اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
خوب اقا جان تقصیر امثال شما است که این مسئله بوجود اومده.
یارو گفته استفاده منصفانه.
اونوقت شما با لودر افتادی به جون خط. ضررشو یکی دیگه باید بده.
از وقتیکه شبانه رو پولی کردن و نامحدود رو کم کردن من دارم نفس راحتی میکشم. شب 2 به بعد سرعت میشد دایال اپ. در حالیکه من سرویس شبانه هم حتی نداشتم.

چرا مزخرف میگی ؟ طرف پول داده باید استفاده کنه دیگه. استفاده منصفانه !!!! کجای دنیا اینترنت محدودیت ترافیک داره ؟

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
خوب اقا جان تقصیر امثال شما است که این مسئله بوجود اومده.
یارو گفته استفاده منصفانه.
اونوقت شما با لودر افتادی به جون خط. ضررشو یکی دیگه باید بده.
از وقتیکه شبانه رو پولی کردن و نامحدود رو کم کردن من دارم نفس راحتی میکشم. شب 2 به بعد سرعت میشد دایال اپ. در حالیکه من سرویس شبانه هم حتی نداشتم.
بعد از خوندن این پست یاد این حرف افتادم.. از ماست که برماست:))
تا زمانی که امثال شما وجود دارن ما نه تنها تو مسئله ی نت!! بلکه تو بقیه ی مسائل هم پیشرفت نمیکنیم;)
واقعت که!!!

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
يك ماهه با psn كاملا مشكل دارم اصلا نتونستم يه دست بى دردسر فيفا بازى كنم.
كلا بيخيال آنلاين گيمينگ شدم اصلا فايده نداره اعتراضم كنيد بررسى نميكنن كه هيچ بدترم ميكنن و مسخرمونم ميكنن ميگن مشكلات مهمترى داريم!
بيخيال يه مدت بازى نميكردم خيلى اعصابم راحت بود الانم همون كارُ ميكنم يه عمر سينگل ميزدم مشكلى نيست.
پاك كردن صورت مسئله هم نيست اينكار چون واقعا قدرتى نداريم كه اين وضعيتُ تغيير بديم.

a-sajjad

کاربر سایت
Oct 21, 2007
21
نام
سجاد
يك ماهه با psn كاملا مشكل دارم اصلا نتونستم يه دست بى دردسر فيفا بازى كنم.
كلا بيخيال آنلاين گيمينگ شدم اصلا فايده نداره اعتراضم كنيد بررسى نميكنن كه هيچ بدترم ميكنن و مسخرمونم ميكنن ميگن مشكلات مهمترى داريم!
بيخيال يه مدت بازى نميكردم خيلى اعصابم راحت بود الانم همون كارُ ميكنم يه عمر سينگل ميزدم مشكلى نيست.
پاك كردن صورت مسئله هم نيست اينكار چون واقعا قدرتى نداريم كه اين وضعيتُ تغيير بديم.

آقا سیاوش ! چند تا امثال شما که پیدا بشن و پا پس بکشن وضعمون اینطوری میشه !
این کاری که شما انجام میدید دقیقا همون پاک کردن صورت مسئله است
تا کی میخوای اینترنت مزخرف استفاده کنی ؟
فردا میان خودتو فیل تر میکنن

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
آقا سیاوش ! چند تا امثال شما که پیدا بشن و پا پس بکشن وضعمون اینطوری میشه !
این کاری که شما انجام میدید دقیقا همون پاک کردن صورت مسئله است
تا کی میخوای اینترنت مزخرف استفاده کنی ؟
فردا میان خودتو فیل تر میکنن

بحث پس كشيدن نيست بحث اينه واقعا اهميت نميدن به مشكلات و خواسته هامون از يكى دو سال پيش اين مشكلاتو گفتيم و خيلى از دوستان به گوش آقايون رسوندن ولى ميبينم بدتر داره ميشه.
واقعا لذتش تبديل به عذاب شده اين وضعيت ارزششو نداره.

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
نت نداشتیم راحت تر بودیم ناموسا ، داییم از انگلیس اومده بود ، برا شهرستان خونه پدریش میخواست نت وصل کنه ، ما هرچی توضیح میدادیم 1 مگ 5 گیگ بگیر این نمیفمید 1 مگ 5 گیگ چیه ، 1 مگ میگرفت سرعته ، حجمو اولین بار بود میشنید ( اون موقع که رفته بود از ایران ، اینترنت نبود =))) میگفت حجم چی چیه ؟ ما اونجا میریم خط موبایل میگیریم روش بهمون ایفون میدن و اینترنت ناحدود پرسرعت فیلم میبینیم نه مثل این دکا مکا نوترینو پوترینو که ودش یه نوع جدیدی از چاپیدن این بار زیر 3g و 4g یه !! اینترنت خونگی که دیگه بماند
اونجا بود که فهمیدم مردم خودم خبر ندارم :d تنها راهی که به مغزم میرسه برا برون رفت از این وض اینه که دس به دامانش بشم منو ببره اونور ، اینترنت اینجا درست بشو نیست به قول یارو گفتنی deal with it

ramin_k

کاربر سایت
Sep 11, 2013
41
سلام دوستان
تو سرور psn (البته برا ps4)وقتي ارتباط با سرور قطع ميشه، كنار همه ي error هايي مه ميده،يه error هم ميده كه تو اون دوتا پورت udp و tcp رو معرفي ميكنه و ميگه مطمئن شويد كه اينترنت شما اين دوتا پورت رو بلاك نكرده باشه يا اينكه فاير والي جولوش نذاشته باشن....كسي ميتونه اينو پيگيري كنه ببينه ايا واقعا همچين چيزي درسته و ايا ميشه تقاضا داد برطرفش كرد؟اون دوتا پورت اينان

TCP : 80.443.3478 .3479.3480
UDP : 3478.3479

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
کلا بحث کردن با شما فایده ای نداره !
شما دوست عزیز تمایلی به گرفتن حق خودتون ندارید
البته این هم هست که شما پایتخت نشین هستید و سرویس بهتری دارید ! ما شهرستانی ها چه خاکی تو سرمون بکنیم ؟

اگر یه سری به اینجا بزنی میبینی وضع ما چطوریه http://forum.bazicenter.com/thread87721/page408/#post3728901

دوست من پایتخت و غیر پایتخت نداره کل اینترنت کشور ایراد داره ، حتی بعضی وقتا وضعیت نت شهرهای دیگه بهتر از تهران هست !
.......
دوستان خواهشا به پشتیبانی ها فحاشی نکنن چون واقعا بی تقصیر هستن !
اگر هم گردن نمیگیرن یا چیز دیگه ای به شما میگن دلیلش این نیست که چیزی بارشون نیست دلیلش اینه که مجبورن . چون بعضی شرکتا تلفن پشتیبانی هارو کنترل میکنن و اگه چیزی بگن از کار بی کار میشن !

Vincent B1ack

کاربر سایت
Oct 12, 2012
474
کلا بحث کردن با شما فایده ای نداره !
شما دوست عزیز تمایلی به گرفتن حق خودتون ندارید
البته این هم هست که شما پایتخت نشین هستید و سرویس بهتری دارید ! ما شهرستانی ها چه خاکی تو سرمون بکنیم ؟

اگر یه سری به اینجا بزنی میبینی وضع ما چطوریه http://forum.bazicenter.com/thread87721/page408/#post3728901
سلام
به پایتخت بودن یا نبودن چه ربطی داره ؟
من الان 2 ماه که نمیتونم یه بازی Stronghold Kingdom رو مثل آدم بدون دردسر بازی کنم بدون قند شکن که کلا تو بازی نمیره و بازی های دیگه بماند
اینم بگم با 3 تا اینترنت مختلف امتحان کردم 3 جای مختلف شهر (شمال شهر و مرکز شهر )

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام دوستان
تو سرور psn (البته برا ps4)وقتي ارتباط با سرور قطع ميشه، كنار همه ي error هايي مه ميده،يه error هم ميده كه تو اون دوتا پورت udp و tcp رو معرفي ميكنه و ميگه مطمئن شويد كه اينترنت شما اين دوتا پورت رو بلاك نكرده باشه يا اينكه فاير والي جولوش نذاشته باشن....كسي ميتونه اينو پيگيري كنه ببينه ايا واقعا همچين چيزي درسته و ايا ميشه تقاضا داد برطرفش كرد؟اون دوتا پورت اينان

TCP : 80.443.3478 .3479.3480
UDP : 3478.3479
خسته نباشی شما :D هممون میدونیم که UDP بسته شده دیگه :D هر چی هم بدبختی داریم از همین پورته :D

Dark Crusader

کاربر سایت
May 8, 2015
57
من با سیمکارت 4Gایرانسل وقتی به PSNوصل میشم سرعت خیلی پایین هم دانلود و هم آپلود!
دوستانی که از 4gاستفاده میکنند اگرDNSخاصی مد نظرشون هست راهنمایی کنند ضمن اینکه مودم ندارم بزودی بدستم میرسه فعلا با تبلت وصل میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر