اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
هک شدن کنسول Xbox One به اعتبار مایکروسافت ضربه میزنه پس به این راحتی ها هم اجازه این کار رو نمیده
از طرف دیگه هک شدنش واسه خیلی ها از جمله گروه TX سود آور هست پس بالاخره یه راهی واسش پیدا میکنن
تا الان هم دارن خوب جلو میرن :
استخراج محتویات دیسک بازی کال آف دیوتی
استخراج محتویات ناند کنسول
جایگزینی هارد 500GB اورجینال کنسول با هارد 1TB

اون جایگزینی هارد 500gb رو البته نمیشه گفت کار چندان سختیه، مایکروسافت خیلی راحت گذاشته که این کار عملی بشه ولی طبق گفته ی خودشون " توصیه نمیشه " چون وارانتی دستگاه رو باطل می کنه.

در کل اینا قدم های اولن ولی هیچ کدوم موفقیت چشم گیر یا کار خارق العاده ای محسوب نمیشن به قول فرنگیا breakthrough نیستن :d

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان گاماس گاماس
اگه c4 یهو بیاد بگه اولین چیپ هک شد که همه ذوق مرگ میشیم:>

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
تا به حال چند درصد کار هک X1 رو به جلو پیش رفت داشته؟؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
سلام
تا به حال چند درصد کار هک X1 رو به جلو پیش رفت داشته؟؟

قطعا هک های اولیه کنسول زیاد سخت نیست چون معماری خیلی شبیه PC هست ولی باید دید این هک چقدر کاربرد داره مثلا فرض کن کنسول هک بشه و فقط یکی دو تا بازی رو کپی اجرا کنه یا ماکرو با دادن یک آپیدت تو لایو یا تو بازی های جدید کنسول رو شناسای کنه یا کپی خوری رو حذف کنه..

بلاخره پروسه طولانی هست C4 هم آدم خیلی وسواسی هست و حداقل یک آپدیت رو دو ماه تست میکنه و بعد اعلام رسمی میکنه..

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
قطعا هک های اولیه کنسول زیاد سخت نیست چون معماری خیلی شبیه PC هست ولی باید دید این هک چقدر کاربرد داره مثلا فرض کن کنسول هک بشه و فقط یکی دو تا بازی رو کپی اجرا کنه یا ماکرو با دادن یک آپیدت تو لایو یا تو بازی های جدید کنسول رو شناسای کنه یا کپی خوری رو حذف کنه..

بلاخره پروسه طولانی هست C4 هم آدم خیلی وسواسی هست و حداقل یک آپدیت رو دو ماه تست میکنه و بعد اعلام رسمی میکنه..

در وسواسی بودنش که شکی نیست
سره اون lt ها چشممون رو در میاورد تا یه آپدیت بده

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من هک بشه به هیچ وجه Xbox one ام رو کپی خور نمی کنم! نمیخوام ریسک بن شدن رو به جون بخرم.این نسل رو تا به آخر اورجینال بازی میکنم:)

chimige

کاربر سایت
Aug 14, 2010
120
نام
majid
من هک بشه به هیچ وجه Xbox one ام رو کپی خور نمی کنم! نمیخوام ریسک بن شدن رو به جون بخرم.این نسل رو تا به آخر اورجینال بازی میکنم:)

هنوز بازی ارجینال رو دستت نمونده ببنی چه مزه ای داره

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
هر کی دوست داره بازی اورجینال بازی کنه .......ولی ما که پولشو نداریم مجبوریم کپی خور کنیم ...واسه بعضی که دارن فرقی نمیکنه ...........

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
به نظر من که خرج اوریج کمتره از کپی خور!
شما بازی اوریج میخری با کمی ضرر میفروشی! اما یه کنسولت بن شه با این هزینه ها حدودا 1 میلیون ضررمیکنی!
اصلا به صرفه نیست هک کردن با این وضع قیمتا! البته کسی که بخواد فقط آفلاین بزنه قضیش فرق میکنه

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
هنوز بازی ارجینال رو دستت نمونده ببنی چه مزه ای داره

بازی اوریج هیچوقت رو دستم نمی مونه! ضمنا من مثلا BF4 اوریج رو الان خریدم خوشگل خوشگل 3 سال باهاش عشق و حال میکنم تو لایو ! بعدشم حتی اگر کسی ازم نخره مهم نیست چون 250 بابتش پول دادم ولی 3 سال باهاش بازی میکنم به نظرم ارزش داره

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
به نظر من که خرج اوریج کمتره از کپی خور!
شما بازی اوریج میخری با کمی ضرر میفروشی! اما یه کنسولت بن شه با این هزینه ها حدودا 1 میلیون ضررمیکنی!
اصلا به صرفه نیست هک کردن با این وضع قیمتا! البته کسی که بخواد فقط آفلاین بزنه قضیش فرق میکنه

تو ایران شاید 20 درصد هم آنلاین بازی نکنن و حتی بن هم بشن براشون مهم نیست چشمت به این سایت نره

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
بازی اوریج هیچوقت رو دستم نمی مونه! ضمنا من مثلا BF4 اوریج رو الان خریدم خوشگل خوشگل 3 سال باهاش عشق و حال میکنم تو لایو ! بعدشم حتی اگر کسی ازم نخره مهم نیست چون 250 بابتش پول دادم ولی 3 سال باهاش بازی میکنم به نظرم ارزش داره

امیدوارم بقیه بازی هاشم سه ساله بشن.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر