اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
سیاوش جون.
اون عکس های forza2 که مال یه قرن پیش هستن و توی صفحه ی اول این تاپیک گذاشته شدن.نمیدونم چرا شما تازه الان یادت افتاده تا دربارشون نظر بدی :)
در هر حال اون عکس ها فقط توی چند فروم پخش شده بود و هیچ منبع درست حسابی هم اون تا رو تایید نکرده بود و به احتمال خیلی زیاد fake بودن...

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من این پست رو یک سال پیش زدم.. :-"ااا... اینجا چیکار میکنه؟!:-"
:neutral: :hurted1: :-" :-" :-"

پ.ن: به یک عدد قطار، جهت گرفتن پنچری نیاز مندیم :-"
پ.ن: این باید اینجا بمونه تا من هر موقع میام از شدت شرم نتونم پست بدم !! سوتی قرن...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
بلیزاردم که از زمان D2: Lord of Destruction داره برا من StarCraft: Ghost میسازه.. آخرشم من باید برم روی همون پشت بوم...

تا اونجایی که من میدونم ساخت Star Craft Ghost رسما کنسل شده ...
Maybe Next Generation

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
من این پست رو یک سال پیش زدم.. ااا... اینجا چیکار میکنه؟!

پ.ن: به یک عدد قطار، جهت گرفتن پنچری نیاز مندیم
پ.ن: این باید اینجا بمونه تا من هر موقع میام از شدت شرم نتونم پست بدم !! سوتی قرن...
خیلی باحال بود ایول :laughing: :laughing: :laughing:

-------------------------------------------------------
قبلا خبر نمایش PES6 رو در E3 دادم. حالا Shingo 'Seabass' Takatsuka در یک مصاحبه درباره نسخه ps3 این بازی توضیحاتی داده. این بازی قراره برای تمام کنسولهای نسل قبل و ps3, X360, PC عرضه بشه:

Shingo 'Seabass' Takatsuka : 'The online aspect will change drastically. From reading forums we realise that the game lags a lot, but this will be much, much better on PlayStation 3. Also, offline you'll have fantastic player movements that you'll probably only notice through replays. Of course, PlayStation 3 will give us more power to enrich the actual representation of football, such as artificial intelligence, so you'll have much smarter defenders. We'll be able to put much more emphasis on the offside battle between defenders and attackers because PlayStation 3 gives us more power.'

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
ادامه مصاحبه سایت IGN با EA در مورد بازی Madden Wii :
3651e.jpg

1. میشه هدف و ایده تون رو برای استفاده از کنترلر Wii واضحتر بگین ؟
2. نگاه کنین.مثلآ برای برگردوندن توپ به تیمتون باید نزدیک توپ بشین و کنترلر رو با سرعت به سمتش حرکت بدین.وقتی توپ به دست بازیکن پست حمله رسید اون شروع به دویدن میکنه و در اینجا با حرکت دادن کنترلر در مواقعی که لازم هست میتونین توپ رو به یارانتون پاس بدین. یا در جای دیگه شما از آنالوگ روی Nunchuck برای حرکت به سمت جلو استفاده میکنین و وقتی میخواین بازیکنان حریف رو فریب بدین از حرکت Nunchuck استفاده میکنین.
1. بعضی از بازیهایی که ما برای کنسول Wii دیدیم بیش از حد حساسیت پذیر هستند.آیا بازی شما هم همین طور هست؟ آیا شما تنظیماتی برای درجه حساسیت بازی و کنترلرش قرار میدین؟
2. ببینین ما از ژانویه داریم روی حرکات داخل بازی کار میکنیم و هنوز شما نمیدونین که با چه کنترلی مواجه خواهید شد.در نمایشگاه E3-2006 وقتی کنترلر رو توی دستتون گرفتین و شروع به بازی کردین مطمینآ خواهید گفت : عجب کنترلی ! ما کارهای زیادی رو کنترل بازی انجام دادیم تا بازی به بهترین شکل دربیاد.
1. کنترلر Wii اجازه خیلی کارها به بازیکن میده.مثلآ کشیدن نقشه حمله توی بازی Madden .آیا شما این امکان رو توی بازی قرار دادین ؟
2. خیلی چیزها هست که هنوز اعلام نشده و ازشون پرده برداری نشده.من فکر میکنم شما دارین یک نگاه اجمالی به اون چیزی میکنین که قرار هست از Wii Madden در E3 امسال نمایش داده بشه.البته کارهای خیلی زیاد و متنوعی مثل این مورد که بهش اشاره کردین وجود داره که میشه با Wii انجام داد و ما هنوز خیلی از اون کارهای جالب رو اعلام نکردیم.
1. چیزی که این وسط واضحه این هست که Wii در بحث گرافیک نمیتونه با رقیبان نسل بعد مبارزه کنه و حتی بعضی از توسعه دهندگان و سازندگان بازیها Wii رو با نام Game Cube 1.5 میشناسند.آیا شما هم با این گفته موافقید و چه طوری توانایی های گرافیکی رو روی این کنسول با بالاترین ظرفیت ایجاد میکنین ؟
2. من فکر نمیکنم که Wii مثل Game Cube 1.5 باشه.من بیشتر ترجیح میدم این کنسول رو با خودش مقایسه کنم.همون طور که میدونین این کنسول کاملآ استثنایی هست و کنترلری بی همتا داره.از نظر گرافیکی ما بازی Madden رو در حالت 480P و Wide Screen 16*9 نمایش میدیم و Madden در این حالت با 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه.من فکر میکنم این خیلی خوبه.واقعآ خوبه.همچنین باید بگم برای من مقایسه بین کنسولها تا وقتی که کاملآ ساخته بشن ممکن نیست.ما هر روز داریم نسخه های تکمیلی و کاملتر رو میگیریم و بازی رو ارتقا میدیم و من به شما قول میدم که ما تمام تلاشمون رو برای هر چه بهتر شدن این بازی انجام میدیم به طوری که خیلی عالی به نظر بیاد.
1. شما به این نکته اشاره کردین که Madden به صورت Progressive Scan و Wide Screen اجرا میشه.آیا Nintendo شما رو تشویق به این کار کرده یا شما خودتون این طوری تصمیم گرفتین ؟
2. من نمیخوام بگم که Nintendo خودش ما رو تشویق به این کار کرده ولی ما هر کمکی از اونها خواستیم ازمون دریغ نکردن.بازی Madden همچنان در حالت 3*4 و 480i اجرا میشه ولی اگه شما امکانش رو داشته باشین در حالت 9*16 و 480P به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت میتونین بازی رو انجام بدین.
1. وقتی شما در مورد موتور گرافیکی Wii Madden صحبت میکنین منظورتون این هست که موتور گرافیکی کاملآ جدیدی درست کردین یا موتورهای قبلی رو پورت و بهینه سازی کردین ؟
2. کلمه پورت منو میترسونه ! چون چیزی که ما ازش دوری میکنیم همین هست.ما نمیخوایم همین طوری یک بازی برای Wii بسازیم و بفرستیم توی بازار. ما از ابتدا روی هوش مصنوعی بازی کار کردیم و اون رو خیلی طبیعی ساختیم و همچنین فیزیکهای بازی رو ارتقا دادیم. نه من نمیتونم قبول کنم که این بازی یک پورت و انتقال هست.ما همه قسمتهای کنترل بازی رو دوباره سازی کردیم تا با کنترلر بی مانند Wii رابطه برقرار کنه و میشه گفت بازی رو از اول ساختیم.
1. آیا شما قسمت Online هم برای Wii Madden در نظر گرفتین؟
2. ما تجربه های Online خیلی زیادی داریم و Wii هم Wi-Fi درونی (Built In) داره.پس ما مطمینآ روی قسمت Online بازی هم کار میکنیم.
1. بازی Madden یکی از Launch Tilte های کنسول Wii هست ؟
2. این هدف ما هست.
1. عالیه.عجب Launch Tilte ای ! خب یه کم در مورد بقیه پروژه های شرکت EA مثل بازیهای FPS و Action برای ما صحبت کنین.
2. من فکر میکنم بازیهای جالبی ساخته بشن.خصوصیات و کنترلر Wii با بقیه کنسولها متفاوته و بنابراین میتونه سبکهای جالب و منحصر به فردی داشته باشه و برای بازیهای FPS هم خیلی مناسب هست.
1. شرکت EA بازیهای FPS بزرگی در دست تهیه داره.
2. آره.دقیقآ. ما در حال کار کردن روی بازیهای جالبی هستیم که حسی متفاوت به بازیکن دست بده.مثلآ وقتی کسی فوتبال Wii رو بازی میکنه با خودش بگه من قبلآ هم فوتبال بازی کردم ولی این یکی یه چیز دیگه هست !
1. آخرین حرفتون برای طرفداران Wii در E3 ?
2. من امیدوارم که مردم از اون چیزی که از کنسول Wii در E3 میبینند خوشحال و هیجان زده بشن و در پاییز با یکی از بهترین ساخته های دنیای بازی سرگرم بشن.
موفق باشین.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,525
نام
امیر
A realtime demo of MGS4 has popped up on the interweb. In it, various things are discussed such as the implementation of self-shadowing, Depth of Field, and various filters for the coloring effects Kojima and gang are going to use for crafting what is sure to be another masterpiece. It's a bit more on the technical side, but reveals such tastey nuggets of information such as Snake's mustache containing the same polygon count as an entire enemy soldier in MGS3

یک دمو realtime از متال گیر روی سایت http://www.ps3fanboy.com هست که همراه با توضیحات تکنیکی است.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
چند تا مطلب جالب که یک سایت درباره wii گفته
"Introducing ... Wii. As in "we." While the code-name "Revolution" expressed our direction, Wii represents the answer. Wii will break down that wall that separates video game players from everybody else. Wii will put people more in touch with their games ... and each other. But you're probably asking: What does the name mean?"

"Wii sounds like 'we,' which emphasizes this console is for everyone. Wii can easily be remembered by people around the world, no matter what language they speak. No confusion. No need to abbreviate. Just Wii."

"Wii has a distinctive "ii" spelling that symbolizes both the unique controllers and the image of people gathering to play. And Wii, as a name and a console, brings something revolutionary to the world of video games that sets it apart from the crowd."

"So that's Wii. But now Nintendo needs you. Because, it's really not about you or me. It's about Wii. And together, Wii will change everything."

The line "Wii has a distinctive "ii" spelling that symbolizes both the unique controllers" raises an eyebrow on this blogger's face. Maybe the rumors of the system being bundled with two remotes isn't such a far-fetched idea after all?

What say you all?​
یک اسکرین شات باحال از :Darkness

top 10 xboxlive
1 Halo 2
2 Oblivion
3 Ghost Recon 3
4 Call of Duty 2
5 BFMC (Xbox)
6 ??????????
7 PGR3
8 Fight Night Round 3
9 BF2: MC (Xbox 360)
10 DEAD OR ALIVE 4

Note: Number 6 is 'PlayOnline Viewer' which means ‘Final Fantasy XI.’
اینم یک عکس از xbox مشکی با کلاس و قشنگه:
http://www.xbox360fanboy.com/media/2006/04/blacknight.jpg
کونامی گفته در ساخت بازی برای wii همکاری میکنه این مطلب رو بخونین:
http://www.revolutionfanboy.com/2006/04/27/konami-heres-our-rev-game/
لینک زیر هم خبر از یک بازی جدید برای ps3 (البته من 100% مطمئنم که عکسش الکیه و مربوط به بازی نیست:cheesygri)
http://www.ps3fanboy.com/2006/04/28/sega-rally-revo-coming-to-ps3/
اینم عکس خونه یک دیوونه عشق 360 که کلی پوستر رو در و دیوار چسبونده البته مطمئن نیستم خونه باشه
http://www.xbox360fanboy.com/media/2006/04/toohuman_conceptart.jpg

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام.

اینم فکر میکنم اولین تریلر از بازیه Brothers in Arms 3 :
Finnish magazine Pelaaja put up a trailer of Brothers in Arms: Hell's Highway which Gearbox released, together with two new images. It's hard to know what is what right now, as some stuff in the video looks better than the same stuff on the images, and the other way around.
File : First trailer 720p (24.62 MB) (1280x720)
File : First trailer (9.19 MB) (640x360)

حتما حتما دانلودش کنید:cheesygri

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

2K Games released a three minute long gameplay trailer, presenting a lot of new stuff actually. The portals looks cool as hell, and the minimize-feature is quite impressive. The overall art isn't in my taste though. The released date for the US is now 10th of July, and you can now see how the Collector's Edition looks.
File : Gameplay 720p (133.08 MB) (1280x720)
File : Gameplay (44.5 MB) (640x360)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Famitsu Weekly this week had 4 pages about 2 upcoming Xbox 360 games: Tokyo Xtreme Racer (Shutokou Battle X) by Genki and Bullet Witch by Cavia. I was a great fan of Shutokou Battle on Dreamcast,
CLICK HERE

میگم خداییش طراحی بازی رایانه خودمون از این فامیتسو خیلی خیلی بهرته این فامیتسو هم فقط خبرهاش دسته اوله (که البته خیلی مهمه)

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
1. میشه هدف و ایده تون رو برای استفاده از کنترلر Wii واضحتر بگین ؟
2. نگاه کنین.مثلآ برای برگردوندن توپ به تیمتون باید نزدیک توپ بشین و کنترلر رو با سرعت به سمتش حرکت بدین.وقتی توپ به دست بازیکن پست حمله رسید اون شروع به دویدن میکنه و در اینجا با حرکت دادن کنترلر در مواقعی که لازم هست میتونین توپ رو به یارانتون پاس بدین. یا در جای دیگه شما از آنالوگ روی Nunchuck برای حرکت به سمت جلو استفاده میکنین و وقتی میخواین بازیکنان حریف رو فریب بدین از حرکت Nunchuck استفاده میکنین.
1. بعضی از بازیهایی که ما برای کنسول Wii دیدیم بیش از حد حساسیت پذیر هستند.آیا بازی شما هم همین طور هست؟ آیا شما تنظیماتی برای درجه حساسیت بازی و کنترلرش قرار میدین؟
2. ببینین ما از ژانویه داریم روی حرکات داخل بازی کار میکنیم و هنوز شما نمیدونین که با چه کنترلی مواجه خواهید شد.در نمایشگاه E3-2006 وقتی کنترلر رو توی دستتون گرفتین و شروع به بازی کردین مطمینآ خواهید گفت : عجب کنترلی ! ما کارهای زیادی رو کنترل بازی انجام دادیم تا بازی به بهترین شکل دربیاد.
1. کنترلر Wii اجازه خیلی کارها به بازیکن میده.مثلآ کشیدن نقشه حمله توی بازی Madden .آیا شما این امکان رو توی بازی قرار دادین ؟
2. خیلی چیزها هست که هنوز اعلام نشده و ازشون پرده برداری نشده.من فکر میکنم شما دارین یک نگاه اجمالی به اون چیزی میکنین که قرار هست از Wii Madden در E3 امسال نمایش داده بشه.البته کارهای خیلی زیاد و متنوعی مثل این مورد که بهش اشاره کردین وجود داره که میشه با Wii انجام داد و ما هنوز خیلی از اون کارهای جالب رو اعلام نکردیم.
1. چیزی که این وسط واضحه این هست که Wii در بحث گرافیک نمیتونه با رقیبان نسل بعد مبارزه کنه و حتی بعضی از توسعه دهندگان و سازندگان بازیها Wii رو با نام Game Cube 1.5 میشناسند.آیا شما هم با این گفته موافقید و چه طوری توانایی های گرافیکی رو روی این کنسول با بالاترین ظرفیت ایجاد میکنین ؟
2. من فکر نمیکنم که Wii مثل Game Cube 1.5 باشه.من بیشتر ترجیح میدم این کنسول رو با خودش مقایسه کنم.همون طور که میدونین این کنسول کاملآ استثنایی هست و کنترلری بی همتا داره.از نظر گرافیکی ما بازی Madden رو در حالت 480P و Wide Screen 16*9 نمایش میدیم و Madden در این حالت با 60 فریم بر ثانیه اجرا میشه.من فکر میکنم این خیلی خوبه.واقعآ خوبه.همچنین باید بگم برای من مقایسه بین کنسولها تا وقتی که کاملآ ساخته بشن ممکن نیست.ما هر روز داریم نسخه های تکمیلی و کاملتر رو میگیریم و بازی رو ارتقا میدیم و من به شما قول میدم که ما تمام تلاشمون رو برای هر چه بهتر شدن این بازی انجام میدیم به طوری که خیلی عالی به نظر بیاد.
1. شما به این نکته اشاره کردین که Madden به صورت Progressive Scan و Wide Screen اجرا میشه.آیا Nintendo شما رو تشویق به این کار کرده یا شما خودتون این طوری تصمیم گرفتین ؟
2. من نمیخوام بگم که Nintendo خودش ما رو تشویق به این کار کرده ولی ما هر کمکی از اونها خواستیم ازمون دریغ نکردن.بازی Madden همچنان در حالت 3*4 و 480i اجرا میشه ولی اگه شما امکانش رو داشته باشین در حالت 9*16 و 480P به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت میتونین بازی رو انجام بدین.
1. وقتی شما در مورد موتور گرافیکی Wii Madden صحبت میکنین منظورتون این هست که موتور گرافیکی کاملآ جدیدی درست کردین یا موتورهای قبلی رو پورت و بهینه سازی کردین ؟
2. کلمه پورت منو میترسونه ! چون چیزی که ما ازش دوری میکنیم همین هست.ما نمیخوایم همین طوری یک بازی برای Wii بسازیم و بفرستیم توی بازار. ما از ابتدا روی هوش مصنوعی بازی کار کردیم و اون رو خیلی طبیعی ساختیم و همچنین فیزیکهای بازی رو ارتقا دادیم. نه من نمیتونم قبول کنم که این بازی یک پورت و انتقال هست.ما همه قسمتهای کنترل بازی رو دوباره سازی کردیم تا با کنترلر بی مانند Wii رابطه برقرار کنه و میشه گفت بازی رو از اول ساختیم.
1. آیا شما قسمت Online هم برای Wii Madden در نظر گرفتین؟
2. ما تجربه های Online خیلی زیادی داریم و Wii هم Wi-Fi درونی (Built In) داره.پس ما مطمینآ روی قسمت Online بازی هم کار میکنیم.
1. بازی Madden یکی از Launch Tilte های کنسول Wii هست ؟
2. این هدف ما هست.
1. عالیه.عجب Launch Tilte ای ! خب یه کم در مورد بقیه پروژه های شرکت EA مثل بازیهای FPS و Action برای ما صحبت کنین.
2. من فکر میکنم بازیهای جالبی ساخته بشن.خصوصیات و کنترلر Wii با بقیه کنسولها متفاوته و بنابراین میتونه سبکهای جالب و منحصر به فردی داشته باشه و برای بازیهای FPS هم خیلی مناسب هست.
1. شرکت EA بازیهای FPS بزرگی در دست تهیه داره.
2. آره.دقیقآ. ما در حال کار کردن روی بازیهای جالبی هستیم که حسی متفاوت به بازیکن دست بده.مثلآ وقتی کسی فوتبال Wii رو بازی میکنه با خودش بگه من قبلآ هم فوتبال بازی کردم ولی این یکی یه چیز دیگه هست !
1. آخرین حرفتون برای طرفداران Wii در E3 ?
2. من امیدوارم که مردم از اون چیزی که از کنسول Wii در E3 میبینند خوشحال و هیجان زده بشن و در پاییز با یکی از بهترین ساخته های دنیای بازی سرگرم بشن.
موفق باشین.
خدایی باید از آریا به خاطر این گونه پستهاش دوبار دوبار تشکر کنیم مخصوصا اینکه امسال کنکور هم داره و خب واقعا شرایط مناسب و خوبی نیست ولی با این حال باز هم کم نمیذاره. من خودم پارسال این شرایط رو داشتم به خاطر همین هم خیلی خوب میتونم درکش کنم.
خلاصه خیلی خیلی متشکر آریا جان من میخواستم دوبار تشکر کنم یه بار رو همون پست تشکر کردم یکی هم این پست رو زدم (البته من از طرف همه ازت تشکر میکنم) ;) امیدوارم که کنکور رو بترکونی و هر چی که دوست داری قبول بشی :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
حمید جان خیلی ممنون از حرفهات.امیدوارم با کمک همه بچه ها بتونیم به اون چیزی که میخوایم و هدفهامون توی زندگی و توی این سایت عالی و کامل برسیم.

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
طبق گزارشهاي تحليل گراي اقتصادي ، مايكروسافت ميتونه با پيشي گرفتن از سوني دوسال در صدر فروش كنسولها قرار بگيره ولي در نهايت جنگ كنسولها رو سوني ميبره !
قسمت جالب اين تحليل بر ميگرده به اين كه پيروزي سوني نه به خاطر بازيهاي بيشتر ، و نه حتي به خاطر بازيهاي بهتر ! ، بلكه به خاطر Blu-Ray DVD player دستگاه PS3 هستش
در نظر سنجي هايي كه به عمل اومده اينو نشون ميده كه مردم فكر ميكنن PS3 يك Blu-Ray DVD player ارزون قيمته كه باهاش ميشه بازي هم كرد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر