اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
آخرين اميدمون اينه كه دارن براي روز ارتباطات آماده ميشن تا خودي نشون بدن مثلا من سرعت دانم 400 بود الان شده 800 . اينا مثلينكه ميخوان كيفيت نت رو بهتر كنن چون اصلا هدف هم همين بوده ولي خب فك كنم مثل چند سال قبل هنگام دستكاري و پيوند زدن يه چيزي رو ناقص كردن . خودشم داداش مگه دولت جمعه ها ميره پيكنيك كه شما ميگي رفتن استراحت ؟!

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
مثلينكه ميخوان كيفيت نت رو بهتر كنن چون اصلا هدف هم همين بوده

بله بله اصلا تمام هدف مسئولین عزیز تو این 10 سال گذشته درست کردن و ارتقاع کیفیت بوده که تو این چند سال کوسه های نامرد یا کاپیتان های کور کشتی ها با اون لنگر هاشون نمیزاشتن
الان هم که پورت های عوضی نمیزارن مسئولین زحمت کش، اینترنت رو درست کنن.

:|

oktay50000

کاربر سایت
May 11, 2012
70
یعنی بعضیی ها خیلی ساده هستن که فک میکنن به این سرعت درست شد!!
قبلا هم همینطوری بوده 1 روز خوب 2 روز بد
وقتی اوکی هست که اصلا دیگه این ارور رو نبینید

Vdiesel

کاربر سایت
Jan 5, 2014
15
عزيز شما اونور نوار كاست هم گوش بده بد نيست . خب مرد مومن نامحدود قانونش اينه چون اكثرا دانلود هاي سنگين شبا انجام ميگيره مال محدود ها هم بالعكسه صبحا عاليه شبا فاتحه

داش چی داری میگی عزیزم اول بخون درست من چی گفتم بعدش جواب بده این جوابی که دادی تو چه ربطی به حرف من داشت

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
من هنوز کلا مشکل دارم سر خود رفته چی گفته واسه خودش
چه احمق هایی پیدا میشن حالا خوبه 1 ساعت دیگه همین آقا مثل سگ Timeout بشه

یه مشت بچه ریدن تو پیچ این وزیره

اينجوري كه اينا دارن ازون بيچاره اعتراف ميگيرن ديگه فكر نمي كنم ايشون حتي بخونه تا چه برسه به پيگيري
بابا اونجا براي وزير ارتباطاته بقالي نيست كه بريم بگيم عمو اين چه زهرماريه دادي به ما؟! والله به خدا الان مردم حق ندارن سر بقالي اين ادا ها رو در بيارن تا چه برسه به شخصيت هاي دولتي

azaz

کاربر سایت
Aug 25, 2011
34
نام
شهاب
شما هم دلتون خوشه ها
طرف وزیر مملکته هزار تا کار و زندگی داره. همین که یه پیج داره که مردم می تونن توش نظر بدن خودش خیلیه.
حالا انتظار دارید از صبح تا شب توی اینترنت باشه بیاد کامنت هایی که یه مشت بچه ریختن با تهدیدو فحش دادن فکر کردن به هرچی می خوان میرسن.. انگار باباشونه که هرچی بگن بگه چشم الان براتون درست می کنم.
هی گفتیم با احترام براش موضوعو شرح بدید بره پی گیری کنه شاید 1% وضعیت رو درست کنه.
الان همین که صفحه رو حذف نکنه باز جای امید واریه

کار و زندگیش رو خوب اومدی، آخه ایشون وزیر نفت هستن ، حالا لطف میکنن در مورد اینترنت فکر میکنن باید تشکر کنیم از جناب.
دوستان اگر قصد دارید جایی اعتراض کنید همه مشکل رو بگید، متاسفانه چون بازی های آنلاین هنوز در فاز سرگرمی و چاپیدن ملت گیر گرده ،وقتی اسم بازی رو میارید دیگه کسی به باقی حرفتون گوش نمیده.

من به برنامه رادیوجوان تلفن زدم 100 تا سوال ازم پرسیدن تازه گفتن اگه خواست پخش شه بهتون sms میدیم.
کلا همه چی آروم من چقدر خوشحالم

آخرین ویرایش:

Meysam R

کاربر سایت
May 5, 2014
6
نام
Meysam Ra
با این وضع آپدیت که امروز داشتم فکر نکنم اصلا بتونم کاری کنم

کسی LOL GARENA رو تست کرده میخوام دانلودش کنم

pop.jpg (1600 x 900 pixels)
ZZIS

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
بچه ها یه سریا این وسط خراب کاری کردن تو پیج وزیر....باید یه جوری اون کامنتا رو از بین ببریم....من میگم بهترین کار اینه که دوباره بریم تو پیج وزیر شروع کنیم از اول کامنت جدید بزاریم که حداقل این کامنت این دوستامون بره زیره کامنت ما....من گذاشتم دوباره...فقط کامنت بذارید با نهایت احترام مشکلو بگید همون کاری که دیروز کردیم...دیروز فوق العاده بودیم....بی خود الکیم نگید درست شده...درست وقتی میشه که مثه قبل عید بشه

- - -ویرایش - - -

یه چنتا راه هم برا رسانه ای کردن بهتره این موضوع میگم شاید موثر تر باشه....اول اینکه یه جوری موضوع رو به گوش یه خبر نگار برسونیم اونا خوراکشون اینه که یه همچین سوژه هایی بدیم بهشون که پیگیری کنند.البته خبرنگار باید رسانه ای باشه...حالا کسی تو آشناهش خبرنگار نداره؟

king677

کاربر سایت
Jan 18, 2014
74
نام
هادی
سلام . مشکل udp بعد از 4 روز فعلا درست شده ( حدود 3 ساعت world of tank بازی کردم) ولی پینگ نسبت به قبل بالاتر هست
- اینترنت مخابرات شهر تبریز

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
بچه ها یه سریا این وسط خراب کاری کردن تو پیج وزیر....باید یه جوری اون کامنتا رو از بین ببریم....من میگم بهترین کار اینه که دوباره بریم تو پیج وزیر شروع کنیم از اول کامنت جدید بزاریم که حداقل این کامنت این دوستامون بره زیره کامنت ما....من گذاشتم دوباره...فقط کامنت بذارید با نهایت احترام مشکلو بگید همون کاری که دیروز کردیم...دیروز فوق العاده بودیم....بی خود الکیم نگید درست شده...درست وقتی میشه که مثه قبل عید بشه

- - -ویرایش - - -

یه چنتا راه هم برا رسانه ای کردن بهتره این موضوع میگم شاید موثر تر باشه....اول اینکه یه جوری موضوع رو به گوش یه خبر نگار برسونیم اونا خوراکشون اینه که یه همچین سوژه هایی بدیم بهشون که پیگیری کنند.البته خبرنگار باید رسانه ای باشه...حالا کسی تو آشناهش خبرنگار نداره؟
موافقم بریم تا میتونیم کامنت بزاریم

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
اقا این قدر بچه بازی در نیارید ...هر وقت تونستید 1 روز بدون مشکل بازی کنید اونوقت بیاید بگید درست شد ..نه با نیم ساعت و 1 ساعت .:|

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
تمام این درست شدن ها موقت و مقطعی هست و این قدر الکی جو درست شدن ندید خواهشا!هر وقت تونستید 1-2 روز بازی کنید بدون مشکل اونوقت بگید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر