اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
خبری از تیم مذاکره نشده ؟! :d

امروز قسمت نشد که مذاکرات انجام بشه!
دو ساعت قبل از جلسه و در حالی که در مسیر بودیم بهمون اطلاع دادن که بعلت نشست جمعی کارشناسان زیرساخت قرار رو به موعد دیگری موکول کنیم و عذرخواهی کردن،

اگر این چند روز دوباره اقدامی انجام شد به سرعت در جریان قرار خواهید گرفت.

زدن پست منو تو کلوپ پاک کردن

این مشکل بد ترم شده

خوب شد گفتید که تذکر بدم!
در مورد پستهای نامتعارف و توهین آمیز طرف مذاکره کننده ما،حتی در تماس تلفنی هم مراتب نارضایتی و ناراحتی خودشون رو از اون وضعیت اعلام کردن، از دوستان خواهش می کنم حتی به خاطر تقویت جایگاه طرف مذاکره کننده ی خودتون هم که شده، از این قبیل تندرویها دست بردارید و فقط در مقام اشخاص حقیقی متشخص نظرتون رو ابراز کنید!

لطفا ترتیب یه جلسه دیگه رو بدید.

به نظرتون مارو نپیچوندن؟

شما فکر کن که من بیخیال این قضیه بشم! :|
خیر، پیچوندنی در کار نبوده، فقط خواستن برای داشتن یک موضع قویتر در برابر ما تجدید قوا کنن! :)

آخرین ویرایش:

L.o.s

کاربر سایت
Oct 4, 2011
796
نام
مسعود
عجیبه!
من خیلی وقته دیگه مشکلی ندارم،شاید دو هفته ای بشه.
نه DC میشم نه پینگم بالاست ...
ایشالا برای همه درست بشه :)

منم اعلام وضعیت کنم.
پینگ 150 تا 160 با اروپا. بدون تایم اوت!!
بازی دوتا 2.مشکل Atuo Dc هم مشاهده نشد.!

البته یه نکته ای رو هم بگم.من انتظار پینگ زیر 100 رو با اروپا دارم.! به امید ان روز.:bighug:

3lectro

کاربر سایت
Jun 23, 2006
132
منم امروز تا الان برای اولین بار ( توی دو هفته گذشته) دیسکانکنت از هیچ سروری نداشتم! حالا اینکه به جلسه امروز که لغو شده ربط داره یا نه جای سوال داره!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
امروز قسمت نشد که مذاکرات انجام بشه!
دو ساعت قبل از جلسه و در حالی که در مسیر بودیم بهمون اطلاع دادن که بعلت نشست جمعی کارشناسان زیرساخت قرار رو به موعد دیگری موکول کنیم و عذرخواهی کردن،

اگر این چند روز دوباره اقدامی انجام شد به سرعت در جریان قرار خواهید گرفت.

خوب شد گفتید که تذکر بدم!
در مورد پستهای نامتعارف و توهین آمیز طرف مذاکره کننده ما،حتی در تماس تلفنی هم مراتب نارضایتی و ناراحتی خودشون رو از اون وضعیت اعلام کردن، از دوستان خواهش می کنم حتی به خاطر تقویت جایگاه طرف مذاکره کننده ی خودتون هم که شده، از این قبیل تندرویها دست بردارید و فقط در مقام اشخاص حقیقی متشخص نظرتون رو ابراز کنید!

شما فکر کن که من بیخیال این قضیه بشم! :|
خیر، پیچوندنی در کار نبوده، فقط خواستن برای داشتن یک موضع قویتر در برابر ما تجدید قوا کنن! :)

سلام فرشید جان،
با کی دقیقا میخوایید مذاکره کنید؟ محمود خسروی یا واعظی؟

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
50364797040116466705.jpg

بدبختانه این امار و ارقام پینگ تایم ها قبلا زیر 100 میلی ثانیه بود و بنده بهترین پینگ رو بین تمام دوستان داشتم!
الان چنان سرعت آپلود افت داشته که نمی تونم ویدئو کلیپ هم آپلود کنم!
پینگ هم که مشاهده میکنید بالای 1000 هم میره و من فقط نقش چوب خشک تو بازی ایفا میکنم!
این همه پول اینترنت و دم و دستگاه و کلی بدبختی بکشی اخرش اینجور اینترنتی داشته باشی :(
تابستونم تابستون نبود !

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,768
نام
فرشید
اقا فرشید گل میشه بپرسم چه مذاکراتی ؟؟
منم فضولیم گل کرده این وسط .

در مورد وضعیت کلی نت و مخصوصا مشکلات گیمرها ( همزمانی اون با مذاکرات وین فقط یه اتفاق بوده!)
یک سری اطلاعات و شکایات کاربران و سوالات مهم مربوط به وضعیت فعلی و برنامه ی آینده رو هم مطرح خواهیم کرد.

سلام فرشید جان،
با کی دقیقا میخوایید مذاکره کنید؟ محمود خسروی یا واعظی؟

جزییاتش رو بعد از انجام خواهم گفت.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
من نگرانم جلسه زیرساختیا فقط برای پیچوندن باشه:-s از اینا بعید نیست.

لطفا سریع یه تاریخ دیگه رو هماهنگ کنید تا بعدن نگن مذاکره؟ شیب بام؟ فرغون؟ بلهه؟ چنین چیزی نبوده اصن>:)

Farshidzarif2012:d;)

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
سوال در مورد موضوعات مذاکرات فعلا نپرسید :d راهکار هاتون رو ارائه بدید انشاا... بعد از مذاکره نتیجه رو کلی اعلام می کنن :x

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
آقا این مذاکره رو راه بندازین باز دوباره شروع شده منم از double xp بتل 4 افتادم اه :(( این نت مارو سرویسس کرده چیکار کنیم واسه اعتراض بیشتر ؟کافی نیست هنوز

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر