اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
با توجه به این که احتمال اومدن Minecraft برای Wii U نزدیک به 0 هست.
یک سازنده ناشناس اعلام کرده که دارن روی کلون بازی برای Wii U کار می کنن به اسم U Craft
دو تا عکس هم از بازی منتشر شده.
"U Craft" apparently in the works for Wii U - Nintendo Everything
سازنده بازی HULLBREACH STUDIOS هست.
ساخت بازی هم در حال اتمام هستش و احتمالا امسال میاد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
خب نسخه Wii U عنوان Watch Dogs هیچ DLC دریافت نمی کنه,خبری از نسخه های ویژه برای Wii U نیست,قیمت هم همون 60 دلار هست,تاریخ عرضه هم همزمان با GTAV نسل بعد هست,هیچ تبلیغی برای بازی نمی شه,به احتمال زیاد به لحاظ گرافیکی و فریم ریت هم آشغال خواهد بود.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
خب نسخه Wii U عنوان Watch Dogs هیچ DLC دریافت نمی کنه,خبری از نسخه های ویژه برای Wii U نیست,قیمت هم همون 60 دلار هست,تاریخ عرضه هم همزمان با GTAV نسل بعد هست,هیچ تبلیغی برای بازی نمی شه,به احتمال زیاد به لحاظ گرافیکی و فریم ریت هم آشغال خواهد بود.

یادمه که تقریبا گفته بودند به لحاظ گرافیکی بین نسل هفت و هشت هست تقریبا

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
یادمه که تقریبا گفته بودند به لحاظ گرافیکی بین نسل هفت و هشت هست تقریبا
اره,اما یوبی سافت فریم ریت اکثر بازی هاش نابوده.
نمونش AC4 که گفتن روش خیلی کار کردیم تا روی Wii U افت فریم نداشته باشه اما اخر اینطوری نبود.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
فکر کنم اگر شعورشون برسه (گرچه بعید میدونم که بشه از یوبی انتظار همچین لاکشری رو داشت:d) میتونن استفاده خیلی خوبی از پد وی یو انجام بدن. کلا برای هک چیز مناسبیه اگه بشه یه حالت App روش بوجود بیارن که بشه یه جورایی با یه مکانیزمایی خودت هک کنی. نقشه شهر رو هم روی وی یو در حین رانندگی داشته باشی. میتونه جالب باشه

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
فکر کنم اگر شعورشون برسه (گرچه بعید میدونم که بشه از یوبی انتظار همچین لاکشری رو داشت:d) میتونن استفاده خیلی خوبی از پد وی یو انجام بدن. کلا برای هک چیز مناسبیه اگه بشه یه حالت App روش بوجود بیارن که بشه یه جورایی با یه مکانیزمایی خودت هک کنی. نقشه شهر رو هم روی وی یو در حین رانندگی داشته باشی. میتونه جالب باشه
البته نقشه روی گیم پد هست اما دیگه کل بازی های Wii U همچین چیزی رو دارن و اصلا چیز خاصی نیست.

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32
کلا من نمی دونم چرا کنسول رو آپدیت می کنید ، اکسپلویت Browser اش روی 5.1.2 به بالا پچ شده
از فرم ویر های قبلی اشم یکی Kernel Exploit در آورده اما پابلیکش نکرده

به نظر من که آپدیت نکنید صبر کنید ، یه وقت مثل 3DS می شه ها :-??

FishingForUrf

کاربر سایت
Sep 24, 2014
32
3ds چی شده مگه؟!

3DS وقتی فرم ویر جدیدش اومد اعلام شد Safe نیست و آخرین فرم ویر Safe همون 4.5 هست ، نتیجه این شد که با وجود این که زمان زیادی طول کشید اما بالاخره فرم ویر های زیر 4.5 هک شدن چون آسیب پذیری توشون موجود بود اما در فرم ویر های جدید خبری از اون آسیب پذیری و اجرای بازی های کپی نیست (فعلا!!!!)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,241
نام
محمد
حاجی تاپیک واسه Mario 3d world نداریم ؟ :D آقا بازی رو تازه شروع کردم یه World ـوتموم کردم اما اصلا نمیچسبه بهم یعنی جذابیتی نداره برام . خیلی ناراحتم :( دانکی کانگ رو خیلی بیشتر دوست داشتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر