اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
آقا جریان چیه بعضیا لگ ندارن؟! پینگشوننم خوبه.. مدامم inv میکنن.. کسی هست مشکل نداشته باشه؟ بیاین رازتونو بگین خب

هیچ رازی وجود نداره همه چیز به زیر ساخت بر میگرده شما باید از سرویس دهنده خودت راز و رمز اذیت کردن کاربر رو سوال کنی

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
نت منم امروز ترکیده در حدی که بخش پشتیبانی شاتل رو کلا قطع کردن به جاش یک پیام صوتی گذاشتن که می گه مشکل از ما نیست و این چرندیات ...
حالا باز برای شما وصله ! برای من که اصلا وصل نیست 8-|:|
پس چه جوری این پستو دادی؟:|:d

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
هیچ رازی وجود نداره همه چیز به زیر ساخت بر میگرده شما باید از سرویس دهنده خودت راز و رمز اذیت کردن کاربر رو سوال کنی
والا زنگ میزنی مشترکین زیادی پشت خطن.. وقتی هم جواب میدن میگن نویز داری.. حساب کن کل ایرانیا نیوز دارنا!!!

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
والا زنگ میزنی مشترکین زیادی پشت خطن.. وقتی هم جواب میدن میگن نویز داری.. حساب کن کل ایرانیا نیوز دارنا!!!

خوب شما از تو خود مودم نویز رو چک کن اگه واقعا نویز داشتی که هیچی اگه نداشتی ولی طرف گفت داری هر چی فحش از دهنت در اومد بکوبون تو صورتش:d

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
من ظهر زنگ زدم پشتیبانی پارس آنلاین.یه پیام جدید خودکار گداشته بودن که
به دلیل قطع برخی از خطوط ارتباطی با اروپا این مشکل بوجود اومده..:dozing:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,165
نام
∂αнмα
نت من شده دقیقا اینهو تبلیغی که تو تلوزیون واسه صرف جویی در مصرف برق درست کرده بودن . همه جا تاریک بود بعد یهویی ی ماشیم میومد رد میشد بعد بابا میگفت سریع تا نرفته کاراتون رو بکنید حالا منم Cmd این بقل بازه تا ی دفه پینگ پایین میاد میگن زار تا چهار تا صفحه ی باز کنم :|

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
من نمیدونم پست های من چرا پاک میشه.آقایی که پست های منو پاک میکنی بده ملت واقعیت رو بدونن ؟؟؟!!!! اینجا هم *****ینگ ولمون نمیکنه،پست هام پاک میشه.
جدیدا مد شده به پشتیبانیه هر شرکتی زنگ میزنی یه پیام صوتی گذاشتند که خلاصش اینه : مشکل از ما نیست از زیر ساخته،کاری ازمون بر نمیاد،در حال پیگیری هستیم...10 بار زنگ زدم همینو گفتن بهم.
نت من الان جوری که با چند بار ریست کردن و تغییر ip پینگ به 4.2.2.4 حدوده 130 میده با پکت لاست خیلی کم.ولی داغونه در کل سرعت دانلود ام از 600 اومده روی 20 !!! آپلود هم 5 !!! توو BF همه رو هوا اند یا همه دارن روی زمین اسکی میرن.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
من نمیدونم پست های من چرا پاک میشه.آقایی که پست های منو پاک میکنی بده ملت واقعیت رو بدونن ؟؟؟!!!! اینجا هم *****ینگ ولمون نمیکنه،پست هام پاک میشه.
جدیدا مد شده به پشتیبانیه هر شرکتی زنگ میزنی یه پیام صوتی گذاشتند که خلاصش اینه : مشکل از ما نیست از زیر ساخته،کاری ازمون بر نمیاد،در حال پیگیری هستیم...10 بار زنگ زدم همینو گفتن بهم.
نت من الان جوری که با چند بار ریست کردن و تغییر ip پینگ به 4.2.2.4 حدوده 130 میده با پکت لاست خیلی کم.ولی داغونه در کل سرعت دانلود ام از 600 اومده روی 20 !!! آپلود هم 5 !!! توو BF همه رو هوا اند یا همه دارن روی زمین اسکی میرن.
بابا کاش های وب اونو میگفت اینا از نیوز نمیکشن بیرون :D

big_gamer

کاربر سایت
Feb 20, 2012
15
خب این که مشخصه پرتهایی که مشکل کندی و قطعی دارن به بحث *****ینگ و مانیتور شدن اونها توسط زیرساخت مربوط میشه!
باید بگم که شرکت غیر معتبر زیرساخت زیر نظر سازمان فن اوری اطلاعات انجام وظیفه میکند و دستور مستقیم میگیرد

کلا اینها با دستکاری در پروتکل TCP/IP که بهتره بگم پیچیده ترین پروتکل در شبکه است مشکلات متعددی و ناشناخته ای در شبکه سراسر کشور بوجود اوردند
اینکه میگن ما با انجام این کارها قصد جلوگیری از نفوذ فلان بدافزار یا حمله را داریم کاملا احمقانه و غیر واقعیست که از هر متخصص در این زمینه بپرسید همین رو میگه
دلیلش هم اینه که اگر اینطور بود هیچ کاربر اینترنتی در ایران مورد حمله ویروسها و هک شدن اکانتهای اینترنت خودشون و فیشینگ و دزدی اطلاعات شخصی و.... نمیشدند!!
شرکت نامعتبر زیرساخت کار مهمتری بر دوش خود داره که نمیشه اینجا در موردش صحبت کرد
راه حل هم داره ولی من و شما نمیتونیم کاری کنیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر