اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط Sony:
مثال زیر منطقی ترین راه برای اثبات حرفامه:
نرم افزار فلش رو که همه باهاش کار کردن ساده ترین برنامه ایه که انیمیشن 2 بعدی میسازه شما یه انیمیشن ساده بساز مثلا یه توپ که میاد بالا میره پایی با 20 فریم بعد همین کارو copy کن و ادامه همون 20 فریم بزار که یه انیمیشن زیبا میشه بعد حجم 2 حالت رو اندازه گیری کن اگه حجم اولی 20kb باشه حجم دومی 23kb هست درسته حالا فریم حا دو برابر شده چه جوری جوابش سادست این همون دستوره و شکل همون روال قبلی رو طی میکنه فقط یک دستور اضافه شده اونم اینکه از اول کارو شروع کنه اینا هم مثلا اگه توی بازی 600 تا ستون باشه حجم یک ستون 10kb و حجم بقیه کمتر از 20b هست برین انجام بدین
(توی فلش یک layer جدا درست نکنید چون کل دستور حا به یک منطقه دیگه منتقل میشه)
see you later:cheesygri
دوست من این روش به این سادگی هم که میگی نیست اینا یه عده نابغه برنامه نویسی بودن و صدها ساعت رو نوشتن این برنامه کار کردن اگه میبینی که با این روش کمتر کار میشه برا اینه که به این سادگیها هم نیست اونی که شما میگی با کار اینا زمین تا اسمون فرق داره یه نگاه به سیستم رکومندد بازی بکن 500 مگ رم کارت جی فورس 4 و ...;)

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
Crytek ميخواد چند نفر رو استخدام کنه که بايد بعضي از وي÷گيهاشون اينا باشه:

Assist in porting the source code from PC platform to the new gen console platforms (Xenon, PS3).
Assist in design of the graphics system and/or the animation system for the new gen console platforms (Xenon, PS3).
Develop and maintain the graphics system and/or the animation system for the new gen console platforms (Xenon, PS3).

بنابراين ميشه گفت که crysis براي x360 و ps3 هم منتشر ميشه ;)

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط mt3691:
دوست من این روش به این سادگی هم که میگی نیست اینا یه عده نابغه برنامه نویسی بودن و صدها ساعت رو نوشتن این برنامه کار کردن اگه میبینی که با این روش کمتر کار میشه برا اینه که به این سادگیها هم نیست اونی که شما میگی با کار اینا زمین تا اسمون فرق داره یه نگاه به سیستم رکومندد بازی بکن 500 مگ رم کارت جی فورس 4 و ...;)
مگه من گفتم سادست من گفتم روش کلی کار اینه

نوشته شده توسط ChaosTheory:
Crytek ميخواد چند نفر رو استخدام کنه که بايد بعضي از وي÷گيهاشون اينا باشه:

Assist in porting the source code from PC platform to the new gen console platforms (Xenon, PS3).
Assist in design of the graphics system and/or the animation system for the new gen console platforms (Xenon, PS3).
Develop and maintain the graphics system and/or the animation system for the new gen console platforms (Xenon, PS3).

بنابراين ميشه گفت که crysis براي x360 و ps3 هم منتشر ميشه ;)
شیاد میخوان رو بازی دیگه ای کار کنن صرفا که کرایسیس نیست
----------------------------------------------------------------
بازی men3 هم برای xbox360 منتشر شد:
xmen.jpg

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
شیاد میخوان رو بازی دیگه ای کار کنن صرفا که کرایسیس نیست

crytek الان فقط داره روي crysis کار ميکنه و تا وقتي هم تموم نشه سراغ بازي ديگه اي نميره.از اون شرکتهايي هم نيست که بخواد چيزي رو مخفي کنه.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
نوشته شده توسط SUPERMHR:
بهزاد جان میشه این بخشو یکم بیشتر توضیح بدی؟
باتشکر.....

با کمی تاخیر :

World's first PSP Modchip
Forget battling against Sony to get your beloved homebrew on the PSP console, we have received news that a new PSP mod is set to hit the scene called Undiluted Platinum (UP). This mod will act as a flash replacement system for the PSP which allow the use of previous flash updates or custom flash builds. Installation has been optimized to fit entirely inside PSP, this opens up the possibility to run unsigned Homebrew code on the latest PSP systems. More info will be available next week! This is 100 percent real just incase you had any doubts.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=7459

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نمردیم و بالاخره یه خبر از ایران تو گیم اسپوت دیدیم
Iranians developing game about developing nukes
Players must rescue a nuclear scientist from US clutches in new title being developed by a student organization.
_
بحث خیلی داغ شده !!! در قسمت نظرها. با این بچه امریکاییا بحث کردن چه حالی میده شمام بیاین :cheesygri

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
اینم امتیاز های نسخه های مختلف x- man 3 که 360 از همه پایین تره!!!!!

360:

pc و ps2 و xbox :

خوب اصولاً بازیهایی که بر مبنای یک فیلم درست میشن هدفشون فقط فروشه.. کار خاص دیگه ای نمیکنه و برای تبلیغ اون فیلم مورد نظر ساخته شده.. که عموماً هم بدرد نمیخورن.. من که تاحالا از این آت و آشغالا نخریدم...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
نوشته شده توسط Darkfie1d:
خوب اصولاً بازیهایی که بر مبنای یک فیلم درست میشن هدفشون فقط فروشه.. کار خاص دیگه ای نمیکنه و برای تبلیغ اون فیلم مورد نظر ساخته شده.. که عموماً هم بدرد نمیخورن.. من که تاحالا از این آت و آشغالا نخریدم...
کاملا درسته!!!!!!!

++++

میگم میشه یکی خلاصه بگه جریان این گیم اسپات چیه؟؟:confused:
فقط دست بچه هایی که رفتن پست دادن ممنون.
من فقط پست سیاوش رو اونجا دیدم ولی دست شایان هم درد نکنه:love:
بای

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
تا اونجایی که من میدونم این بازیو قراره اتحادیه دانش آموزان مسلمان بسازن!قرار مارس سال دیگه ریلیز شه!!!من که نمیخونم خبرشو،به قول یکی I like Watching CNN not playing that.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر