اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط حامد:
امیدوارم کوجیما ایندفعه خسیس بازی در نیاورد و نخواهد یک تریلر رئال رندر نشونمون بده.
حدس میزنم تریلر GamePlay بازی را بیشتر نمایان کند.چون در اینصورت ملت خارج کف میکنن هجوم می برند به Sony و PS3 رو پیش خرید می کنند ! :)

نه خدائیش تا حالا سابقه داشته کوجیما چیزی رو Pre-Render نشون بده؟!؟!؟!؟! همون مال MGS4 که تو TGS نشون داد هم Real-Time بود.. و حتی روی اون دمو توضیحاتی رو که میداد با گردوندن دوربین و افکت دادن نشون میداد که RTR هست...

نوشته شده توسط dinosaur:
OMG ===> Liquid , Meryl , Naomi
:((
:(( :(( :(( :(( :((

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ينطور كه الان گيم اسپات ميگه 16 ساعت ديگه هست ميشه حدود 12 -1 بعد از ظهر فردا.
خدا كنه هر چه زودتر تريلر Guns of patriots رو كوجيما پخش كنه نميشه صبر كرد
اون یه اشتباه از گیم اسپات بود که سریع رفعش کرد!
کنفرانس سونی راس ساعت 4 عصر به وقت لوس آنجلس برگزار میشه(دقیق 12:00 صبح به وقت تهران که البته بدون day light saving حساب شده)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Darkfie1d:
نه خدائیش تا حالا سابقه داشته کوجیما چیزی رو Pre-Render نشون بده؟!؟!؟!؟! همون مال MGS4 که تو TGS نشون داد هم Real-Time بود.. و حتی روی اون دمو توضیحاتی رو که میداد با گردوندن دوربین و افکت دادن نشون میداد که RTR هست...
سلام استاد عزیز
من نگفتم قبلا Pre-Rendered نشونمون داده بلکه منظورم این بود که حالا طرفداران پر و پا قرص MGS با یک تریلر RTR هم راضی نمی شوند و می خواهند GamePlay بازی را ببینند تا کف کنند.:)

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
برای اینکه بهتر بتونین اخبار رو دنبال بکنید باید بگم که کنفرانس سونی ساعت 2:30 صبح روز سه شنبه شروع میشه. ضمنا در حال حاضر توی نظرسنجی گیم اسپات که خیلیها بهش استناد میکردند ، الان نینتندو بیشترین رای رو آورده و بعد از اون سونی و در آخر با اختلاف زیاد مایکروسافت.
راستی اینم بگم که Square Enix در حال ساخت 2 بازی برای Wii هستش که احتمالا تا دقایقی دیگر مشخص میشه چه بازیهایی هستند (یکیش که معلومه)

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط mohandes_register:
این معلومه رو میتونی برای من هم روشن کنی کیانوش جان.آخه این چند وقت اصلا تو اخبار نبودم...البته باعث زحمت ها...
خواهش میکنم. اون یکی رو سال گذشته توی E3 خبر ساختش رو دادند. بازی Final Fantasy Crystal Chronicles

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تو همه سايته ها نوشته
Grand theaft auto IV for PS3 and Xbox360
يعد طرفداراي مايكروسافت الكي روي چه چيزي مانور ميدن ONLY for 360
خوبه اول اخبار بفهمين بعد جوگير بشين شروع به فحش دادن بكنيد

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام...
من دیروز به آدمین ها گفتم که کنفرانس مایکروسافت که تموم شد منم babye! چون واقعا بعضی ها اندازه... بعد ماشاالله فقط ادعا دارن. من نه حوصله بحث کردن با این جور افراد دارم نه وقتشو نه اعصابشو و اصلا هم لازم نمیبینم که بخوام دیگه برای چنین افرادی خبررسانی کنم. چون انگار یاسین... .
یه چیزی هم برای اونی که خیلی میفهمه بگم که هیچ کس برای GTA4 نگفت Only on 360 بلکه Episode های اختصاصی از این بازی بر روی Live قرار میگیره و فقط دارندگان 360 میتونن ازش لذت ببرند

منم مثل کیانوش واقعا وقتی یه همچین چیزایی میبینم اعصابم خرد میشه و به خاطر همین هم:
Babye Bazicenter!
ما رو به خیر شما رو به سلامت!

آخرین ویرایش:

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

واقعا که این چه خبر رسانی فقط توهین و بدوبیراه حالا دیگه به ایرانیها هم توهین میکنید من اصلا این خبرها را قبول ندارم همش طرفداری از ایکس باکس هستش پس حق کجا رفت

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
من دیروز به آدمین ها گفتم که کنفرانس مایکروسافت که تموم شد منم babye! چون واقعا بعضی ها اندازه... بعد ماشاالله فقط ادعا دارن. من نه حوصله بحث کردن با این جور افراد دارم نه وقتشو نه اعصابشو و اصلا هم لازم نمیبینم که بخوام دیگه برای چنین افرادی خبررسانی کنم. چون انگار یاسین... .

سلام ...
زحمت كشيدي حميد جون واقعا خبر رساني خوبي انجام دادي و من هم موافقم كه ديگه بري ! چون جنبه اين كارا را نداري .

منم مثل کیانوش واقعا وقتی یه همچین چیزایی میبینم اعصابم خرد میشه و به خاطر همین هم:
Babye Bazicenter!

كاربران و جو سايت به اندازه اي قوي هست كه تونست در اين مدت بي احترامي ها و فشار هاي عصبي را تحمل كنه و من از همه دوستان متشكرم كه خودشون را كنترل كردن ... ما براي هيچ كس كارت دعوت نفرستاديم و نخواهيم فرستاد اميدوارم هر كس هر جا هست موفق باشه .

موفق باشيم ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
از اسپلینتر سل 4 تریلری نشون دادن؟

حمید واقعا دستت درد نکنه کارت درست بود
74.gif
74.gif

زحمت كشيدي حميد جون واقعا خبر رساني خوبي انجام دادي و من هم موافقم كه ديگه بري ! چون جنبه اين كارا را نداري .

57.gif
57.gif

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
از اسپلینتر سل 4 تریلری نشون دادن؟
بله دیشب پس از تمام شدن کنفرانس microsoft دمویی از این بازی نیز به نمایش در آمد.
اگه به این جا بری می تونی بفهمی که چه چیز هایی و کی تا حالا در نمایشگاه به نمایش در آمده:
http://www.gamespot.com/e3/index.html

aliatrvash

کاربر سایت
Nov 26, 2005
46
نام
علي
حميد جان واقعا دستت درد نكنه.
اميدوارم كه برگردي.

كسي نميدونه بالاخره اين Rockstar ميخواد GTA4 رو روي PC منتشر كنه يانه. اگه روي PC منتشر نشه كه خيلي ضدحاله. يكي نيست به اين ROCKSTAR بگه خوب حالا كه اين بازي عنوان انحصاري هيچ كنسولي نيست خوب اونو روي PC هم منتشر كنه. اينجوري خوب فروشش بالاتر ميره.

persian_king

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
157
نوشته شده توسط Restricted Area:
سلام...
یه چیزی هم برای اونی که خیلی میفهمه بگم که هیچ کس برای GTA4 نگفت Only on 360 بلکه Episode های اختصاصی از این بازی بر روی Live قرار میگیره و فقط دارندگان 360 میتونن ازش لذت ببرند

Babye Bazicenter!

با اینکه دلم نمی خواد بعد از پست حامد اینو بنویسم و ترجیح میدم این موضوع بعد از این پست تموم شه اما چون میای میخونی و در این شک ندارم بزار یه چیزایی رو برات بنویسم

اول اینکه من فکر میکنم شما فراموش کردی داری در مورد چی مطلب مینویسی که باعث شده سبک تندی رو در نوشته هات استفاده کنی . بعضی پست های شما چنان با حرارت و هیجان نوشته شده بود که من فکر میکردم شما یه مسئله علمی که تا کنون ابهام زیادی در موردش وجود داشته و حل نشده بوده رو از شک و تردید بیرون آوردی و بقیه متوجه این کشف علمی شما نشدن

بیشتر منو یاد fanboy های تعصبی در موارد مختلف میندازه

دوم اینکه نوشته های شما اینطوری نشون میده که فکر میکنید این وسط تعداد کمی هستند که از اخبار بازی و مسائل مربوط به اون سر در میارن و اکثریت اطلاعات زیادی ندارن و این وسط شما داری تلف میشی

شما احتمالا بر اثر تلقینات دوستان و یا اطرافیان به یه درجه ای از اعتماد به نفسه کاذب دست پیدا کردید که واقعا کاریش نمیشه کرد . یعنی فکر میکنید کسی اگر خلاف عقیده شما صحبت کرد یا کودن هست یا اینکه نباید خلاف شما صحبت کنه که احتمالا شما اینجا حیف نشید

بازی و مسائل مربوط به اون هیچ تخصص خاصی احتیاج نداره که شما بفهمیش و بقیه نفهمن. در مورد اخبار مربوط به اون هم آشنایی به زبان اینگیلیسی و چند سایت خوب که خبر ها رو خیلی سریع اعلام بکنن کافیه. میمونه زحمت پست کردنش به فارسی که هر کس این کارو کرده ازش ممنونیم اما تا اونجا که از اون اخبار برای تحقیر دیگران استفاده نشه

من به شخصه بهت میگم اگر فکر کردی خیلی سطحت بالا هست که نباید با دیگران بحث کنید چون فکر میکنی سطحت خیلی ازشون بالاتره بخاطر اطلاعاتی که داری سخت در اشتباهی. اون کسی رو دیگران براش احترام قائل میشن که برای همه احترام قائل بشه چه کوچیک چه بزرگ از نظر شخصیت و دانش. اینطوری باشه یارو میره اون همه درس میخونه فوق تخصص تو یه رشته پزشکی میگیره حالا بیاد بگه من چون کسی در سطحم نیست و آدم حسابتون نمی کنم از اینجا میرم . تازه جایگاه بازی کجا و پزشکی کجا

سوم اینکه من پست های شما رو ندیده بودم تا امروز که این چند صفحه آخر رو خوندم و بهتره بدونید تو این سایت و حتی اون سایت قبلی چیزی که مهم هست و شاید با سایتهای دیگه فرق بزاره احترام به نظر دیگران و شخصیت اونهاست. یعنی با وجود اینکه شما مدیر هستید پست های شما حداقلش باید ویرایش میشدن اگر پاک نمیشدن چون غیر مستقیم به بقیه بی احترامی کردید

این رو برای بقیه کاربران میگم البته باز به نظر شخصیه

بازی برای این هست که شما باهاش fun داشته باشید و ازش لذت ببرید نه اینکه بخواید بر سر اون با هم دعوا کنید تا یه چیزی رو به طرف مقابل ثابت کنید. باز یکی میره اتم کشف میکنه یه چیزی

تمام این کنسول ها فروش خودشون رو میکنن چه یکیشون بدترین شناخته بشه چه بهترین یکی کمتر فروش میکنه یکی بیشتر . آخرش به شما یه دلار هم نمیدن گرفتید؟؟ حتی یه دلار ...بلکه کلی دلار هم ازتون میگیرن تا بزارن بر سر چیزی که براش دعوا میکردید بازی کنید.

این موضوع هم کش دار نکنید و بعد از پست من ازتون خواهش میکنم اخبار E3 مربوط به کنسول ها رو ادامه بدید

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
سلام...این تاپیک یه ایرادی که داره اینه که هر کسی که هر خبری در مورد کنسول های نسل بعد اینجا میزاره بعد میخواند نتیجه گیری کنند که Xbox 360 بهتره و یا PS3 ...

من با حرف های فرشین جان موافقم...بازی ارزش این بحث ها و صحبت ها را نداره...نه با این بحث ها نتیجه ای عاید کسی میشه ، نه سطح علمی کسی را بالا میبره و نه پولی نصیب کسی میکنه..غیر از اینکه متاسفانه یکسری کدورت هایی پیش بیاد...بنظر من کسی که خبری را میزاره حتی اگه طرفدار کنسول خاصی هم هست باید بیطرفی را رعایت کنه ;)
بیشتر خبر هایی که من تا اینجا در این تاپیک دیدم این ذهنیت را برای من ایجاد کرده که هدف بیشترشون صرفا کوباندن و بدوبیراه گفتن به کنسول طرف مقابل بوده...:confused:
در آخر هم امیدوارم حمید جان به کارش در این سایت ادامه بده :blushing:

كسي نميدونه بالاخره اين Rockstar ميخواد GTA4 رو روي PC منتشر كنه يانه. اگه روي PC منتشر نشه كه خيلي ضدحاله. يكي نيست به اين ROCKSTAR بگه خوب حالا كه اين بازي عنوان انحصاري هيچ كنسولي نيست خوب اونو روي PC هم منتشر كنه. اينجوري خوب فروشش بالاتر ميره
نه...در حال حاضر GTA 4 تنها برای PS3 و Xbox 360 میاد
اما هیچ بعید نیست که مدتی پس از اینکه برای این دو کنسول به بازار اومد برای PC هم بیاد...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر