اخبار مرتبط با انتشار بازیهای پلی استیشن روی پی سی

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,108
نام
MohammadAli
1 MiVabfpSolGgA8s_1Gtiug@2x(1).jpg

بازی های عرضه شده:

HELLDIVERS™ 2
RATCHET & CLANK: RIFT APART
THE LAST OF US™ PART 1
™RETURNAL
MARVEL'S SPIDER-MAN
MARVEL'S SPIDER-MAN: MILES MORALES
SACKBOY™: A BIG ADVENTURE
UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection
GOD OF WAR
DAYS GONE
Predator: Hunting Grounds
Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
Horizon Forbidden West™ Complete Edition
HELLDIVERS™ Dive Harder Edition
Everybody's Gone to the Rapture

بازی های تایید شده:

Ghost of Tsushima DIRECTOR'S CUT - 16 May 2024
Until Dawn™ - 2024

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,964
حس میکنم گرافیک بازی تو تصاویر یه کم پایینه
مخصوصا عکس اول و سوم
حالا بیاد بازی کنیم ببینیم فقط یک پورت ساده است یا دستی رو گرافیک بازی هم کشیدن
اونموقع اشتباه کردم رو کنسول بازی نکردم و مجبورا بعدا منتظر نسخه PC اش شدم
دوماه نیم دیگه تو اردیبهشت ریلیز میشه
و یک نکته ای،
HFW در March 21 ریلیز میشه، GOT در May 16
قطعا یک/دو عنوان AAA مهم دیگه هم پورت کامپیوترشون آماده است که سونی تاریخ عرضه گوست رو آورده چسبونده به هورایزون
@rahyarpaul
احتمالا اون تئوری دو ماه یکبارت امسال هم قراره تکرار بشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,986
نام
محمد حسین
حس میکنم گرافیک بازی تو تصاویر یه کم پایینه
مخصوصا عکس اول و سوم
حالا بیاد بازی کنیم ببینیم فقط یک پورت ساده است یا دستی رو گرافیک بازی هم کشیدن
اونموقع اشتباه کردم رو کنسول بازی نکردم و مجبورا بعدا منتظر نسخه PC اش شدم
دوماه نیم دیگه تو اردیبهشت ریلیز میشه
و یک نکته ای،
HFW در March 21 ریلیز میشه، GOT در May 16
قطعا یک/دو عنوان AAA مهم دیگه هم پورت کامپیوترشون آماده است که سونی تاریخ عرضه گوست رو آورده چسبونده به هورایزون
@rahyarpaul
احتمالا اون تئوری دو ماه یکبارت امسال هم قراره تکرار بشه
تئوری نبود تو اکتبر 2022 و تو فاصله ده روز دو عنوان آنچارتد و سکبوی رو ریلیز کردن. اما نکته جالب این یکی پورت هر دو توسط نیکسز هست
از جولای که رچت اومده تا می میشه 10 ماه و ریلیز دو عنوان کامل (که dlc هم دارن) نشون میده یا تیمشون بزرگ شده یا واقعا تیمای داخلی سونی هم داره موتورشون رو پورت کردن روشن میشه.
و این مورد نشون میده توتوکی فقط حرفی که در حال اجرا بوده رو زده و نه هدف خودشو. چون سونی دائما در حال افزایش خواسته هاش از درآمد بخش pc هست و قطعا سال بعد از امسال که 450 تا میخواد بیشتر میخواد و چون عناوین گذشته دیگه داره تموم میشه. االان یه دمون سولز مونده با یه لست و گاد و اسپایدر(با عرض پوزش از ماکان، بعیده gt بیاد)
با این سرعت نیکسز تو کندترین حالت تا اواسط 2025 همشون تمومن.
به نظرم از 2026 اون بحث تهاجمی که توتوکی گفته بود رو میبینیم.
The PC version of Ghost of Tsushima Director’s Cut includes the full game, the Iki Island expansion, and the cooperative online multiplayer Legends mode
بخش آنلاینش هم هست

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
واقعا چه انتخاب سختیه که بین این و Ronin انتخاب کنم:-??
قطعا سوشیما بهتره
به نظر من رونین چیز خوبی از آب در نمیاد😁
با توجه به اینکه خودم سوشیما رو تجربه کردم و با توجه به سابقه کویی تکمو میگم این رو البته

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,044
نام
احمد
من دیروز گوست رو تموم کردم، واقعا خط اصلی بازی کلا ۲۰ ساعت طول می‌کشه ولی فوق العاده حماسی و مرگبار و خونین باره بازیش...
محیط بازی هم کلی کمپ داخلشه که بشدت بزرگ هستن و هر کمپ یک مینی باس داره ، سیستم اسکیل پوینت بازی بشدت عالیه
۲ تا داستان فرعی داره که ۹ قسمت هستن ولی من خوشم نیومد هر کدام هم ۵ ساعت با کلی ساید کوعست زباله و نقشه پر کن
مهمترین چیز بازی اتمسفر ژاپن بازی هست با گرافیک خداش...

• Cool
Reactions: Taha75

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,541
به نظرم از 2026 اون بحث تهاجمی که توتوکی گفته بود رو میبینیم.
عزیز داری اشتباه میکنی :D
اگر منظورت Day1-PC هست بهت قول میدم هرگز Day1-PC برای عناوین سینگل پلیر پلی استیشن که ریمستر یا ریمیک نیستند اتفاق نمیفته.
امروز به این فکر میکردم سیاست سونی در قبال پی سی گیمینگ تواین چندسال چقدر هوشمندانه بوده. مثلا همین سوشیمایی که ۲۰۲۰ اومده و تقریبا فراموش شده بود امروز دوباره ترند شد و همه دارن راجیش تو سوشیال مدیا حرف میزنند. شده تیتر سایتها.
سونی با این سیاست داره ip هاشو بعد از مدت طولانی دوباره ترند میکنه.
این ترند شدن حتی باعث میشه افرادی که جدیدا اومدن مخاطب پلی استیشن شدن و PC ندارند هم بازیو رو PS5 تهیه کنند. یا برن پلاس بخرن چون بازی رو پلاسه.
بخصوص که نسخه دوم سوشیما حدود یکماه بعد از عرضه نسخه PC یش معرفی میشه و چه چیزی بهتر از اینکه مخاطب جدیدی که رو استیم بدست آوردی یا حتی کسایی که بتازگی رو خود پلی استیشن بازیو تجربه کردند را ترغیب کنه نسخه جدیدشو سال ۲۰۲۵ رو Ps5 تهیه کنه. بطور خلاصه سیاست سونی نهایت شیردوشی هست.

نکته مهم در مورد سود که فرمودی:
سونی اگر بازیشو PC Day1 بده از طرفی کلاینت استیم که ۳۰ درصد هم باید به اون بده، سودی که بدست میاره ولی عوضش فروش رو استور خودش و همینطور فروش کنسولش رو به چوخ بده میشه دقیقا همون چیزی که یکی از دلایل افتادن اکسباکس به این وضع نابودی کنسولش هست.
سونی هرگز کنسولش رو فدا نمیکنه.
این سیاست سونی واسه PC الان وارد پنجمین سال خودش شده و کماکان همونیه که از ابتدا شروع کردند. اون ۲۰۲۶ که میگی چطور میگی بازیا تموم میشن؟
پس این استلار بیلد و رونین و مابقی چی هستند؟
دث استردینگ ۲ همینطور . اینها همه ابتدا برای PS5 منتشر میشن بعد از تخلیه کامل فروش رو کنسول تصمیم گرفته میشه برای PC . توتوکی تو همون مصاحبه هم گفت که تمرکز اصلی ما اولو آخر پلی استیشن هست. این قسمت مصاحبه ش رو چطور میتونی ایگنور کنی (:

سونی حتی IP هایی که برای خودش نیستن مثل فاینال فانتزی رو هم Day1 PC نمیده توقع دارید مثلا بعدا بیاد بازی فرست پارتیشو بده LOL

همین امروز دوتا خبر اومد :
یک: قرارداد پارت های ریمیک بعدی فاینال بسته شده و همگی دوباره انحصاری پلی استیشن هستند.

دو: مصاحبه امروز کیتاسه با واشنگتن پست رو برید بخونید

https://www.washingtonpost.com/ente...final-fantasy-vii-rebirth-platform-exclusive/

در مورد اینکه چگونه یک عنوان جهان باز و یکپارچه با اون سطح از کیفیت و طراحی بازی، تنها به دلیل انحصاری بودن آن برای یک پلتفرم واحد امکان پذیر بوده . میگه که چطوری با تک پلتفرم بودن بازی به جای تقسیم کردن استودیو و تیم توسعه، همه توسعه‌دهندگان و منابع را به مدیریت محتوا و بهینه‌سازی یک پلتفرم اختصاص دادن اینطوری زمان و بودجه ای که برای مولتی پلتفرم خرج میشه رو فعلا از دست نمیدن و در ازاش رو طراحی بازی وقت گذاشتند. بعد شما توقع دارید خود استودیو فرست پارتی سونی بیاد خودشو درگیر پلتفرم دیگه ای بکنه که وقت و هزینه شو بگیره؟
نیکسز رو خریدند که پورتها را اون انجام بده :D

در نهایت من خودم PC بسیار مناسب برای گیم دارم گفتم اینم بگم بعد نگید گربه دستش نمیرسید و این صحبتا :D
کمی دیپ بشید تو سیاست سونی قشنگ مشخصه دارن چیکار میکنند.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,509
نام
مــاکــان
رونین برا pc با تاخیر میاد و هنوز معرفی رسمی نگرفته.
قطعا سوشیما بهتره
به نظر من رونین چیز خوبی از آب در نمیاد😁
با توجه به اینکه خودم سوشیما رو تجربه کردم و با توجه به سابقه کویی تکمو میگم این رو البته
شماها درک نمیکنین.
من چون ارادت خاصی به تیم نینجا دارم سوال کردم.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,044
نام
احمد
عزیز داری اشتباه میکنی :D
اگر منظورت Day1-PC هست بهت قول میدم هرگز Day1-PC برای عناوین سینگل پلیر پلی استیشن که ریمستر یا ریمیک نیستند اتفاق نمیفته.
امروز به این فکر میکردم سیاست سونی در قبال پی سی گیمینگ تواین چندسال چقدر هوشمندانه بوده. مثلا همین سوشیمایی که ۲۰۲۰ اومده و تقریبا فراموش شده بود امروز دوباره ترند شد و همه دارن راجیش تو سوشیال مدیا حرف میزنند. شده تیتر سایتها.
سونی با این سیاست داره ip هاشو بعد از مدت طولانی دوباره ترند میکنه.
این ترند شدن حتی باعث میشه افرادی که جدیدا اومدن مخاطب پلی استیشن شدن و PC ندارند هم بازیو رو PS5 تهیه کنند. یا برن پلاس بخرن چون بازی رو پلاسه.
بخصوص که نسخه دوم سوشیما حدود یکماه بعد از عرضه نسخه PC یش معرفی میشه و چه چیزی بهتر از اینکه مخاطب جدیدی که رو استیم بدست آوردی یا حتی کسایی که بتازگی رو خود پلی استیشن بازیو تجربه کردند را ترغیب کنه نسخه جدیدشو سال ۲۰۲۵ رو Ps5 تهیه کنه. بطور خلاصه سیاست سونی نهایت شیردوشی هست.

نکته مهم در مورد سود که فرمودی:
سونی اگر بازیشو PC Day1 بده از طرفی کلاینت استیم که ۳۰ درصد هم باید به اون بده، سودی که بدست میاره ولی عوضش فروش رو استور خودش و همینطور فروش کنسولش رو به چوخ بده میشه دقیقا همون چیزی که یکی از دلایل افتادن اکسباکس به این وضع نابودی کنسولش هست.
سونی هرگز کنسولش رو فدا نمیکنه.
این سیاست سونی واسه PC الان وارد پنجمین سال خودش شده و کماکان همونیه که از ابتدا شروع کردند. اون ۲۰۲۶ که میگی چطور میگی بازیا تموم میشن؟
پس این استلار بیلد و رونین و مابقی چی هستند؟
دث استردینگ ۲ همینطور . اینها همه ابتدا برای PS5 منتشر میشن بعد از تخلیه کامل فروش رو کنسول تصمیم گرفته میشه برای PC . توتوکی تو همون مصاحبه هم گفت که تمرکز اصلی ما اولو آخر پلی استیشن هست. این قسمت مصاحبه ش رو چطور میتونی ایگنور کنی (:

سونی حتی IP هایی که برای خودش نیستن مثل فاینال فانتزی رو هم Day1 PC نمیده توقع دارید مثلا بعدا بیاد بازی فرست پارتیشو بده LOL

همین امروز دوتا خبر اومد :
یک: قرارداد پارت های ریمیک بعدی فاینال بسته شده و همگی دوباره انحصاری پلی استیشن هستند.

دو: مصاحبه امروز کیتاسه با واشنگتن پست رو برید بخونید

https://www.washingtonpost.com/ente...final-fantasy-vii-rebirth-platform-exclusive/

در مورد اینکه چگونه یک عنوان جهان باز و یکپارچه با اون سطح از کیفیت و طراحی بازی، تنها به دلیل انحصاری بودن آن برای یک پلتفرم واحد امکان پذیر بوده . میگه که چطوری با تک پلتفرم بودن بازی به جای تقسیم کردن استودیو و تیم توسعه، همه توسعه‌دهندگان و منابع را به مدیریت محتوا و بهینه‌سازی یک پلتفرم اختصاص دادن اینطوری زمان و بودجه ای که برای مولتی پلتفرم خرج میشه رو فعلا از دست نمیدن و در ازاش رو طراحی بازی وقت گذاشتند. بعد شما توقع دارید خود استودیو فرست پارتی سونی بیاد خودشو درگیر پلتفرم دیگه ای بکنه که وقت و هزینه شو بگیره؟
نیکسز رو خریدند که پورتها را اون انجام بده :D

در نهایت من خودم PC بسیار مناسب برای گیم دارم گفتم اینم بگم بعد نگید گربه دستش نمیرسید و این صحبتا :D
کمی دیپ بشید تو سیاست سونی قشنگ مشخصه دارن چیکار میکنند.
همین الان هم بازی های انحصاری که از پلی استیشن اومدن رو کامپیوتر رو پلی استیشن دست بالا رو دارن برای پلی دادن!
نمونه اش هم پورت بهترین بازی تاریخ پلی استیشن رو کامپیوتر لست پارت 1 که هنوز بعد از 6 ماه فیکس نشده، یا پورت انچارتد کالکشن که پر از ایراده ، یا پورت گاد و HZD اون اوایل یک چیزی ماورای فاجعه بودن
بنظرم سیاست سونی رو کامپیوتر برای اینه که بازیهاش درست اجرا نشن رو کامپیوتر یا اگر اجرا شدن یک سیستم فوق هیولایی بخوان ... :D

در نهایت هم من پلی 5 دارم هم سریز ایکس هم یک سیستم خوب بستم در کل میگم اگر من الان انتخاب کنم لست پارت 1 رو کامپیوتر برم یا پلی استیشن میرم رو پلی استیشن میرم، الحق هم سیاست کثیفی هست... :D

چند ماه دیگه هم گوست میاد هم نسخه بعدی Horizon فقط ببنید با چه پورت های زباله طرف هستیم و تا 6 ماه اول جنگ اعصاب....

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
174
همین الان هم بازی های انحصاری که از پلی استیشن اومدن رو کامپیوتر رو پلی استیشن دست بالا رو دارن برای پلی دادن!
نمونه اش هم پورت بهترین بازی تاریخ پلی استیشن رو کامپیوتر لست پارت 1 که هنوز بعد از 6 ماه فیکس نشده، یا پورت انچارتد کالکشن که پر از ایراده ، یا پورت گاد و HZD اون اوایل یک چیزی ماورای فاجعه بودن
بنظرم سیاست سونی رو کامپیوتر برای اینه که بازیهاش درست اجرا نشن رو کامپیوتر یا اگر اجرا شدن یک سیستم فوق هیولایی بخوان ... :D

در نهایت هم من پلی 5 دارم هم سریز ایکس هم یک سیستم خوب بستم در کل میگم اگر من الان انتخاب کنم لست پارت 1 رو کامپیوتر برم یا پلی استیشن میرم رو پلی استیشن میرم، الحق هم سیاست کثیفی هست... :D

چند ماه دیگه هم گوست میاد هم نسخه بعدی Horizon فقط ببنید با چه پورت های زباله طرف هستیم و تا 6 ماه اول جنگ اعصاب....
من تا الان فقط لست و هورایزن رو روی pc نصب کردم. در مورد پورت هورایزن مطمئنی بازی درست رو نصب کردی؟ هورایزن رو ۱۰۸۰ و تنظیمات های رو hdd برا من ۶۰ فریم میداد!
لست افتضاح بود درست ولی اونم حتی رو ssd ۶۰ فریم ثابت میداد تازه سیستم من میان رده هم حساب نمیشه... شاید فکر میکنی سیستمت های انده؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,986
نام
محمد حسین
شماها درک نمیکنین.
من چون ارادت خاصی به تیم نینجا دارم سوال کردم.
چرا، عجیجم، ببین

درکت-میکنم.jpg

من کتاب نوشتم تو این حوزه. کتابمو نخوندی.
_______
ببین هر دوشو بازی کن. من برا اینکه اثبات کنم درکت میکنم. لینک کرکی هر جفتشو برات میفرستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر