اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ahmadsipey

کاربر سایت
Jan 31, 2013
32
نام
ahmad
من چندراه کشف کردم دارم تست میکنم تاحالا رو 2 بازی مهم تست کردم جواب داد ایشاله تست نهایی انجام دادم براتون میزارم تو این مملکت نباید منتظر کسی بود باید یاد گرفت مبارزه کرد این نتیجه ای که بعد 2ماه خواهش بهش رسیدم واقعا واسه خودم متاسفم که تو این مملکت اینجوری تحقیرمون میکنن

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
امروز مشکل من به کل برطرف شده دیروز هم خوب بود
سه دست پشت سر هم bf4 رو بدون هیچ لگی بازی کردم از قبل هم خیلی بهتر شده
یک مگ مخابرات گیلان

Grand master

کاربر سایت
Dec 1, 2013
517
نام
الیاس
الان ۴ روز می‌شه بی‌اف ۴ بازی کرد بدون مشکل ولی‌ بقیه بازی ها مشکل دارن:(. کلا بد از ۲۰ sec یا ۳۰ sec از شروع بازی , ۱۰ sec دلی می‌شه .تو دوتا ۲ هم سرور رو روسیه هم می‌کنم ولی‌ تغییری نمی‌کنه
در مورد پستو کامنت نزاشتن هم باید بگم دیگه ۱% امید هم ندارم در مورد بی‌اف ۴ هم همون ۱% امید رو داشتم چون میدونستم بازی‌های شووتر و اکشن تو ایران طرفدار زیاد داره ولی‌ بقیه بازی ها ..... ..این مشکله تایم مجانی‌ شبانه هم بد جور رو مخ هستش یادمه ۶ یا ۵ سال پیش مشکلی‌ به نامه تایم فری شبانه نداشتیم ( یا نبوده اینترنت بده از ساعت ۲ )الان این ساعت رو تا ۱۲ و یا بعضا ۱۲:۳۰ یا ۱ کاهش دادن . فکر کنم بده ۳ سال تایم فری شبانه از ساعت ۱۰ شروع می‌شه ( چون هیچ کس به جز من در این مورد معترض نیست ) عملا دیگه نمی‌شه رید یا چیزی رفت به خصوص با خارجی ها
Heroes-of-Newerth

Dota 2

SMITE

League of Legends

باید با این بازی‌ها و خیلی بازیهای دیگه خداحافظی کرد=;

آخرین ویرایش:

taha omid

کاربر سایت
Oct 7, 2010
7
نام
taha
اقا اونایی که مشکل دارن مثل خودم, لطفا زنگ بزنید و بگید من از اینترنتی که پولش رو دادم نمی تونم استفاده کنم پولم رو بهم برگردونید. 100 نفر این کار رو بکنیم ببینند مشتری ها دارن کم میشن به زیر ساخت فشار میارن و ok می شه. تو این مملکت بی قانون قانون جنگلی فقط از طریق مالی و اقتصادی می تونید بهشون فشار بیارید. تا 100 سال هم اگه طول بکشه اونا تا وقتی می بینن شما دارید پول می دید و هنوز مشتری هست هیچ کاری واسه بهتر شدن نمی کنن. به هیچ راضی نباشید.

k1_24

کاربر سایت
Apr 28, 2013
271
نام
Kayvan
مشکل که حل نشده /:)

ولی راه برای حل کردنش هست چندتا !ساده هم حل میشه ولی پینگ از حالت عادی بیشتر می شه

اگه واقعا از این وضع بدتون میاد به جا اسپم دادن و گزارش چند دست بازی کردن یه راه حلی واسه خودتون پیدا کنید یا به پست جفنگ دادن تو این تاپیک ادامه بدین :d

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
من امروز 4 دست فیفا بازی کردم هیچ مشکلی نبود و به خوبی بازی ها به پایان رسید!!

یه امتحان بکنید شاید درست شده باشه!

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
من امروز 4 دست فیفا بازی کردم هیچ مشکلی نبود و به خوبی بازی ها به پایان رسید!!

یه امتحان بکنید شاید درست شده باشه!

فیفا رو بازی کن تا شب ببین همینطوری میمونه یا نه
بتل 4 روز اوکی بود .. تا بحال بعد 20 مین دوباری دی سی شد :|
فیفا که تا دیشب خراب بود !

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
آقا اعصابم خراب شده....تو آبادان خراب شده 10دور اومدم کالاف بازی کنم میمومد بیرون اومدم بی اف 4 بازی کنم میومد بیرون...زنگ زدم پارس آنلاین آبادان میگه با تهران تماس بگیر پشتیبان فنی مرخصیه...زنگ زدم تهران میگه کابل تلفن رو عوض کن...منم... احمق شدم رفت خریدم...درست نشد...دوباره زنگ زدم میگه جنس سیم تلفنا خوب نیست...بابا من روزی 20 دفعه اتصالات رو چک میکنم...هر روز کابل عوض می کنم...تو رو خدا ما رو خر فرض نکنید....

My PSN Id: Abadan-Game

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر