اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

moriy

کاربر سایت
Jun 17, 2014
22
فوق العاده افتضاح پینگ خوب ولی لگ و دی سی تو World of warcraft سرویس کاهش پینگم 200تا پینگ تو بازی افزایش میده ،بیرون بازی رو کاغذ فقط خوبه................................
امیدوارم یه پیگیری کنند امسال مثل پارسال نشه..

gongbok

کاربر سایت
Jul 15, 2012
35
پینگ افتضاح،سرعت دانلود در حد دایال اپ و قطعی های مکرر
نه میشه بازی کرد نه دانلود کرد
این دولت تدبیر که از قبلی بدتره
لااقل دم عید و تابستون گند نمیزدن به همه چی
این دولت با تدبیر عالیه خودش داره یه ذره امید مردم رو به فنا میده
مچکریم!

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
الان تو بتل از بازی کم پیش میاد بندازه بیرون ولی لگ و درجا زدن هر چند ثانیه کلا امکان بازی کردن رو گرفته،،،،فرشید جان مگه میشه زیر ساخت ندونه چه اتفاقی داره می افته...اگه مقدوره باز پیگیری و اطلاع بده این udp کند میکنند تو بخش ها ی دیگه از جمله انلاین گیمینگ اخلال ایجاد میکنه ....
این بار رو UDP و برادراش اینا نریختن (ایلی) اومدن بسته ارسال و ... شناسایی میکن بعد سرعت Limited می کن برات بشه جهنم برای همین لیگ و پینگ میشه لالیگا (بیشتر لیگ البته):horse:

پ.ن : البته الان همه چیز مثل اینکه از دیشب برگشته سر اولش فکر کنم بیشتر رزمایش بود :twisted:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,782
نام
فرشید
دوستان از دیشب وضعیت سفید شده و محدودیت روی بازیهای آنلاین هم برطرف شده! امیدوارم این شرایط تا اطلاع ثانوی پایدار بمونه! تبریک!!

آخرین ویرایش:

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
دوستان از دیشب وضعیت سفید شده و محدودیت روی بازیهای آنلاین هم برطرف شده! امیدوارم این شرایط تا اطلاع ثانوی پایدار بمونه! تبریک!!

مشکل حل شده؟؟!!! به نظرم زمانی حل میشه که ما بتونیم از سرویسهای آنلاین کشورهای خارجی بدون هیچ دردسری استفاده کنیم ! تا الان که چنین اتفاقی هنوز نیوفتاده
ولی به نظرم جای امیدواری داره :d

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
یه مدت بود من بازی نمی کردم و کلا نت نداشتم.به قدری اعصابم راحت بود که قابل توصیف نیس.چند روز پیش دوباره زد به سرم نتمو دوباره تمدید کردم.2 شب پیش نت رویایی بود،خارجیه خارجی !!! ولی خوب بودن نت 2 ساعت بیشتر طول نکشید که بازم خراب شد.الان هم سرعت دان و آپ داعما در حال نوسانه،پینگ هم دقیقه ای تغییر میکنه.توو بازی هم لگ و درجا میخوره وحشت ناک !!!

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
هر روز چهارشنبه سوری باشه صلواااااااااااااااااااااااات بلند.

t36kse0ar741225esynw.jpg

فکر کنم فقط واسه امروز انگشت مبارک رو در آوردن پا نشیم بریم بیرون :) :) :)

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
یه مدت بود من بازی نمی کردم و کلا نت نداشتم.به قدری اعصابم راحت بود که قابل توصیف نیس.چند روز پیش دوباره زد به سرم نتمو دوباره تمدید کردم.2 شب پیش نت رویایی بود،خارجیه خارجی !!! ولی خوب بودن نت 2 ساعت بیشتر طول نکشید که بازم خراب شد.الان هم سرعت دان و آپ داعما در حال نوسانه،پینگ هم دقیقه ای تغییر میکنه.توو بازی هم لگ و درجا میخوره وحشت ناک !!!

i can relate bro

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام دوستان ...

من یه مشکلی دارم اینکه من از سایت های گیمفا یا سایتهای دانلود بازی مثل p30day دانلود میکنم سرعتم 3 مگ هست ولی برای دانلود از آپلودباز یا فیسبوک مخصوصا با چیز پی ان سرعتم میاد تا 200 kb داستان چیه؟.. بخاطر همین محدودیته سرورهای خارجیه که این مشکل اتفاق میفته ؟...

helgast

کاربر سایت
Nov 30, 2014
230
نام
امرحسین
یعنی چشمم میبینه این نت ایران با قیمتی معمولی نت عالی بده به مردم که توو 15 مین 1-2 گیگ دانلود کنه ؟ مسه بقیه کشور ها ؟

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
یعنی چشمم میبینه این نت ایران با قیمتی معمولی نت عالی بده به مردم که توو 15 مین 1-2 گیگ دانلود کنه ؟ مسه بقیه کشور ها ؟
سلام دوست عزیز من همین الان هر 7 دقیقه 1 گیگ دانلود میکنم سرویس p2p شاتل آرت 1 نامحدود تو 3 روز 28 گیگ دانلود کردم ... ماهی 30 هزار تومن هزینه سرویس

op8xhqnf37edpt8n5jrb.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر