اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بازم فكر نكردي شما اگه يك دليل كاملا منطقي منني بر برتر بودن 360 اوردين من اونو قبول دارم در ضمن هدف من بي ارزش كردن 360 نيست من از كنسول خودم دفاع ميكنم و اگه كسي به دروغ از كنسولش دفاع كنه اونو تكذيب ميكنم

تموم حرف من بر اینه که هیچ کدوم برتری خواصی نسبت به دیگری نداره پست ها را با دقت بیشتری بخون لطفا بارها هم اینرا عنوان کردم ولی جناب عالی دارید طوری صحبت میکنید که انگار یک بمب اتمی (PS3)
در مقابله یه ترقه کبریتی(XBOX 360) قرار گرفته
اصلا از طریق نظر دادن و دلایل تون مشخصه که چه مقدار دارید متعصبانه و مغرضانه قضاوت میکنید، همین چند پست قبلیتون صدای حتی طرفدارای منطقیه PS3 را در آورد
به خدا داری PS3 را یک بت میکنید و هیچ چیز هم قابل قبول نیست براتون
من به این 2 کنسول به چشم 2 ماشین قدرت مند نگاه میکنم که به قول گیتس فقط نقطه شروع فرق میکنه
باور بفرمایید شما حرف هیچ کسی را قبول ندارید

مطمینم که اگر خود کاتاراگی بیاد بگه آقا این 2 تا کنسول تفاوت چندانی ندارند باز هم رد میکنید ، شواهد بر این قضیه حاکی هست

اگر یک جا من گفته باشم که XBOX 360 برتره به من بگید که دیگه توی این سایت نیام

هر کدوم شرایط خواص خودشون را دارند که در جای دیگه، دیگری میتونه بهتر باشه

شما خواهشا از خودتون سنگ پاره سنگ بر ندارید بزارید روی کفه ی ترازو برای PS3

به نظر دیگران این چشم و گوش بستن نیست که فقط فریاد بزنیم
آااااااای PS3 آاااااای PS3 ؟
آهسته و پیوسته حرکت کنید نه این که جلوتر از زمان و مکانی که هنوز معیین نشده

شما بجز بازي هاي انلاين و دانلود بازي كه براي ايراني ها نيست يك برتري 360 بر پي3 رو بگيد
اگر برای خارجیها باشه که این شاید جزو بیشترین برتری میباشد چون الان دیگه بازی های SINGLE اون مقدار جذاب نیست که MULTI میباشد
اگر برای ایرانی ها میخواهی حساب کنی اولین دلیل من DVD میباشد
فعلا جز بیشگویی برای COPY های BLU-RAY هیچ نمیشه گفت که COPY خواهد شد
دیگری سخت افزار ساده تره XBOX 360 میباشد که فکر میکنم هکر ها به این سادگی ها نتونند با سخت افزار PS3 آشنا بشند در حالی چندین ماه هست DEV-KIT PS3 در دست سازندگان بازی میباشد
به قول خودتون PS3 هم که میگید ساختار SPE ها خیلی پیچیده میباشد و قابل مقایسه با کر های CPU نمیباشد

10 MB DRAM که واقعا برای من یک نعمت بزرگ
ما تا قبل از اومدن سریه 6 GFROCE با 2AA مشکل داشتیم چه برسه به 4AA
زمانی سریه 6 NV و R400 اومد این مشکل به مراتب حل شد که با بار گذاریه 2 یا 4AA میشد بازی ها را با کیفت خوب اجرا کنیم
گر چه همون سریه 6NV و R400 باز هم با 2AA حد اقل 5 FRAME کاهش پیدا میکرد
ولی این 10 MB RAM چنان مفید میباشد که هیچ تغییری در کاهش فرم نداشته باشیم
در ضمن این 10 DRAM تنها برای این کار نمیباشد . مخصوصا پهنای باند زیادش
در مورد پهنای باند صحبت شد میتونید مراجعه کنید به مشخصات 2 کنسول
512 MB که مقدار دقیقش خاطم نیست ولی حدودا 2/3 از این میتونه برای حجم های بالای MAP و کارکتور های سنگین استفاده بشه
3 تا PROCESSOR مستقل ولی موازی که به طور مثال مثل سیلندر ماشین قدرت عجیبی دارند و زمانی که بتوان از هر 3 تا استفاده کرد در عملیات پردازشی که حجم زیادی را شامل میشه بسیار مفید میباشد ، حجم وارد بر این 3 هسته مساوی میباشد

ما احتمالا یک سازنده ی چیپ یا پردازش گر ها نیستیم که بخواهیم به اعداد و ارقامی که میباشد نظر بدیم ، و تنها قادر هستیم نظر نهایی را از روی بنچمارکا و نمودار ها
اتخاذ کنیم ، اگر کسی قدرت علمیه ماورای دیگران را داره خواشا سریعا خودش را به سازمان ناسا معرفی کنه که داره وقت خودش را برای بازی کردن هدر میده
در موردچند هسته ای های موجود من با چند تا از برنامه نویسان و متخصصان این ضمینه صحبت کردم و به اندازه دانششون منا متقاعد کردند البته هنوز منتظر بنچمارکها هستم
دلیل دیگه ی من هم UNIFIED-SHADER که در این ضمینه PS3 NON-UNIFIED SHADER میباشد و از سایزنیه یکپارچه خبری نیست شاید این هم برای شما مهم نباشه تنها چیزی که برای شما مهمه PS3 هستش
مورد دیگه هم 48 پاپ لاین بودند R500 میباشد که RSX از این یکی هم محروم میباشد
احتمالا این یکی هم برای شما نباید مهم باشد چون اگر برای PS3 بود هزاران بار تاکید میکردید که PS3 از لحاظ تکنولوژی پیشرفته تره و از تکنولوژی جدید تر بهره میبره ولی میبینیم که در این مورد از روش سنتی استفاده میکنه !!!

مورد دیگر قیمت کمتر که در زمان ورود PS3 گفته شده قیمت را تا 2/3 کاهش میدند

مورد دیگه کوهی از اسکناس هستش که قوی ترین پشت گرمیه یک محصول میباشد و MS برای فروش سیستم هایش دست به هر ضرری میزنه بنا به شایعات جدید MS روی هر سیستم 300 $ داره ضرر میبینه !!!

دلیل دیگش هم سبک بازیهای PS نسبت به PC و XBOX کمی بچه گانه هستش
البته نمیگم اونا هم بازی به این سبک نداشتند ولی از عنوان بازی معلوم میباشد که چه انتظاری باید از بازی داشته باشیم

بازی ها در حال پیشرفت هستند و همانطور که میبینید در بازی های جدید جایی برای HUD نمیباشد و باید تمام اجزاء بازی در محیط تعریف شده باشه

در ضمن اگر تنها دلیل خرید PS3
UT 2007 میباشد میتونم بگم که احتمال کنسل شدن این بازی برای XBOX 360 شاید 5% باشه حتی کمتر مطمین باشید به این آسونی ها MS این بازی را از دست نخواهد داد

و دلايل مسخره هم نگيد مثلا 360 هالو 3 رو داره پي3 نداره روي بازي بحث نكنيد

این دلیل مسخره را خود شما قبل از این در نظر داشتید که PS3 متال گیر را داره

در ضمن ديگه هم به طرفداران پي3 لقب چشم گوش بسته نديد چون ناراحت ميشن اين لقبو بايد به كساني داد كه كنسولشونو انتخاب كردن بايد ديد پي3 چگونه ظاهر ميشه

باز هم اگر من گفته باشم تموم طرفدارای PS3 چشم ... هستند دیگه توی این سایت نمیام !!!!
الکی حرف توی دهن من نزارید ، من شاهد هستم که خیلی از طرفدارای منطقیه (اینرا بارها گفتم) PS3 چگونه احترام دیگران را به جا میارند و صبر اونها قابل تحسین میباشد
یک نمونش طاهر و Elvish Hero عزیز که جا داره ازشون تشکر کنم که مشخص میباشد شخصیت ایشون
جا افتاده و قدرت درک مسایل مختلف را داره که این گونه بیطرفانه صحبت میکنه

در آخر هم میتونم بگم که PS3 هم برتی هایی داره ولی این ها بعث نخواهد شد که ما با قول چراغ جادو و خاله ریزه مواجه بشیم !!!

من با مطالبم میخواهم اجازه ندم بعضی ها PS3 را در مقابل XBOX 360 به دروغ یک قول در نظر بگیرند در حالی که تفاوت این 2 در اجرای بازی بسیار کم میباشد ولی باز هم منتظر بنچ مارکها باید موند
در ضمن اگر XBOX 360 را حریفه پیش پا افتاده ای برای PS3 در نظر گرفتید احتیاجی نداره بیاید اینجا بحث کنید ، و قضیه را جدی بگیرید !!!
مطمینا MS خوشحال میشه که تا این حد X360 را جدی بگیرید !!!
و این چیزی نیست جز حریف قدری که میتونه دوش به دوشه PS3 راه بیاد و درجه حساسیت دشمنان خودش را بالا برده

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
فکر کنم این موضوع کاملا روشن نیست که آنریل2007 فعلا واسه 360 کنسل نشده.حالا شاید بعدا بشه ولی فعلا که نشده.در ضمن دوستان لطفا این بحثارو تو تاپیک مربوطه انجام بدن.سوم اینکه
Nintendo Finally Goes Online.For Free.
واقعا مشخص نیست این نینتندو چیکار داره میکنه!
The Nintendo WiFI Connection has finally gone online, the first time the company has acknowledged the internet since?well, ever. It was a long and windy road from announcement to conception, and when the Nintendo DS system was announced, Internet Wi-Fi was in the plan. It was just never actually attacked until this year. But with the tech-heads at GameSpy spearheading the server side of things, Nintendo itself has managed to streamline the front end of things and get three extremely great games working in worldwide fashion this year: Animal Crossing, Mario Kart, and Tony Hawk's American Sk8land all have functions to link players, as long as they're in a compatible zone. And with the McDonalds partnership in place, it's hard NOT to go online with the Nintendo DS.Next year we should see even more games in place on Nintendo's online service including Metroid Prime Hunters, but for now, we're happy with what we got right out of the gate.
البته من خودم چون چیزی از وای فای نمیدونم نفهمیدم یعنی چی که وای فای آنلاین میشه!!من قبلا فکر میکردم که وای فای یه چیزی مث بلوتوث هستش!ولی گویا نیستش.اگه یکی از دوستان بتونه راجه به وای فای یه سری توضیخات بده ممنون میشم.در ضمن احسان جان ما مخلصیم.بعدشم باید بگم که من تو نسل بعد مشخصا طرفدار نینتندو ام اول.اون دو تا کنسول خیلی برام فرق نمی کنن(با اینکه به متالگیر علاقه زیادی دارم)ولی فکر میکنم 360 کنسول بهتری بشه مخصوصا برای ما.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
e305_header_480.gif

Best Graphics
Gears of War (Xbox 360)
e305_bestgraphics.gif

Developer: Epic Games
Publisher: Microsoft
Release Date: TBA 2006

Epic Games' first Xbox 360 game stole this award without much fuss because of so many things. From the top down, there is the excellent lighting system, showing superb contrast, reflections, and shadow on every object. The glowing, flashy particles, including the breakable statues, windows, cars, and the giant explosions are certainly stimulating as well as pleasing to the eye. The impressive and over-the-top creature design, highlighted by the behemoth Locust beasts, strapped with an arsenal of missiles, guns, and what-have-you on their collective backs are beautiful as well as forbidding. Perhaps more eye-opening is that Epic is one of the first development teams to get its games up and running right away. Considering how few next-generation games actually appeared in real-time at E3 and how good Gears of War already looks, there is very little argument that the Unreal Engine 3.0 is blazing a powerful path onto the next-generation systems.

------------------------------------------------------------------------------------------

Best Hardware/Peripheral
Xbox 360 Controller (Xbox 360)
e305_besthardware.gif

When one thinks of Microsoft and videogames, the terms "elegant" and "understated" rarely come to mind. The original Xbox was a giant wad of plastic and the controller fit perfectly in the hands of the Incredible Hulk. But the tables have turned and the refined aesthetics of Xbox 360 are best exemplified through its controller. The creamy white device resembles the Controller S, but with a more ergonomic mold.

The controller contains all of the functionality that Xbox fans and gamers in general have been requesting for years. First off, the controller is wireless, with a lightweight battery pack that can be recharged at a docking station or plugged in while playing. Shoulder buttons have been added above the triggers and the central "360" button directly connects players to Xbox Live. A headset plugs directly into the base of the controller and, because the 360 is DVD ready out of the box, the wireless controller makes for a perfect remote. However, the best aspect of the controller can't be explained with words; not until players hold the incredibly light device will they appreciate how comfortably it rests in your hands.
e305_bestheardware_ru.gif

افتخارات GEARS OF WAR

360 Game

e3_1up.jpg

Game of Show

e3_gamespy.jpg

Best Xbox

360 Game

e3_xbox.jpg

Best of E3:

Xbox 360​
Game of the Show
Best of E3:​
Best Graphics
Best of E3:​
Technological Excellence
e3_ign.jpg

e3_daily.jpg

<DIV align=center>

Best of Show
Overall

در ضمن لازم به توضیح میدونم بگم که GOW در زمان E3 داری 1/3 از متریال ها ی X05 بود
این قضیه را اگر خواستید میتونم ثابت کنم البته با تریلر و عکس
در طرف دیگر ماجرا در E3 از AA استفاده نشده بود و پیکسل های لبه دار کاملا بر این مساله گویا هستند
از لحاظ حجم MAP هم در اون زمان محدود بودند
مثلا در تریلری که در E3 نمایش داده شده بود ماه توی آسمان اصلا وجود نداشت و در تریلر های X05 ما مینبینیم که حتی نور ماه در جاهای تاریک کاملا تعریف شده
در 2 تریلر مشابه در یک صحنه ما شاهد افکت های نور میباشیم که در E3 از اون خبری نبود

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
پي3 ut2007 رو داره

این دفعه آخریه که میگم :

UT2007 طبق آخرین اعلام شرکت Epic برای PC ، XBOX 360 و PS3 وارد بازار میشه ... حتی اگر هم بر فرض محال نسخه 360 کنسل بشه مطمعنا برای PC ساخته میشه پس PS3 Exclusive نیست ...

ضمنا بحث مقایسه 2 تا کنسول رو دیگه توی این تاپیک ادامه ندین

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط Behzad:
ضمنا بحث مقایسه 2 تا کنسول رو دیگه توی این تاپیک ادامه ندین
دستت درد نكنه
يكي پيدا شد يك حرف حسابي زد برادران عزيز اينجا جاي اخبار كنسولهاست اگر توي دادن اخبار
غير مغرضانه كم مي يارين برين توي انجمن ps3 vs 360 داد بزنين ديگه اينجا رو...........

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
بچه ها من ساختار چيپ سل رو براتون مي زارم اگه سولي داشتين در خدمتم ولي توي اين عكس همه چي به وضوح توضيح داده شده
همونطور كه در عكس مي بينيد اين چيپ از ساختا رمولتي كوره استفاده ميكنه واين مشكل تك رشته اي هم كه اقاي كارمنك دربارش صحبت مي كنه در اين چيپ با پهناي باند عريض eip حل شده
وحتي كارمد تر هست بزگترين مزيت اين چيپ نسبت به چند هسته اي هاي معمولي نبودن مشكل سررفت هست همونطور كه مي بينيد كه ppe اطلاعات رو به قطعات كوچكتري تقسيم مي كنه و اين قطعات توسط spe ها اجرا مي شوند ممكنه عده اي بگند كه مشكل سر رفت در بازي صدق نمي كنه كه بايد عرض كنم كليه چند هسته اي هاي معمولي در هنگام كار كردن دچار سررفت ميشوند يعني ممكه يك هسته درگير يك پردازش بزرگ بشه وديگري بيكار بمونه يا درگير پرداز كوچك تر بشه اين امر در بازيها هم 100 درصد صدق مي كنه اما چيپ سل ديگه اين مشكل رو نخواهد داشت و مي تونه هميشه از تمام توانش استفاده كنه
i8170_figure1s.JPG

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
دوستان از الان بايد به فكر باشيد كه براي بازي هاي نسل بعد به فكر قسمت صوتي ان باشيد كه استريو اصلا بدرد نمي خورد و براي كساني كه عاشق بازي هستند شرم اور است.حتي بازي هاي ps2 هم وقتي با صداي دالبي پرولوجيك باشد بهتر است .

فكر كنيد داريد رزيدنت 4 را بازي مي كنيد و ناگهان صداي يك زامبي از پشت سر ميشنويد و يا كال اف ديوتي كه ناگهان صداي انفجاري را بغل گوش خود ميشنويد تازه گيمهاي الان فقط دالبي پرولوجيك 2 رو پشتيباني ميكنند و بازي هاي نگست جنريشن همگي دالبي ديجيتال هستند كه خيلي بهتر و قويتر ميباشد.

لابد ميگوييد كه پولمان كجا بود كه سيستم صوتي بخريم كه حتما بايد ورودي اپتيك داشته باشد(كنسولها فقط خروجي اپتيك دارند) كه قيمت ان حداقل 250 تومان است و بلند گوها هم حداقل 150 تومان. نه راه ديگري هم دارد:

من خودم به جاي امپلي فاير يك دكودر صوتي گرفتم مارك جازاسپيكر كه مخصوص ps2 هست حتي روي جعبه ان عكس ps2 قرار دارد.اين دستگاه همچنين dts و دالبي ديجيتال و دالبي پرولوجيك را پشتيباني ميكند و ميتوانيد از ان براي شنيدن صداي فيلمها استفاده كنيد كه واقعا صداي عالي توليد مي كند و تا نشنويد نميفهميد من چه مي گويم كساني كه دارند حرف من را تاييد مي كنند .قيمت اين دكودر حدود120 تومان مي باشد كه با توجه به اينكه اين دستگاه براي يك عمر جوابگو مي باشد قيمتش عالي است و اگر دكودر بهتري مي خواهد شركت كريتيو يك دكودر جديد داده با اين مشخصات كه واقعا عالي است:

• Supports all Creative PC speakers from 5.1 to 7.1.
  • Advanced digital technology decodes up to 6.1-channel audio formats.
  • Supports Dolby Digital EX, DTS-ES (Matrix and Discrete), Dolby Pro Logic II and DTS NEO:6.
  • Comprehensive connectivity includes 3 optical inputs, 1 coaxial, 3 analogue stereo, 2 headphones and 7.1 analogue input/output (via Switch Box).
  • Will connect to 4 digital sources plus 3 analogue. Will additionally pass-through 7.1 channel surround from a PC.
  • Feature-rich wireless remote and individual controls for each channel.
Creative® Decoder DDTS-100 قيمت ان 160 تومان مي باشد.

و براي بلند گوها هم مي توانيد از بلند گوهاي ضبطتان يا كامپيوترتان و اگر نداريد قيمت يكدست اسپيكر 5به1 زياد نيست.

اميدوارم شما عشاق بازي بيشتر به فكر عشقتان باشيد زيرا هرچه بيشتر براي ان خرج كنيد ان هم بيشتر به شما حال ميدهد

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
عکسهایی جدید از Bullet Witch(البته بیشترشون همون عکسهایی هستند که توی اون اسکنها بودند.اما بزرگتر و با کیفیتتر هستند)

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خبر بسیار خوبی به گوش میرسه که شما در آینده ی نزدیک قادر خواهید بازی های کپی Xbox 360 را اجرا کنید و امااااااااااا
بدون Mod-chip !!!!!!!!!!!!!
البته نمیخوام امیدواری الکی بدم باید کمی صبر کنیم
گروه هکر Warez ادعا کرده که تونسته به روشی بعضی از بازی های Xbox 360 را کپی کرده و بدون Mod-chip روی سیستم Boot کنند

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
تموم حرف من بر اینه که هیچ کدوم برتری خواصی نسبت به دیگری نداره پست ها را با دقت بیشتری بخون لطفا بارها هم اینرا عنوان کردم ولی جناب عالی دارید طوری صحبت میکنید که انگار یک بمب اتمی (PS3)
در مقابله یه ترقه کبریتی(XBOX 360) قرار گرفته
اصلا از طریق نظر دادن و دلایل تون مشخصه که چه مقدار دارید متعصبانه و مغرضانه قضاوت میکنید، همین چند پست قبلیتون صدای حتی طرفدارای منطقیه PS3 را در آورد
به خدا داری PS3 را یک بت میکنید و هیچ چیز هم قابل قبول نیست براتون
من به این 2 کنسول به چشم 2 ماشین قدرت مند نگاه میکنم که به قول گیتس فقط نقطه شروع فرق میکنه
باور بفرمایید شما حرف هیچ کسی را قبول ندارید

مطمینم که اگر خود کاتاراگی بیاد بگه آقا این 2 تا کنسول تفاوت چندانی ندارند باز هم رد میکنید ، شواهد بر این قضیه حاکی هست

اگر یک جا من گفته باشم که XBOX 360 برتره به من بگید که دیگه توی این سایت نیام

هر کدوم شرایط خواص خودشون را دارند که در جای دیگه، دیگری میتونه بهتر باشه

شما خواهشا از خودتون سنگ پاره سنگ بر ندارید بزارید روی کفه ی ترازو برای PS3

به نظر دیگران این چشم و گوش بستن نیست که فقط فریاد بزنیم
آااااااای PS3 آاااااای PS3 ؟
آهسته و پیوسته حرکت کنید نه این که جلوتر از زمان و مکانی که هنوز معیین نشده

اگر برای خارجیها باشه که این شاید جزو بیشترین برتری میباشد چون الان دیگه بازی های SINGLE اون مقدار جذاب نیست که MULTI میباشد.....

اقا احسان شما ميگيد هر كسي كه طرفدار كنسولشه ادم تعصبيه اين يك پنداشت غلط شما برو توي يك لغت نامه فارسي معني دقيق اين كلمه رو نگاه كن يعني كسي كه بي دليل و چشم و گوش بسته از يك چيز دفاع ميكنه و در حد مرگ حتي اگه اون چيز اشغال باشه ازش دفاع ميكنه
ولي من يك سوال دارم چرا طرفدار هاي پي3 بيشترن همه تعصب دارن چجوري اين تعصب اين قدر زياد رواج پيدا كرده كه اكثرا دارن اينا كه شما مي پنداريد تعصب نيست
و اما در مورد دلايلتون:
1- اگه بخوايم موفقيت هاي اينده پي3 رو در مقابل 360 بگيم ممكنه به تشبيهي مانند بمبو ترقه هم برسيم اما به نظر من هيچ و قت به اونجا نميرسيم شما اين حرفارو از زبون خودت ميگي طوري كه انگار من گفتم بعد تكذيبشون ميكني
2-طرفدار هاي پي3 تعصب ندارن منطق دارن من واقعا نمگم طرفدار هاي 360 بي منطقن اونا هم منطق دارن ولي خوب نظر داريم تا نظر هر كي يه چيزو ميخواد يكي ارزوني يكي كيفيت يكي ويندوز روي كنسول يكي لينوكس و ....
3-درسته كه بازي هاي انلاين لذت بيشتري دارن اما همانطور كه خودتم گفتي براي ايراني ها نيست اگه بود ممكن بود 360 طرفداراش 2 برابر بشه ولي تنها برتري 360 براي ايراني ها نيست
حالا بحث بازي هم كه جداست اونم بعضي ها شيطان ميگريد دوست دارن بعضي ها پرفكت زرو
4-تمامي كنسول هايي كه وارد بازار شدن كپي خور هم شدن پي3 هم ميشه كي فكر ميكرد در زمان ورود ايكس باكس كپي خور بشه
5-رم و در ضمن رم و اینا هم که گفتی منظورت سخت افزار بود که الان دیگه همه دنیا میدونن سخت افزار پی 3 بالا تزر از 360 است
6-تازه من متال گیر رو گفتم که اون موقع فقط برای پی3 بود اما حالا امکان اومدنش برای 360 هم هست
همانطور که اقا بهزاد هم گفتن بهتره با این پست بحث اینجا تموم بشه و با این پستا نه نظر من تغییر میکنه نه شما نه هر کسی که اینو میخونه
امیدوارم دیگه هم توهین نکنین چون من دیگه چیزی به شما نگفتم

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
کمی خبر

بلاخره ut2007 براي 360 هم اومد البته خبرش قديميه​

2 شرکت مایکروسافت و نیسان قصد دارند با همکاری هم اتومبیل جدیدی عرضه کنند که راننده آن خواهد توانست در زمانی که رانندگی نمی‎کند بازی های مختلف را روی کنسول Xbox360 اجرا کند. شرکت ژاپنی نیسان می‎گوید اولین نمونه‎های این اتومبیل را از تاریخ 9 ژانویه در نمایشگاهی در شمال آمریکا به نمایش خواهد گذارد

مایکروسافت غول نرم‌افزاری جهان اعلام کرده که با تمام توان با تصمیم ناعادلانه کمیسیون اروپایی مقابله خواهد کرد. این کمیسیون به تازگی اعلام کرده که اگر مایکروسافت به احکام صادره در پرونده ضدانحصار این شرکت عمل نکند، روزانه جریمه می‌شود و موظف به پرداخت آن خواهد بود

.

ps3.jpg
مسئولان شرکت سونی تایید کردند که ابزار ویژه‏ای را برای کنترل کنسول‏های نسل جدید بازی خود موسوم به ps3 طراحی کرده‏اند که والدین با استفاده از آن می‏توانند از اجرای بازی‏های ویدئویی خشن توسط کودکانشان جلوگیری کنند.

به گزارش بخش خبر تراشه از هموطن، سونی پس از مذاکره با دولت ژاپن متعهد به این کار شده است و قصد دارد این قابلیت را در تمامی کنسول‏های خود که در جهان عرضه می‏شوند ایجاد کند تا از وارد آمدن آسیب‏های روحی و روانی به کودکان جلوگیری شود.

دولت این کشور به تازگی تحولات جدی را در سیستم درجه‏بندی بازی‏های خود به وجود آورده و حتی فروش برخی نرم‏افزارها را نیز به کودکان ممنوع کرده است .

پیش از این مایکروسافت هم اعلام کرده بود که برنامه‏های مشابهی را برای کنسول بازی جدید خود موسوم به xbox 360 درنظر گرفته است و والدین می‏توانند برای استفاده از این سیستم کلمه عبور درنظر بگیرند و اجرای برخی بازی‏ها روی آنها را غیرممکن کنند.

Xbox 360 در ژاپن صف طولانی برای Xbox 360

آخرین ویرایش:

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
خبر بسیار خوبی به گوش میرسه که شما در آینده ی نزدیک قادر خواهید بازی های کپی Xbox 360 را اجرا کنید و امااااااااااا
بدون Mod-chip !!!!!!!!!!!!!
البته نمیخوام امیدواری الکی بدم باید کمی صبر کنیم
گروه هکر Warez ادعا کرده که تونسته به روشی بعضی از بازی های Xbox 360 را کپی کرده و بدون Mod-chip روی سیستم Boot کنند

از خبر ممنون.360 به زودي زود كپي خور ميشه.خيلي زود.به نظر من كمتر از يك ماه.
راستي احسان من يكي دو روز پيش برات پيغام خصوصي فرستادم بهت رسيد ؟

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
سونی جان منطورت از اومد یعنی ریلیز شد؟؟چون من الان یه چک کردم هیچ جا چیزی نبود!!بعدشم احمقانه به نظر میرسه که لانچ تایتل پی اس3 اول برای 360 بیاد!!در مورد اون Parental Lock هم بازم طبق معمول خلاقیت از نینتندو بوده!!اونطوری که یکی از آدمای نینتندو گفته بود گویا بعد از اون مرحله کافی شاپ بود چی بود که واسه ی سن آندریاس اومد،بعد از اون این تصمیمو گرفتن.که البته یه سری میگفتن این ممکنه رو فروش کنسول تاثیر منفی بذاره ولی بعدش دقت کردن دیدن بچه هایی که اون بازیا براشون خوب نباشه خوب مسلما به اون سنی نرسیدن که خودشون برا خودشون کنسول بگیرن تو خونه ی خودشون بازی کنن پس برای اون قشر باید نظر خونواده رو جلب کرد!!بعد از اون هم مایکرو سافت و بعدش سونی(گویا)اعلام کردن که این برنامه رو دارن.کلا نینتندو چیز عجیبیه.همون طور که بعد از نشون دادن دسته ی روو شایعه هایی پخش شده که سونی هم میخواد تو دسته هاش از این سیستم که فکر کنم اسمش ژایروسکوپ بود استفاده کنه.حتی اون موقع یه منبع خوب به من گفت که مایکروسافت هم قصد داره یه سری دسته ی جدید بیرون بده که این تکنولوژی رو داشته باشن!بازم شما هی سر 360 و پی3 دعوا کنین!!

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
اخرين خبر براي هك شدن xbox360 اينكه يك گروه هكر با استفاده از يك دمو ديسك و تغيير چند كد توانسته اند با تعويض دوم ديسك با ديسك كپي بازي گوتم ريسينگ انرا اجرا كنند اينم اصل خبر:

Hackers Make Backup Games With XBOX 360 Boot Disk
Submitted By: Dice

Well to no real surprise, a group of hackers known as the Lithum group have managed to use a copy of the demo disk to create playable backups of Xbox 360 games

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر