اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

E_R_B

کاربر سایت
Jul 18, 2014
318
نام
ارباب
تا کی میشه مقاومت کرد
یه روزی خودشون بیخیال میشن و اینترنت رو بصورت رایگان در اختیار مردم قرار می دهند
مثل مالزی و ...

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
این اختلال باعث شده نمیشه در ps4 پارتی ساخت؟
یعنی الان ps4 با این همه امکانات تبدیل شده به ps2 ؟
جدی میگم.من ادم اجتماعی هستم. I Hate Them که الان باید منزوی بشینم پای کنسول:|
راستی اقایون و خانم های x1 دار . شما مشکل پارتی ندارین؟

باز هم گفتم Xbox one حدودا 300/000 سرور داره بر عکس X360 که 15000 تا داره... از یه طرف هم ما با مایکروسافت طرف هستیم... همین سیستم عامل مخابراتی ها هم ویندوز هستش
میلیاردها نفر سیستم عاملشون ویندوز مایکروسافت هستش... حتی بخوان ویندوز رو Update کنن باید از سرور مایکروسافت عبور کنن.. مخابرات خودش میدونه جرات نداره روی سرور ها مایکروسافت هم مثل PS4 به مثل انجام بده اگر این کارو بتونه انجام بده که نمیتونه
خودت فکر کن قراره ویندوز 10 بیاد و استریم Xbox one با PC هم قرار اتفاق بیفته.. سرور ها یکسان... ولی این طرف Ps4 نه سیستم عاملی داره نه قدرت نرم افزاری مایکروسافت... یه PSn داده بیرون برای پارتی گیم با چند تا بازی.... به فنا دادن Psn برای مخابرات از اب خوردن هم اسون تره

Dido Armstrong

کاربر سایت
May 26, 2015
15
8i5gks0j8jkcnmjdxq1s.jpg

derakht chenar

کاربر سایت
Jun 20, 2015
24
سلام
خواهشا یکی جواب من را بده
مثلا اگه من الا ps4 یا xbox بگیرم نمی تونم آپدیت بازی ها یا بازی ها را بگیرم یا فقط نمی تونم آنلاین بازی کنم .

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام
خواهشا یکی جواب من را بده
مثلا اگه من الا ps4 یا xbox بگیرم نمی تونم آپدیت بازی ها یا بازی ها را بگیرم یا فقط نمی تونم آنلاین بازی کنم .

من در مورد Ps4 می گم خیلی ها الان مشکلشون با Store هست و در اکثر مواقع هم با پارتی داخل PSN اما در حال حاضر خیلی ها دارند آنلاین بازی می کنند و مشکلی ندارند . درمورد آپدیت ها که کلا کسی نشنیدم مشکلی داشته باشه خیلی راحت دانلود میشه. این قطع شدن ها هم مقطعی هست برای یکی بازه برای یکی بسته است بنابراین کسی نمی توانه بطور قطع بگه PSN بسته است.

derakht chenar

کاربر سایت
Jun 20, 2015
24
من در مورد Ps4 می گم خیلی ها الان مشکلشون با Store هست و در اکثر مواقع هم با پارتی داخل PSN اما در حال حاضر خیلی ها دارند آنلاین بازی می کنند و مشکلی ندارند . درمورد آپدیت ها که کلا کسی نشنیدم مشکلی داشته باشه خیلی راحت دانلود میشه. این قطع شدن ها هم مقطعی هست برای یکی بازه برای یکی بسته است بنابراین کسی نمی توانه بطور قطع بگه PSN بسته است.
با تشکر بابت پاسخ .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر