اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
کیانوش جان نظر در مورد این گونه پست ها چیه ؟ فکر کنم به این میگند تخریب
البته به تازگی کم شده ولی هنوزم ...
تا الان که XBOX 360 حرف نداشته ، فکر کنم همه اینا قبول داشته باشند
چه تخریبی دوست عزیز این ها نظر سنجی های واقعی هستن و همه هم میدونن که امیر از این پستا نمیزنه در ضمن همانطور که لهزاد خیلی وقت پیش گفته بود بیش از تقریبا 60 درصد مردم میگن که تا اومدن ps3 صبر میکنن بعد انتخاب میکنن چه کنسولی بخرن نه گفتن مستقیم ps3 میخرن البته اون مال قدیما بو و مال زمانی که هنوز 360 نیومده بود و مردم مشتاق گیم های نسل بعد بود و یک کنسول جدید فکر کنم با اومدن ps3 خیلی نظر سنجی ها تغییر کنه البته باز هم باید کیانوش جوابتو بده چون از اون پرسیدی!!!
:lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb::lightbulb:

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط Behzad:
چرا به این میگن تخریب ؟
چون نصف بیشتر مردم گفتن 360 نمیخریم شما برداشت کردی که این پست به قصد تخریب 360 زده شده ؟

با این حساب اون سایتی که این نظرسنجی توش انجام شده و تمام سایتهایی که نظر سنجی انجام میدن قصد تخریب یه چیزی رو دارن

این چیز جدیدی نیست و همه میدونن که طرفدارهای ps3 بیشترن ولی هر چیزی که طرفدار بیشتر داره دلیل نمیشه که بهتر باشه!
تازه این خبر جدیدی نیست میشه صد تا از اینجور نظر سنجی هارو پیدا کرد و اینجا گذاشت .
اگه راست میگین به جای اینکارا یه بازی واقعی از گیم پلی بزارین و دل مارو اب کنین:cheesygri
اگه من یه چیزی تو این مایه ها پست میزدم هر چی بدوبیراه بود نسیب ما میکردن بعضی ها (مثل ماجرای میجر نلسون) و کسی هم طرفداری مارو نمیکرد:(

حمید جون تور خدا زودتر اون گروه طرفدارای xbox360 رو راه بنداز وگرنه این طرفدارای ps3 پوست مارو زنده زنده میکنن:boxing:

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
اخبار nintendo revelation
بازی جدیدی برای revelation معرفی شده با نام
NiGHTS

و من سعی میکنم اسکن های بیشتری از rev پیدا کنم و براتون بزارم:
تو این عکسا جدید ترین عکس ها و اخبار rev نوشته شده که تو هیچ سایتی نمیشه پیدا کرد:

A big thanks to Raydafunk for providing photos!

The rest inside!

خوب اینم اسکنهاو
اخبارplay station 3

عکسی از دارک واچ 2 برای ps3
darkwatch2.jpg

و میگن مثل اینکه ps3 میخواد در e3 یک کنترولر کاملا متفاوت و غیر قابل مقایسه با قبلی به نمایش بگذاره که تک باشه

اخبار xbox360
دسته جدید 360 که رنگش خیلی باحاله:)

شارج کننده جدید 360 نمیدونم چه جوری کار میکنهیا اصلا شارج کنندس یا نه ولی قیمتش 10 دلاره اگه کسی میدونه توضیح بده و فکر کنم شارژر باشه چون قسمت باتری دسته 360 خورده:

اخبار مشترک
یک سایت بازی بین 3 بازی ساز زیر رقابتی برای خودش بوجود اورده
این بازیسازان برای نسل بعد بازی مسازن که مربوط به 3 کنسول نسل بعد هست اولی رو که همه میشناسن هیدو کوجیما سازنده معروف سری mgs دومی
Xavier Poix سازنده بازی redsteel و سومی سازنده gear of war هست که میگن این 3 بازی رقابت سر سختی خواهند داشت البته از لحاظ فروش روی کنسول وگرنه توی یک سبک که نیستند 3 تاشون

پایان

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
نوشته شده توسط Behzad:
چرا به این میگن تخریب ؟
چون نصف بیشتر مردم گفتن 360 نمیخریم شما برداشت کردی که این پست به قصد تخریب 360 زده شده ؟

با این حساب اون سایتی که این نظرسنجی توش انجام شده و تمام سایتهایی که نظر سنجی انجام میدن قصد تخریب یه چیزی رو دارن

طریقه شناخت اون آدمهای متعصب خیلی راحته:
1. اگه به خبرها ، نظرها و صحبتهایی که این آدمها در گذشته کردند و الان هم میکنند نگاه کنی میبینی که تمام اونها مربوط به یک کنسول میشه (مثلا طرفدارهای متعصب سونی فقط در مورد PS3 و طرفدارهای متعصب مایکروسافت فقط در مورد Xbox360) ، اگر هم مطلبی در مورد کنسول رقیب بگن فقط و فقط در جهت خراب کردن اون کنسول بوده و هست ، فقط سعی میکنن یک مطلب پیدا کنن و مسخره کنن و کنسول رقیب رو بکوبونن.
2. همیشه سعی میکنن واقعیات رو اونجور که دوست دارن ببینن ، هیچ وقت حتی ذره ای تلاش نمیکنن با واقعیات کنار بیان
فاکتورهای دیگه ای هم هستش که بشه نام برد اما همینا مهم ترینهاشون بودن.
من خودم علاقه شخصی ام به کنسول روولوشن و شرکت نینتندو هستش اما فقط کافیه یک نگاه به پستهای من توی این یک ماه و خورده ای که اینجا هستم بندازی تا ببینی در مورد دو تا کنسول دیگه بیشتر خبر گذاشتم توی این تاپیک ، یعنی هر زمان که حالشو داشتم :cheesygrin: در مورد هر کنسولی که شده مطلب گذاشتم. خیلی وقتها از اونها تعریف و تمجیدم کردم و همیشه هم گفتم که تا جایی که بتونم همشون رو میخرم (جالب اینجاست که آدمهایی که فقط کافیه یک نگاه به پستهای گذشتشون بندازی تا ببینی چقدر تعصب دارن میان و به من میگن

من با توجه به گفته ی خود کیانوش جان اینا گفتم

یک پست از این دوستمون بزار که از XBOX 360 اخبار خوب گذاشته باشه (البته با یک پست نمیشه ولی ...)
یک پست از این دوستمون بزار که از XBOX 360 اخبار خوب گذاشته باشه (البته با یک پست نمیشه ولی ...)

آخرین ویرایش:

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
Australia and Xbox Break World Record

اگه دقت کنین با جمعیت نوشته xbox خیلی جالبه

2900 نفر بازیباز از سراسر دنیا ساحل سیدنی دور هم جمع شدن و 50000 بالن اب رو به نشانه فروش همین تعداد xbox360 هوا کردن این برنامه رو ms بخاطر فروش بالاش تو استرالیا ترتیب داده بود رکورد قبلی بالنهای اب 2677 نفر بوده.(متاسفانه عکسهای کوچیک بزرگتر نمیشه لینکش خرابه)

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
من کاملا مخالفم

1. اگه به خبرها ، نظرها و صحبتهایی که این آدمها در گذشته کردند و الان هم میکنند نگاه کنی میبینی که تمام اونها مربوط به یک کنسول میشه (مثلا طرفدارهای متعصب سونی فقط در مورد PS3 و طرفدارهای متعصب مایکروسافت فقط در مورد Xbox360) ، اگر هم مطلبی در مورد کنسول رقیب بگن فقط و فقط در جهت خراب کردن اون کنسول بوده و هست ، فقط سعی میکنن یک مطلب پیدا کنن و مسخره کنن و کنسول رقیب رو بکوبونن.

اولا بگم که من یکی از طرفداران ps3 هستم و 100% این کنسول رو میخرم
خوب شما 3 تا پست از من لینک بدین که 360 رو حتی با دلیل منطقی کوبیده باشم
بعد من تا به حال از 360 اخبار نزاشتم حالا اخبار الکی ولی هر چی در موردش گفتم کوبیدن بوده
کیانوش جان این حرفت اشتباهه در ضمن درسته من ps3 رو خیلی دوست دارم اما این دلیل نمیشه از 360 بدم بیاد رقابت این دو کنسول برای شرکتاشون هست حتی به نظر من خیلی هم کنسول خوبیه ولی نظر شخصی من میگه ps3 بهتره دلایل خودم رو هم دارم دلایل هر کس هم برای خودش محترمه یک نفر هم 360 دوست داره اونم دلایل خودشو داره حالا بعضی ها هستند که کنسول رقیب کنسول دلخاهشون رو (چه360 چهps3) میکوبن اما من تو این سایت اینجور افراد تعصبی رو ندیدم

امیدوارم در حرفام 360 رو نکوبیده باشم:)
شوخی کردم به دل نگیر;)

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,525
نام
امیر
کیانوش جان نظر در مورد این گونه پست ها چیه ؟ فکر کنم به این میگند تخریب
البته به تازگی کم شده ولی هنوزم ...
تا الان که Xbox 360 حرف نداشته ، فکر کنم همه اینا قبول داشته باشند
من واقعا متاسفم که شما از این پست من این برداشت رو کردی.
باید بگم که من در حال خرید یک 360 هستم(از سرزمین رایانه) که 360 و بازیهای کپیش رو از سه شنبه عرضه میکنه

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
نوشته شده توسط amir_amd:
.
باید بگم که من در حال خرید یک 360 هستم(از سرزمین رایانه) که 360 و بازیهای کپیش رو از سه شنبه عرضه میکنه

میشه در این مورد یکم بیشتر توضیح بدی مگه xbox360 کپی خور شده؟
قیمتش چنده ماهم می خوایم.
البته تو یه تاپیک دیگه بگو که این تاپیک منحرف نشه

دوستان لطفا این بحث ادم شناسیرو اینجا دنبال نکنین اگه خیلی دوست دارین یه تاپیک بزنین و همه کاربرارو شناسایی کنین
این خیلی واضحه هر کی از هر چی خوشش میاد ازش تعریف میکنه و نمیشه مجبورش کرد که از کنسولهای دیگه هم تعریف کنه.
و الکی دعوا نکنین همه اون حرفها منظورش من بودم و من اهمیت ندادم شما هم الکی دعوا نکنین.

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
Got this from a guy who got it from some other guy... which is said to be a developer.
Pic from 360 devkit (supposedly coming from him):
http://i3.tinypic.com/w7c39y.jpg

ANYWAY, the guy posted this:

Let's look at it like this:

In order to have a christmas launch, sony needs the ps3 out there by november. That's 7 months from now.

7 * 30 = 210

They have 210 days to make their production runs. If they started tomorrow, they would need to make 4761 units per day just to reach 1,000,000 units world wide. That would be less than the 360 launch.

1,000,000 / 210 = 4761

So let's say they need at least a million units per reigon in order to have a realistic world wide launch. That would require sony produce 14,000 units per day starting May 1st.

3,000,000 / 210 = 14,286

Let's say sony doesn't get the console finalized until june, gets the production facilities running until July. That gives them just 4 months to reach the 3,000,000 figure. They would need to produce 25,000 consoles per day, every day.

3,000,000 / 120 = 25,000

This all assumes that there are no manufacturing glitches. Remember when sony decided to retool the chip fab facility from .25 micron chips to .18 micron chips right before the ps2 launch? That cut the output of the production facility in half.

While we're throwing numbers around, lets assume Sony does make 3,000,000 units at a $200 dollar loss....

3,000,000 * 200 = 600,000,000

That's a six hundred million dollar loss.... good luck with that

بازی جدیدی برای revelation معرفی شده با نام
It's Revolution= mutation Not Revelation= divulgence

آخرین ویرایش:

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
Grasshopper اعلام کرد که در حال ساخت بازی Kurayami برای ps3 است. میدونید کی داره بازی رو میسازه؟ استاد Suda 51!! خالق بازی Killer 7.
البته پیش از این شایعه شده بود که Grasshopper و suda دارن یک بازی خوف برای Revo میسازن باید منتظر بود و دید آیا آن شایعه با توجه به این خبر حقیقت دارد یا خیر.
این طور که پیداست باید بار دیگر منتظر یک بازی عجیب و بدیع از Suda 51 باشیم. قلبا آرزو میکنم که این بازی برای X360 هم بیاد چون خیلی دوست دارم بازی های suda رو بازی کنم.

Suda Goichi, aka Suda 51, of the studio of Grasshopper development, at the origin of very strange Killer 7 left on GameCube and PlayStation 2, reveals its next title entitled Kurayami envisaged on PlayStation 3. This new play of action and non-linear adventure is inspired by open and the worrying and confused universe of the Czech writer Franz Kafka that Suda Goichi admires much. The player will be thus plunged in a village obscure which it will have to traverse with a torch to reach a castle and to discover his mysteries. Thanks to the power techniques of PlayStation 3, Suda Goichi intends to stress the graphic style (textures, drawings of the characters, decorations, etc.) of Kurayami so that the player can truly feel the darkness and darkness, the concept of the fear will play a very important part in the play. About thirty people work in this moment on this project, the title is intended mainly for a rather adult public. Here first Artworks de Kurayami.

49821420060422_221023_6_big.jpg

49821420060422_221022_3_big.jpg

49821420060422_221022_4_big.jpg

49821420060422_221021_1_big.jpg

49821420060422_221020_0_big.jpg

http://www.jeux-france.com/Webmasters/Images/49821420060422_221022_5_big.jpg

http://www.jeux-france.com/Webmasters/Images/49821420060422_221021_2_big.jpg

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
این عکسم دلم نیومد نزارم مال جشن بالنهای اب سیدنیه.

اینا ادم هستن که نوشتن xbox360 ببینیم سونی هم از این کارا بلده:p
-----------------------------------------------------------------------------------
این ادرس کل عکسها هست که برای من فیلتره اگه کسی تونست بره توش باحالاشو بزاره ممنون میشم.
http://www.flickr.com/photos/majornelson/sets/72057594113520359/

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام...
یکی از طرفدارای نینتندو این عکسا رو به عنوان تصاویری از Super Mario برای Revolution درست کرده که جالبن:

01.jpg

02.jpg

خب اگر هم نیاد با ps3 میتونی بازی کنی
:cheesygri با کدوم ps3? فعلا دلایل زیادی برای خرید این کنسول ندارم و از اونجا که هرکاری رو با یک هدف و دلیل انجام میدم فعلا اون دلایل کافی نشدن البته شاید در آینده کافی بشن :cheesygri
فعلا فقط 4 دلیل برای انجام این کار دارم:

MGS4
Resistance
Kurayami
Heavenly Sword

خیلی هنوز تا کامل شدن دلایلم فاصله هست :cheesygri

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر