اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
خب خدارو شکر اینطور که به نظر میاد مشکل برای خیلی از دوستان یا کامل حل شده یا بسیار محدود و مقطعی شده طوری که زیاد به چشم نمیاد ، میزان پیشرفت این تاپیک در روز های اخیر هم نشون میده که خیلی از دوستان دیگه مشکل ندارند و نمیان اینجا اعلام کنند و رفتند سر بازیشون.:d

همونطور که گفتم مشکل خود بنده هم مدتی هست حدود 95% برطرف شده فقط ممکنه در طول روز 1 بار این مشکل پیش بیاد اونم سریع میشه رفعش کرد با چند روش ساده.

به نظر میاد فشار ها بسیار موثر واقع شده و از روزی که وزیر محترم با خبر شدند مسائل مربوطه روز به روز داره بهبود پیدا می کنه ولی یادتون باشه تاپیک تا زمانی که مشکل حتی برای یک نفر هم باقی مونده باشه باید ادامه پیدا کنه تا مشکل به طور کامل و 100% حل بشه و هیچ کس دیگه مشکل نداشته باشه.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
الان هر کی اعلام نکنه یعنی مشکل نداره؟:d اعلام نمیکنیم چون فایده ای نداره!
من بدبخت 1 درصد هم حل نشده !:|
باید اعلام کنید عزیز تا پیگیری بشه ... لازم باشه فیلم هم بگیرید شخص بنده ارسال می کنم به مراجع مربوطه از طریق شکایت یا تماس با وزیر در سایت خودم هم اپلود می کنم و در فیس بوک و آپارات و کلوب و توییتر و ... هم منتشر می کنم تا بلکه پیگیری بشه.
از اینکه اعلام نکنید چیزی بهتون نمیرسه.

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
الان هر کی اعلام نکنه یعنی مشکل نداره؟:d اعلام نمیکنیم چون فایده ای نداره!
من بدبخت 1 درصد هم حل نشده !:|

دوستان من اومد بگم مشکل من یک ثانیه هم حل نشده ! دلیل سر نزدنم به تاپیک هم استفاده از نرم افزار های عبور از تحریم می باشد! که مشکلم رو حل کرده ! دیگه این قضیه واسم خسته کننده شده حوصله و اعصابشم ندارم که پی گیری کنم !

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
کلا مال من از پایه خرابه زنگ زدم میگه اختلال شبکس. میگم چرا مختل شده میگه نمیدونم!!!

- - -ویرایش - - -

کلا مال من از پایه خرابه زنگ زدم میگه اختلال شبکس. میگم چرا مختل شده میگه نمیدونم!!!

Mehr@b8888

کاربر سایت
May 11, 2014
19
نام
محراب
آقا چرا این freshboy123 اینطوریه؟؟؟؟ داره همین طوری کامنت میزاره که پستای ما بره پایین بیاید مشکلتون رو مجدداً بنویسید لطفا

حيفه mehrab888 که بخاطر این شخصیت بن شد :((

داداش. من تا این مشکل حل نشه هستم

Isp:mobbinnet خيلي وضعم خراب تر هم شده

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
داداش. من تا این مشکل حل نشه هستم

Isp:mobbinnet خيلي وضعم خراب تر هم شده

به به ببین چه تیکه ای اومده :d
من رفیقم تو پشتیبانی مرکز تماس مبین نته.دیدمش بهش گفتم به شما زنگ نزدن برا این مشکل؟ گفتش که نه اصلا !!!؟؟ منم بلادرنگ یه پس گردنی نثارش کردم گفتم تو که راست میگی آخه b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر