اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
من هک بشه به هیچ وجه Xbox one ام رو کپی خور نمی کنم! نمیخوام ریسک بن شدن رو به جون بخرم.این نسل رو تا به آخر اورجینال بازی میکنم:)

خوشا شیراز و وضع بی مثالش
آقا من دارم هر روز 17 رکعت نماز میخونم تا هک شه
تا هک شه پنج دقیقه بعد ما هم میبریم کپی خورش میکنیم بابا کی 200 هزار میده به یه بازی فعلا داریم با این فیفا 14 میسوزیم و میسازیم:((:(

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
به نظر من که خرج اوریج کمتره از کپی خور!
شما بازی اوریج میخری با کمی ضرر میفروشی! اما یه کنسولت بن شه با این هزینه ها حدودا 1 میلیون ضررمیکنی!
اصلا به صرفه نیست هک کردن با این وضع قیمتا! البته کسی که بخواد فقط آفلاین بزنه قضیش فرق میکنه
بنده الان Xbox 360 جیتگ شده دارم، یک قرون هم برای بازی پول نمیدم و دانلود می کنم، از طریق LiNK مالتی پلیر هم بازی می کنم، اگر X1 هک بشه هم حتما چنین سروری براش راه می اندازن رفیق، اینطوری که خیلی به صرفه تره!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
فرضا هک کنی کنسول رو , یه Ban Wave راه بندازن کنسول بی استفاده میشه!همون اورجینال خریدن سنگینتره:d

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
فرضا هک کنی کنسول رو , یه Ban Wave راه بندازن کنسول بی استفاده میشه!همون اورجینال خریدن سنگینتره:d

جالبه یه عده اینجا جو اریجینال بازی دارن اما از طرفی اگه ببینن بقیه مفتی دارن بازی می کنن ظاهرا بهشون برمیخوره میان میگن "ما که ترجیح میدیم هک نشه" "الهی که نشه" و ...:d . خب دوستان هک بشه یا نشه شما اریجینالتون رو بازی کنید بذارید ما بدبخت بیچاره ها هم کپی خودمون رو بازی کنیم!

من یه 360 دارم که jtag شده... بخوام آنلاین بازی کنم هم میرم خیلی ارزون تر از یه بازی xbox، یه cd key میگیرم بازی می کنم... کاری که الانم دارم انجام میدم.. حالا halo نمیشه ولی خیلی بازیای مولتی دیگه واقعا عطش مولتی رو جبران می کنن که میشه...

خلاصه هی نیاید بگید "هک نشه " ، "بهتر که هک نشه"... به حرف شما که البته نیست ولی خب دیگه حالت spam داره میگیره به خودش... اریجینال میخواید، اریجینال بخرید!

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
جالبه یه عده اینجا جو اریجینال بازی دارن اما از طرفی اگه ببینن بقیه مفتی دارن بازی می کنن ظاهرا بهشون برمیخوره میان میگن "ما که ترجیح میدیم هک نشه" "الهی که نشه" و ...:d . خب دوستان هک بشه یا نشه شما اریجینالتون رو بازی کنید بذارید ما بدبخت بیچاره ها هم کپی خودمون رو بازی کنیم!

من یه 360 دارم که jtag شده... بخوام آنلاین بازی کنم هم میرم خیلی ارزون تر از یه بازی xbox، یه cd key میگیرم بازی می کنم... کاری که الانم دارم انجام میدم.. حالا halo نمیشه ولی خیلی بازیای مولتی دیگه واقعا عطش مولتی رو جبران می کنن که میشه...

خلاصه هی نیاید بگید "هک نشه " ، "بهتر که هک نشه"... به حرف شما که البته نیست ولی خب دیگه حالت spam داره میگیره به خودش... اریجینال میخواید، اریجینال بخرید!
آخه من کی گفتم الهی هک نشه؟:d مراد از اون حرفم این بود که فرضا کنسول هک بشه و بعد مثل همین نسل فعلی بن ویو کنن, اونوقت 500$ که پول 8 تا بازیه بی استفاده میشه , برای من سنگینتره که همون 8 تا بازی رو بخرم تا اینکه 2 تا کنسول بگیرم; چه کنسول هک بشه یا نشه این قضیه صادقه!

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
خواهشا پست های بی مورد ندید اگه اخباری در مورد هکش دارید رو کنید اگه نه بیخیالش بشید بزارید 2 تا مطلب مفید بزارن

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
آخه من کی گفتم الهی هک نشه؟:d مراد از اون حرفم این بود که فرضا کنسول هک بشه و بعد مثل همین نسل فعلی بن ویو کنن, اونوقت 500$ که پول 8 تا بازیه بی استفاده میشه , برای من سنگینتره که همون 8 تا بازی رو بخرم تا اینکه 2 تا کنسول بگیرم; چه کنسول هک بشه یا نشه این قضیه صادقه!

روی صحبت من به شما نبود، پستای قبلی رو اگه بخونید می بینید نه دقیقا با این جمله بندی ولی مشابهش زیاده، حرف من واسه این بود که همون طور که این دوستمون بالا هم گفته، پستای "هک بشه" ، "هک نشه" عملا اسپم هستن و بهتره به جاشون اگه خبری از هک شد نشر بشه اینجا :d

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
خب ظاهرا یه منوی مخفی پیدا شده که به درد برنامه نویس ها میخوره :
این منو با فشار دادن همزمان دکمه های LB - RB - LT - RT در بخش سیستم ظاهر میشه
ظاهرا این منو حتی توی ایکس باکس 360 هم نبوده یا حداقل کشف نشده!
منبع خبر

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
خب ظاهرا یه منوی مخفی پیدا شده که به درد برنامه نویس ها میخوره :
این منو با فشار دادن همزمان دکمه های LB - RB - LT - RT در بخش سیستم ظاهر میشه
ظاهرا این منو حتی توی ایکس باکس 360 هم نبوده یا حداقل کشف نشده!
منبع خبر

این همون devkit هستش که چند تا پست قبل بهش اشاره شد...

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
از چند صفحه قبل نگاه کردم چیزی پیدا نکردم
میشه لینک بدی؟
شاید هم بین اسپم ها گم و گور شده!

خب تاپیک " همه چیز در مورد..." بوده، ببخشید قاطی کردم با اینجا :D

توی بخش اخبار هم اعلام شد...(صفحه ی اول)

به هر حال، این دکمه ها برای فعال کردن ظاهرا DEVKIT هستن :D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
روی صحبت من به شما نبود، پستای قبلی رو اگه بخونید می بینید نه دقیقا با این جمله بندی ولی مشابهش زیاده، حرف من واسه این بود که همون طور که این دوستمون بالا هم گفته، پستای "هک بشه" ، "هک نشه" عملا اسپم هستن و بهتره به جاشون اگه خبری از هک شد نشر بشه اینجا :d

من روی صحبتم با شما نبوده کلی گفتم

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
فکر نکنم هک X1 به همین راحتیا باشه.چون برای نصب بازی نیاز به اتصال به اینترنت و لاگین کردن اکانت هست
از اونجایی هم که هیچ کدوم از اکانت های X1 افلاین ساخته نمیشن کار سخت تر میشه

AMIR KENWAY

کاربر سایت
Nov 23, 2013
52
نام
AMIR HO3EIN
فکر نکنم هک X1 به همین راحتیا باشه.چون برای نصب بازی نیاز به اتصال به اینترنت و لاگین کردن اکانت هست
از اونجایی هم که هیچ کدوم از اکانت های X1 افلاین ساخته نمیشن کار سخت تر میشه
نه:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر