اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
خوب دوستان امار نشون میده که 95% مشکل دارن و اون 5% هم هنوز مشکل پدیدا نکردن ای اس پی مخابرت دارن.

پیشنهاد میکنم از کانکشن بریچ استفاده کنید. ولی هیچ تغییری تو تنظیمات dns انجام ندید.

بنده هم ی2 تا سرور دارم دارم cdn میکنمشون یکی تو ایران ویکی تو eu که با استفاده از ssh و پی ان میتونید مشکل رو برطف کنید.

یکم اماتور تر توضیح میدی

برا من بریجه ولی مشکل دارم ispپارس انلاین.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

DAT 47

کاربر سایت
Jun 14, 2010
629
نام
A R M I N
آقا پی ام خصوصی بدید تا بگم

- - -ویرایش - - -

ttl 40 net khodame
ttl 47 mal narmafzare vasle be germany
15128612545441109367.jpg

دوستان ttl به معنای time to live هست که از 0 متغیر هست تا 250
که هر چقدر به 250 نزدیک تر باشه پاکت لاست یا تایم اوت کمتری رو داریم
این هم که میفرمایند نرم افزار هست که اگه بگن شناسایی میشن دروغ هست و میخوان جو سازی کنن
این نرم افزار مثل V******N*******P میمونه و مسیر رو تغییر میده و واسه همین ttl تغییر کرده .

دوستان همین الان خودتون میتونید تست کنید ببینید
وقتی یه پورت دستکاری بشه یا بسته بشه نمیشه بازش کرد اونم با یه نرم افزار
یه معقوله هست به نام فناوآری اطلاعات
یعنی این که پهنای باند ورودی به کشور رو اول روش فنآوری انجام میدن بعد میرسه دسته ما مصرف کننده
اگه این مبحث که انجام نشه که مملکت 2 روزه میره رو هوا ؛واسه همین یه عده باز امدن از اب گلاآلود ماهیرو سریع بگیرن و سو استفاده کنن این بگم که
حالا این فناوری میتونه هرچی باشه بستن یه پورت باز کردن پورت یا هزاران هزار چیزه دیگه

یه ضرب المثل جالب که میگه
شهر که شلوغ بشه قورباغه هم هفت تیر کش میشه

arzfrd

کاربر سایت
May 6, 2014
22
دوستانس چرا من دو سه روز کامله دی سی نمیشم؟!های وب دارم تهران.والا من که خیلی حالیم نیست این چیزا ولی ممکنه به نوع خطوط هم بستگی داشته باشه؟!چون این خط ما یه کم عجیب غریبه روز اول انتشارش تایتان فال رو داشتم با سرعت 5.5 مگ بر ثانیه دانلود میکردم با این های وب! :d

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
آقا من تهران با ۱۰ تا نت مختلف تست کردم همشون مشکل داشتن ولی دیروز رفته بودم لواسان با نت مخابرات بدون لگ و دی سی بازی کردم ! واده هل !

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
مخابرات تهران: مشکل داره
پارس آنلاین تهران: مشکل داره
بومرنگ کیش: سالمه ، مشکلی نداره

فكر ميكنم يواش يواش برا هممون درست شه چون برا خيليا كه تا پريروز مشكل داشتن حل شده . خب بالاخره دو شاخه نيست كه در بيارن يا وصل كنن پس زمانبره . به اميد خدا به زودي برا همه حل ميشه:)
اونايي هم كه تا پريروز مشكل داشتن ولي ديروز اينا تونستن بازي كنن بيان بگن ببينيم امروزم ميتونن يا نه فقط زنگ تفريح بوده؟
Sent from my HTC Phone using Tapatalk

SMTheGreat

کاربر سایت
May 4, 2014
222
نام
محمدرضا
آقا من تونستم با برنامه Hotspot Shied Elite بدون دی سی بازی کنم.فقط باید اکانت Elite رو بخرید.1 ماهه 5 دلار.سرور UK راحت بدون بالا رفتن پینگ تایم و کوچکترین دیسکانکت بازی کردم.بازی هایی که من دارم و همگی دی سی میشدن : Heroes of Newerth , Call of Duty Ghost , Company of Heros 2 همه اوکی هستن

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید

دوستانی که پستهای خارج از تاپیک گذاشتن هر چه زودتر پستهاشون رو ویرایش کنن ، در غیر اینصورت به مدیران گزارش میشه وتاپیک موقتا بسته خواهد شد، اینجا جای فلسفه بافی و حرف خارج از تاپیک و طرح مسائل س.سی و اجتماعی نیست، فهم این موضوع اینقدر سخته؟ این بار هزار و یکم!!

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خوب بالاخره يه كاري كردن كه ديگه تايم اوتي با 4.2.2.4 دريافت نمي كنيد اما جالبيش اينه در بازي بعد چند دقيقه لگ هاي پشت سر هم مي گيريد

ديگه يه كاري كردن كه نميشه بهشون گير داد ! بري به ISP بگي لگ دارم ديگه خودتون مي دونيد چه مدل جواب هايي ميدن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر