اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
فکر نکنم هک X1 به همین راحتیا باشه.چون برای نصب بازی نیاز به اتصال به اینترنت و لاگین کردن اکانت هست
از اونجایی هم که هیچ کدوم از اکانت های X1 افلاین ساخته نمیشن کار سخت تر میشه

Don't U dare say that...
واقعاً؟؟؟برای نصب بازیها باید به لایو وصل بود حتماً؟؟؟

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
فکر نکنم هک X1 به همین راحتیا باشه.چون برای نصب بازی نیاز به اتصال به اینترنت و لاگین کردن اکانت هست
جوری می گین انگار با 360 هک شده نمی شد رفت لایو ...

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,410
نام
Ali

اخه شما داری میگی اگه هک بشه و هک شامل دور زدن همه این محدودیتها یا حداقل بخشی از اون میشه و فوقش درایوش هک میشه و دیسک کپی میزاری و میری انلاین نصب میکنی و اگه هکی در حد جیتگ بشه که دیگه از بیخ و بن میترکه دستگاه و همین xbox360 هم بازیهای indi و بعضی بازیها نیاز به لایو رفتن داره که تو جیتگ با فعال کردن گزینه Fake Live دستگاه فکر میکنه انلاینه و راحت میشه افلاین بازی کرد.

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
Don't U dare say that...
واقعاً؟؟؟برای نصب بازیها باید به لایو وصل بود حتماً؟؟؟
متاسفانه بله

- - -ویرایش - - -

جوری می گین انگار با 360 هک شده نمی شد رفت لایو ...
چه ربطی داره برادر من؟
شما وقتی بازی رو نصب میکنی احتمالا ایدیش تو اکانتت ثبت میشه.اگه 100 تا بازی دیگه با همون ایدی توی اکانت های مختلف نصب بشه به نظرت چی میشه؟

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
متاسفانه بله

- - -ویرایش - - -

چه ربطی داره برادر من؟
شما وقتی بازی رو نصب میکنی احتمالا ایدیش تو اکانتت ثبت میشه.اگه 100 تا بازی دیگه با همون ایدی توی اکانت های مختلف نصب بشه به نظرت چی میشه؟

يعني اگر من دستگاه رو تو خونه خودمون اپديت كنم بعد ببرمش اون شهري كه دانشجو هستم اونجا يه بازي بخرم نميتونم افلاين باهاش بازي كنم ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
يعني اگر من دستگاه رو تو خونه خودمون اپديت كنم بعد ببرمش اون شهري كه دانشجو هستم اونجا يه بازي بخرم نميتونم افلاين باهاش بازي كنم ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
برای نصب بازی احتیاج به نت هست اگه نداشته باشید ارور میده که شما به نتورک وصل نیستید بعد نصب بازیتون کنسل میشه و روی 0% میمونه.پس نمیتونید وارد بازی بشید

- - -ویرایش - - -

اخه شما داری میگی اگه هک بشه و هک شامل دور زدن همه این محدودیتها یا حداقل بخشی از اون میشه و فوقش درایوش هک میشه و دیسک کپی میزاری و میری انلاین نصب میکنی و اگه هکی در حد جیتگ بشه که دیگه از بیخ و بن میترکه دستگاه و همین xbox360 هم بازیهای indi و بعضی بازیها نیاز به لایو رفتن داره که تو جیتگ با فعال کردن گزینه Fake Live دستگاه فکر میکنه انلاینه و راحت میشه افلاین بازی کرد.
بحث جی تگ فرق داره.اگه جی تگ بشه که با لایو باید خداحافظی کنیم.ولی منظور من کپی کردن دیسک بود که یکم کار سخت شده.چون ایدی بازی تو اکانت ثبت میشه.

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
ایکس باکس وان برای نصب بازی نیاز به اینترنت داره ........اگه اینجوری باشه ...ما که اینترنت درست حسابی نداریم چیکار کنیم .......خاک تو سر مایکروسافتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ایکس باکس وان برای نصب بازی نیاز به اینترنت داره ........اگه اینجوری باشه ...ما که اینترنت درست حسابی نداریم چیکار کنیم .......خاک تو سر مایکروسافتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
نياز داشتن به معني اين نيست كه بايد اينترنت خيلي خوبي داشته باشي،احتمالا يك چكه كه وقتي داري نصب ميكني انجام ميشه

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
نياز داشتن به معني اين نيست كه بايد اينترنت خيلي خوبي داشته باشي،احتمالا يك چكه كه وقتي داري نصب ميكني انجام ميشه
خیلی هستن همین اینترنت ذغالی رو هم ندارن ...فرضا بخوان برن یه جایی که اینترنت نیست بازی کنن چی >>>>>>>>>>>>>. با ایثن وجود فقط سونی .....

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خیلی هستن همین اینترنت ذغالی رو هم ندارن ...فرضا بخوان برن یه جایی که اینترنت نیست بازی کنن چی >>>>>>>>>>>>>. با ایثن وجود فقط سونی .....
خوب کلا یک بار بازیرو نصب میکنن و تموم.کسی هم که اینترنت نداره باید این اخبارو دنبال کنه و کنسول xbox one نخره:|:d

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
چه ربطی داره برادر من؟
ربطش به این هست که شما با 360 در حالی که لایو هستی می تونی بازی بریزی رو دستگاه اینم مثل همون ...
من یکی که فرقی نمی بینم بینشون

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستانی که از تمهیدات جدید مایکروسافت برای کنسول نا راضی هستن باید بدونن که نسل بعد به چی میگن اون وقت
اگه شما نت نداری پس هنوز در جهان سوم داری سیر میکنی
برای نوجوونی که تو نیویورک نشسته میخواد بازی کنه نت 2 گیگ مجانی در خونه بهش تحویل دادن
شما هم اگه میخوای با لذت اون شریک بشی باید امکاناتت رو بروز کنی تا به نسل بعد قدم بزاری

By Tapatalk

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوستانی که از تمهیدات جدید مایکروسافت برای کنسول نا راضی هستن باید بدونن که نسل بعد به چی میگن اون وقت
برای نوجوونی که تو نیویورک نشسته میخواد بازی کنه نت 2 گیگ مجانی در خونه بهش تحویل دادن
شما هم اگه میخوای با لذت اون شریک بشی باید امکاناتت رو بروز کنی تا به نسل بعد قدم بزاری

By Tapatalk

چَشم استاد.

خوب شد ps4 گرفتم. حالم از این زرنگ بازیایه ms به هم میخوره.
بزنه c4eva بترکونه x one او یه ذره بخندیم به ms

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد

By Tapatalk

حرفی که دقیقه ای تفکر ندارد نزن

- - -ویرایش - - -

ربطش به این هست که شما با 360 در حالی که لایو هستی می تونی بازی بریزی رو دستگاه اینم مثل همون ...
من یکی که فرقی نمی بینم بینشون
تو 360 واسه نصب بازی نیازی به انلاین شدن نبود.ولی تو 1 حتما باید اکانتت لاگین باشه بعد دیسک بازی توسط مایکروسافت وریفای بشه تا بازی نصب بشه.الان این هیچ فرقی نداره با 360؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر