اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
با این روش موافق نیستم، این نرم افزار HotSpot Shield نه تنها منابع سیستمی رو اشغال می کنه بلکه بسیاری موارد دیده شده که در دسته ی بدافزارها جای می گیره، رفتار مشکوکی داره و در غالب تبلیغات هم پهنای باند کاربر رو مصرف می کنه. تجربه نشون داده که نصبش روی سیستم( نه همه ی سیستم ها) باعث مشکلات و تداخل با نرم افزارهای دیگه شده، حتی المقدور از این برنامه دوری کنید.

تائید میشه !
من تا حالا دوبار hotspot نصب کردم دوبارش هم هاردم دچار بدسکتور شد !

الان دنبال یه تونل درست و حسابی ام اگه چیزی پیدا شد خبر میدم...

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
اگر واقعا دلتونو به این 1% داستان وضع نت خوش کردید باید بگم که اصلا نکنید ! این کارگرای بیچاره چی باید بگن طرف 3 سال حقوق نگرفته نمیتونه شکم زن و بچشو سیر کنه , اینا حتی اجازه نمیدن گروه دور همی تشکیل بشه !همین الانم خدارو شکر کنین که نیومدن بگیرنتون به خاطر این تاپیک :))

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
اگه همچین مشکلی تو ژاپن اتفاق افتاده بود، کل ک.ا.ب..ی.ن.ه.ی د.و.لت برای معذرت خواهی یکجا خودکشی میکرد!
نزدیک به یک ماهه که حتی یک دست بازیه آنلاین نزدم!پینگم هم 300 هست با تایم اوت خیلی خیلی زیاد، طوری که باز کردن سایت هارو هم مشکل داره!

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
بچه ها تا یه ماه که هیچی تا 10 سالم بشینیم اینجا بگیم اینترنت فلانه و اینا هیچی درست نمیشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یا باید مثل بچه عادم بشینیم با همین بسازیم یا دنبال یه راهی باشیم که مجبور بشن درستش کنن !!!

Milena

کاربر سایت
Apr 27, 2014
60
پيشنهادي كه من به شما ها دارم :‌
گيم به فنا رفت . ولش كنيد و بريد تو خط فيلم و سريال . اينجوري بهتره و اسلام به خطر نميافته! من خودم ديروز 2 گيگ فيلم زدم به رگ :))
( حالا وقتي اين مشكل پيش اومد فكر كردم مشكل از گارناست ايميل دادم بهم گفتم برو باو اگه چنين مشكلي پيش بياد ما دسته جمعي خودكشي ميكنيم . زنگ زدم ISP اونا هم همينو گفتن :))

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
پيشنهادي كه من به شما ها دارم :‌
گيم به فنا رفت . ولش كنيد و بريد تو خط فيلم و سريال . اينجوري بهتره و اسلام به خطر نميافته! من خودم ديروز 2 گيگ فيلم زدم به رگ :))
( حالا وقتي اين مشكل پيش اومد فكر كردم مشكل از گارناست ايميل دادم بهم گفتم برو باو اگه چنين مشكلي پيش بياد ما دسته جمعي خودكشي ميكنيم . زنگ زدم ISP اونا هم همينو گفتن :))
خدایی فیلم بدون گیم میچسبه؟! نه عمرا!!!
اونم درست میکنن... بزودی شاهد خدمت بزرگی از طرفشون خواهیم بود و اونم اینه جلوی جوانان مارو از دیدن فیلمهای غربی بگیرن
خیلی خدمته بخدا روش فکر کنین :D

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان شانس منه بخدا!! الان با اکانت جدیدم 40 دقیقه LOL بازی کردم مشکل نبود...
ولی حاضرم قسم بخورم اگه اکانت اصلیم بود تا الن ده باز کامل dc شده بود!! اصن مشکل داره با اکانت اصلیم...

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان شانس منه بخدا!! الان با اکانت جدیدم 40 دقیقه LOL بازی کردم مشکل نبود...
ولی حاضرم قسم بخورم اگه اکانت اصلیم بود تا الن ده باز کامل dc شده بود!! اصن مشکل داره با اکانت اصلیم...
الان من هم 3 دست حدود 3 ساعت دوتا 2 زدم مشکلی نبود خوش بختانه ولی معلوم نمی کنه مجدد مشکل دار میشه.

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
دوستان از 3 تا 7 اصلا مشکلی نداره مخابرات و 4 شرکت دیگه تست کردم این موقع ها هرکی خواست از خوابش بزنه بشینه بازی کنه مثل من:d

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان از 3 تا 7 اصلا مشکلی نداره مخابرات و 4 شرکت دیگه تست کردم این موقع ها هرکی خواست از خوابش بزنه بشینه بازی کنه مثل من:d
من فکر میکنم اینا شبا رو برنامشون کار میکنن.. تا الان که من مشکلی نداشتم.. ولی شبا میزنه سرش دوباره..
داستانی شده اینم

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من امروز مدام قطع میشدم وسط بازی ، مودم رستارت کردم دیگه از اون موقع قطع نشد ، احتمالا محدودیت روی یک سری آیپی ها حالا به یک صورتی گاهی اوقات از بین میره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر