اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
این نکته رو یادم رفت بگم که از ساعات حدود 2 تا 2 و نیم نصف شب تا صبح مشکل قطع و وصل شدن مکرر کاملا برطرف میشه ولی روز دوباره بر می گرده.

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
این نکته رو یادم رفت بگم که از ساعات حدود 2 تا 2 و نیم نصف شب تا صبح مشکل قطع و وصل شدن مکرر کاملا برطرف میشه ولی روز دوباره بر می گرده.

دقیقا واسه من هم چند شب پیش همین جوری شد ،تا صبح خوب بود ولی بعدش دوباره خراب شد

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
نت چنان ... که اصن...
الان حدود صد بار dc شد وسط بازی
از ترسم با bot بازی میکنم که مبادا اینجوری شد بن شم... انقد خرج اکانتت کنی آخرشم...
امیدوارم این سختیا اقلا نتیجه ای داشته باشه و وضعیت نت و بهتر کنه...

mr.sajjad

کاربر سایت
Mar 6, 2009
1
تایید مشکل:
1-تهران
2-پیام خطا(Error) مختل کننده ی بازی( بعنوان مثال پورت 3659 UDP)
3- شرکت سرویس دهنده:سیستک-پارس آنلاین-فراتر
4-سرویس کاهش پینگ(آستریل)
5-call of duty ghost-fifa 14-battle 4

diabloo

کاربر سایت
Sep 26, 2013
77
دوستان اگه دقت كنيد تو viber هم دقيقا همين اتفاق ميفته
موقع صحبت چند ثانيه صدا نمياد ولي ارتباط قطع نميشه دوباره صدا مياد
يعنيً چند ثانيه از صحبت طرفو نشنيدي
مشكل upload داريم فكنم

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
منم دقیقا همیجوریم

دقیقا واسه من هم چند شب پیش همین جوری شد ،تا صبح خوب بود ولی بعدش دوباره خراب
برا منم همینه...دقیقا مثه ماهواره ها که شبا ساعت 2 به بعد درست میشه...جان تو خیال می کنن ما میشینیم با اینترنت bbc یا voa یا farsi 1 میبینیم

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
1-نام شهر : کرمانشاه
2-ارور مختل کننده ی بازی: قطع شدن پورت UDP 3659
3- شرکت سرویس دهنده : پارس آنلاین
4-سرویس کاهش پینگ : ندارم
5-بتلفیلد 4 (PS4)

Big_Bang

کاربر سایت
Jul 11, 2012
8
نام
AlireZa
الان بحث سره اینه که کلیه packet هایی که از udp استفاده می کنند دچار اختلال شده اند نه یک پورت.اگه شما بگید که پورت udp مختل شده در جواب میگن که کدوم پورت؟شماره پورت بده!(حالا اصرار داری شما همون پورت udp رو بگو و رد نشو)
باید توجه داشت که پورت یک عدد بین 0 تا 65535 می باشد
این دوستمون درست میگن، نباید از واژه "پورت" استفاده کنید اما چرا؟
1-غلط هست و وقتی شما با اطلاعات غلط شکایتی رو مطرح می کنید به درستی ادعای شما شک می کنند و به شکایتتون رسیدگی نمی کنند پس به دوستانی که اطلاعاتشون بیشتر از شماست اعتماد کنید و از و کلماتی که اونها پیشنهاد می کنند استفاده کنید.
2-اما چرا غلط هست؟!
اولا به این خاطر که اگر پورت خاصی رو می بستند کلا ارتباط شما قطع می شد یا اگر بر روی پورت خاصی اختلال ایجاد می کردند، ما می توانستیم با عوض کردن پورت یا با انتقال ترافیک به یک سرور خارج از کشور مشکل رو حل کنیم.
ثانیا برنامه های دیگری که از این پروتکل udp استفاده می کنند و پورت های دیگری مورد استفاده اونهاست هم دچار اختلال شدند و این نشون میده مشکل فقط برای یک شماره پورت خاص نیست و برای کل ترافیکی که از پروتکل udp استفاده می کنه هست.
اما چرا پروتکل UDP رو دچار اختلال کردند؟
مسلم هست که هدفشون شما گیمرهای عزیز نبودید چون تعدادتون اونقدر کم هست که صرف هزینه برای آزار دادن شما هم به صرفه نیست، هدف اونها از کار انداختن برنامه های ارتباطی هست که از استریم روی این پروتکل استفاده می کنند مثل voip، اسکایپ و برنامه های دیگه ای که دوستان نام بردند چون پروتکل UDP مناسب ترین بستر برای این برنامه هاست، مخابرات بخاطر voip مدتهاست که دچار زیان های سنگینی شده و خیلی وقت که دنبال راهی هستند که voip رو از کار بیاندازند و متاسفانه این وسط تر و خشک سوختند و بازی های آنلاین هم که از این پروتکل استفاده می کنند دچار اختلال شدند.

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری
این دوستمون درست میگن، نباید از واژه "پورت" استفاده کنید اما چرا؟
1-غلط هست و وقتی شما با اطلاعات غلط شکایتی رو مطرح می کنید به درستی ادعای شما شک می کنند و به شکایتتون رسیدگی نمی کنند پس به دوستانی که اطلاعاتشون بیشتر از شماست اعتماد کنید و از و کلماتی که اونها پیشنهاد می کنند استفاده کنید.
2-اما چرا غلط هست؟!
اولا به این خاطر که اگر پورت خاصی رو می بستند کلا ارتباط شما قطع می شد یا اگر بر روی پورت خاصی اختلال ایجاد می کردند، ما می توانستیم با عوض کردن پورت یا با انتقال ترافیک به یک سرور خارج از کشور مشکل رو حل کنیم.
ثانیا برنامه های دیگری که از این پروتکل udp استفاده می کنند و پورت های دیگری مورد استفاده اونهاست هم دچار اختلال شدند و این نشون میده مشکل فقط برای یک شماره پورت خاص نیست و برای کل ترافیکی که از پروتکل udp استفاده می کنه هست.
اما چرا پروتکل UDP رو دچار اختلال کردند؟
مسلم هست که هدفشون شما گیمرهای عزیز نبودید چون تعدادتون اونقدر کم هست که صرف هزینه برای آزار دادن شما هم به صرفه نیست، هدف اونها از کار انداختن برنامه های ارتباطی هست که از استریم روی این پروتکل استفاده می کنند مثل voip، اسکایپ و برنامه های دیگه ای که دوستان نام بردند چون پروتکل UDP مناسب ترین بستر برای این برنامه هاست، مخابرات بخاطر voip مدتهاست که دچار زیان های سنگینی شده و خیلی وقت که دنبال راهی هستند که voip رو از کار بیاندازند و متاسفانه این وسط تر و خشک سوختند و بازی های آنلاین هم که از این پروتکل استفاده می کنند دچار اختلال شدند.
ممنون بنده این تاپیک رو در پردیس گیم با سخنانی از شما به صفحه اولش پر بار تر کردم!
ممنون که اطلاعات خوبی دادین دوست عزیز من!

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
متاسفانه همه دست رو دست گذاشتند! و تا این بی بخاری ها از بعضی از ما گیمرها بلند میشه هیچ پخی نمیشه!!

شما یک سر به پیج وزیر بزن . کی دست رو دست گذاشته ؟
اینقدر زنگ زدم به همه جا که دیگه پول تلفن 50 هزار میاد

اینقدر شکایت شده که قسمت شکایت رو مخابرات خراسان رضوی بسته http://bazresi.telecom.ir/ticketing/?id=13

هیچ راهی جز شکایت حضوری نیست

شل کنید

گفتم که یک نفر یک دلیل بیاره این وضع درست بشه

₪₪₪₪₪₪₪₪

کاربر سایت
May 28, 2010
443
نام
شایان وزیری

اینقدر شکایت شده که قسمت شکایت رو مخابرات خراسان رضوی بسته http://bazresi.telecom.ir/ticketing/?id=13

شل کنید

تنها راه مشکل رسانه ای کردن مشکل هستش!
بنده خودم صفحه این وزیر رو به بار پست قرار دادم اما دیگه خیلی اعصبانی میشم!
شما فرض کن من تایتان فال خریدم اون همه پولشو دادم کل بازی آنلاین هم هستش نتونم اصلا 30 ثانیه بازی بکنم!
به قول خودم:
باید راه های اعتراض را شست جور دیگر باید اعتراض کرد! :)

- - -ویرایش - - -

شل کنید

تنها راه مشکل رسانه ای کردن مشکل هستش!
بنده خودم صفحه این وزیر رو به بار پست قرار دادم اما دیگه خیلی اعصبانی میشم!
شما فرض کن من تایتان فال خریدم اون همه پولشو دادم کل بازی آنلاین هم هستش نتونم اصلا 30 ثانیه بازی بکنم!
به قول خودم:
باید راه های اعتراض را شست جور دیگر باید اعتراض کرد! :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر