اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
امین جون به نظرت چیکار میتونن بکنن.این بازی دیگه تا ابدو دهر هم که ادامه پیدا کنه میتونه مپ ها رو عوض کنه و گرافیک رو بالا ببره.من که دیگه اصلا بهش فکر نمیکنم...

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
این nfs با نسخه ی قبلی چه فرقی کرده؟ من که چیزی نمیبینم...
اگه دقت کرده باشی یکی از دوستان درباره ی این بازی توضیح داده بود.اولا تعداد ماشین ها خیلی افزایش یافته مثل اینکه بعدشم همونطور که اوشون گفتن بازی داری 3 قسمت Exotic,Muscle,Tuning هست که به نظرم جذابیت بازی باید بیشتر بشه.احتمال داره هم وسعت کارایی که روی ماشین انجام میدی بیشتر شده باشه.ولی در هر حال فکر نمیکنم باز بتونه موفقیت های گذشته رو کسب کنه.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
Tony Hawk's Project 8(ps3 & xbox360)
pixel_c.gif

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
اگه ea تونه nfs carbon رو گرافیکش رو به pgr3 برسونه یا بالاتر عالی میشه
چون من کلی دوست دارم که همشون nfs رو به تمامی بازیهای driving ترجیح میدن مثل من چون گیم پلی و کنترل اش یه جورایی بهتره از بازیای دیگه ولی آدم وقتی most wanted رو گرافیکشو با pgr مقایسه می کنه:(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,804
نام
امین
اگه دقت کرده باشی یکی از دوستان درباره ی این بازی توضیح داده بود.اولا تعداد ماشین ها خیلی افزایش یافته مثل اینکه بعدشم همونطور که اوشون گفتن بازی داری 3 قسمت Exotic,Muscle,Tuning هست که به نظرم جذابیت بازی باید بیشتر بشه.احتمال داره هم وسعت کارایی که روی ماشین انجام میدی بیشتر شده باشه.ولی در هر حال فکر نمیکنم باز بتونه موفقیت های گذشته رو کسب کنه.

خب هر شماره یه چیزایی اضافه میشه ولی هیچ وقت یه بازی کامل نمیشه به قول رامین فقط گرافیکش میره بالا;) به نظر منم هیچ موفقیتی کسب نمیکنه:)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نوشته شده توسط Behzad:
Command & Conquer 3 هم به عنوان دومین بازی RTS برای X360 کانفیرم شد

خوب مثه اینکه این خبر شایعه بوده !
البته شایعه هم که نمیشه گفت

در واقع Luis Castle که سازنده ی سری Command & Conquer و DuneII هست در مصاحبه ای صحبتهایی در مورد کنسول XBOX360 و این بازی کرده ولی هنوز چیزی به صورت رسمی از طرف EA اعلام نشده

پس تا اعلام رسمی این موضوعو شایعه بدونید

-----

Sony جان پستتو ویرایش کن عکسا سایز صفحه رو بهم ریختن

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
نوشته شده توسط wii360:
رمز wii60
مطالبي رو كه اين زير مي نويسم خداييش راسته و قبول كنيد .
1_ پي اس3 :قدرت سخت افزاري
playstatin3
* 360: بازي خوب
wii: لذت بازي
شما اگه باشيد كدوم رو كنار ميزنيد معلومه قدرت سخت افززاري نه ازش بازي ساخته ميشه نه واقعا بازي هاي خوبي داره
شما فكر كرديد براي چي كنسول ميگيريد ؟؟؟؟؟حتما ميگيد براي بازي كردن نه غلام!!!!:cheesygri
نه براي لذت بردن از سيستمي كه هيچكار نمي تونيد بكنيد .
پي اس3 كه حذف شد ميمونه 360وwii و چون wii قيمت مناسبي دارد خيلي ها هر دو را ميگيرند ولي دليل اصلي بازي كردن لذت است كه با دسته ي خوب تكميل مي شود اگه بخوايم نتيجه بگيريم
از نظر قدرت
1 پي اس3
2 360
3 wii
ولي اگه بخوايم مقدار فروش رو پيش بيني كنيم كاملا بر عكس مي شود و شركتي كه نياز بازيباز را رفع كرد پيروز مسلما قدرت سخت افزاري نياز بازيباز نيست
;)
مثل اينكه هيچكي با حرف هاي من قانع نشد . هركي حرف خودشو ميزنه حالا نوبت اين كه از يه راه ديگه وارد بشم منتظر پيام بعدي من باشيد . هركي ميتونه ليست بازي هاي پر فروش ژاپن رو به پيام خصوصي من بده. خواهش مي كنم:love:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
اولین تریلر Need For Speed Carbon

Game Informer Online is proud to debut the first trailer for Need For Speed Carbon. This 60 second trailer will give you a quick taste of the highly anticipated canyon duels you’ll race in Carbon when it screeches to consoles this November.

ِDownload
http://www.gameinformer.com/News/Media/Media.htm?CS_pid={DDA02231-82D0-4B45-A335-0357E29FB89F}

Need For Speed Carbon is not the sequel to Most Wanted 2, and EA Black Box is steering the franchise in a fresh new direction. The game has a team focus, and this time racers will have AI teammates that have RPG-light upgradable skill sets. Members helping you blaze across the finish line include a blocker, pathfinder, drafter, fabricators, mechanics, and fixer.
Speedsters will be able to choose from more than 50 cars from three class styles including muscle cars, exotics, and tuners. Players who like to tweak their rides will love the new auto sculpting feature which allows you to modify a number of different auto parts much like how you would create a player in Tiger Woods with game face.
One of the parts of the game that we’re looking forward to the most are the canyon duels against the boss characters. In these white knuckle races you’ll be screaming down winding canyon roads, all the while trailing your opponent as close as possible. Take a turn too wide and you’ll most likely take a leap off a cliff that even Greg Louganis would shy away from.

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
منتظر جواب بالا هستم حالا چند تا بازي جديد معرفي كنم.نه ولي بهتره xboy رو بهتون معرفي كنم چند وقتي شايعه بود كه ماكروسافت كنسول دستي اي براي توليد در نظر دارد و حالا شايعه ها به حقيقت پيوسته من كه اميدوارم رقيب جدي اي براي پي اس پي باشه

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
با اجازه مدیرا من همینجا جوابتو میدم و بحثو خواهشن تمومش کن چون برای بحث برتری کنسولها تاپیک جدا گانه ای داریم.
من خودم کنسول باز نیستم و فقط تو کنسولها پی اس 1 رو داشتم ولی فکر کنم اطلاعاتم از شما کمتر نباشه تو زمینه کنسول و بازیهاش(البته با توجه به پست هایی که شما زدین)
1.Resident evil 4
2.shadow of clussos
3.devil may cry
4.MGS
الان همین 4 تا رو یادم بود که ماله کنسوله پی اس 2 هم بودن...ادامه بحث خواهشمندم در تاپیکه مربوطه...
از مدیرا معذرت میخوام اگه صلاح دونستین پسته منو نگه دارین اگر نه هم که پاک کنین...

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
البته بهتر بدونین که بازیهای که توژاپن پرفروشن و حتی خیلی پرفروشن بعضیاشون فقط تو ژاپن پخش میشن.اون لیست هم نمیدونم چیه ولی پرفروش ترین بازیا توی ژاپن سری Dragon Quest و Final Fantasy و Pokemon خستن(البته از اونایی که WorldWide هستن)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر