اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ماریو کارتو دیجیتالی دانلود کن. اگه میخوای بگیریش، زودتر بگیر. فقط 10 روز فرصت داری ماریو کارتو بگیری و توی کلاب نینتندو رجیستر کنی تا یه بازی مجانی بتونی دانلود کنی. من دیروز پیکمین 3 رو دانلود کردم:d
الته خود ماریو کارت بعداً به دستم میرسه!:d

بنظرم هک نکنی بهتره. اینجوری خیالت راحت‌تره. ولی به هر کس دیگه‌ای بدی هک کنه(که مغازه جماعت از این عرضه‌ها ندارن احتمالاً!) اونم نشسته فیلمهای یوتوب رو دیده و همون مسیرو میره. فقط الکی 30-40 تومان تیغت میزنه!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به به. مبارکه. به جمع WiiU داران و گیمرهای حرفه‌ای خوش آمدی!:d
اگه خواستی آی‌دی نینتندو تو بده بِاَدونیم همون:d
خوش به حالت ویموت هم گرفتی. من ویموتم مال Wiiمه و موشن پلاس نداره:|
از همین الان بگم super mario bros u فوق‌العادس!

تلویزیونه کارو خراب کرد!:d
تلویزیونو بنداز گردن یکی دیگه، خودت برو WiiUبخر:d
منم با سفید بیشتر حال میکردم ولی سیاهشم همچین بد نیست:d
سفید خیلی گیر نمیاد(تو ایران که اصلاً)
حالا نانچاک اون‌قدرا هم مهم نیست. معمولاً بازیها فقط به ویموت احتیاج دارن.
قسمت Wii هم خودت بگیر هکش کن. توی یکی از تاپیک‌ها یکی از بچه‌ها از یوتوب 3تا فیلم گذاشته بود. توی گوگل هم بزنی
how to play wii backups on wii u
فیلمهاش یوتوب میاد برات. من هکش نکردم و نمیکنم! دیگه حوصله‌ی دردسر ندارم:| ترجیح میدم بازیهای Wii رو بخرم. باخیال راحت بازیمو بکنم:|

یعنی منم به جمع wii u دارا میپیوندم /:)

بازی new super mario wii که محشر بود اینو بازی نکرده مطمعنم عالیه

تلویزیونه تازه خوبه یه پروجکشن 42 اینچ داشتم تازه فروختمش رفت

کنسولا نینتندو سفیدش یه چیز دیگه اس بعد من حساسم رو وسایلم هر چی بعد از استفاده میفروشم هر کی میبینه میگه این که آکبنده ( از کسایی که ازم وسیله ها دست دوم خودمو خریدن برسید تایید میکنن )

مشکی براق چون راحتر لک و خش نشون میده زیاد خوشم نمیاد

آره برای بازیا wii u نانچاک لازم نیست اما نانچاک برای بازیا wii مثل ماریو گلگسی ........ لازمه

کپی خورش کنم خطر بریک نداره؟؟؟؟ من چنتا سایت دیدم چنتا روش مختلف بود تا اونجایی که فهمیدم یکیش بازی اورجینال اسماش بروس wii میخواست

پک بیسیک پیدا نمیشه؟

اینو ببین

Wiiu پک بیسیک در حد آک با بهترین امکانات | انجمنهای پرشین تولز

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ایشالا به جمعمون می‌پیوندی:d
منم بخاطر همین خطر بریک شدن و اینها ترجیح دادم هک نکنم. شاید بدون مشکل هک کردم و شروع کردن به بازی. ولی شانس که نداریم، یهو میزنه و نینتندو متوجه میشه و یهو کل دستگاه بی‌مصرف میشه برات!

در حد آک ممکنه پیدا بشه. من نو منظورم بود گیر نمیاد:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ایشالا به جمعمون می‌پیوندی:d
منم بخاطر همین خطر بریک شدن و اینها ترجیح دادم هک نکنم. شاید بدون مشکل هک کردم و شروع کردن به بازی. ولی شانس که نداریم، یهو میزنه و نینتندو متوجه میشه و یهو کل دستگاه بی‌مصرف میشه برات!

در حد آک ممکنه پیدا بشه. من نو منظورم بود گیر نمیاد:d

رفتم پشت شهرداری ببینم پک بیسیک هست یا نه چیزی پیدا نکردم نه بیسیک نه دیلاکس

دلم میخواد بیسیک پیدا کنم باندل Wii Party U Bundle نیومده تو ایران؟ کسی نمیتونه بیاره

باندل Wii Party U Bundle ریجن uc داره یا نه ؟

این چطوره؟

Wii U Deluxe Set

قیمتش می ارزه؟

.......................................

اینم باندل ماریو کارت فقط حیف نسخه دیجیتالیه

Wii U Deluxe Console Mario Kart 8

میخواستم 3ds بخرم یهو به سرم زد wii u بخرم الانم همین تصمیم دارم فقط حیف تلویزیونم دردسر شده

میگم تبدیل hdmi به کامپونت هست تو بازار؟

مانیتور led دارم فقط vga بهش میخوره تبدیل hdmi به vga تو بازار دیدم اما شنیدم صدا ساپورت نمیکنه درسته؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
49075101793135121090.jpg

Nintendo از نظر مردم هایی که که در نظر سنجی در IGN شرکت کردند بهترین بود در E3 2014

هم در بخش Games بهترین بود

هم در بخش کنفرانس بهترین بود

و در نهایت در حالت کلی یا Overall

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
49075101793135121090.jpg

Nintendo از نظر مردم هایی که که در نظر سنجی در IGN شرکت کردند بهترین بود در E3 2014

هم در بخش Games بهترین بود

هم در بخش کنفرانس بهترین بود

و در نهایت در حالت کلی یا Overall

واقعیتش نینتندو نمایش بهتری نسبت به بقیه شرکتها داشت

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
یه قابلیت جدید توی جاپون قراره به Wii U اضافه بشه. اینکه برای خرید از ای شاپ، کافیه کارت اعتباریمونو بگیریم جلوی NFC گیم پد.
حسش نبود لینکشو بذارم! برید نینتندو لایف خبرش هست:d

ولی جدا از اینها من خیلی نگران نینتندو اَم:( نکنه یه وقت دَووم نیاره:(

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

ببخشید چرا دووم نیاره ؟

به نظرم خودتون میدونید که با معرفی شدن بازیهای بیشتر برای wii u وضعش بهتر میشه

مردم هم کم کم راضی تر دارند میشند به نظرم

به نظرم وضع داره بهتر میشه

الان توی ژاپن بهترین فروش رو داره wii u در کنسولهای خانگی

ممنون

یعنی منظور شما اینه که نینتندو دیگه سخت افزار نزنه و از کنسول بکشه کنار ؟ مثل سگا ؟
بعید میدونم فعلا
اگه اشتباه نکنم Reggie تقریبا گفته که برای نسل بعد هم توی بازار کنسول هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه قابلیت جدید توی جاپون قراره به Wii U اضافه بشه. اینکه برای خرید از ای شاپ، کافیه کارت اعتباریمونو بگیریم جلوی NFC گیم پد.
حسش نبود لینکشو بذارم! برید نینتندو لایف خبرش هست:d

خیلی جالبه هر روز خبرا خوبی از نینتندو میرسه ایده جالبیه

دووم میاره چند نسل نینتندو اگه پشت سر هم خراب کنه اون موقع باید نگران شد مثلا کنسولا نینتندو از نسل اول تا نسل 8 همیشه برنده نسل خودشون بین کنسولا دستی بودن

نینتندو انقدر اعتبار و سرمایه داره که هیچیش نشه حتی چندین نسل خراب کنه کمپانی سونی با خط تولید 100 نوع محصول دارایش کمتر از نینتندویی هست که فقط تو کار گیمه

اما وضع wii u زیاد خوب نیست من میخواستم بخرم دیدم انقدر عنوان کم داره پشیمون شدم بخرم بخاطر 2 عنوان ارزش نداره آدم 1.500 هزار بده بجاش میخوام 3ds بگیرم که موفقیتش همین الان اثبات شده اس همونطور که ds موفق بود 155 میلیون کنسول فروخت

این کل بازیا wii u

Cover Gallery

که بیشترشم مولتیه که حتی راحت میشه کنسولا نسل هفتی مثل ps3 و xbox 360 به صورت کپی راحت بازیشون کرد

wii u خوب و ایده جالبی داره روش میشه کلی کار کرد اما نینتندو واقعا بد شروع کرد تمام اشتباهایی رو که کمپانی بزرگ سگا کرده بود باعث برشکست شدنش شده بود نینتندو همون اشتباها رو قدم به قدم انجام داده

نمونه اش کنسول قدرتمند سگا ساترن بخاطر این شکست خورد که سگا کنسول وارد بازار کرد اما تا 1 سال بازی براش تو بازار نبود همین اشتباه نینتندو سر wii u کرد و کلی اشتباه دیگه که نینتندو کرده

حتی دریمکستی که 6 ماه نیومده تو بازار برشکست شد تعداد بازیا خوبش از wii u که 2 ساله تو بازاره بیشتره

من حتی امید ندارم wii u در حد کنسول شکست خورده گیم کیوب بفروشه حداقل گیم کیوب وضعش بهتر بود

من بشخصه این نسل کنسول خونگی نینتندو نمیخرم و ترجیح میدم کنسول دستی نینتندو یعنی 3ds بخرم

این کلیپ از گیم پلی بازی mario 3d land ببینید ( ممنون از batvam جان)

Super Mario 3D Land Walkthrough Part1

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
ببخشید چرا دووم نیاره ؟

به نظرم خودتون میدونید که با معرفی شدن بازیهای بیشتر برای wii u وضعش بهتر میشه

مردم هم کم کم راضی تر دارند میشند به نظرم

به نظرم وضع داره بهتر میشه

الان توی ژاپن بهترین فروش رو داره wii u در کنسولهای خانگی

ممنون

یعنی منظور شما اینه که نینتندو دیگه سخت افزار نزنه و از کنسول بکشه کنار ؟ مثل سگا ؟
بعید میدونم فعلا
اگه اشتباه نکنم Reggie تقریبا گفته که برای نسل بعد هم توی بازار کنسول هست

غیر ممکنه که نینتندو بخواد از ساخت سخت افزار کنار بکشه
سگا هم که دیگه دستگاه تولید نکرد بخاطر این بود 2تا نسل پشت سرهم شکست خورد و زیان زیادی دید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر