اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

kingmammad110

کاربر سایت
Dec 30, 2010
288
نام
محمد
اقا ترو خدا این مشکل راه حلی چیزی نداره سرویس شدیم از بس که کانکشن لاس میشم تو بازی اعصاب نمونده برام دیگه واقعا ما ادمیم اگه هستیم چرا کوچکترین خواسته هامون رو نمیتونیم به یه گوش شنوا بگیم اصلا همچین چیزی وجود داره؟!

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
- - -ویرایش - - -

اقا ترو خدا این مشکل راه حلی چیزی نداره سرویس شدیم از بس که کانکشن لاس میشم تو بازی اعصاب نمونده برام دیگه واقعا ما ادمیم اگه هستیم چرا کوچکترین خواسته هامون رو نمیتونیم به یه گوش شنوا بگیم اصلا همچین چیزی وجود داره؟!

اگه داشت ما الان داشتیم توی این تاپیک بحث میکردیم ؟:|

floorfilla73

کاربر سایت
Apr 6, 2014
38
رفتم یه دست APB بزنم حالم بهم خورد.10 ثانیه وصله 15 ثانیه قطعه تا الی آخرش همین سیکل تکرار میشه.
در ضمن پینگ 4.2.2.4 رو ملاک کیفیت سرویستون قرار ندین.IP سرویس مقصد رو بدست بیارین و اونجا رو پینگ کنید مثلا من برای APB سرور خودش در آلمان رو پینگ میکنم که تایم اوت نداره ولی ممکنه در همون لحظه 4.2.2.4 تایم اوت باشه.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
پستهایی که از این تاپیک پاک شده به خاطر وجود توهین ، بحث 30یاسی ، تبلیغ و توضیح درباره انواع پــروکسی و ... و اسپم بوده .
ازتون میخوام ادامه ندین .
اینجور صحبتها اونقدری مشکل برای فروم به وجو میارن که مطرح کردنشون باعث میشه بدون کوچکترین درنگی دسترسی کاربران خاطی رو برای همیشه به سایت قطع کنیم .
پس لطفاً رعایت کنید

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
این فیفا خیلی رو مخ منه
اصلا کلا سرور های EA رفتن رو مخ
تو فیفا که نیمه اول خوب و راحت بازی میکنی بعد نیمه دوم که شروع میشه هر چند ثانیه بازی فریز میشه و همینطور الی آخر این در حالیه که بازی های دیگه خوب کار میکنه سرعت و پینگ هم خوب به نظر میرسه
Bf4 هم که دیگه خیلی داغون شده
من دیگه موندم نمیدونم باید چه کنم؟
کسی راهی چیزی بلده ما رو هم بی نصیب نکنه

rezapto

کاربر سایت
Feb 26, 2012
37
نام
Reza
پیام دادم به ISP میگم این مشکل پورت UDP کی برطرف میشه جریانش چیه!

یارو برگشته میگه خطتون نویز داره باید سیم کشی تلفنتون رو تعویض کنید :| :| :| :| :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
بینهایت افتضاح شده الان :| یعنی واقعا نمیشه حتی 10 دقیقه مثل آدم بازی کرد.بعد 3 دقیقه 10 ثانیه قطع میشه،بعد دوباره وصل میشه و .......

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
یعنی شکایت نکنیم چیزی هم نگیم که خدا بدش میاد فقط صبر ایوب داشته باشیم اگه درست شد که خدا روشکر اگر نشد هم باز خدارو شکر کنید منظور همینه دیگه یا من اشتباه می کنم

ولی دیگه از بازی گذاشته سرعت و همه چیز رو خراب کرده قطعا اینطوری که نمی ممونه
شما قدم اول یکم سر Isp داد بزن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر