اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

kherse_siyah

کاربر سایت
Sep 6, 2006
58
اتفاقا اگه از بپرسین نظر من این بود که ای کاش بدنه ps3 مثل xbox360 شفاف نبود . درسته وقتی بدنه کنسول شفاف میشه خیلی زیبا به نظر میرسه ولی باید یه مدت دیگه را هم در نظر داشته باشید همیشه این طور وسایل هه بعد یه مدت روشون خش میوفته و حتی کوچکترین خش که به وسیله دستمال میوفته روشون با تابش یه خورشید یا جایی که نور باشه این خش ها کاملا اشکار میشن و باعث عصاب خردکنی میشه . ولی بدنه xbox360 یه طوری ساخته شده که اگه خش هم روش بیوفته دیده نمیشه مگر اینکه ادم بخواد با یه چاقو روش خش بندازه .
لطفا به همون عکس هایی که بالا از ps3 گذاشتم توجه کنید حتی کوچکترین لکه ها را هم نشون میده و این خیلی بده ولی تو xbox360 اینطور نیست.

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
PS3 خصوصیات و ویژگیهای خوب زیادی داره اما شاید یکی از مهم ترین هاش اینه که میشه هر وسیله جانبی استانداردی رو برای این کنسول استفاده کرد. هر webcam, microphone, mouse, keyboard و ... یا حتی هر هارد درایو 2.5 اینچیه SATA یی رو میشه با این کنسول مورد استفاده قرار داد. در نتیجه میشه مثلا ورژن 20 گیگی این کنسول رو خرید و بعد یه هارد 200 گیگی استاندارد (که قیمت خیلی بالایی هم نداره) رو بهش اختصاص داد.

قیمت این کنسول (ورژن 20 گیگی) هم که توی ژاپن کمتر از 430 دلاره و region free هم هست پس خیلی راحت میشه نسخه J این کنسول رو تهیه کرد.

یعنی استاد همه نکات رو ول کن... یعنی الان من میتونم MX-518 مو بزنم به PS3 راحت بازی کنم؟! این برای من بزرگترین امتیازه :punk: :toot: :excited: .... بی صبرانه منتظرم که بیاد ای کاش منم اونور بودم توی یکی از این صفا نشسته بودم... :((

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بازی GoW هم با اینکه بازی خیلی خوبیه اما امتیازهایی که گرفته بالاتر از اون چیزیه که واقعا حقش بوده
خوبه امتیاز بالا گرفت وگرنه به قول یکی از دوستان PS باز ها طرفدارای 360 را دار میزدند
چقدر تلاش میکنید این کنسول و بازی هاش را بکوبونید !
در مورد مقایسه ی سخت افزار XBOX 360 و PS3 هم که بعد از E3 05 گیم اسپات برتریه CELL را مدنظر داشت پس باید بگیم SONY زیر میزی داده به GS
این که یه عده سعی دارند این کنسول و بازی هاش را الکی بکوبونند کاملا مشخصه
بابا جان این بازی امتیازی را گرفت که حقش بود
یه تبریک خشک و خالی بگید بعدش هم فراموش کنید قضیه را ... !
===============
mouse, keyboard
MOUSE و KEYBOARD مورد استفاده توی بازی ؟!

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
در مورد Genji منم تعجب کردم ! واقعا نویسنده گیم اسپات اصلا از بازی بدش نیومده و بازی رو خوب دونسته در حالی که اگه Review های بازیهای در حد امتیاز 6 رو بخونید میبینید ده ها بار از کلمه Poor ! استفاده میکنند ...poor gameplay ... poor sound... ولی این حداکثرش این بود که میگفت Boring و این عجیبه .. کلا نویسنده گیم اسپات از بازی خوشش اومده بود و تنوع اسلحه و قدرت بسیار بالای گرافیکی رو تحسین کرده بود !! ولی چرا 6.4 ...... چرااا ؟؟ خدا داند !

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
خوبه امتیاز بالا گرفت وگرنه به قول یکی از دوستان PS باز ها طرفدارای 360 را دار میزدند
چقدر تلاش میکنید این کنسول و بازی هاش را بکوبونید !
در مورد مقایسه ی سخت افزار XBOX 360 و PS3 هم که بعد از E3 05 گیم اسپات برتریه CELL را مدنظر داشت پس باید بگیم SONY زیر میزی داده به GS
این که یه عده سعی دارند این کنسول و بازی هاش را الکی بکوبونند کاملا مشخصه
بابا جان این بازی امتیازی را گرفت که حقش بود
یه تبریک خشک و خالی بگید بعدش هم فراموش کنید قضیه را ... !
===============

MOUSE و KEYBOARD مورد استفاده توی بازی ؟!

اولا من خودم اولین نفر بودم که امتیازهای این بازی رو اینجا گذاشتم (توی تاپیک مربوطه اش)
ثانیا همین یکی دو صفحه قبل میتونی این پست رو بخونی:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=99470&postcount=4053
و ببینی که در جواب چه پستی بوده، اگر قرار بر کوبوندن بود هیچ وقت اون پست رو نمیدادم.
ثالثا من گفتم توی یک سال گذشته نه توی یک سال و نیم گذشته.
رابعا سوپور دم خونه ما هم میدونه که cell قویتره پس شاهکار نکرده گیم اسپات که چنین افشاگری ای کرده.
خامسا من مثل تو fanboy نیستم.
سادسا بهتره با اینجور واقعیات کنار بیای و جوش نیاری چون از این به بعد و با اومدن PS3 از اینجور چیزا زیاد میبینی و اگه نتونی خودتو کنترل کنی یه وقت پس میفتی.

در مورد mouse , keyboard هم که من نفهمیدم چی گفتی اما اگه منظورت این بود که توی بازی هم میشه استفاده کرد یا نه، جوابش اینه که میشه و به سازنده بازی بستگی داره.

در ضمن قبلا گفتم بازم میگم، کنسولی که یک ساله اومده و فروشش هنوز به 5 میلیون نرسیده اصلا نیازی به کوبوندن نداره

یعنی استاد همه نکات رو ول کن... یعنی الان من میتونم MX-518 مو بزنم به PS3 راحت بازی کنم؟! این برای من بزرگترین امتیازه :punk: :toot: :excited: .... بی صبرانه منتظرم که بیاد ای کاش منم اونور بودم توی یکی از این صفا نشسته بودم... :((

به سلام جناب سیاوش خان
آره سیاوش جان میتونی استفاده کنی به شرط اینکه بازی mouse , keyboard رو ساپورت کنه.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,658
نام
محمدرضا
Playstation 3 Firmware 1.10 Released - Supports Homebrew!

Playstation 3 Firmware 1.10 Released - Supports Homebrew!

Yes, you are reading the title correctly! Sony have just released version 1.10 of the PS3's firmware for any Japanese gamers who already have a PS3 through the use of the official Japanese PS3 site. As Japanese gamers queue up to receive their brand new PS3 consoles the big guys back at Sony have been refining the install method of the PS3's firmware update. With PS3 firmware v1.10 being released, gamers are half way between being able to interface their PSP's with a PS3 console. According to Sony's PS3 Japan site, this firmware update will provide "various functional additions and strengthening of security." Judging from the first bullet point in the overall system changes section, it looks like the Playstation Network couldn't be accessed in v1.00...my bad. Here's an translation from Sony's site detailing what version 1.10 features:

Whole (overall system changes)

• It reached the point where the service of PLAYSTATION Network can be utilized.
  • With the picture keyboard of European language, it reached the point where it can do the letter input of single tap system.
Setting

• Music CD output frequency was added to music setting.
  • ATRAC is made effective, added to substance setting.
  • In type of keyboard of peripheral device setting, type of keyboard which can be selected increased.
  • The “cross color decrease filter” was added to display setting.
  • 5 minutes later option added to screen saver options in display settings.
Video

• When playing back the animated picture file which is retained in the hard disk and the record media with picture mode, it reached the point where full can be chosen.
Network

• Downloading music and the animated picture file with Internet browser, it reached the point where it can retain in the hard disk.
  • PLAYSTATION Store - The following contents can be downloaded.
    • PLAYSTATION 3 standard software
    • PSP with the PlayStation standard software which operates (PSP system software version 3.00 or more is necessary)
  • It corresponded to traditional form letter Chinese and simplified form letter Chinese indication with Internet browser
  • The online manual was added.
Other

• In addition Calculation method of hard disk capacity was modified.
    • As for empty capacity of the hard disk, the numerical value which calculated 1GB as the 1024?024?024= approximately 1,073,740,000 byte is indicated. Because of that, capacity than the numerical value which is stated as specification is smaller indicated in the instruction manual and the like. Setting the ⇒ [substance setting] the ⇒ you can verify the empty capacity of the hard disk, with system information.
  • PlayStation of the part in PS3 and operational status of the PlayStation®2 standard software were renewed. You can now verify up-to-date operational status with the private search sight.
In order to do the update (as you may have guessed) you will need a PS3 and an internet connection, and can find the update using the
icon_text_update.gif
(system update) symbol in the PS3's XMB. The PS3 will then download the update which according to the download page requires at 110MB free. You can also download the update onto your PC via Sony or from our QuickJump download site and then transferring the update which is named "PS3UPDAT.PUP" to a USB storage device and then to your PS3. We will not host the download due to legality issues which could ensue if we did so. If you are in Japan, own a PS3 and would like to get the update then make sure you visit the official Sony PS3 firmware update page before doing so, and make sure you copy the "PS3UPDAT.PUP" file to x://PS3/UPDATE folder on your console.

There's currently a heavy discussion on this going on in our forums, with many famous names from the PSP homebrew scene working on taking a peek inside the PS3 firmware update. If you want to get involved move right on over to our PS3 forums and sound off!

UPDATE:
Looks like Sony have just released the PS3 firmware update v1.10 for US users a week before the US launch of the PS3. Get it from the link below!

UPDATE 2:
News is coming in very quickly on more PS3 developments and one great find that we have here at QJ is the launch of an Open Platform for PS3 website. Currently the site doesn't say much except "PLAYSTATION®3 allows any desired third-party system software to be installed on it besides its system software provided by Sony Computer Entertainment Inc. Details will be posted on this site soon.". We aren't sure how long the site has been up, but we do know that it confirms what Phil Harrison said about the PS3 being 'open platform' back in September.

Hopefully this means that we'll see a large homebrew scene developing with the PS3 allowing easy integration of 3rd party software. We already know that the PS3 allows you to install another operating system as we told you guys last month when we came a cross a large amount of PS3 XMB screenshots. The power of a cell processor and the graphical power of the PS3 give pretty much endless possibilities to a programmer.

Download: [PlayStation 3 Firmware v1.10 (Japan)]
Download: [PlayStation 3 Firmware v1.10 (US)]
Discuss: [Forum discussion thread]
Visit: [PS3 firmware update page (Japan)]
Visit: [Open Platform for PS3 website]

[Digg this Story!]

www.pspupdates.com

kherse_siyah

کاربر سایت
Sep 6, 2006
58
اولا من خودم اولین نفر بودم که امتیازهای این بازی رو اینجا گذاشتم (توی تاپیک مربوطه اش)
ثانیا همین یکی دو صفحه قبل میتونی این پست رو بخونی:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=99470&postcount=4053
و ببینی که در جواب چه پستی بوده، اگر قرار بر کوبوندن بود هیچ وقت اون پست رو نمیدادم.
ثالثا من گفتم توی یک سال گذشته نه توی یک سال و نیم گذشته.
رابعا سوپور دم خونه ما هم میدونه که cell قویتره پس شاهکار نکرده گیم اسپات که چنین افشاگری ای کرده.
خامسا من مثل تو fanboy نیستم.
سادسا بهتره با اینجور واقعیات کنار بیای و جوش نیاری چون از این به بعد و با اومدن PS3 از اینجور چیزا زیاد میبینی و اگه نتونی خودتو کنترل کنی یه وقت پس میفتی.

در مورد mouse , keyboard هم که من نفهمیدم چی گفتی اما اگه منظورت این بود که توی بازی هم میشه استفاده کرد یا نه، جوابش اینه که میشه و به سازنده بازی بستگی داره.

در ضمن قبلا گفتم بازم میگم، کنسولی که یک ساله اومده و فروشش هنوز به 5 میلیون نرسیده اصلا نیازی به کوبوندن نداره

به سلام جناب سیاوش خان
آره سیاوش جان میتونی استفاده کنی به شرط اینکه بازی mouse , keyboard رو ساپورت کنه.

اولا کی گفته میتونی با ماوس و کیبورد با ps3 بازی انجام فقط میشه با اونها اطالاعات یا گشت گذار تو اینترنت کار کنی . اگه منبعی داری بزار زیاد هم نیمیخواد پز این را بدی چون به xbox360 هم کیبورد وصل میشه . اصلا چیزی نیست که نشه این کار را نکرد .

دوما اگه اینطور میشد بازی سازها دیوانه نیستند که برای دسته های ps3 بازی بسازن حد اقل تو بازی های تیراندازی که از هرکی بپرسی تو تفکیک ماوس حرف اول را میزنه با بیشترین دقت.

سوما این همه لازم نیست که فروش 5 میلیون xbox360 را بکوبی رو سر طرفدارا و مایکرو . باید اینو بدونی که رقابت خیلی سخته و همه تا حدودی مشکل پسند شدن اگه فکر میکنی خیلی از ادما ها که xbox360 نخیرند و میخوان ps3 بخرن سخت در اشتباهی چون مطمعن باش 40 تا 50 درصد ادمها ایستادند تا هر سه کنسول بیاد بازار و بعد یکی را انتخاب کنن حداقل نمونش من خودم و خیلی از بازی سنتریها .در ضمن زیاد هم مطمعن نباش که ps3 فروش خوبی میکنه حالا ببینیم ps3 میتونه تا یک سال 6 میلیون کنسول بفروشه یا نه و دوباره در ضمن هنوز سال 2006 تموم نشده تا ببینی xbox360 چند عدد فروخته مایکروسافت قل داده تا اخر سال 10 میلیون کنسول فروخته شده داشته باشه اگه این طور بشه باید ببینیم ps3 چیکار میکنه .

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
بابا اه بکشید بیرون از از این قضیه امتیاز‌ها دیگه. صدجور توجیه عجیب‌ و غریب برای بازی‌ای که امتیاز بالا یا پایین گرفته ردیف می‌کنید. بابا یا امتیازهای اسپات و بقیه جاها رو قبول داشته باشید یا نه. همین. تکلیفتون رو مشخص کنید.

در مورد امتیازهام اگه علاقه به بحث دارید، لطفا توی تاپیکی غیر از اخبار انجام بدید.

ممنون.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
حالا یه کم واسه تنوع من هم یه چیزی بگم :)
تا الان من هر سایت گیم معروفی میرم امروز صبح یه دونه وی گرفتن که نسخه نهایی هستش(نسخه غیر نهایی جلوش سبزه)
الان یه ویدئو هست مال گیم اسپات که به شکل دقیق همه چی رو نشون میده حجمش هم نمیگم چون احتمال داره پس بیافتید!!
اولین موردی که متوجه شدم این دکمه ای بود که بالای ورودی کارت SD هست
من هر چقدر گشتم چیزی پیدا نکردم اما فقط تو یه مطلب یه اشاره جزئی بهش شده بود که ما هم راپورت گرفتیم و الان هم به نظر درست در اومده:
2lnjzu1.jpg

اون دکمه قرمز رو هم حالیم نشد ولی فکر کنم یه همچین چیزی پشت wii mote هم بود که به هم یه ربطی دارن
تو این فیلم اینها یه دسته اضافی داشتن اما بدبخت ها هر کاری میکردن نمیتونستن راهش بندازن :)
تا اینکه من اومدم و بهشون گفتم :cool:
ببخشید راهنما رو خوندن و اون دکمه رو فشار دادن :cheesygri

مورد بعدی این بود که اینها که سیستم رو به اینترنت بی سیم وصل کردن به شکل خودکار شروع به آپدیت کنسول کرد

کنسول اصلا و ابدا صدایی از خودش ایجاد نمیکرد و مثل یه بچه آدم یه گوشه ای ایستاده بود :)

بازی باندل شده (wii sports) اصلا باکس شات نداره

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
چرا میزنین همدیگه رو؟!
یه تاپیک داریم تو سایت:بحث و گفتگو درباره گنسول های نسل بعد
پستایی که مربوط به امتیاز بود رو منتقل کردم اونجا،اتفاقا اگه خراب نشه بحث حالبیه!
در ضمن فروم جای بحث هست،ولی فکر کنم بهتر باشه بحثایی که طولانین و جای بیشتری میخوان رو به قول خارجیا Categorize کنیم!:) چون اگه اونطور بود یه تایپک کافی بود دیگه!تو این تاپیکم بهتره اگه راجه به یه خبری بحث مفصل شد ببریمش یه جای دیگه.اینجا بهتره فقط خبر گذاشته بشه و اگه لازم شد یه چند تا پست توصیح و اینا.
ممنون...

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
ظاهرا namco bandai حدود 30 تا بازی در حال ساخت برای wii داره و فقط 10 تا بازی برای PS3/360
----------------------------------------------------------------------------------------------------
اینجور که توی سایت IGN نوشته شده ظاهرا بازی oblivion هم به جمع بازیهای 1080p کنسول PS3 پیوسته:
http://ps3.ign.com/articles/745/745394p1.html

It's no secret that Oblivion is a great RPG. The latest installment of the Elder Scrolls series received very high marks on both 360 and PC and Bethesda has already stated that they intend to keep the RPG consistent across all platforms.
Not only will the game run in 1080p it also comes with the new quest "Knights of the Nine" which adds another 10-20 hours of gameplay to the hundreds of hours it already includes. For those of you lucky enough to get your hands on a PS3 at launch, you can revel in the fact that you can take home an RPG that may very well last you until the release of Final Fantasy XIII.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
تعداد آدمهایی که دم اون فروشگاه best buy اتراق کرده بودن به بیشتر از 10 نفر رسیده بود که دیگه مسئولین اون فروشگاه دیدن اوضاع خیلی ناجور میشه اگه همینجوری پیش بره و از همه خواسند که اونجا رو ترک کنن. البته شب قبلش و زمانی که تعداد این افراد به 10 نفر رسیده بوده یک ویدئو از اونها گرفته شده بوده:
http://www4.tomshardware.com/site/downloads/bestbuy_ps3_burbank.zip
حجمش زیاد نیست (22 مگابایت) جالبه ببینید
گزارش های زیاد دیگه ای هست که مردم در نقاط مختلف آمریکا برای خریدن PS3 از همین حالا رفتن دم فروشگاهها و تعدادشون هم روز به روز بیشتر میشه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
ظاهرا namco bandai حدود 30 تا بازی در حال ساخت برای wii داره و فقط 10 تا بازی برای PS3/360
همه شرکتها دارن میبینن که هزینه ساختن بازی برای Wii کمه و هر گرافیکی هم که توی بازیشون وجود داشته باشه ( حتی در حد PS2 یا کمتر ) کسی شکایتی نداره . خب معلومه روز به روز تعداد شرکتهای حامی Wii بیشتر میشن ! { من قصدم بد گفتن از Wii نبود ولی فکر کنم این حرفم حقیقت محض باشه }

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
راستی امین جان این عکس ها که از بازی hoxley گذاشتی مال کی هست درضمن خبری از این بازی شد یا نه چون تا حالا که خبری نشده به نظرم خیلی مشکوک میزنه.

سلام.
این تریلر جدید هست میتونی بری اینجا و و متنش رو بخونی(4خط بیشتر نیست)
http://xboxyde.com/news_3792_en.html
چرا مشکوک میزنه؟!

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
همه شرکتها دارن میبینن که هزینه ساختن بازی برای Wii کمه و هر گرافیکی هم که توی بازیشون وجود داشته باشه ( حتی در حد PS2 یا کمتر ) کسی شکایتی نداره . خب معلومه روز به روز تعداد شرکتهای حامی Wii بیشتر میشن ! { من قصدم بد گفتن از Wii نبود ولی فکر کنم این حرفم حقیقت محض باشه }

خوب این موضوع از همون اول چیزی بود که نینتندو روش تاکید داشت. یعنی هزینه کمتر برای ساخت بازی برای Wii
ضمنا این موضوع پایین تر بودن هزینه ساخت فقط یک دلیل این موضوعه، دلیل دیگه اش (که مهم تر هم هست) اینه که شرکتهای ژاپنی تقریبا میشه گفت به موفقیت Wii اطمینان دارن پس مسلمه که روی این کنسول متمرکز میشن
hint:
هزینه ساخت بازی برای PS2 میون تموم کنسولهای نسل قبل، از همه بیشتر بود اما وقتی خود کنسول موفق بود مسلمه که همه شرکتها هم براش بازی میسازن حالا می خواهد هزینه ساخت بازی بیشتر باشه یا کمتر

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
خوب تو این لینک که فروش 360 نزدیک 6 میلیون هست!!!

جالبه نظرسنجی ( یا هر چی دیگش) به شدت به نفع وی هست :) :
44.2%
pick Wii

20%
pick PS3

35.9%
pick Xbox 360

خوب اگه این طور باشه که نمیتونه تا فردا صبح که 3 میلیون بفروشه
کلا حرفش درست از آب در نیومده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟