اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
نوشته شده توسط Ali_Amini:
الان خیلی از شرکتها و کمپانی ها دارن از 360 حمایت میکنن و اینجوری هم نیست که با اومدن Ps3 اونا از ساختن بازی روی کنسول مایکروسافت دلسرد بشن.
خیلی راحت میتونن بازی ها رو روی 2 تا dvd بزنن هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.اصلا هیچ آدمی توی دنیا پیدا نمیشه که با یک بازی با 2 dvd مشکل داشته باشه .مگه کار خیلی سختیه که آدم یه دقیقه dvd رو عوض کنه بزاره روی دستگاه !!
فكر كن شما داري Gran Turismo 5 بازي ميكني. ماشيني كه الآن داري باهاش بازي ميكني Mazda RX 8 هست.براي مسابقه بعدي دوست داري Skyline رو انتخاب كني ولي به خاطر محدوديت حجم DVD بايد هر بار براي هر ماشين DVD رو عوض كني و اون يكي رو بذاري توي دستگاه. به نظر من كه خيلي ناراحت كننده هست شما رو نميدونم. يا مثلآ يه بازي RPG با محيطهاي خيلي بزرگ رو تصور كن.وقتي از يه منطقه اي به يه منطقه ديگه بري و ظرفيت اون DVD تموم شده باشه مجبوري DVD رو عوض كني.بعد ميفهمي يادت رفته فلان چيز رو از فلان كس توي محيط قبلي بخري.بايد دوباره DVD رو عوض كني و بعد از خريدت دوباره DVD دوم رو بذاري. خيلي خسته كننده ميشه. البته اين نظر من هست.شما رو نميدونم. در ضمن كسي هم نگفت از مايكروسافت پشتيباني نميشه ولي شايد چند سال بعد كه شركت Lion Head كه الآن در اختيار مايكروسافت هست بخواد يه محيط خيلي بزرگ با جزييات و ... كامل با گرافيكي كه خيلي پيشرفته باشه درست كنه ولي به خاطر ظرفيت كم DVD ها بايد از بعضي از امكانات بازي بزنه.

old snake

کاربر سایت
May 11, 2006
353
نام
حسین
فكر كن شما داري Gran Turismo 5 بازي ميكني. ماشيني كه الآن داري باهاش بازي ميكني Mazda RX 8 هست.براي مسابقه بعدي دوست داري Skyline رو انتخاب كني ولي به خاطر محدوديت حجم DVD بايد هر بار براي هر ماشين DVD رو عوض كني و اون يكي رو بذاري توي دستگاه. به نظر من كه خيلي ناراحت كننده هست شما رو نميدونم. يا مثلآ يه بازي RPG با محيطهاي خيلي بزرگ رو تصور كن.وقتي از يه منطقه اي به يه منطقه ديگه بري و ظرفيت اون DVD تموم شده باشه مجبوري DVD رو عوض كني.بعد ميفهمي يادت رفته فلان چيز رو از فلان كس توي محيط قبلي بخري.بايد دوباره DVD رو عوض كني و بعد از خريدت دوباره DVD دوم رو بذاري. خيلي خسته كننده ميشه. البته اين نظر من هست.شما رو نميدونم. در ضمن كسي هم نگفت از مايكروسافت پشتيباني نميشه ولي شايد چند سال بعد كه شركت Lion Head كه الآن در اختيار مايكروسافت هست بخواد يه محيط خيلي بزرگ با جزييات و ... كامل با گرافيكي كه خيلي پيشرفته باشه درست كنه ولي به خاطر ظرفيت كم DVD ها بايد از بعضي از امكانات بازي بزنه.
من با اینکه خودم از طرفدارای 360 هستم(و یکی از دارندگانش;) ) اینو قبول دارم که بهتر بود از ظرفیت بالاتری برای دیسک های 360 استفاده کنن من که اصلا نمی تونم تعویض DVD رو تحمل کنم;)

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اریا جان الان رو همین ps2 خیلی از بازیها رو دو تا dvd هستن حتی rpg ها و مشکلی هم پیش نیومده در ضمن مطمئن باش ماکروسافت اینقدر عقلش میرسه که dvd رو انتخاب کرده ناسلامتی ماکروسافت به عنوان یه شرکت اینده نگر معروفه;)
در ضمن همنطور که بهزاد گفته بود oblivion با اون عزمتش تو 4.7 گیگ جا شده بود اونموقع شما نگران یه بازی ماشینسواری هستی:cheesygri
این فکر که هر چقدر گرافیک بره بالاتر حجم بیشتر میشه غلطه و نمونش همون بازی 97 کیلوئئ بود روشهای فشرده سازی روز به روز بهتر میشه و شما نگران نباش
ما که طرفدار xbox360 هستیم نگران نیستیم شما چرا نگرانی;)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
خوب درسته جونت در نمیاد بخوای یه DVD عوض کنی،ولی این کار اگه هی تکرار شه،اذیت میکنه.
در ضمن عوض نکردن از عوض کردن بهتره!
Oblivion درسته با اون عظمتش تو 4.7 گیگ جا شد،ولی اون 4 گیگ فایلی بود که اینستال شد و از ویندوز هم برای اجرا کردن کمک میگیره،بازیی که روی کنسول اجرا شه،باید مستقل باشه.
مطمئن باشین در آینده خیلی بازیسازا گله میکنن از این کار مایکروسافت که لااقل HD-DVD رو استفاده نکرد.
در ضمن مایکروسافت کجاش آینده نگره؟!اگه آینده نگر بود کاری نمیرکد دو تا محصول بزرگش برن تو هم!
بعدشم Bioshock بدون شک واسه پیسی هم میاد،فکر کنم تا الان قطعی هم شده.اگه هم نیاد جای نگرانی نیست،به احتمال زیاد System Shock3 در راهه!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
نوشته شده توسط mt3691:
اریا جان الان رو همین ps2 خیلی از بازیها رو دو تا dvd هستن حتی rpg ها و مشکلی هم پیش نیومده در ضمن مطمئن باش ماکروسافت اینقدر عقلش میرسه که dvd رو انتخاب کرده ناسلامتی ماکروسافت به عنوان یه شرکت اینده نگر معروفه;)
در ضمن همنطور که بهزاد گفته بود oblivion با اون عزمتش تو 4.7 گیگ جا شده بود اونموقع شما نگران یه بازی ماشینسواری هستی:cheesygri
این فکر که هر چقدر گرافیک بره بالاتر حجم بیشتر میشه غلطه و نمونش همون بازی 97 کیلوئئ بود روشهای فشرده سازی روز به روز بهتر میشه و شما نگران نباش
ما که طرفدار xbox360 هستیم نگران نیستیم شما چرا نگرانی;)
قبول دارم كه Oblivion بازي خيلي بزرگ و محشري از همه نظر هست و در اين شكي نيست ولي وقتي اين بازي با اين گرافيك و خصوصيات جزو اولين بازيهاي XBOX 360 باشه پس ميشه انتظار گرافيكي خيلي بيشتر از اين رو در بازيهاي 4 سال ديگه اين كنسول داشت و اين يه امر طبيعي هست كه در هر كنسول دو سال يا شايد هم بيشتر طول ميكشه تا بازيسازها با توانايي واقعي كنسول آشنا بشن و اون وقت گرافيكهاي خيلي بالاتر و بازيهاي وسيع تر از Oblivion رو هم ميبينيم. اون بازي 97 كيلوبايتي هم هنوز نفهميدم چرا خود سازنده هاش ديگه دنبالش نرفتن و بازي كامل يا حداقل دو سه ساعتي ازش نساختن !؟!؟
راستي من خودم هم جايي نگفتم كه طرفدار 360 هستم.اگه امكانش باشه كه احتمالآ هم هست 100% اين كنسول رو ميگيرم تا Halo 3 , Forza 2 , GOW , .... رو از دست ندم.ولي از PS3 بيشتر خوشم مياد ! همين !
من ميگم اين بحث رو تموم كنيم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام.
من هیچی نمیگم فقط میگم مایکروسافت به این ابهت و عضمت عقلش بیشتر از من و شما ها میرسه ;)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

اینم یه عکس gears of war که البته جدید نیست چون قبلا همین عکس رو دیدین فقط اینو مایکرو تازه بیرون داده و کیفیتش هم خیلی عالیه برین با جزئیات تصاویر حال کنین:)

http://suprfile.com/get.php?id=1birf8o&get=2

waggle

کاربر سایت
Jun 7, 2006
16
نوشته شده توسط dinosaur:
BS :laughing:
shockedcat.JPG

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
يه سوال : شركت Volition و THQ هر دو اعلام كرده بودند كه بازي Saint's Row داراي قابليت هواپيمايي نخواهد بود...علت اين موضوع نبود يك Hard Drive مجزا در تمام X360 ها بود كه موجب دوگانگي در توليد بازي ميشدش...Volition اعلام كرده بود كه به خاطر نياز به يك فضاي اضافي غير از DVD مجبور شده تا قسمت هواپيمايي بازي رو برداره....اين درسته ؟!
شايعاتي هم مبني بر اين عمل از طرف شركت Bungie كه در حال ساخت Halo 3 است به گوش رسيده كه به نظر من مزخرفه ! فكر نكنم اين مشكل براي شركتي پيش بياد ! نظر شما چيه ؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
سايت Game Spot مصاحبه اي با يكي از مسوولان ساخت بازي Resistance : Fall Of Man براي كنسول PS3 كه جزو كانديداهاي بهترين بازي اكشن نمايشگاه E3-2006 بود انجام داده كه در زير ميخونين :
---------------------------------------------------------------
( Game Spot ===> 1 , Ted Price ===> 2 )
---------------------------------------------------------------
1. چه مدت هست كه اين بازي در دست تهيه هست ؟
2. ما چند ماهي هست كه كار روي اين بازي رو شروع كرديم ولي مراحل پيش توليد بازي مدت زمان بيشتري طول كشيده.
1. چرا شما ساختن اين نوع بازي رو انتخاب كردين ؟ اين يك جهش بزرگ و تغيير اساسي در نوع بازيهاي شما بود ؟
2. مردم هم از ما اين سوال رو مي پرسند و ما به اونها يادآوري مي كنيم كه اولين بازي ما يك بازي در سبك FPS براي كنسول PS1 بود به نام Disruptor . اتفاقآ اين بازي مورد توجه خيلي ها از جمله منتقد ها قرار گرفت و از اين بازي خيلي تعريف شد.وقتي ما با مجله ها و روزنامه ها مصاحبه مي كنيم اونها ميگن : " آره من اين بازي رو يادمه.Disruptor يك بازي بزرگ روي كنسول PS1 بود. "
به وسيله بازي Resistance بازيكن ميتونه اسلحه هاي عجيب و متفاوت رو تجربه بكنه. مخلوقات مرموز و وحشتناك مختلفي رو ببينه و از تجربه اي بي نظير در قسمتهاي تك نفره و چند نفره بهره ببره. با نگاهي به بازيهاي گذشته ما آيا به نظر شما اين بازي تفاوت زيادي با شناختي كه از ما دارين داره ؟ درسته كه بازيهاي Ratchet & Clank و Spyro The Dragon مخلوقات وحشتناك و مهيب نداشتند اما مخلوقات اونها هم مطمينآ متفاوت و جالب بودند. به هر حال ما داريم همه سعي و نيروي خودمون رو به كار ميگيريم تا بازي اي با جزييات زياد , تفكر و قدرت انتخاب در نوع اسلحه ها , گوناگوني كاراكترها و دشمنان و در مجموع گيم پلي بسيار خوب بازيهاي قبلي در قالبي جديد بسازيم. اين بازي فقط كمي تاريك تر از تجربه هاي قبلي ماست.
a1799.jpg

1. چقدر طول كشيد تا دموي نمايش داده شده در نمايشگاه E3-2006 رو بسازين ؟
2. جواب دادن به اين سوال سخته.چون محيطها و چيزهايي كه شما در اين دمو ميبينين در نسخه نهايي بازي هم قرار خواهد داشت البته با پرداخت و جزييات بيشتر. اين طوري نبوده كه ما همه چيز بازي رو ول كنيم و بگيم حالا وقت ساختن دموي E3 هست. ما هنوز معتقد هستيم كه وقت زيادي مونده تا بازي رو از اين هم فراتر ببريم. ما بلافاصله بعد از اتمام GDC-2006 شروع به كار كردن روي بازي كرديم و اين دمو و مرحله از بازي حدودآ از آخر ماه مارس تا اول ماه مي طول كشيد.
1. اولين جزييات و دمويي كه از بازي منتشر شد مهم و درگير كننده بودند.شما چه احساسي در مورد تاثير دمو روي افراد داشتين ؟
2. ما ويزگيهاي كمي از بازي رو در E3 نمايش داديم.اول از همه ميخواستيم با نشون دادن بعضي از اسلحه هاي بازي تفاوتهاي اين اسلحه ها رو با بازيهاي ديگه نشون بديم.در مرجله دوم ما ميخواستيم فيزيك اختصاصي اين بازي و تاثيرش روي گيم پلي بازي رو به همه نشون بديم. براي مثال قسمتي از بازي كه در آزمايشگاه ميگذره فيزيك بازي رو كاملآ نشون ميده و هر قطعه به درستي آسيب پذير هست يا شيشه ها به طرز خيلي زيبا و واقعي اي ميشكنند.در مرحله سوم ما ميخواستيم به بازيكنان اجازه بديم تا لحظه هايي كه ما بهشون " Hero Moments " ( لحظه هاي قهرمان ) ميگيم رو امتحان كنند.لحظه هايي كه شما به همرزم هاتون كه در دست دشمن اسير شدن كمك ميكنين و در آخر ميخواستيم به بازيكنان حس واقعي قرار گرفتن در نيمه هاي قرن بيستم رو بديم.
b0e38.jpg

1. آيا شما عكس العملهايي كه از نمايش بازي انتظار داشتين رو ديدين ؟
2. ما عكس العمل هاي عالي اي از هركسي كه Resistance رو در غرفه سوني امتحان كرد ديديم.هر كسي كه اين بازي رو در غرفه سوني انجام ميداد ما خوشحال ميشديم.چون ميتونستيم نظرات و انتقادهاي اونها رو در مورد اولين برخوردشون با بازي بشنويم. در مجموع من فكر مي كنم بازيكنها اين بازي رو يكي از قوي ترين بازيهاي Launch Title تاريخ بدونن. اسلحه ها مخصوصآ Bull`s Eye , Auger , Hedgehog هر كسي كه اولين بار باهاشون بازي ميكرد رو درگير خودش ميكرد.همچنين لحظه هاي " Hero Moments " خيلي توجه بازيكنان رو جلب كرده بود و احتمالآ در نسخه نهايي روي اونها بيشتر كار ميشه.در مجموع مردم از اين بازي راضي بودند ولي هنوز بعضي از مردم نميدونن كه نمايشهايي كه در E3 ميبينن نسخه هاي ناكامل بازيها هست و در زمان عرضه خيلي بهبودها در اونها انجام ميشه.
1. چه چيزي رو در مورد اين بازي فورمهاي بازي ديدين كه كاملآ اشتباه باشه ؟
2. جواب دادن به اين سوال خيلي آسونه.بعضي از مردم فكر ميكنن كه اين بازي يك بازي معمولي جنگ جهاني دوم به اضافه بيگانه ها هست. با وجود اسلحه ها و داستان و كاراكترهاي بازي شما 100% بازي اي متفاوت با بازيهاي قبلي رو خواهيد ديد.بازيهاي زيادي تا به حال با موضوع جنگ جهاني دوم ساخته شدن ولي اين بازي با داستاني پيچيده و متفاوت تفاوتهاي خودش رو نشون خواهد داد.

ادامه دارد ......
------------------------------------------------------------
موفق باشين.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
من هیچی نمیگم فقط میگم مایکروسافت به این ابهت و عضمت عقلش بیشتر از من و شما ها میرسه ;)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

اینم یه عکس gears of war که البته جدید نیست چون قبلا همین عکس رو دیدین فقط اینو مایکرو تازه بیرون داده و کیفیتش هم خیلی عالیه برین با جزئیات تصاویر حال کنین:)

توی هیچ بازیی (چه حال ، چه آینده ) بافت ها را به این زیبایی و ظرافت ندیده بودم
واقعا شفافه

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
سلام.
من هیچی نمیگم فقط میگم مایکروسافت به این ابهت و عضمت عقلش بیشتر از من و شما ها میرسه
آره واقعا عاقله چون تا حالا 4 بیلیون بخاطر خانواده XBox ضرر داده

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
دوست عزیز ، پست شما غیر از اینکه تبلیغه ، جاش اصلا اینجا نیست.

--------------------------------

این خبر یکم قدیمیه ولی با این همه قراره توی فیلم جدید Transformer از 360 هم یه جاهایی استفاده کنه!!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,093
نام
آریا
نوشته شده توسط old snake:
چه جوری؟یعنی یه سری میان 360 بازی میکنن؟:confused:
شايد. چون توي فيلم Island هم يه جاهايي تبليغ XBOX رو ميكرد. البته جالبه كه موضوع فيلم توي آينده اتفاق ميافته ( درست يادم نيست كي ) ولي به جاي يه كنسول جديد تبليغ همون XBOX قديمي بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر