اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
عجیبه بنده هنوز به مشکل در مورد دیسکانکت و ارور هنوز برخورد نکردم.

اگه ممکنه کسانی که مشکل دارن از isp شون هست ولی سراسری نیست یا برای مخابرات اینطوری نیست. پینگ به اروپا 120-110 هست

بله طبق معمول اینترنت وایرلس کمترین تغیر رو می کنه
اقا اسم شرکت یا لینکش رو به من بده لطفا

arzfrd

کاربر سایت
May 6, 2014
22
یعنی خودش خبر داشت؟؟؟:-o
دقیقا چی بهش گفتی؟؟؟:-b

هیچی والا گفتم یک یکی دو ماهیه که گویا پورت های udp رو بستن و دچار مشکل کردن مارو شما میدونید مشکل چیه یا کی درست میشه گفت بله شما تا آخر این ماه تحمل کنید این قضیه رو درست میشه اگر دیدید تو خرداد هم همینطوره اون موقع تماس بگیرید.

loten

کاربر سایت
Feb 1, 2011
62
همه بازیهای انلاین از همین پورت udp استفاده می کنند یا بازی هستش که با این پورت کار نداشته باشه مثلا wow و یا بازیهای شبیهه wow هم همین مشکل رو دارند؟

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان نمیدونم دقت کردین یا نه ولی وقتی پینگ بالاس حدود 230 و اینا میشه بازی کرد و قطع نمیشه!!!
اما یهو کاهش پیدا میکنه و میاد رو 160 و 150 و باز شروع میشه
نکنه واقعا دارن سرور هارو درست میکنن واسه بازی؟! و ارتباطاتو بهتر میکنن؟

arzfrd

کاربر سایت
May 6, 2014
22
الهی قربون این مملکت بشم من!اون pd که کلا 100 مگ رایگان بود تموم شد!دیشب رفتم امتحان کنم میشه دوتا بازی کرد یا نه،جاتون خالی!توی Hero pick دیسکانکت ها شروع شد! :| حالا امشب رو بگو خیلی جاتون خالی!توی waiting for players دیسکانکت هاش شروع شد! :| آقا قدر این مملکت رو بدونید به خدا!کجای دنیا همچین صحنه های جذابی رو شاهدید؟!بده به فکرمونن برمیدارن کاری میکنن تو لود شدن دیسکانکت ها شروع شه تا شما به بازی عادت نکنید و حسرت نخورید؟! :| اینقدر ناشکری نکنید! :|
ما چه گناهی کردیم اینجا به دنیا اومدیم آخه؟! :|

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
دوستان نمیدونم دقت کردین یا نه ولی وقتی پینگ بالاس حدود 230 و اینا میشه بازی کرد و قطع نمیشه!!!
اما یهو کاهش پیدا میکنه و میاد رو 160 و 150 و باز شروع میشه
نکنه واقعا دارن سرور هارو درست میکنن واسه بازی؟! و ارتباطاتو بهتر میکنن؟

خوش بحالت واسه من میره رو 500 بعد قطع میشه اگه mastercard یا visa یا PayPal. داشتم اینترنت ماهواره ای استفاده میکردم

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
راستی بچه ها من به ایکس باکس لایو که وصل میشم. خیلی از ایرانی ها رو میبینم دارن بدون مشکل آنلاين بازی میکنن فک کنم فقط ما بدبختا گرفتار این قضیه شدیم
تازه یکیشونم بهم پیام داده اگه cod باز هستی تو بخش زامبی تا ادت کنم بابا کم کم دارم مطمئن میشم که فقط ما گیر این بدبختی افتادیم

arzfrd

کاربر سایت
May 6, 2014
22
تو این چندوقت اصلا سراغ تست کردن بتل و تایتان فال اینا نرفته بودم....امروز رفتم ببینم وضع تایتان فال چطوریه دیدم اصلا جوین نمیشه!همش من رو میندازه تو یه لابی خالی و توی finding friends گیر میکنه بدون نتیجه!
این همه سی دی کی و پول پرمیوم بتلفیلد و سیزن پس تایتان فال دادیم،حالا عین دیوونه های کارمون شده سرزدن به این تاپیک و خبر گرفتن از اوضاع و زنگ زدن به اینور اونور! :|

akpro

کاربر سایت
Apr 13, 2014
11
ویرایش شد :)
به قوله دوستمون پایین مردم حقشونه
میای کمک میکنی میگن به فکره سوده .پس بمون همینطوری

آخرین ویرایش:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
اي بابا اين چه وضعشه آخه ؟ هيچ كس نيست يه حرف قشنگ بزنه . بابا مرديم از بس اومديم اينجا اخبار واي شنيديم
خداي آسمونهااااااااااااا خداي كهكشونهااااااااااااااا برس به داد دل گيمر ما جوون هاااااااااااااااا:)

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
سلام بچه ها یکی از دوستان تو استیم نرم افزار پولی میفروشه که نه پینگومیبره بالا نه چیزی خیلی راحت بازی میشه اگه کسی خواست بگه ایدی استیمشو بدم باهاش حرف بزنه
جاتون خالی یه دست امروز دوتا زدم :d

مردم به جایی اینکه کمک کنن . جیباشونو پر می کنن . از موقعیت فقط سو استفاده می کنن

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
سلام بچه ها یکی از دوستان تو استیم نرم افزار پولی میفروشه که نه پینگومیبره بالا نه چیزی خیلی راحت بازی میشه اگه کسی خواست بگه ایدی استیمشو بدم باهاش حرف بزنه
جاتون خالی یه دست امروز دوتا زدم :d

خب اسم برنامه رو بگو شما !!!!

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر