستاگرام که ارور Couldn't Refresh روی مخ آدمه،
اونم از کلش که تا میای دو دقیقه بازی کنی انقدر اون علامت وایفای میاد اعصابت میریزه بهم و میای بیرون.

حالا خداروشکر چند ماهی هست که کنسول بازی ندارم و سمت Multiplayer نرفتم وگرنه تا الان خودمو از ساختمون پرت کرده بودم پایین :|

دیگه واقعاً کلافه شدم. قرار نیست اوضاع درست بشه؟ این چه وضعشه آخه؟
اعتراض هم که داری میگن با زبان خوش و ادب و احترام با مسئولان صحبت کنید. آخه اینا چیزی حالیشونه؟

آخرین ویرایش:

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
رسما اینترنت را به گند کشیدن هیچکس هم پاسخگو نیست

امروز زنگ زدم به پشتیبانی می گم بالاخره کی قراره این وضع درست شه

می گه مشکل دارید؟ گفتم نه تماس گرفتم ازتون تشکر کنم بگم همه چی عالیه خسته نباشید خدا قوت
:|

<BeHZaD>

کاربر سایت
Feb 6, 2015
100
نام
Ichabod
زنگ زدم به خاطر time out به این مخابرات بگم خسته نباشن !!! بعد وسط حرفام گفتم پینگ بیشتر اهمیت داره تا سرعت دانلود ... پینگ رو که گفت vps استفاده کن :| سرعت دانلود هم از 1.2 mb شده حالا 100 kb/s ! خوب الان زنگ بزنم فحششون بدم ؟ :| روانین به خدا ...

SmileMoON

کاربر سایت
Apr 25, 2014
33
دوستان بهتون پیشنهاد می کنم ازین استفاده کنید.

سلام من پارسال تو این سایت شکایت کردم سه ماه بعد که اینترنت خودش درست شده میگه اینترنتت چشه میگمش دیگه الان چیزیش نیست ولی حسابی هم روش نیست فردا همینطور بدون مشکل باشه گفت پس اگه الان مشکلت حل شده من این شکایت میزنم رسیدگی شد دو هفته بعد اینترنت خراب شد باز... دیگه نرفتم شکایت کنم چون تا سه ماه بعد که اینا جوابتو بدن خیلی اتفاقای جدید افتاده که روزانه شاهدش هستیم ولی راست میگن پیگیری میشه مشکل، نمیخوام تخریب کنم بهتر از هیچیه ولی یبار برا ما کفایت کرد ;)

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
انحصار کمر مارو در همه زمینه ها خورد کرد
چه اینترنت چه خودرو بابا بزارین این شرکتهای VODAFONE/ORANGE و.... بیان ایران بعدآ کاسه گدای میگیرید جلو ما

آخه با این کار های ISP ها آدم نمیتونه بره سراغ انحصار شکنی اینجور که این عوضی های دانلود شبانه رو با هم محدود کردن و سرعت هارو آوردن پایین آدم میترسه پیگیر بشه بعد بر فرض امید خای واهی انحصار بشکنه اون موقع بجا یه لاشخور هزار تا لاشخور می افتن تو جون ما.

warhead7

کاربر سایت
Apr 6, 2015
51
سلام من پارسال تو این سایت شکایت کردم سه ماه بعد که اینترنت خودش درست شده میگه اینترنتت چشه میگمش دیگه الان چیزیش نیست ولی حسابی هم روش نیست فردا همینطور بدون مشکل باشه گفت پس اگه الان مشکلت حل شده من این شکایت میزنم رسیدگی شد دو هفته بعد اینترنت خراب شد باز... دیگه نرفتم شکایت کنم چون تا سه ماه بعد که اینا جوابتو بدن خیلی اتفاقای جدید افتاده که روزانه شاهدش هستیم ولی راست میگن پیگیری میشه مشکل، نمیخوام تخریب کنم بهتر از هیچیه ولی یبار برا ما کفایت کرد ;)
منم اقدام کردم برام اسمس اومد که با فلان کد و ... توی 15 روز دیگه رسیدیگی میشه و بهم زنگ زدن مشکل رو گفتم گفتن به زودی رفع میشه و شد بعد 1 هفته بمممممممممممب دوباره شروع شد
رفیقک از این آدماییه که پینگ میگیره مدام دیروز میگفت میترسم پینگ بگیرم پشتی بانی بگه چون پینگ گرفتی خراب کردی ... :D

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
من دیدم اسم تاپیک رو 93 مونده خوشحال شدم که مشکل همون سال پیش حل شده، ولی مثل اینکه همچنان خبری نیست :|
من نتونستم اسم تاپیک رو عوض کنم از مدیران می خوام یه 94 هم اضافه کنن، اگه خدا بخواد تا 104 هم بریم

Deadly Mamba

کاربر سایت
Apr 3, 2015
40
یه کشور هست به اسم ماکائو البته در واقع یه شبه جزیره کوچک در مجاورت هنگ کنگ هسته

یه بنده خدا ماکوئویی اومده اینترنت خونگیش رو به عنوان public چیز پی ان گذاشته به اشتراک که دیگران استفاده کنند

سرعتش 85 مگابایت بر ثانیه (با مگابیت اشتباه نشه) و پینگش 1 هسته. حجمی هم که به اشتراک گذاشته 22.5 ترابایت هسته و بالغ بر 208 هزار user هم از سراسر جهان دارند به طور همزمان از اینترنت ایشون استفاده میکنند

الان بقول اهالی بلاد کفر speechless شدم موندم چی بگم دیگه

من هم الان 20 روزه می خوام یه دست گیم انلاین بازی کنم هنوز توفیق حاصل نشده :|

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
دوستان بهتون پیشنهاد می کنم ازین استفاده کنید.
دلت خوشه ها داشتم اخبار ایران و میدم که گفت آقا ی واعظی گفتند که امسال پیشرفت داشتیم در عرصه اینترنت
یارو مجریه مینالید از اینترنت
حالا هی برید به آقای واعظی تو صفحه کلوب پست بدید
ذات یکی خراب باشه دیگه بهتر از این نمیشه دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر