اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ssickness

کاربر سایت
May 12, 2014
19
دوستان اینکه مشکل از مخابراته شک نکنید.

بچه ها از آی اس پی های مختلف دچار این مشکل هستن. قبلا هم دقیقا همین بود.

خیلی مشخصه وقتی یه Session UDP (نشستی که تقریبا تمام بازی های آنلاین برای ایجاد ارتباط از اون استفاده می کنن) برای یه مدت زمان خاص (مثلا 15 دقیقه) باز می مونه برای اقدامات امنیتی ترتیبش رو می دن (قطعش می کنن) البته توسط یه سوییچ خودکار.

اگه یادتون باشه دفعه ی قبل هم بچه های Admin خود همین فروم پیش بینی کرده بودند که مشکل قراره تو یه روز مشخص از بین بره و رفت!

البته پارس آنلاین تو مرکز شهید آیت این مشکل رو خیلی کمتر داره ####ولی داره !!!!! ####

من به محض اینکه از سیستک استفاده می کنم دی سی شدن شروع می شه.

Open sky یک دنیا مصیبت داره! (تاجایی که من دنبالش بودم) تماااااااام اکانتهاش هکی هستند هر احدی بهتون گفت اکانت اصلی داره ببخشین احتمال %99 داره خالی می بنده آموزش هک اکانتهاش تو اینترنت هست. اکانتت هم که تموم شه دوباره مصیبت برای تهیه ی مجددش دارید.

یه ذره صبر کنیم درست می شه دوباره. همش تحت کنترل خود مخابراته دوستان. %100 هم امنیتی هست (به نظر من). اگه یادتون باشه پارسال قبل انتخابات هم همین بساط رو داشتیم.

-Crysis-

کاربر سایت
Jan 3, 2014
22
دوستان اینکه مشکل از مخابراته شک نکنید.

بچه ها از آی اس پی های مختلف دچار این مشکل هستن. قبلا هم دقیقا همین بود.

خیلی مشخصه وقتی یه Session UDP (نشستی که تقریبا تمام بازی های آنلاین برای ایجاد ارتباط از اون استفاده می کنن) برای یه مدت زمان خاص (مثلا 15 دقیقه) باز می مونه برای اقدامات امنیتی ترتیبش رو می دن (قطعش می کنن) البته توسط یه سوییچ خودکار.

اگه یادتون باشه دفعه ی قبل هم بچه های Admin خود همین فروم پیش بینی کرده بودند که مشکل قراره تو یه روز مشخص از بین بره و رفت!

البته پارس آنلاین تو مرکز شهید آیت این مشکل رو خیلی کمتر داره ####ولی داره !!!!! ####

من به محض اینکه از سیستک استفاده می کنم دی سی شدن شروع می شه.

Open sky یک دنیا مصیبت داره! (تاجایی که من دنبالش بودم) تماااااااام اکانتهاش هکی هستند هر احدی بهتون گفت اکانت اصلی داره ببخشین احتمال %99 داره خالی می بنده آموزش هک اکانتهاش تو اینترنت هست. اکانتت هم که تموم شه دوباره مصیبت برای تهیه ی مجددش دارید. بعدش شما میگی مشکل از مخابراته الان دوستهای من مخابرات تهران پارس و نبرد هستند 1 دونه تایم اوت یا dc از بازی ندارن قبلا هم نداشتن الان که باز اینطوری شده ندارن.

یه ذره صبر کنیم درست می شه دوباره. همش تحت کنترل خود مخابراته دوستان. %100 هم امنیتی هست (به نظر من). اگه یادتون باشه پارسال قبل انتخابات هم همین بساط رو داشتیم.
من الان پارس انلاینم شهید ایت کجا کم مشکل داره اصلا از دیشب تو گیم نمیره اگرم بره پینگ تو بازی 1000 هست کلا فاتحشو خوندن باز قبلا وصل گیم می شد 10 دقیقه الان همونم وصل نمیشه :( شما میگی مشکل از مخابراته الان چندتا از دوستام تو پیروزی با تهران پارس هستند1 دونه تایم اوت و dc ندارند بعد مشکل ازکجای مخابراته؟!؟!!؟! بدبختیش مال همین پارس افلاین با چند شرکت دیگه تو تهران بقیه شهر ها رو هم من اطلاع ندارم مخابرات درسته یا نه

آخرین ویرایش:

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
اسم کشورمون ایرانه انقدر پایه و اساس گارد نتمون ضعیفه که برای جلوگیری حالا از هر موضوعی که امنیتی هست مجبورا سوئیچ قطع کننده برای پروتکل خاصی بزارن ؟
آقا به جان خودم کلافه شدم دیگه شورشو در آوردن مگه مردم مسخره ان ... هر چی سعی میکنم ادب و احترام رو رعایت کنم و صبر داشته باشم اما دیگه نمیتونم ولشون کنی که کلا همینطوری میزارن بمونه چون نمیخوان مشکل رو از ریشه حل کنن هر بار که این مشکل امنیتی پیش بیاد هی میخوان واسه ما سوئیچ فعال کنن، باشه آقا فعال کنید یه توضیح بدید آخه چرا !
لااقل بگید یک هقته، 2 ماه، ده سال اینترنت همینه که هست مثل چند سال پیش که خاموشی داشتیم تو برق برای ذخیره انرژی (آبروریزی در سطح تیم ملی) آقا دلم پره یه بازی به کجای کی بر میخوره نمیزارن بازی کنیم کلافه شدم ...

پ.ن : انقدر وضع نت داغونه الان نمیتونم سایت دانشگاهمو باز کنم عجب ! نصفه لود میکنه صفحه 200 کیلوبایتی ورود رو !

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اینترنت مخابرات گیلان الان حدود 1 ماه مشکل داره اینجا,اول که یه روزایی به psn وصل نمیشد ..یه ساعتای خاصی درست میشد بعد هم این موضوع که الان پیش اومده
بدبختی اینه زنگم میزنی به پشتیبانیش میگن مشکلی وجود نداره و همه چی درسته ,های وب هم که همینطوری شده و دیروز فقط چند ساعت اوکی بود باز مشکل پیش اومد
یعنی واقعا کی میخواد این وضع درست شه !؟ 2 ماه که اونور ,1 هفته هم اینور .....

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوستان report کنید وضعیت حال حاضر رو.
خواهش می کنم پستای جو منفی که کامنت ندید وزیر نمیخونه بریم فحش بدیم ندید. دیدید که وزیر جواب داد. خواهشا کاری نکنید که \!/ استفاده بشه.

به کامنت زدن با ادب و احترام ادامه بدید. بعله نت ضعیفه این کاراشونم مسخرس ولی باید کلو ببینید. یه مساعلی هست که خطرناکه ولی اونا دارن حل میشن. تا الان فقط کاربر اضافه میکردن و به فکر توسعه نبودن مال همینه به مرز انفجار رسیدیم. ولی یه حسی هست ته دلم که میگه درست میشه نت.

نباید انتظار نت EU رو از رتبه آخر سرعت داشت. اینجا ایرانه. باید درستش کنیم جای اینکه بنالیم. پس کامنت زدنو قطع نکنید

یادتون باشه هر کامنتی که میزنید این سه تا چیز توش باشه:1 انتقاد از زیرساخت(که همه میدونن جز دزدی کاری نمیکنه ) 2 پینگ بالا 3 (مهمترین) اخلال در پروتکل UDP

محمود واعظی محمود واعظی محمود واعظی
محمود واعظی محمود واعظی
اگرم عضو نیستید با اسم هچل هفتم که شده عضو شید

ssickness

کاربر سایت
May 12, 2014
19
دوستان report کنید وضعیت حال حاضر رو.
خواهش می کنم پستای جو منفی که کامنت ندید وزیر نمیخونه بریم فحش بدیم ندید. دیدید که وزیر جواب داد. خواهشا کاری نکنید که \!/ استفاده بشه.

به کامنت زدن با ادب و احترام ادامه بدید. بعله نت ضعیفه این کاراشونم مسخرس ولی باید کلو ببینید. یه مساعلی هست که خطرناکه ولی اونا دارن حل میشن. تا الان فقط کاربر اضافه میکردن و به فکر توسعه نبودن مال همینه به مرز انفجار رسیدیم. ولی یه حسی هست ته دلم که میگه درست میشه نت.

نباید انتظار نت EU رو از رتبه آخر سرعت داشت. اینجا ایرانه. باید درستش کنیم جای اینکه بنالیم. پس کامنت زدنو قطع نکنید

یادتون باشه هر کامنتی که میزنید این سه تا چیز توش باشه:1 انتقاد از زیرساخت(که همه میدونن جز دزدی کاری نمیکنه ) 2 پینگ بالا 3 (مهمترین) اخلال در پروتکل UDP

محمود واعظی محمود واعظی
اگرم عضو نیستید با اسم هچل هفتم که شده عضو شید

آقا این دوستمون درست میگه صفحه ی cloob وزیر لطفا کامنت بزارید دفعه ی پیش هم فکر کنم همین چاره ساز شد. به بقیه هم خبر بدید.

روی آخرین پست ایشون کلیک کنید بعدش می پسندم رو که کلیک کنید می تونید پاسخ بدید اونجا مشکلمون رو بیان کنید.

ssickness

کاربر سایت
May 12, 2014
19
به مولا همین الان مشکل برگشته! از مین 20 دیسکانکت های الکی شروع شد. بقیه هم چک کنن بگن جان هرکی دوس دارید!

دوست عزیز تاریخ کامنت ها رو بخونید! همه الان در جریانن که مشکل برگشته لطفا در صفحه ی وزیر کامنت بزارید. مودبانه :)

محمود واعظی

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
دوست عزیز تاریخ کامنت ها رو بخونید! همه الان در جریانن که مشکل برگشته لطفا در صفحه ی وزیر کامنت بزارید. مودبانه :)

محمود واعظی
ملت بدبختی هستیم! نفرین شدیم! همین پیش پات بازی برده رو leave زد! معنی این حرکت چی هست که فقط یک روز مشکل رو درست کنن؟؟؟

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
آقا حالا من عصبی بودم چرا سریع جبهتون عوض میشه ! کی رفته اون کامنت رکیک رو توی پیج وزیر داده ... عزیزان تقریبا از اوایل این مسئله کامنت گذاری شرکت داشتم، با کسی خصومت ندارم عصبی بودم هیچ جایی هم نیست که حرف منو بفهمه بالاخره یه جا باید دردودل کنی خالی شی گاهی آدم مجبوره اینطوری برخورد کنه من از همه عذر میخوام.

دفعه پیش هم همین کامنت دادن باعث شد ببینن مردم اهمیت میدن به این موضوع و برسی کردن به کامنت دادن ادامه بدید پست جدید وزیر رو نزارید فقط تشکرات تشکیل بده که مشکل ناپدید شه زیر کامنت ها مشکلات رو مطرح کنید ...

ممنون از همه دوستانی که تا همین الانشم دست نکشیدن و دارن همکاری میکنن، فدایی دارین :) :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر