اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نمیدونم چند نفرتون عکسای فوق العاده Too Human رو که کیانوش گذاشت دیدین. چون کیانوش جان به صورت لینک گذاشته بود گفتم شاید بعضی هاتون تنبلیتون بیاد دونه دونه باز کنید ببنیدشون به خاطر همین هم سایز عکسها رو کم کردم(حجم کلیشون زیر 700 کیلوبایت هست) و براتون میذارم تا بفهمید نسل بعد یعنی چی :cheesygri
Too Human: Another True Next Gen Game
من با عماد شرط بستم که این بازی اگه امسال بیاد جزو بازیهای برتر (5 بازی) خواهد بود. من اینو از چند ماه پیش میگفتم این عکسها هم واقعا امیدوار کننده بودن. میدونستم Silicon Knights بعد این همه سال یک چیز ویژه داره میسازه:

too8.JPG

too7.JPG

too18.JPG

too1.JPG

too12.JPG

too15.JPG

too11.JPG

too13.JPG

too5.JPG

too19.JPG

too10.JPG

too9.JPG

too4.JPG

too14.JPG

too17.JPG

too3.JPG

too16.JPG

-------------------------------------------------------------------------
من ترجیح میدم تا E3 سکوت اختیار کنم
واقعا باسه خود من عجیبه که چرا تو این چند روزه اخبار ضد ps3 خیلی زیاد شده. فکر کنم توطئه مایکروسافت باشه :cheesygri

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
OMG. Be Ready For Revo Storm!!!
سلام...
آقا علاوه بر اینکه قراره 5شنبه یعنی 20 آپریل GI اطلاعات بیشتری راجع به Red Steel فاش کنه. مثل اینکه این جور که Matt گفته قراره 3 شنبه یک بازی First Party هم برای Rev اعلام بشه البته در حال حاضر اشخاصی هستند که میدونن این بازی چی هست ولی به خاطر NDA نمیتونن حرفی بزنن.
واقعا مثل اینکه نینتندو میخواد قبل e3 بترکونه و به یک پیشواز عالی برای E3 بره. خدا میدونه اگه قبل e3 دارن این جوری میکنن برای E3 چه برنامه هایی که نداره نینتندو.
I Can't Wait.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط Restricted Area:
OMG. Be Ready For Revo Storm!!!
سلام...
آقا علاوه بر اینکه قراره 5شنبه یعنی 20 آپریل GI اطلاعات بیشتری راجع به Red Steel فاش کنه. مثل اینکه این جور که Matt گفته قراره 3 شنبه یک بازی First Party هم برای Rev اعلام بشه البته در حال حاضر اشخاصی هستند که میدونن این بازی چی هست ولی به خاطر NDA نمیتونن حرفی بزنن.
واقعا مثل اینکه نینتندو میخواد قبل e3 بترکونه و به یک پیشواز عالی برای E3 بره. خدا میدونه اگه قبل e3 دارن این جوری میکنن برای E3 چه برنامه هایی که نداره نینتندو.
I Can't Wait.
Matt چنین حرفی نزده. ;)

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نمی دونم این دقیقا چیه اما در یک سایتی نوشته بود یکی از کنترولر های rev هست من که شک دارم
شما هم یک نگاهی بیندازید(به لینک عکس برید)
RevolutionMockup4.jpg

در یک مجله هم اخباری درباره rev نوشته شده که قسمتیش رو میتونید بخونید:

عکس یک بازی که هنوز بصورت رسمی برای rev اعلام نشده ولی فکر کنم بیاد حالا نمیدونم از گیم پلی یا دمو

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
مطالب مختلفی از مجلات مختلف در باره:

rev
همچنین یکی از مسئولان شرکت نینتندو گفته که rev در هنگام ورودش به بازار 20 تا بازی بیشتر نداره
من موندم چه جوری میخواد سر پا یمونه

ONM revelations

In the feature of 26 things to do before the Revolution there are three things in relation to release date they are reasons 21, 22 and 25 these surgest that the revolution will be released after issue 10 in europe which is released on the 27th october but possibly before issue 11 which I presume will be released around the same time the following month they state that in issue ten they will probley be reveiwing the launch titles . The Revolution will also apparently launch after the new Zelda and we will be enjoying autumn on Animal crossing by the time the console is out.
Also in the same article there is a tidbit about the DS Lite launching alongside the new super mario bros, but this is still under question due to the Brain age boxart. We will have more on this as it developes.

Now this is interesting, although it is stated for next months issue, im sure other publications will be getting the same opertunities and we should hear from these before E3. We have Sega Games(note that its plural), Ubisoft paris`s title (Red steel) and activisions title. The next month is going to be so exciting.

Lastly they have heard about 12 titles from 7 developers, this is good as it shows that third party developers are serious about the console and are making more than one title.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
نوشته شده توسط Sony:
مطالب مختلفی از مجلات مختلف در باره:

rev
همچنین یکی از مسئولان شرکت نینتندو گفته که rev در هنگام ورودش به بازار 20 تا بازی بیشتر نداره
من موندم چه جوری میخواد سر پا یمونه

20 تا بازی برای لانچ بده بنظر شما؟؟
Xbox360 هنگام لانچ 18 تا بازی همراهش عرضه شد. PS2 که هم تعداد بازیهای لانچش کمتر از این حرفها بود و هم کیفیت بازیهاش واقعا آشغال بودند. حالا چجوری روولوشن با 20 تا بازی شانسی نداره که سر پا بمونه؟ :cheesygri

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اینم چند تا اسکرین شات از بازی Enemy Territory: Quake Wars گفته شده تا 24 نفر بصورت لن میتونن بازی کنن!(خدا کنه برای کنسولها هم بیاد)

1.jpg

12.jpg

2.jpg

5.jpg

11_sm.jpg
3_sm.jpg
4_sm.jpg
6_sm.jpg
7_sm.jpg

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
Vivendi Universal Games bringing the fantasy-adventure Eragon To Xbox 360

Eragon-1_1130522581.jpg

Eragon-2_1130522670.jpg

Enter a world of dragons, destiny and epic adventure to fulfill the dragon-rider legacy. The major motion picture from 20th Century Fox in theatres everywhere December 2006.
Live the Adventure. Experience the authentic Eragon universe in the official game of the 20th Century Fox Film.

Fulfill your destiny as a Rider. With your dragon ally, experience breathless dragon flight and unleash devastating dragon summon attacks.

Your foes will crumble under the weight of your thunderous magic attacks, powerful melee combos and ruinous finishing moves.

Unlikely allies will aid you. A second player can join at any time for true drop-in co-op play with special team attack bonuses.

Microsoft Xbox 360 – Enhanced gameplay and two completely new additional levels further explore the epic events in the book.
http://filmforce.ign.com/articles/662/662446p1.html

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
Vivendi Universal Games bringing the fantasy-adventure Eragon To Xbox 360

Eragon Announced for All Consoles!

VU Games announced that Eragon will becoming to all of the popular gaming systems November 2006. It's coming to the PC, PS2, XBox, Xbox 360, DS, and PSP.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
خوب همونطور که انتظار میرفت کم کم داره مشخص میشه که شرکتهای ژاپنی آینده رو توی چه کنسولهایی میبینند. امروز فامیتسو فاش کرد که Namco در حال ساخت بازی Ridge Racer 7 بصورت انحصاریبرای PS3 هستش. بازی قابلیت بازی کردن بصورت آنلاین تا 14 نفر را هم خواهد داشت.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
تیم سازنده بازی FFXI از شرکت Square Enix هم در مصاحبه ای خبر از ساخت بازی MMORPG بعدی خودشون برای کنسول PS3 دادند و همچنین اعلام کردند که به Vista نیز نگاه ویژه ای خواهند داشت و این بازی سازگار با Vista ساخته خواهد شد.

kinopio

کاربر سایت
Feb 26, 2006
466
مطلب جالب دیگه ای که توی این شماره فامیتسو بوده خبری در مورد ساخته شدن نسخه جدیدی از بازی NiGHTs برای کنسول Revolution هستش که خبر بسیار جالبی است و خیلیها سالهاست منتظر شنیدنش هستند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر