اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Big_Bang

کاربر سایت
Jul 11, 2012
8
نام
AlireZa
۱-گرگان
۲-
Warning : Conection Problem Auto Dissconect۳-های وب(Hiweb)
۴-Dota2, Cs:Go, TF2...
-------------------------------
من نمی دونم از ایجاد اختلال تو ترافیک UDP چه هدفی رو دنبال می کنند اگر دنبال از کار انداختن برنامه های *****شکن هستن که مشخصه هیچ تاثیری رو عملکرد این برنامه های نداشته اما اگر هدفشون جلوگیری از انجام بازی های آنلاین باشه اینکارشون هیچ تاثیری جزء ایجاد تنفر و کینه بین نسل جوان کشور نسبت به خودشون نداشته و باید از عواقب اون بترسند.

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
بچه ها دنبال یه راه حل بودم که مشکل نت حل شه که انگار Priv.tunnel خوب کار میکنه ولی 100 مگ بیشتر نیست ...
اگه یه سرور بگیرم اونو روش ران کنم کسی هست که بخره ؟(آخه دردسرش زیاده .2تا سرور میخواد این کار !)
اگه کسی هست نهایتا تا فردا ران کنم .

Zer-o

کاربر سایت
Jul 23, 2013
123
نام
RaMiN
با سلام

با توجه به اطلاعیه مرکز داده مبنی بر جابه جایی سرور ها و تغییر و بازسازی برخی تجهیزات رنج های آیپی

94.232 - 10.201 - 10.7 - 10.8 - 10.16

در روز سه شنبه ساعت 11 صبح الی 14 دان میباشند .

snake0750

کاربر سایت
Dec 30, 2009
130
بچه ها دنبال یه راه حل بودم که مشکل نت حل شه که انگار Priv.tunnel خوب کار میکنه ولی 100 مگ بیشتر نیست ...
اگه یه سرور بگیرم اونو روش ران کنم کسی هست که بخره ؟(آخه دردسرش زیاده .2تا سرور میخواد این کار !)
همین مونده تو بیای مشکل نت رو حل کنی.

batman0

کاربر سایت
Sep 8, 2013
509
با سلام

با توجه به اطلاعیه مرکز داده مبنی بر جابه جایی سرور ها و تغییر و بازسازی برخی تجهیزات رنج های آیپی

مرکز غلط کرده مگه اینا بازسازی هم بلدن انجام بدن هرچی بوده خرابکاری بوده
من که چشمم اب نمیخوره یه روز این قضیه برای همیشه حل بشه

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42
با سلام

دان یعنی چی ؟
Done یعنی درست میشه تا سه شنبه
یا اینکه Down منظورته

H.e.r.M.e.s

عضو جدید
Nov 24, 2011
149
نام
...ALI...

من می خرم و چند نفر دیگم دارم که می خرن
ضمنن کسی open opm رو رو حالت tcp امتحان کرده؟

admiralsf

کاربر سایت
Nov 27, 2012
42

اگر صبر داشته باشید درست میشه این مشکل
پولاتون زیادی کرده بدید من

Big_Bang

کاربر سایت
Jul 11, 2012
8
نام
AlireZa
هر راهکار نرم افزاری به نظر من بی فایده هست٫ ما همینجوری پینگمون بالا هست اگه بخوایم از ابزارهای دیگه هم استفاده کنیم مسلما بالاتر میره و نمیشه بازی کرد٫ به نظر من تنها راه حل همین رسانه ای کردن قضیه و درخواست از مراجع مربوطه است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر