اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
داريم پيشرفت ميكنيم چشه؟
اون زمان jitter 5 بود الان شده 50
اينا هرچي زياد باشه ميگن خوبه خب اينم پيشرفت خوبي داشته تبريك به همه خواب ديده هاي اينترنتي

Sent from my HTC using Tapatalk

دوست گرامی شما کاملا درست فرمودید پیشرفتو توی این عکس میشه دید
790okeamp1wmzjddlry3.gif

یارور انگشتش تونت گیر کرد در نمیومد امشب

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
پینگ از ظهر چهار شنبه تا الان بالاست،با آی اس پی صحبت کردم گفت مشکل از طرف ماست.بازم انگشتشون رفت توو نت.توو بازی انقد عقب و جلو میشه حال آدم بهم میخوره،یه لحظه همه میرن روو ترد میل شروع میکنن در جا خوردن بعد 5 ثانیه دوباره بازی ادامه پیدا میکنه.جالبش اینکه کوچکترین تایم اوتی وجود نداره.خدا باعث و بانیشو از روو زمین برداره،آمین.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دوستان سلام.
من چند وقتی هست که تو این تاپیک نیومدم واسه همین اگه سوالم تکراریه شرمنده.
کسی در مورد مشکلات آنلاین بازی کردن بازی های Xbox One اطلاع داره؟
من تو بازی FIFA15 هیچ مشکلی ندارم. راحت وصل میشم به بازیکنان دیگه و بازی میکنم (البته لگ و delay به کنار)، ولی تو بازی های Forza Horizon 2 و Sunset Overdrive به هیچ عنوان نمیتونم به سرورهاش وصل بشم و بخش های آنلاینشون رو بازی کنم.
دوستان دیگه هم این مشکل رو دارن و اگر هم خودمون بچه های دیگه رو add کنیم بعد از چند دقیقه ار بازی پرت میشیم بیرون.
یکی از دوستان (Bahram B) گفت این مشکل مربوط به کسانی هست که از ایران میخوان وصل بشن (چون خودش اینجا نیست و خارج زندگی میکنه و اونجا مشکلی نداره).
حالا میخوام بپرسم کسی اطلاع و راه حلی واسه این مشکل داره؟ مشکل از اینترنت سراسری هست یا مثلا میشه با share کردن "چیز پی ان" روی کنسول این مشکل رو دور زد؟
قابل برطرف شدن هست؟
یا از برکات این مملکت عزیز ـه و باید بسوزیم و بسازیم؟! )x

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
یا از برکات این مملکت عزیز ـه و باید بسوزیم و بسازیم؟! )x
به قول معروف چرا عادت داریم که عادت کنیم :-&
واسه هرکی بد نشده باشه واسه ملت همیشه در صحنه ما خوب شده فروش کاهش پینگ ها به صورت قارچ گونه ای رشد پیدا کردن

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
برای من چند وقتیه که مثلا از ساعت 6 تا 12 شب یا از 12 ظهر تا 6 پینگ روی 200 به بالا و سرعت دانلود یک سوم هست در حالی که بقیه ساعات روز عادی هستش ولی من اینقدر مودم روشن خاموش میکنم یا DSN عوض میکنم تا درست شه >:)

انگار نت مارو جیره بندی کردن :|

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
سلام به همگی
دوستان کسی خبر داره باز چی شده که اینقدر افت سرعت پیدا میشه با این همه تایم اوت پینگ من 120 ولی اصلا نمیشه بازی کرد یارو تو awاز پشت دیوار با مشت میزنه ،اینقدر م عقب جلو میکنه که حالت بهم میخوره چه گرفتاری شدیم آقا ااااااااااااااااااااااااااااااااااا من فقط میخوام توبیکاریم یه دست درست و حسابی بازی کنم این خیلی چیزه زیاده ای :-o
باعث و بانی این بدبختیها رو خدا لعنت کنه :-&

Nightpower

کاربر سایت
May 18, 2014
8
چرا یهو DC میشم؟
خدا لعنتشون کنه. تا کی اخه؟ اینقدر ترسو هستن ینی؟ هر چی کلیک میکنی *****ه. خنک نشدن هنوز؟ بی پدر مادرا.

منم دقیقا چند وقتیه که همینطوری میشم
هی مودم ریست میدم که بتونم یه پینگ درست درمون بگیرم تا بشه بازی کرد 10 دقیقه نگذشته دیسکانکت میکنه و با پینگ بالا برمیگرده
پارس انلاین - کرج

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
برای یه چیزی حدود 1 ساعت نت من میشه گفت قطع بود هیچ سایتی باز نمیشد و هیچ پینگی نداشتم ولی تو نرم افزار team speak میشد رفت ولی پینگ که باید 16 باشه شده بود 200
نمیدونم دارن چی کار میکنن اینا
مخابرات - تهران

perseus

کاربر سایت
Aug 29, 2009
76
نام
مجيد
از دیروز تا الان معلوم نیست چی شده . اصلا هیچ سایتی رو باز نمیکنه یا فقط سایتای .ir باز میشن نیمساعت درست میشه بعد دوباره خراب میشه . \شتیبانی هم که در دسترس نیست .یا اصلا به \شتیبانی وصل نمیشه یا باید 80 دقیقه تو صف منتظر وایسم....
یه بازی درست نتونستیم بکنم هیچ دانلودم نمیشه کرد...
مخابرات -تهران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر