اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Ghasem.M

کاربر سایت
Aug 17, 2009
82
برای من قبلا با dc درست میشد معمولا الان با dc/rec هم هر 5 مین lost میده. بدتر شده! یعنی همین یه تفریحم باید بیخیالش شیم!؟ :(

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
خدارو شکر یه کی پیدا شد لا اقل جوابی به ما بده همین الان زنگ زدم دفتر مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت دمش گرم هم حرفامو گوش کرد هم شماره تلفنم رو گرفت که جوابشو بهم بده شما هم خواستید زنگ بزنید اقای یوسفی اسمشو هست شمارشونم 02188113428

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
خدارو شکر یه کی پیدا شد لا اقل جوابی به ما بده همین الان زنگ زدم دفتر مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت دمش گرم هم حرفامو گوش کرد هم شماره تلفنم رو گرفت که جوابشو بهم بده شما هم خواستید زنگ بزنید اقای یوسفی اسمشو هست شمارشونم 02188113428

اقا همه مثل ایشون یه زنگ بزنن نمی میرین که
در هر شرایطبی خود به خودی اوضاع بدتر می شه

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42

جوابشو کی بت میده و هروقت داد مارو هم در جریان بزار

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
:|
12231959706204075955.jpg
همین الان داشتم دانلود میکردم از اپارات سرعتم بین 120 تا 140 kb بود !

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali

خوب زنگ زدی اپراتوری چیزی وصلت نکرد؟؟؟
مستقیم خودش گوشی برداشت؟
دقیقا چی به گفتی؟
دقیقا چی گفت؟

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
خوب زنگ زدی اپراتوری چیزی وصلت نکرد؟؟؟
مستقیم خودش گوشی برداشت؟
دقیقا چی به گفتی؟
دقیقا چی گفت؟
نه بابا این دفتر مدیر عامل بود مگه پشتیبانی زنگ زدم که وصلم کنه اپراتور دقیقا گفت که ما یه شرکت بزرگ هستیم و مخابرات ربطی به ما نداره ولی چون ما نمیتونیم با خود شما شخصا معامله کنیم اینترنت رو به اونها میفروشیم و انها تقسیمش میکنن و میفروشم اگر هم کاری کنند مثلا پورتی چیزی ببندن از طرف خودشونه و به من گفت از طریق سازمان تنظیم مقررات پیگیری کنم که اگر مشکلی هست مثلا پورتی رو بدون مجوز یا مصوبه قانونی بستند براتون پیگیری کنند و گفت حتما هم پیگیری میشه ولی گفت چون شما زیاد اصرار میکنی من خودم پیگیری میکنم و جوابش رو به تلفن همراه شما میدم الان هم که منتظر جوابش نشستم که بگه مشکل از کجاست اصلا چرا اینطوری شده

agent 360

کاربر سایت
Sep 23, 2011
114
نام
ارمان
بتل کاملا فاجعه شده 30 ثانیه نمیشه لاست کانکشن میده...تنها تفریح سالم تو این مملکت خراب شده رو دارن ازمون میگیرن خدا از باعث و بانیش نگذره!!!!

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
نه بابا این دفتر مدیر عامل بود مگه پشتیبانی زنگ زدم که وصلم کنه اپراتور دقیقا گفت که ما یه شرکت بزرگ هستیم و مخابرات ربطی به ما نداره ولی چون ما نمیتونیم با خود شما شخصا معامله کنیم اینترنت رو به اونها میفروشیم و انها تقسیمش میکنن و میفروشم اگر هم کاری کنند مثلا پورتی چیزی ببندن از طرف خودشونه و به من گفت از طریق سازمان تنظیم مقررات پیگیری کنم که اگر مشکلی هست مثلا پورتی رو بدون مجوز یا مصوبه قانونی بستند براتون پیگیری کنند و گفت حتما هم پیگیری میشه ولی گفت چون شما زیاد اصرار میکنی من خودم پیگیری میکنم و جوابش رو به تلفن همراه شما میدم الان هم که منتظر جوابش نشستم که بگه مشکل از کجاست اصلا چرا اینطوری شده

اسکلت کرده
وگرنه من تو عمرم ندیدم کسی بدین گونه به یک شخص معمولی زنگ بزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر