اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خب بعد از این که سازنده ی مذکور که EG باهاش مصاحبه کرد،و از قرار معلوم از ساخت بازی برای wii u شکایت کرده،سازنده ها توی توییتر گفتن ساخت بازی برای wiiu ساده و یا در حد کنسول های نسل حاضر هست.:))پس با این تفاسیر یکی از استدیو های EA بوده،که طبق همیشه ....:|

البته يه مسئله رو هم بايد در نظر گرفت اين حرفا از دهن كسي اومده بيرون كه بعد از لانچ ديگه رو وي يو بازي نساخته و بيخبره از بعضي مسائل. اين مسائل كه گفته واقعا وجود داشتن اما نينتندو از اونموقع به بعد تا حدودي زيادي مشكلات رو حل كرده
در ضمن من اشتباه ميكردم EA نبوده به چند دليل اولا سازنده داره ميگه ما فقط يه بازي روي وي يو ساختيم. بعد هم ميگه بعد از لانچ ديگه با نينتندو همكاري نكرديم بعد از كلي انديشيدن و بررسي بازيهاي لانچ مطمئن شدم كه بازي 2k13 nba بوده. هيچكدوم ديگه با شرايط بالا همخوني ندارن

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
البته يه مسئله رو هم بايد در نظر گرفت اين حرفا از دهن كسي اومده بيرون كه بعد از لانچ ديگه رو وي يو بازي نساخته و بيخبره از بعضي مسائل. اين مسائل كه گفته واقعا وجود داشتن اما نينتندو از اونموقع به بعد تا حدودي زيادي مشكلات رو حل كرده
در ضمن من اشتباه ميكردم EA نبوده به چند دليل اولا سازنده داره ميگه ما فقط يه بازي روي وي يو ساختيم. بعد هم ميگه بعد از لانچ ديگه با نينتندو همكاري نكرديم بعد از كلي انديشيدن و بررسي بازيهاي لانچ مطمئن شدم كه بازي 2k13 nba بوده. هيچكدوم ديگه با شرايط بالا همخوني ندارن
ea برای لانچ 3 تا بازی داده بیرون،که دوتاش توسط استدیوهای خودش ساخته شده.eg با سازنده مصاحبه کرده،ممکنه سازنده ی یکی از دوتا بازی باشه.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
ايواتا چند روز پيش از سهام دارا بخاطر ضرر ده شدن كمپاني عذر خواهي كرد وازشون خواست بهش مهلت بدن تا دوباره اوضاع رو درست كنه اما جديدا مثل اينكه همچين مصرانه فرمودن عمرا استعفا نميدم

Iwata apologised to shareholders in Kyoto for the extent of the under-performance, and insisted his intention was to rapidly reverse the company's fortunes. According to a report from Japan news group Nikkei, the Nintendo executive insisted he would not resign.

ماجرا برميگرده به خبري كه تو Bloomsberg اومد كه نينتندو پيش بيني سود امسال خودشو از 50 ميليارد ين سود به 25 ميليارد ين ضرر تقليل داده

خودم هم به شخصه زياد با بركناري| استعفاي ايشون موافق نيستم آدم قابليه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
به شخصه دوست دارم این ایوتا بره کنار درسته همین الان که نینتندو خیلی وضعش خوبه و 3 کنسول موفق در کارنامه ی ایشون هست اما از زمانی که اومد نینتندو زد تو فاز سخت افزار ضعیف
من همیشه میگم اگر wiiu یک سخت افزار قوی داشت الان خیلی وضعش عالی بود

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
به شخصه دوست دارم این ایوتا بره کنار درسته همین الان که نینتندو خیلی وضعش خوبه و 3 کنسول موفق در کارنامه ی ایشون هست اما از زمانی که اومد نینتندو زد تو فاز سخت افزار ضعیف
من همیشه میگم اگر wiiu یک سخت افزار قوی داشت الان خیلی وضعش عالی بود
بنظرم اشتباه ميكني واقعا نينتندو راهي كه رفته غلط نبوده از وي يو به بعد اشتباه كرد. دقيقا اون چيزي كه وي يو رو موفق كرد فراموش كردن وگرنه سياستهاي وي عالي بوده

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من نمیدونم واقعا نینتندو با این wiiu چه کرده
دانکی کونگ جدید هم روی 720P هستش :| ولی به جاش 60 فریمه ثابته
البته خود من به گرافیک این بازی اهمیت نمیدم چون بازیش خیلی خوفه
DKC: Tropical Freeze Resolution | Wii U
رزولیشن رو فدای فریم کردن,کار درستی هم بوده,چون لذت بازی بیشتر می شه و 60 فریم هم خیلی پردازش رو سخت می کنه تا 1080 هم باشه.
==============
Interview: Wales Interactive on its Upcoming Wii U eShop Games and Working With Nintendo - Wii U eShop News @ Nintendo Life
خب این هم یکی دیگه از سازندگان INDIE که گفته که Wii U به طور فریب انگیزی قدرتمند هست و پاسخ تمام نیاز هاشون رو داده.
در ادامه هم گفتن,قطعا در اینده بازی های بیشتری برای Wii U می سازن.
http://www.nintendolife.com/news/20...g_wii_u_eshop_games_and_working_with_nintendo
خرده فروشی های UK هم گفتند که قیمت کم و MK 8 می تونه وضعیت Wii U رو درست کنه.
====================
یادتون هست که یکی از سازنده ها با EG مصاحبه کرد در رابطه با Wii U
حالا استدیو Dakko Dakko در جواب این رو گفته:
Broadbent also shared a few remarks about developing for Wii U. He said that the recent report from an unnamed developer, which essentially blasted the console, was “out-of-date information and needless negativity around Wii U development.”

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
متاسفانه خبراي خوبي از واچ داگز نميرسه
گيم استاپ پيش فروشهاي نسخه ي Wii U ي بازي رو داره كنسل ميكنه. الا اينكه بازي كلا روي وي يو كنسل شده يا نه فعلا مشخص نيست

Kotaku: US Gamestops now cancelling Watch Dogs Wii U preorders - NeoGAF
خیلی مسخرس اگه واقعی باشه, خب همون نسخه 360 رو پورت کنن حداقل:|

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140