اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,891
نام
malek
میگم اسم تایپیک رو عوض کنید بزارید اختلال سال 93 و 94 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین :d
اگه عوض میکنید اینو هم اضافه کنید :d
اختلالات عمدی سال 93 و 94 دولت در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین ملت

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سلام .اقا فرشید چی شد ؟ چه خبر؟ بازی Warthunder رسما داغون شده . 5 دقیقه اول پینگ 170 . بعد پاکت لاست . همش هم لگ میزنه .

Ashkan_crash

کاربر سایت
Oct 10, 2013
51
دوستان بیاید تو پیج این وزیر کامنت بذارید
این مشکل حالا حالا ها با ما می مونه اگه دست رو دست بذاریم باور کنید مثل پارسال تا وسطای تابستون هم طول می کشه ها!

ShIma2014

کاربر سایت
Sep 18, 2014
89
نام
Sh!ma
با کامنت و این چیزا درست نمیشه باید یک کمپین اینترنتی درست حسابی راه انداخت و امضا جمع کرد تا شاید بشه کاری کرد...
خوب یکی شروع کنه ! چرا همه میگین باید این کارو کرد و باید اون کارو کرد !!!!!! (منظورم شما نیستی فقط) !!!
همتون هم میگین و بعد هم یادتون میره ...... باز دوباره چند روز دیگه هم درست بشه دیگه کلا یادتون میره تا دفعه بعد ...... تقصیر خودتونه نمیخواین کاری بکنین و فقط حرف میزنین ......
اگه هم فکر میکنین دروغ میگم پس شروع کنین همون کاری که میگین رو انجام بدین ...... :|

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
خوب یکی شروع کنه ! چرا همه میگین باید این کارو کرد و باید اون کارو کرد !!!!!! (منظورم شما نیستی فقط) !!!
همتون هم میگین و بعد هم یادتون میره ...... باز دوباره چند روز دیگه هم درست بشه دیگه کلا یادتون میره تا دفعه بعد ...... تقصیر خودتونه نمیخواین کاری بکنین و فقط حرف میزنین ......
اگه هم فکر میکنین دروغ میگم پس شروع کنین همون کاری که میگین رو انجام بدین ...... :|

موافقم باهاتون، البته تو این کیس خاص، شخصا خودم رو مناسب رهبری این قضیه نمیدونم چون نه سنم اجازه این کارو میده نه وقتم.اما از لحاظ تکنیکی میتونم کمک کنم.
فعلا هم باید دید آقا فرشید نظرش چیه، اگه موافق باشه از همین فردا استارت کمپین رو میشه زد.

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
من پارسال سایت و چت روم زدم برا اعتراض ولی کسی توجه نکرد .
آقا فرشید تایید کنه یه پیج اینستا باز میکنیم اونجا هم میتونیم مستندات اختلال ها رو بذاریم هم تاریخ و ساعت اعتراض دسته جمعی .

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
من پارسال سایت و چت روم زدم برا اعتراض ولی کسی توجه نکرد .
آقا فرشید تایید کنه یه پیج اینستا باز میکنیم اونجا هم میتونیم مستندات اختلال ها رو بذاریم هم تاریخ و ساعت اعتراض دسته جمعی .

توو فیس-بوک یا کلوب باشه بهتره،چون خیلا دسترسی به اینستاگرام ندارند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر