اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
باز خوبه مثل اینکه حداقل وزیر در جریان مشکل هست
محمود واعظی - دوستان سلام ...

حال با تحقیقات انجام شده و شواهد موجود این مشکل از پورت های UDP گزارش شده اند و ما ، قشر بازیکنان رایانه ای آنلاین ایران تقاضای پیگیری و حل این مشکل را دارایم ، امیدواریم که جناب عالی در این راه به ما کمک کرده و مارا در این امر یاری نمایید .

پیشاپیش از زحمات شما متشکریم.
آریا نورسته.

پاسخ : سه شنبه 16 اردیبهشت ، 13:29
با سلام، این موضوع را به همکاران اعلام کردم تا پیگیری و مشکل را رفع نمایند. بنده را در جریان حل مشکل قرار دهید.

خوب خداروشکر وزیر هم پیغام من جوابی داد ، حداقل میدونیم به گوشش رسیده !

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من با اسفاده از یکی از برنامه ها بدون لگ و دیسی بازی کردم . الان دارم تو بازی های مختلف تست میکنم . توی RUST که 40 دقیقه بازی کردم و قطع نشد . به هر حال نمیشه بازی نکرد با اینکه هزینه بالایی هم داشت برام .

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
دوستان بارها به خود من این تذکر داده شده که نگو پورت UDP و ما هم گفتیم باشه و رد شدیم اما باید بدونید که اصطلاح پورت UDP کاملا درسته چون خود UDP مخفف
[h=3]User Datagram Protocol هست که کلمه پروتکل در اون نهفته هست.منظور از پورت UDP پورتی هست که بر اساس پروتکل UDP کار میکنه.[/h]در خود کتاب های مرجع و اصلی سیسکو هم بارها کلمه UDP port نوشته شده که حرف بنده رو تایید میکنه.بطور مثال:
Specifies the timeout value for the UDP port. The default is 300 seconds
(5 minutes).
Sends updates on UDP port 521
و صد ها مثال دیگر در کتاب های مرجع شبکه موجود هست.
با تشکر

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اه اه دیگه خیلی رفته رو اعصاب رسیده به 2 دیقه بخ خدا نه پینگم تایم اوت میده نه سرعت دانلودم قطع و وصل معلوم نیست کی انگشتشو کرده تون نت و درش نمیاره

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
سلام ...دوستان...فکر کنم بهترین راه برای بیان اعتراضمون همین جایی هست که دوستمون گفته...هممون باید تماس بگیریم هم با امور مشترکین زیر ساخت هم با روابط عمومی....اگه هم میخواهید چیزی بگید مستقیم بگید مشکل از شما شرکت زیرساخت هست بیخودی گردن این ای اس پی ها نندازید اونا هیچ کاره اند

- - -ویرایش - - -

سلام ...دوستان...فکر کنم بهترین راه برای بیان اعتراضمون همین جایی هست که دوستمون گفته...هممون باید تماس بگیریم هم با امور مشترکین زیر ساخت هم با روابط عمومی....اگه هم میخواهید چیزی بگید مستقیم بگید مشکل از شما شرکت زیرساخت هست بیخودی گردن این ای اس پی ها نندازید اونا هیچ کاره اند[QUOT

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
وزیر جواب منو داده ! فقط یه اکانت باز کردم به خاطر همین!

سه شنبه 16 اردیبهشت ، 09:43
جناب وزیر خواهشا این مشکل پورت UDP را حل کنید ! تمام سرویس های آنلاین مختل شده اند !
پاسخ : سه شنبه 16 اردیبهشت ، 13:29
با سلام، این موضوع را به همکاران اعلام کردم تا پیگیری و مشکل را رفع نمایند. بنده را در جریان حل مشکل قرار دهید.

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اره تو اين برنامه جواب رسيدگي ميكنن به همه چي و تماس ميگيرن با مسئولين

اره بیاین بچه ها همه باهم تو برنامه جواب صفحه sسایتشون ازشون بخوایم موضوع رسانه ای بشه تعدادمون زیاد باشه خیلی بهتره از اینکه من فقط تنها باشم میدونین که اونها از ما خیلی پیگیر تر هستند حد اقلش اینه که می فهمیم این چه مشکلیه و کی حل میشه اصلا حل میشه یا باید با بازی کردن خدا حافظی کرد
اینم صفحه سایت قسمتی که میشه موضوع رو مطرح کرد من متماننم این راه جواب میده
http://www.manoto1.com/shows/javab/show41

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر