اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حاجی تاپیک واسه Mario 3d world نداریم ؟ :D آقا بازی رو تازه شروع کردم یه World ـوتموم کردم اما اصلا نمیچسبه بهم یعنی جذابیتی نداره برام . خیلی ناراحتم :( دانکی کانگ رو خیلی بیشتر دوست داشتم .
http://forum.bazicenter.com/thread77387/
بشین co-op بازی کن:biggrin1:
یا این که سریع بازی کن,یک cat پاور اپ بگیر سریع مراحل رو رد کن.:d

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
حاجی تاپیک واسه Mario 3d world نداریم ؟ :D آقا بازی رو تازه شروع کردم یه World ـوتموم کردم اما اصلا نمیچسبه بهم یعنی جذابیتی نداره برام . خیلی ناراحتم :( دانکی کانگ رو خیلی بیشتر دوست داشتم .
منم اولش همین حسو داشتم. دو سه تا دنیاشو تموم کردم دیدم خیلی بازیش راحته. آخه قبلش داشتم سوپر ماریو بروز بازی میکردم که خیلی بازی سختیه.
ولی یکمی که بازی کنی، دیگه ازش خوشت میاد. البته تا آخر،بازیش آسونه. ولی وقتی بازی رو تموم کنی، تازه 3تا دنیای جدید باز میکنه که به شدت سخت و چالش برانگیزه:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اگر یادتون باشه چند وقت پیش منبعی که گفت Devil's Third انحصاری Wii U هست,گفته بود که نینتندو سال دیگه یک ریمستر داره.
از طرف دیگه سال پیش چندین بار Luigi's Mansion: Dark Moon برای Wii U لیست شد اما هیچ وقت تکذیب نشد.با توجه به این که بازی فقط به HD شدن نیاز داره,به احتمال نیاز سال دیگه شاهد Luigi's Mansion: Dark Moon برای Wii U هستیم.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
اگر یادتون باشه چند وقت پیش منبعی که گفت Devil's Third انحصاری Wii U هست,گفته بود که نینتندو سال دیگه یک ریمستر داره.
از طرف دیگه سال پیش چندین بار Luigi's Mansion: Dark Moon برای Wii U لیست شد اما هیچ وقت تکذیب نشد.با توجه به این که بازی فقط به HD شدن نیاز داره,به احتمال نیاز سال دیگه شاهد Luigi's Mansion: Dark Moon برای Wii U هستیم.

اتفاقا من قبلا ها به این فکر میکردم که اگه یه Luigi's mansion برای wii u چقدر باحال میشه ! به خصوص اگه بتونند از قابلیت های گیم پد به خوبی استفاده کنند .

البته به شخصه من مثلا دوست دارم که twilight princess هم به صورت HD ریمیک بشه

آخرین ویرایش:

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اتفاقا من قبلا ها به این فکر میکردم که اگه یه Luigi's mansion برای wii u چقدر باحال میشه ! به خصوص اگه بتونند از قابلیت های گیم پد به خوبی استفاده کنند .

البته به شخصه من مثلا دوست دارم که twilight princess هم به صورت HD ریمیک بشه

با TWP بشدت موافقم بشرطی که ریمیک باشه نه یه پورت ساده یا نهایتا یه نسخه ریمستر که فریم ریت و رزولوشنش بالا رفته. یه ریمیک عالی با گرافیکی که از زلدا تو دیرکت اخیرشون نشون دادن. چه شود:x

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
اگه luigis mansion برای wiiu بیاد که خیلی خوب میشه. جزو بازیهایی بود که میخواستم برای 3ds بگیرم ولی اگه قرار باشه برای wiiu بیاد، دیگه برای 3ds نمیگیرمش.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
اگه luigis mansion برای wiiu بیاد که خیلی خوب میشه. جزو بازیهایی بود که میخواستم برای 3ds بگیرم ولی اگه قرار باشه برای wiiu بیاد، دیگه برای 3ds نمیگیرمش.

من که برای 3ds ش رو رفتم باحال بود به نظرم , خوشم اومد تقریبا
اما زیاد نرفتمش

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
mariokart8set2_package.png

این هم از دو باندل جدیدی نینتندو برای ژاپن که شامل یک Wii U با ظرفیت 32 گیگ + یک Wiimote + Mario Kart 8 هست,قیمت باندل 32,800 ین هست.باندل ها هم در 13 نوامبر عرضه می شن.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
خبر های جدید برای smash bros wii u : (همه خبرها نیست)

stage های جدیدی برای smash bros wii u رو نمایی شد که در تصویر زیر لیست آن موجود هست :

smash-stages.png

یه قابلیت جدید هم هست که Music ها رو هم در stage ها و هم menu میتونید به صورت دلخواه تنظیم کنید
Smash Bros. Wii U - My Music overview and screenshots - Nintendo Everything

تصاویری از دو کاراکتر secret دیگر !
Smash Bros. Wii U/3DS - screenshots of another two "secret" characters - Nintendo Everything

کنترلرهایی که توسط این بازی بازی پشتیبانی میشوند :

Wii U GamePad

If you are playing alone, you can play using only the Wii U GamePad screen.

Wii Remote Plus

You can play by holding it sideways. You can use a normal Wii Remote as well.

Wii Remote Plus + Nunchuk

Wii Remote Plus + Classic Controller Pro

The game supports the Classic Controller as well.

Wii U Pro Controller

Nintendo GameCube Controller
اطلاعات بیشتر :
Smash Bros. Wii U - controllers overview - Nintendo Everything

8 نفره ی local !!!!! (البته فکر کنم هر استیجی این قابلیت رو نداره که 8 نفر رو ساپورت کنه !)

entry10-2.jpg

لیست از 50 ویژگی smash bros برای wii u

Nintendo unveils over 50 features and other details for Smash Bros. Wii U - Nintendo Everything

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
با 3ds هم ظاهرا میشه بازی رو کنترل کرد!
البته به شرطی که بازی رو روی 3ds هم داشته باشیم. همچنین میشه اطلاعات نسخه 3ds رو به نسخه wii u انتقال داد. مثل کاراکترهای ساخته شده و...

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
توی گیمفا یه حبر از واچ داگز گذاشته بود نوشته بود نسخه ای که برای wiiu میاد اختصاصی برای wiiu ساخته شده و هیچ گونه پورت از نسخه های دیگه در وار نیست!
یعنی ممکنه بازی یا خط داستانی هم فرق داشته باشه؟ یا منظورش فقط به استفاده از قابلیتهای wiiu هست؟
اگه منظور استفاده از قابلیت wiiu باشه که چیزی برای اختصاصی ساختن نداره. من که نفهمیدم چی گفت!
ولی حجم بازی بصورت دیجیتالی، حدود 17 گیگه! و قیمت هم 60 دلار.
من که روی 360 بازیش کردم. اگه یه زمانی تخفیف تپل بهش بخوره، شاید بگیرمش.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
توی گیمفا یه حبر از واچ داگز گذاشته بود نوشته بود نسخه ای که برای wiiu میاد اختصاصی برای wiiu ساخته شده و هیچ گونه پورت از نسخه های دیگه در وار نیست!
یعنی ممکنه بازی یا خط داستانی هم فرق داشته باشه؟ یا منظورش فقط به استفاده از قابلیتهای wiiu هست؟
اگه منظور استفاده از قابلیت wiiu باشه که چیزی برای اختصاصی ساختن نداره. من که نفهمیدم چی گفت!
ولی حجم بازی بصورت دیجیتالی، حدود 17 گیگه! و قیمت هم 60 دلار.
من که روی 360 بازیش کردم. اگه یه زمانی تخفیف تپل بهش بخوره، شاید بگیرمش.
فکر کنم یه پورت باشه
فرق خاصی هم نداره به نظرم با نسخه ی مثلا 360

فکر کنم مهمترین قابلیت اضافه اش همون نقشه ی روی گیم پد باشه و off -tv

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر