اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دقیقا پینگ داخلی منم از این ساعتا میرسه به 100. ربط دارن؟

----------------------------------------------------------------------
دوستان عزیز (بی تفاوت باشیم ) لطفا اینجا اسپم ندید plz تنها راهه. هرچقدر که توجه نکردن بدتر میریزیم سرشون.
blue pulse بر کنسول هر گیمری که نا امید بشه.
Death screen بر pc هر گیمری که ناامید بشه.

Farshidstar2012 عزیز لطفا قانونی واسه پست اول بذارید ک اینایی که فقط انرژی منفی میدن اخطار بگیرن. برا گریه زاری اینجا تایپک هست
خیر عزیز پینگ ربطی به انسداد پورت ها نداره.

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
توی پیج وزیر کامنت بزارید ... تعداد کامنت ها خیلی کمه .

ملت اینجا تماشاچی هستند فکر کنم:d بقیه می کامنتن چرا ما؟

بقیه: بقیه میکامنتن چرا ما؟ بقیهِ بقیهِ: ول کن باو دیگران بکامنتند و ما بلایکیم. دیگران: بقیه درستش میکنن. ------------> X به سمت بینهایت میل میکند:|

moriy

کاربر سایت
Jun 17, 2014
22
آدم نمیدونه بخنده گریه کنه...دیشب تو world of warcraft با گیلد رید بودم باید قبل هرباس یه ریست میدادم تنظیمات رو چون سر هر 7:30مین دی سی میشدم خوشبختانه اینجوری تا گروش رفتیم ولی ساعت شد 2:00....دیگه کاریش نمیشد کرد
شرکتی هم هست که بعد ساعت 2 پینگش مثل قبل باشه ؟

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اقا مال من بدتر شده . از دقیقه 6 به بعد کلن پاکت لاس 100 درصد میشه . قبلا نوسان داشت . الان فیکس میشه رو 100 درصد

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
ملت اینجا تماشاچی هستند فکر کنم:d بقیه می کامنتن چرا ما؟

بقیه: بقیه میکامنتن چرا ما؟ بقیهِ بقیهِ: ول کن باو دیگران بکامنتند و ما بلایکیم. دیگران: بقیه درستش میکنن. ------------> X به سمت بینهایت میل میکند:|
کلا ما همینطوری هستیم . همش منتظریم دیگران کار کنن و لقمه کنن بزارن دهنمون .... دوزار تلاش نمیکنیم ...

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
برای من هم کوچکترین تغییری نکرده و هم چنان نابوده. دیروز که کلا به سرورها هم کانکت نمی شدم! امروز کانکت می شم ولی همچنان غیر قابل استفاده!
توی FiFA که سر یک تایم خاص و مشخص و یکسان دقیقا لگ های فوق شدید شروع می شه و بازی هر چند ثانیه به طور کامل متوقف می شه و کلا ادامه دادنش غیر ممکنه - توی MW هم خیلی راحت دیسکانکت می شه.

Des ToDes

کاربر سایت
Mar 29, 2014
28
: doros konid dge agha torokhoda...alan doros shode nim saat dobare kharab shode...bezarid salem bemone dg akhe chikar darin be UDP Port please? lotfan in moshkelo hal konid jenabe doktor
اشکان : من فقط برای اعتراض به UDP تو این سایت مزخرف به درد نخور عضو شدم خواهش میکنم درست کنید ! من بدبخت 3 ماه دیگه باید برم سربازی .... میخواهم تو این مدت lol بزنم شما دهن مارو سرویس کردید ما اصلا یه وزیر کارکشته دیگه میخواهیم ...

بهروز : بابا الووو عمو جون حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ <<UDP رو درست کن>> تو چیکار داری به اختلال تو شبکه مثلا اجتماعی.زدین UDP رو ترکوندین.مردی مشکل اصلی رو بگو.بگو ریدین بگوووووووووووووو
میثم : کسی میتونه عکس اینو ثابت کنه ؟؟؟
حسین : UDP رو درسسسسسسسس کن
علی : udp....,وزیر جان باز خراب شده...تو رو خدا ردیفش کن...
محمد : به خدا اگه اون دنیا خدا خواست منو بفرسته جهنم یگم کجا زندگی کردم می گه تو جهنمتو رفتی بیا برو بهشت والا به خدا

بچه های فعال و ببین ، آ ماشالا :))

:))

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
: doros konid dge agha torokhoda...alan doros shode nim saat dobare kharab shode...bezarid salem bemone dg akhe chikar darin be UDP Port please? lotfan in moshkelo hal konid jenabe doktor
اشکان : من فقط برای اعتراض به UDP تو این سایت مزخرف به درد نخور عضو شدم خواهش میکنم درست کنید ! من بدبخت 3 ماه دیگه باید برم سربازی .... میخواهم تو این مدت lol بزنم شما دهن مارو سرویس کردید ما اصلا یه وزیر کارکشته دیگه میخواهیم ...

بهروز : بابا الووو عمو جون حالت خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ <<UDP رو درست کن>> تو چیکار داری به اختلال تو شبکه مثلا اجتماعی.زدین UDP رو ترکوندین.مردی مشکل اصلی رو بگو.بگو ریدین بگوووووووووووووو
میثم : کسی میتونه عکس اینو ثابت کنه ؟؟؟
حسین : UDP رو درسسسسسسسس کن
علی : udp....,وزیر جان باز خراب شده...تو رو خدا ردیفش کن...
محمد : به خدا اگه اون دنیا خدا خواست منو بفرسته جهنم یگم کجا زندگی کردم می گه تو جهنمتو رفتی بیا برو بهشت والا به خدا

بچه های فعال و ببین ، آ ماشالا :))

:))

تعداد کممممممممههههههه:|

:d

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
doktor
اشکان : من فقط برای اعتراض به UDP تو این سایت مزخرف به درد نخور عضو شدم خواهش میکنم درست کنید ! من بدبخت 3 ماه دیگه باید برم سربازی .... میخواهم تو این مدت lol بزنم شما دهن مارو سرویس کردید
ما اصلا یه وزیر کارکشته دیگه میخواهیم ...

اتفاقاً خیلیم عالی..:lol:
مشکل همچنان باقیست..پارس آنلاین

Iq_Yakhi

کاربر سایت
May 14, 2014
38
نام
سپهر
یکی از دلایلی که باعث میشه بچه ها مشکلشون رو اینجا مطرح کنن جای پیج وزیر مشکلات خود سایت کلوبه کسی رغبت نمیکنه عضوش شه ... مشکل منم که تا حدی برطرف شده بود برگشته، پارس آنلاین - کرج :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر