اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

fouad_xiii

کاربر سایت
Apr 8, 2014
2
بچه ها ظاهرا مشکل تو بازی های آنلاین issue pocket lost هست.
حالا چرا و چجوری بیدا میشه نمی دونم.
دیتا از سرور اونا میاد اما تو برگشت جلوش گرفته میشه . یعنی مورد تو Send از ایرانه.
من تو فکر نت ماهواره ای بودم اما اونم چون Send اش از ADSL ایرانه نباید مشکل حل شه.
کسی نظری خبری چیزی نداره ؟

zEx_992001

کاربر سایت
Jun 29, 2008
36
نام
Amir
و این هم اینترنت ایران! اینترنت عالی! بدون نقص! بهترین اینترنت حتی بهتر از غربی ها!

84259284499085579381.jpg

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
دیتا از سرور اونا میاد اما تو برگشت جلوش گرفته میشه . یعنی مورد تو Send از ایرانه.
من تو فکر نت ماهواره ای بودم اما اونم چون Send اش از ADSL ایرانه نباید مشکل حل شه.
سال پیش که اتفاق مشابه بود میگفتن که جوری عمل کردن که اگر بیشتر چند دقیقه به یک ای پی وصل باشیم (خارجی) باعث قطعی میشه
ولی این مورد بیشتر شبیه کاهش پهنای باند بعد چند دقیقه یعنی اگر زیاد سند داشته باشی با ای پی (خارجی) پهنای باند بطور کامل محدود و بعد باعث تایم اوت میشه

fouad_xiii

کاربر سایت
Apr 8, 2014
2

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
امروز کامل خراب بود برای من تا حالا اینقدر خراب نبوده
wtf
من دوتا تنها سرگرمی این روزام بود

دقیقا همینه کل روزو جون میکنیم واسه یه لقمه نون اینم تنها تفریحمون بود که **** توش
امیدوارم یه راه حل پیدا بشه

Sent from my iPhone 5c using Tapatalk

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...
یه موزیک از رادیو جوان زدم دانلود به حجم 7 مگ ..جالبه وسط دانلود هی سرعت صفر و دانلود ارور میده و قطع میشه ...ولی کریو قطع نمیشه و باید هی دانلود رو ریزوم کنم...10 دفعه زددم تا کامل دان بشه....فکر کنم به همین قضیه ربط داره...داستان شده ها:d

خوبه اگه اینطوری بشه باید درستش کنن ولی اگر فقط بازی ها رو خراب کنه شاید هیچ وقت درستش نکنن

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
یه موزیک از رادیو جوان زدم دانلود به حجم 7 مگ ..جالبه وسط دانلود هی سرعت صفر و دانلود ارور میده و قطع میشه ...ولی کریو قطع نمیشه و باید هی دانلود رو ریزوم کنم...10 دفعه زددم تا کامل دان بشه....فکر کنم به همین قضیه ربط داره...داستان شده ها:d

miladsee

کاربر سایت
Feb 2, 2011
69
نام
milad
جدیدا گوگل ماهواره های نسل جدید رو همین 6 ماه پیش فرستاده فضا پینگش 150 یه سرچ بزنید تو گوگل متوجه میشید تجهیزاتشم با این جیزایی که تو بازاره فرق داره

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
فکر کنم تنها راهش مهاجرت باشه کسی وکیل مکیل سراغ نداره یا کسی نمیخواد بره ما رو هم تو چمدونش قایم کنه.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من که کلا اینترنتم مشکل udp نداره منتها پینگم یه خورده بالاست
یه چیزی به زهمن رسید شاید مسخزه باشه DNS من رو 8.8.8.8 ست شده شما هم روی این ست کنید شاید شاید یه فلجی بشه.
اون تونل رو هم نیمدونم این سانیدس لو داده یا چی شده واسه خودمم دیگه کانکت نمیشه

zEx_992001

کاربر سایت
Jun 29, 2008
36
نام
Amir
UDP رو ازمون گرفتن حالا دارن کل نتو میگیرن ازمون :| سرعت دانلودم رسیده به 10KB... پینگم به 8.8.8.8 شده 390 :|

الان چک کردم مثل اینکه کار بر روی زیر ساختها گندکاریش بیشتر شده, سایت My.shatel.ir ام ترکید! شاتلم کم آورد دیگه!

11433805728420367472.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر