اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
SteamWorld Heist

It’s a game about space adventure and survival, where you recruit this team of rag-tag robots and explore what’s left of a destroyed earth. The idea of the core gameplay is that you board enemy ships and command this crew in a unique variety of turn-based combat — but obviously it’s not only about this combat, it’s like Dig, it’s going to be story driven. There’s going to be a start, there are going to be characters with quite a bit more depth hopefully than we got to with the characters of Dig, and there’s going to be an end to the game. So in those respects they are similar, but otherwise the gameplay, as you have seen, is really quite different. Where Dig was a Metroidvania digging platform adventure, Heist is a turn-based combat game set in space featuring steam driven robots. So they’re very, very far apart in terms of gameplay

این بازی توسط توسعه دهنده ی سوئدی Image & Form که پیش از این بازی SteamWorld Dig را ساخته بود , در حال ساخت هست و برای 3DS, Wii U, PC/Mac/Linux, PS4/Vita and Xbox One در February / March 2015 منتشر خواهد شد

Feature: We Go Hands On With SteamWorld Heist, The Next Image & Form Game - Nintendo Life
من بازی های قبلیشو خیلی دوس داشتم :) اینم مثل همونا خوب میشه به احتمال زیاد :d

راستی ... یک آدم خیلی خوب واسم Wii U گرفت :d فقط هنوز استفاده نکردم ، نمیدونم چجوریه :|

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
Fast Racing Neo چند تا اشکال اساسی داره که حتما باید برطرفش کنن
1-اون قسمت کویری کنار جاده,از تکسچیر های تکراری خیلی استفاده کردن.
2-قسمت های بالای جاده لبه های تیز داره.
3-کیفیت بافت ها اونقدری که می گفتن بالا نیست,شاید هم رزولیشن تصویر کمه؟
4-سنگ های کنار جاده انگار رو هوا هستن.:|
کلا اونقدری که در مورد گرافیک حرف می زدن خوب نبود,البته نکته قابل توجه اجرای بازی به صورت 60 فریم لاک هست.
امیدوارم که با این حرفی که از راحتی 1080P زدن بازیشون هم 1080P باشه.

هفته بعد اطلاعات بیشتر از بازی میاد

فکر کنم تصاویر بیشتر هم بیاد

به نظر من که گرافیک خیلی خوبه برای wii u

اما به نظر منم تکراری شدن تکستچر ها زیاد جالب نیست البته چون بازی ریسنیگ پر سرعت هست زیاد به چشم نمیاد فکر کنم

ممنون

- - -ویرایش - - -

من بازی های قبلیشو خیلی دوس داشتم :) اینم مثل همونا خوب میشه به احتمال زیاد :d

راستی ... یک آدم خیلی خوب واسم Wii U گرفت :d فقط هنوز استفاده نکردم ، نمیدونم چجوریه :|

مبارک باشه

اگه مشکلی داشتید در تاپیک زیر بپرسید :

http://forum.bazicenter.com/thread68245/

ممنون

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل

جالبه ملت از گرافیک بازی خوششون اومده تو همینجایی که گذاشتی بعد خودت همش داری میگی گرافیکش فلانه
توقع گرافیک ps4 رو نمیشه از wiiu داشت که در ضمن AA توی سرعت معلوم نمیشه اونقدری ولی بعضی جاها واقعا لبه های خیلی تیزی داره

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
جالبه ملت از گرافیک بازی خوششون اومده تو همینجایی که گذاشتی بعد خودت همش داری میگی گرافیکش فلانه
توقع گرافیک ps4 رو نمیشه از wiiu داشت که در ضمن AA توی سرعت معلوم نمیشه اونقدری ولی بعضی جاها واقعا لبه های خیلی تیزی داره

شاید در نسخه نهایی بهتر بشه

اما انصافا برای وی یو گرافیکش خیلی خوبه

من اگر بازیش خوب باشه و بتونم , احتمال بالا میگیرمش

اکثر بازیهای این سازنده تقریبا متوسط به بالا بوده یا خوب بوده

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ملت یکم زیادی تحت تاثیر قرار گرفتن,این ها قبل از اومدن عکس ها خودشون رو خفه کردن که ما می خوایم از سخت افزار Wii U رو با FRN به جلو ببریم.
در صورتی که اصلا در حد و اندازه ی حرف هاشون ظاهر نشدن.
همین الان Project Cars با این که نمایشی روی Wii U نداشته اما یک سری مواردی روی Wii U اجرا کردن که واقعا سنگین هست برای همچین سخت افزاری

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
ملت یکم زیادی تحت تاثیر قرار گرفتن,این ها قبل از اومدن عکس ها خودشون رو خفه کردن که ما می خوایم از سخت افزار Wii U رو با FRN به جلو ببریم.
در صورتی که اصلا در حد و اندازه ی حرف هاشون ظاهر نشدن.
همین الان Project Cars با این که نمایشی روی Wii U نداشته اما یک سری مواردی روی Wii U اجرا کردن که واقعا سنگین هست برای همچین سخت افزاری

به نظر من که تقریبا گرافیکش عالی هست frn
project cars نمایش رسمی از wii u نداشته فکر کنم و تا زمانی که از نسخه ی وی یو معلوم نشه تصویر یا تریلر و ... نمیشه به نظرم قطعا گفت خوبه بر روی وی یو
ممنون

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به نظر من که تقریبا گرافیکش عالی هست frn
project cars نمایش رسمی از wii u نداشته فکر کنم و تا زمانی که از نسخه ی وی یو معلوم نشه تصویر یا تریلر و ... نمیشه به نظرم قطعا گفت خوبه بر روی وی یو
ممنون
Project CARS Wii U Delay Was To Ensure It's As Good As Other Versions, Says Dev - Wii U News @ Nintendo Life
خودت بخون ببین چی در مورد نسخه Wii U گفتن.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342

گفتن رو که میدونم
قبلا تقریبا خونده بودمش
ممنون
اما تا اطلاعات مهمتر مثل اسکرین شات و یا تریلر یا فیلمی از گیم پلی نسخه ی وی یو نیاد که نمیشه درست به نظرم قضاوت کرد
خیلی ممنون

امیدوارم که بازیش تقریبا خوب باشه project cars نسخه ی وی یو (چون شاید اگه خوب باشه و البته بتونم بگیرمش ) (البته احتمالا اگر نسخه ی pc رو نگرفته باشمش)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر