اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
wii2.jpg

ouch !!

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط mt3691:
ببین اقای عزیز اینجا یه سایت عمومیه نه چاله میدون یکم موقع پست زدن دقت کن به کسی بی احترامی نکنی اگه ایشون هم بیاد با این روش جوابت رو بده خوشت میاد:evil:
این طریقه بحث کردن هیچ ارزشی نداره اگه فکر میکنی داری درست میگی با احترام و مدرک حرف بزن اگه با مدیرها دوست هستی دلیل نمیشه به کاربرها مخصوصا تازه واردها بی احترامی کنی
من از اقای sepul که متاسفانه اسمشونو نمیدونم معذرت می خوام مطمئن باش بچه های این سایت با مرام تر از این حرفها هستن;)

خوب خوبه که لاقل مشخص شد اینجا چاله میدون نیست. من تاحالا فکر میکردم طرفای سید اسمالیم... شما هم اینجا سعی نکنید برای بنده پدر بزرگ بازی در بیارید. من جائی که احساس کنم نظرم رو تند بگم مثل الان میگم. در هرصورت قبل از شما قطعاً مدیران سایت پست من رو دیدن اگر لازم میدونستن خودشون یا ادیت میکردن یا حذف. یعنی شما میفرمائید مدیران فروم به اندازه من و شما صلاح فرومشون رو نمیدونن و با مسئولیتهاشون آشنا نیستن؟ من لفظ نادرستی استفاده نکردم بجز در یک قسمت که نوشتم "چرند" که به اعتقاد خودم واژه بجائی بوده. وقتی شما بیای با یک جمله عملکرد یک عمر یک کمپانی رو زیر سوال ببری حتی میشه از واژه های دیگری هم بجای چرند استفاده کرد!! در ضمن شما که دست به بیلتون خوبه لطفاً نهایت مراقبت رو از باغچه خودتون بفرمائید. ما باغبون داریم.

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
چند روز پیش یکی از مسئولان Pandemic طی یک اظهار نظر جالب گفت که این شرکت بازی ای رو برای E3 آماده کرده که قراره در کنفرانس سونی به نمایش دربیاد و میتونه عنوان Game of the show رو از آن خودش کنه.
حالا امروز اعلام شده که این شرکت در حال ساخت بازی Mercenaries 2 هست. شاید این بازی همون سورپریز Pandemic باشه. به هر حال شماره اول این بازی بسیار خوش ساخت و خوب از آب دراومد و باید منتظر موند تا ببینیم در E3 این بازی چه میکنه.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
دوستان دیگه واقعا بحث داره به بیراهه کشیده میشه

اول اینکه لازم نیست کسی به کسی اخطار بده ... هرکس خودش میتونه مراقب رفتار خودش باشه و نیازی نیست چپ و راست به هم اخطار بدید که مواظب حرف زدنت باش و ...

اون واژه چرند هم قبل از این ارسال آخر سیاوش جان توسط اشکان ادیت شده بود

لطف کنید از این به بعد یه کم مهربون تر برخورد کنید و از واژه های بسیار زشت و ناپسند و غیر اخلاقی مثل واژه چرند هم استفاده نکنید :)

باشد که رستگار شویم ...

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
در ادامه صحبت های بهزاد جان باز می گم که بهتره یکم نسبت به یکدیگر با دید بهتر نگاه کنیم!

سر یه Wii باهات میزنم. من عمرا تو شوتر کم نیارم حالا اگه Halo باشه که دیگه فقط خدا به طرف مقابل رحم کنه!!
البته این دوئل شما به من هیچ ارتباطی پیدا نمی کنه ولی حمید جان مواظب باشا تو الان می خوای با دم شیر (استاد counter-strike و battlefield 2) بازی کنی!!!:)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
چند تا سوال :
1. چرا سونی چند روز مونده به E3 داره همین طور آبروی خودش رو از بین میبره ؟
اول که اون عکسهای Fatal Inertia که میدونم بازیش بر اساس گرافیک نیست ولی بالاخره چمنها و کوهها و ... خیلی ضایع بود. بعدش عکسهای Full Auto 2 که تقریبآ فرقی با شماره یکش نداشت. الآن هم game play بازی Untold Legend که شبیه Fable با یه ذره گرافیک بهتر هست.( محیطش که دقیقآ همون Fable هست. )
2. چرا جان کارمک انقدر مشکوک میزنه ؟ تا حالا 4 یا 5 بار اومده گفته من از XBOX 360 خوشم میاد و بهتر از PS3 هست و ... خب یه بار یا حداکثر دو بار بگو کافیه. شاید از مایکروسافت money گرفته .:-" :shrewd:
3. یه دفعه Konami میاد میگه چون PS3 کنسول قوی تری هست PES بعدی روی این کنسول بهتر از بقیه کنسولها ساخته میشه و فکر نکنم فوتبال ربط زیادی به CPU داشته باشه و بیشتر به GPU ربط داره ولی در یه جای دیگه Starbreeze گفته GPU کنسول XBOX 360 بهتر از PS3 هست.
به نظرتون توی این نسل از کنسولها یه کم بین شرکتها تبانی نشده ؟ :gathering:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط Behzad:
باشد که رستگار شویم ...

آمین :) خدائیش آمین

نوشته شده توسط Lich King:
البته این دوئل شما به من هیچ ارتباطی پیدا نمی کنه ولی حمید جان مواظب باشا تو الان می خوای با دم شیر (استاد counter-strike و battlefield 2) بازی کنی!!!:)

ما چاکریم :)

پ.ن: ولی از حق نگذریم q3 م هم اگرچه خوب نیست اما بدهم نیست :) درضمن HL2DM هم میزنیم هرکی مرده بیاد جلو ...

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
اول که اون عکسهای Fatal Inertia که میدونم بازیش بر اساس گرافیک نیست ولی بالاخره چمنها و کوهها و ... خیلی ضایع بود. بعدش عکسهای Full Auto 2 که تقریبآ فرقی با شماره یکش نداشت. الآن هم game play بازی Untold Legend که شبیه Fable با یه ذره گرافیک بهتر هست.( محیطش که دقیقآ همون Fable هست. )
به غیر از این بازی آخری که SOE داره میسازتش در بقیه موارد این شرکت های حامی کنسول هستند که دارن آبروش رو میبرند و این خواسته خود سونی نیست. مطمئنا ps3 بازیهای خیلی سرتر از اینا داره ولی خب نمیشه که بازی درپیت هم نداشته باشه. فقط بحثی که این وسط پیش میاد اینه که این جور بازیها قدرت کنسول و اون ادعاهایی که در موردش میشه رو زیر سوال میبره!
البته میشه امیدوار بود که سونی توی E3 بترکونه و بازیهایی رو نشون بده که ضایعگی این بازیها رو محو کنن!

. چرا جان کارمک انقدر مشکوک میزنه ؟ تا حالا 4 یا 5 بار اومده گفته من از XBOX 360 خوشم میاد و بهتر از PS3 هست و ... خب یه بار یا حداکثر دو بار بگو کافیه. شاید از مایکروسافت money گرفته
نه نه اصلا بحث پول و اینا نیست! این کاملا طبیعیه که شخصی مثل کارمک یک همچین چیزی بگه چون اون یک PC DEV هست و به خاطر شباهت هایی که X360 با PC از لحاظ کدنویسی داره این کاملا طبیعیه. ضمن اینکه نرم افزارها و امکاناتی که مایکروسافت روی Dev Kit X360 گذاشته واقعا بی نظیره و هر بازیسازی رو وسوسه میکنه. و به این ترتیب بازیسازها میتونن بهترین استفاده رو از قدرت کنسول ببرن پس طبیعیه کارمک که با کار با X360 راحتتره به خاطر شباهت هاش با PC بیاد این طور بگه! در ضمن کارمک یکی از حامیان پروسسور های Multi Thread هست که خب Xenon برای اون کاملا ایده آل هست.

3. یه دفعه Konami میاد میگه چون PS3 کنسول قوی تری هست PES بعدی روی این کنسول بهتر از بقیه کنسولها ساخته میشه و فکر نکنم فوتبال ربط زیادی به CPU داشته باشه
کونامی اصلا مقایسه ای انجام نداده و نگفته که مثلا نسخه ps3 بهتره یا... بلکه اونها فقط راجع به نسخه این کنسول صحبت کردند و خب این نظر رو دادن و هیچ مقایسه ای درکار نبوده. ضمن اینکه توی فوتبال بستگی داره تمرکز روی چه المان بازی باشه مسلما اگر فیزیک یکی از اون المان ها باشه که معمولا هم واسه WE این طور هست پس اینجاست که CPU قدرتنمایی میکنه و Cell هم یک غول در زمینه فیزیک هست و این طور که گفتن Havok یک نرم افزار عرضه کرده که با اون میشه 4 تا از SPE های Cell رو فقط به فیزیک اختصاص داد و بهترین نتیجه را گرفت! که خب این نشون میده همونطور که قبلا خود سونی گفته خیلی در این نسل به فیزیک در بازیهای ps3 اهمیت میده حتی بیشتر از گرافیک!

ولی در یه جای دیگه Starbreeze گفته GPU کنسول XBOX 360 بهتر از PS3 هست
این مسئله از یک سال پیش کاملا مشخص بود که Xenos قوی تر از RSX هست و مسئله امروز و دیروز نیست تازه این در حالی هست که Nvidia ـوی این چند وقت زمان زیادی داشته تا روی RSX کار کنه و اون رو ارتقا بده ولی با این حال:
Xenos>RSX
البته اینی که میگم کلی هست وگرنه هر کدوم از این دو GPU یک سری مزایا و معایب نسبت به هم دارن ولی در کل همون که بالا گفتم درسته!

البته این دوئل شما به من هیچ ارتباطی پیدا نمی کنه ولی حمید جان مواظب باشا تو الان می خوای با دم شیر (استاد counter-strike و battlefield 2) بازی کنی!!!
پدر Shooter ایران رو دست کم گرفتینا! :D

باشد که رستگار شویم ...
معلومه که حسابی واسه امتحان اخلاق (تو مایه های همون معارف هست فکر کنم) که دیروز دادی درس خوندیا (تو دانشگاه ما هر کی درس بخونه ملقب میشه به سگ زن!! به جای خرخون! :D )

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط dinosaur:
چند تا سوال :
1. چرا سونی چند روز مونده به E3 داره همین طور آبروی خودش رو از بین میبره ؟
2. چرا جان کارمک انقدر مشکوک میزنه ؟ تا حالا 4 یا 5 بار اومده گفته من از XBOX 360 خوشم میاد و بهتر از PS3 هست و ... خب یه بار یا حداکثر دو بار بگو کافیه. شاید از مایکروسافت money گرفته .:-" :shrewd:
3. یه دفعه Konami میاد میگه چون PS3 کنسول قوی تری هست PES بعدی روی این کنسول بهتر از بقیه کنسولها ساخته میشه و فکر نکنم فوتبال ربط زیادی به CPU داشته باشه و بیشتر به GPU ربط داره ولی در یه جای دیگه Starbreeze گفته GPU کنسول XBOX 360 بهتر از PS3 هست.
به نظرتون توی این نسل از کنسولها یه کم بین شرکتها تبانی نشده ؟ :gathering:

البته در فوتبال EA این گرافیک که نقش زیادی داره (اونم تازه میگن..) و ما چیزی شبیه AI پیدا نمکنیم.. در واقع لازم هم نداره... اما تو PES وضعیت کاملاً متفاوته.. استاد سیاباس گفته که میخواد از توانائی های بالای سل در خلق یک هوش مصنوعی بسیار قوی استفاده کنه و در واقع هدفش اینه که AI بهتری بوجود بیاره تا بازیکنا احساس بازی بهتر و سختتری داشته باشن..

پ.ن: در مورد تبانی... از قول داداشم... "اکبر ضد فوتبال دید دید دیدید دید (مثلا" بوقه)، اکبر ضد فوتبال ..."

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
این جور که پیداست Assassins Creed برای XBOX360 هم میاد. نمیدونم تریلرش رو دیدین یا نه ولی اگه ندیدین حتما به گیم اسپات برید و ببینیدش چون واقعا فوق العاده اس:

Singling out Ubisoft for praise, Moore also revealed that two PlayStation 3 games from the publisher would also be coming to the Xbox 360: Gearbox-developed WWII shooter Brothers in Arms 3 (tentative), and the still-mysterious Project Assassin, which looks like a bloodier version of Thief. He also offered the first glimpse of Splinter Cell 4 via a trailer that promised that the game is coming \"online and offline in 2006.\"

Activision هم لیسانس ساخت بازی از روی فیلمهای James Bond رو از چنگ EA درآرود. خدا میدونه دوباره میخواد چه گندی بزنه این Activision.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
معلومه که حسابی واسه امتحان اخلاق (تو مایه های همون معارف هست فکر کنم) که دیروز دادی درس خوندیا (تو دانشگاه ما هر کی درس بخونه ملقب میشه به سگ زن!! به جای خرخون! )

بلی :)
از 11 تا سوال 2 تاش رو نصفه جواب دادم 2 تاش رو کامل بقیه برگه هم سفید ... نمره نهائیمم شد 17 ... همش به خاطر توکل قویم بود که این نمره رو گرفتم :)

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
بلی
از 11 تا سوال 2 تاش رو نصفه جواب دادم 2 تاش رو کامل بقیه برگه هم سفید ... نمره نهائیمم شد 17 ... همش به خاطر توکل قویم بود که این نمره رو گرفتم
شاید همین عبارت: "باشد که رستگار شویم..." رو زیر ورقت نوشته بودی. استادم حال کرده نمره داده :cheesygri یادش به خیر ترم قبل از 10 تا سوال معارف 3 تاش رو جواب دادم(تازه اونم چرت و پرت) آخرورق 4 تا حدیث نوشتم شدم 15 :cheesygri
=====================================
شایعه شده که نسخه XBOX360 و احتمالا PC بازی Oblivion از فروشگاهها جمع آوری شده دلیلش معلوم نیست. شاید دلیلش این باشه که این بازی باعث خرابی خیلی از X360 ها شده و شاید یه جورایی مشکل داشته باشه. شاید هم به خاطر همون Nudity mode باشه.

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT!!!!
یا خدا! به خیر بگذرون. Shadowrun بالاخره داره از پشت پرده هاب حجاب خودش رو نشون میده!!!!!!!!!!!!!!! وای نمیتونم توصیف کنم که چقدر برای این عنوان هیجان زده ام. این تصویر در سایت FASA منتشر شده و به احتمال خیلی قوی مربوط به بازی Shadowrun هست.
The Rules Of Combat Are About To Change!!!

splash.jpg

One Of The Most Anticipated XBOX360 GAMES!!!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
یه عالمه عکس جدید از بازیهای XBOX 360 و PS3 اومده که بعضی هاشون رو اینجا میبینین :
اول از همه یکی از عنوانهای قدیمی و محبوب به نام Turok که حالا برای کنسولهای نسل بعد ساخته شده :
4080b.jpg

e0958.jpg

90270.jpg

----------

چند تا Art Work خیلی جالب هم از بازی The Darkness اومده.فکر کنم عجیب ترین بازی عمرمون همین بازی باشه !
e2f38.jpg
d7adc.jpg

71ce8.jpg
7013d.jpg
c1863.jpg
c2625.jpg

----------
مثل اینکه یکی از بازیهای خفن آینده The Outsider هست :
a0762.jpg

ac1c7.jpg

d4efa.jpg

4f56b.jpg