اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
نوشته شده توسط Taher:
در مورد پستتون متاسفانه من اطلاعي ندارم , يعني من پاكش نكردم , از مديران ديگه سوال كنيد !
اگر ميخوايد كه وقتي به پست پاسخ داده شد براي شما ايميل ارسال نشه , از بخش لينكهاي سريع همين بالاي صفحه ميتونيد به بخش تاپيكهاي مشترك شده بريد و اشتراك خودتون رو براي تاپيك مورد نظر پاك كنيد و همچنين در هنگام ارسال پاشخ در يك پست در همون بخش پايين محل تايپ پيغام , بخش اشتراك موضوع ها وجود داره كه از اونجا هم گزينه عدم اشتراك رو بايد بزنيد تا شما مشترك اون تاپيك نشيد. ;)
طاره جون دستت درد نكه مشكل مرو حل كردي
اينم خبري كه پاك شده بود

Rumor: Grand Theft Auto: London for PS3 Q4 2006?

البته اين عكس مال gta psp هست

Well, ‘Tis the season for rumors and speculation, and lately, we have seen our fair share. The latest rumor comes to us from an alleged Rockstar employee from Glasgow, Scotland and involves Grand Theft Auto. According to the source, the next title in the GTA series “will be titled Grand Theft Auto: London and will take place in the great city of London in 1997.”

If the info is to be believed, Rockstar will be doing away with the familiar 3 island system employed in the other GTA titles, in favor of a North, South, East, West system. The gangster theme is said to be making another appearance, as the character is an ex-gangster who starts in the East end of London, and can unlock the North End, South End and West End respectively. Current developmental focus is on the story line, as the game is approximately 60% completed, having the graphics and physics engines already completed.

The game is currently set to launch on the PS3 in Europe and North America in Q4 2006, so lets keep our fingers crossed. Again, none of this has been officially confirmed by either Rockstar or Sony, so take it with a grain of salt!

xboy

کاربر سایت
Oct 22, 2005
98
يه خبر خوب در روز 4 ژانويه نمايشگاه ces برگزار مي شه

و توي اون نمايشگاه ps3 يك شو خاهد داشت پس باد منتظر بمونيم سوني در نمايش چه مشخصاتي از ps3 رو اشكار مي كنه؟

What Can We Expect For CES? Yeah, PS3!

ces_2006_01_1230.jpg

Playstation UK website has revealed their plan of the coming CES on January 4, 2006 – The PS3 will be on the show!

As the 4th installment of the PS family, PS3 has been burdened with very important missions - The start point of the Cell processor; the trailbreaker for the Blu-ray standard; the reign of full-scale HD era… Too much to expect, and it’s very close.

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
Sony جان در این مورد قبلا بحث شد و دلایل کافی باری اینکه چرا امتیاز بازیها کم شده گفته شد که فکر کنم قانع کننده بود در ضمن من خواهش میکنم بگید این امتیازات بالا برای Ps2 از کدوم سایت بوده و برای چه بازی ؟

چون تنها سایتی که امتیازات را سخت میگیره همون Game Spot هتش و Ign
یکی از دوستان هم لطف کردند و امتیازات بدو ورود Ps2 را گزاشتند که اختلافی با Xbox 360 نداشت
منظورتون هم در مورد امتیاز 7 متوجه نمیشم
اگر منظورتون GUN و تونی هاکس هستش که این 2 بازی به مانند XBOX 1 از یک موتور گرافیکی استفاده کردند
عزيز جان من ميدونم امتياز ها رو نسبت به كنسول ميدن اما اگه به سخت افزار پي2 و 360 نگاه كني و به اختلاف گرافيك شيطان ميگريد 1 و گان يا نيد فور اسپيد نگاه كني يه نسبتو نشون ميدن تمام كنسول ها در بدو ورود خود امتياز بالاي 9 داشت اما بهترين بازي 360 طبق اون جدول الان9 هست كه نون گرافيكشو نميخوره و اصلا حالت كلي بازيش مهمه كه چه سبكي و چه جوري هست درسته كه يك بازي فوق العاده هست اما بايد اين بازي بهترين در 360 باشه ميدون با اومدن هالو3 و گيرافوار اين ركوردا تغيير ميكنه اما ببينين شروع 360 را

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خوبه یکی از بچه ها لینک گذاشت که بتونید مقایسه کنید امتیازات Lunch را
تازه شما میگید امتیازات Ps2 10 یا 9.6 این خیلی عجیبه

کدوم سایت این امتیازات را به Ps2 در بدو ورود دادند؟

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
Microsoft Xbox 360
Pointing out that Microsoft's initial push to release their product was a important jump on the competition. Microsoft Expects to sell around three million units within the first 90 days of launch. However they have less games then were hoped for. In addition where was Halo for Xbox360? This game would obviously put more Xbox 360's in the hands of gamers, looking at original Halo sales. Had it not been for lack of consoles for sale however the disparity in price was no help either. Seeing Xbox 360's being sold from the $299 base price up to $1500 or more, including rather sleezy business tactics by Best Buy.

Sony Playstation 3
Master of the Market, Sony has consumed the video game market for the last two generations of video game consoles. Selling 150+ million Playstation consoles and holding relationships with many top video game console developers. Sonys new system boasts a DVD Drive that supports Blu-ray format, providing 54GB (11 1/2 times as much storage as a typical DVD-R) However this time could be tougher for Sony seeing 'Microsoft's aggressive push and their deep pockets'.

Nintendo Revolution
Responding to the Nintendo's new sleek design, they said that despite that the console 'lacks a hard drive or built in DVD player, it is expected to be priced lower then its rivals.' With the addition of Nintendo's virtual console, Revolution owners might be playing Mario Brothers and Chrono Trigger on their new consoles legally! While bringing so much history that is based on years of solid games, the Revolution does throw one interesting curve, the controller. While their will obviously be other controller options 'some analysts worry the unusual device may confuse and scare of some gamers', other controller possibilities (such as an original Nintendo controller) were announced during a press conference.

بچه ها به نظر من تو همه سايتا داره در حق ايكس باكس ظلم ميشه هر سايتي ميره بيشتر نقداش و تعريفا و تاپيك ها و.. هاش مال سوني و پي3 هست با اينكه طرفدار سوني هستم ولي حقيقتو قبول دارم من فكر ميكنم اين پي3 و360 هر دو با اين همه افده و طرفدار از نينتندو ميبازن اگه شايعه هاي نينتندو حقيقت داشته باشن:)

اينم نقشه يك ادم معمولي براي خريد كنسولها در يك سايت معتبر

my plan:

get ps3 on launch date

get revolution at christmas

hook them both up to my 50" $4000 plasma and 7.1 surround sound.

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
احسان جان در مورد گفته هات من حرفت در باره يالا و بعضي اعضا كه كپي پست ميكنن رو قبول دارم اما amir_amd به هيچ وجه اين كارو نميكنه و شايد مشابه باشه معمولا هم حرفاشو با مدرك و دليل ميزاره تازه شما لينك حرفاشو با اون لينكي كه ازش تقليد كرده بزار ؟؟؟
و متال گير كه تمامي حواسا روش جمع شده من فكر نميكنم براي 360 نياد چون به قول دوست عزيزمون شركتا اكثرا به فكر سود خدشون هستن مثلا به نظر شما چرا الا كپ كام رزيدنت4 رو براي پيسي نميزنه؟

من این پست را الان دیدم SONY جان من نگفتم که امیر میاد تقلید میکنه من گفتم که
خبرهای امیر را توی بازیکده کپی برداری میکنند منم قبول دارم که امیر از کسانی هست که واقعا بیطرفانه خبر میزاره ازش هم ممنون هستم در ضمن خبرای دسته اول هم میزاره

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
خوبه یکی از بچه ها لینک گذاشت که بتونید مقایسه کنید امتیازات Lunch را
تازه شما میگید امتیازات Ps2 10 یا 9.6 این خیلی عجیبه

کدوم سایت این امتیازات را به Ps2 در بدو ورود دادند؟

گيم اسپات اولين بازيشو نگاه كن تارخش مال اوايل2001 هست پي اس2 هم اواخر2000 اومد خوب اول فكر كن بعد پست بزن در بدر ورود معمولا تا 1 ماه بعده حالا ما ميگيم 6 ماه اگه تا 5 ماه ديگه 360 بازي 10 از طرف گيم اسپات داشت ولي مطمئن باش پي3 در 6 ماه اول بازي 9.8يا9.9 يا 9.7 يا بالا9 داره حالا 360 بالاي 9.3 هم داشت قبول ولي نداره ممكنه هالو3 يا گير اف وار 9.2يا 9.3 بگيرن اما 360 از اين حد بالا تر نميره در ضمن امتياز ها هم نسبت به كنسول دده نميشن نسبت به زمان و بالاترين گرافيك هاي زمان خود يعني معيار امتياز هاي پي3 و 360 يكي است شما يكي از بازي هاي مشتركش رو هم نگاه كن اونوقت مقايسه كن هيچ چيز قابل پيش بيني نيست اما يك سري چيز هاي احتياج به پيش بيني ندارن مشخصا مثل برتري پي3

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اینم پست آقا بهزاد

سايت 1UP یه سری مقایسه و آمارگیری بین لانچهای کنسولهای مختلف انجام داده که نتایج جالبی ازش به دست اومده :

این مقایسه بین 5 کنسول X360 ، XBOX ، PS2 ، GameCube و DreamCast انجام شده

تعداد بازیهای لانچ شده برای هر کنسول (فقط بازیهایی که در روزی اول همراه با کنسول لانچ شدن) :

Xbox 360​
18
Xbox
19
PS2
32
Gamecube
12
Dreamcast
19

میانگین امتیازاتی که Launch Title ها گرفتن :​

Xbox 360​
78.4%
Xbox
74.2%
PS2
72.0%
Gamecube
78.8%
Dreamcast
73.8%

میانگین امتیازاتی که 5 بازی برتر Launch گرفتن :​

Xbox 360​
86.4%
Xbox
87.2%
PS2
87.0%
Gamecube
88.2%
Dreamcast
88.6%

این آمار به راحتی نشون میده که X360 به هیچ وجه لانچ ناموفقی نداشته ... یه لانچ متوسط رو به بالا رو میشه برای این کنسول در نظر گرفت ...​

اول فكر كن بعد پست بزن

من نمیتونم اجازه بدم که اینطوری به من توهین کنیو
در جواب میتونم بگم که شما نا بعد پست نه قبل از پست فکر نمیکنید و را هوا پست میزنید

mt3691

کاربر سایت
Dec 10, 2005
740
نام
محمد
خيلي جالبه بعضي ها چه راحت پيشگويي ميكنند حتي امتيازهاي گيم هاي در حال ساخت هم ميدونن و حكم شكست xbox360 هم صادر ميكنند . ميشه حالا كه شما اينقدر قدرت پيش گويي داريد بگيد كه :

1_كي اين ps3 مياد ؟2006 يا 2007 يا حتي 2008؟

2-اول جاپن مياد يا اروپا يا امريكا؟

3-اصلا دسته اين دستگاه چه شكليه؟

4-بازي هاي لانچ تايتلش چين؟و امتيازشون چيه؟

5-بازياش رو dvd هستن يا بلوري؟

6-قيمت اين دستگاه جادويي چنده؟بازياش چنده؟

7-اصلا كپي خور ميشه؟(من شنيدم كه سوني كاري ميخواد بكونه كه نشه)

8-ايا تمام بازي هاي ps3 امتياز بالاي 9 ميگيرن؟

و اگه به تمام اين سوالها تونستي جواب بدي حتما خودتو به سوني معرفي كن كه خيلي بهت نياز دارن و اگه نمي توني چطور اينقدر محكم از شكست xbox360 حرف ميزني؟

اگه تمام طرفداراي سوني مثل شما باشن والا خوش به حال سوني!!!!!

ولي من نه طرفدار سونيم نه ms بلكه طرفدار بازي خوب هستم تا الان از ps3 هيچي تاكيد مي كنم هيچي نديدم جز شعار ولي xbox360 اومده و بطور كامل ميشه ديدش هم خوبيهاش هم بديهاش پس عجله نكنين.و الكي تعصب نداشه باشين

چرا فكر مي كنين كه شركتهاي بازي سازي كه براي xbox360 بازي ميسازن براي ps3 يه چيز عالي ميسازن ؟نه اينطور نيست بلكه گيمها در يك حد خواهد بود همانطور كه براي xbox و ps2 يكي بود با اينكه دستگاه xbox خيلي قويتر بود.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
یه سری از دوستان که لقب قبلی من نوستراداموس رو فتح کردن!!شما از کجا میدونی که پی اس بازیهای اولش اینطوری میشن؟از روی چه جسابی؟؟البته من خودم از لانچ 360 خوشم نیومد.به نظرم میرسه که پی اس3 به خاطر اینکه هنوز سایه کنسول عالیه پی اس2 روشه لانچ بهتری داشته باشه ولی هیچوقت حتی نمیگم که بازی مورد علاقه ی من یعنی تویلایت پرینسس بالای 9 میگیره حتی(منظورم با اطمینانه)چون هیچ چیزی مشخص نیست.دوما که لانچ خوب دلیل خمب بودن کنسول نیست.البته تاثیرشو منکر نمیشم ولی اگه دقت کنین میانگین امتیازای بازیهای لانچ یا همون لانچ تایتل کنسولهای نسل الان پی اس2 از همش کمتره ولی از هیچکس پوشیده نیست موفقیت عظیم پی اس2.در ضمن اگه تنها دلیلتون آنریل هستش باید بگم تا این لحظه هیچ جا اعلام نشده که آنریل فقط برای پی اس3 میاد.که هیچ.فعلا قراره برای 360 هم بیاد.در ضمن وقیت آنریل روز لانچ پی اس3 بیاد به اختمال زیاد امتیاز خیلی بالایی میگیره.ولی احمتالا نشخه 360 اونم(اگه اتفاقی نیفته و کنسل نشه)هم امتیاز بالایی میگیره پس نمیشه گفت که آنریل 2007 نقطه قوت پی اس3 ه.بعدشم Revelationنه و Revolution.د0ر مورد لینک لرد دارکفیلدم من قبلا دیده بودمش.اول که موفقیت پی اس2 نمیتونه ضامن موفقیت پی اس3 باشه.دوما که فقط دو بازیه تیکن تگ و اس اس ایکس رو پیدا میکنین که بعد از یه ماه از لانچ کنسول اومدن و بالای 9 گرفتن...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خواهشم از دوستان اینه که طوری این گونه تعصبی صحبت نکنند که زمانی که یک بیننده میاد و از این سایت دیدن میکنه بگه User هاش بچه سال هستند و بچه گونه فکرمیکنند من تا زمانی اطلاعاتم در حدی نرسید که بدم(در مورد Xbox 360 و Ps3)
هیچ زمان نیمدم نظر خودم را بدم یا حتی توی سایت Bazidot ثبت نام کنم
زمانی که میرم تویه بازیکده حس میکنم یک سایتی هست که User هاش بچه گانه فکر میکنند البته خود سایت مشکلی نداره مشکل از مدیریتشه
من اینجا یک بار اخطار بهم دادن حقمم بود چون یکمی جوش آوردم ولی با خودم فکر کردم یک دستگاه بازی اون قدر ارزش نداره که بخوام به خاطرش ارزش خودم یا دیگران را پایین بیارم
من اگر هم میام میگم امتیاز War Hawk 7-8 میشه قبلش میگم که به نظر من
حالا شما میای با چه دلیل محکمی میگی یک سری چیزها از قبل مشخص هست ...
والا من خودم به شخص چیزی داخل این دستگاه Xbox 360 میبینم که فکر نمیکنم
Ps3 بتونه به این راحتی ها غلبه کنه برش
در راس Ms مردی قدرت مند نشسته که از 0 شروع کرد و چه اراده ای بوده که این مرد
پس از سالیان ثروت مندترین مرد جهان بشه
آیا ثروت گناه هست ؟ مگر برای به دست آوردن این ثروت مانند دیگر دولت ها یا رژیمها خون ریزی کرد ؟
من خودم هیچ وقت نگفتم قرمز یا آبی ... مگه ممکنه اونی که امروز آبی پوشته فردا قرمز نمی پوشه ؟
ولی وقتی تیم ملیه کشور برنده میشه خوشحال میشم .
بله Ps2 کنسولی بود که همه دوستش داشتند ولی من فکر میکنم که سیاستی بود که این کنسول با توجه به امکانات کمتری که نسبت به Xbox داشت پیشرفت زیادی داشته باشه . ملاکمم از خرید Xbox 360 اینه که
1- زود تر از بقیه ی کنسول ها میاد و نمیخواد تا چند ماه دیگه صبر کنم
2-اختلاف چندانی با Ps3 نداره
3- پیشرفت چشمگیری در ضمینه جلب نظر سازنگان بازی (حتی ژاپنی ها) نسبت به Xbox 1 داشته باشه
4-قیمت ارزون با توجه به اینکه زمان ورود Ps3 قراره قیمت خیلی پایین تر بیاد
5- از Dvd معمولی استفاده میکنه(اگر تو ایران نبودم Blu-ray را انتخاب میکردم) و احتمال Copy شدند بیشتر از Blu-ray میباشد با توجه به اینکه Hacker خوراکشون شده Ms
6-قابل اتصال به Monitor هستش و نمیخواد برم 1 میلیون پول برای Hd-tv بدم
7-مهم ترین چیزی که میشه گفت من بهش توجه کردم اینه که من کلا با بازیهای ژاپنی که کمی بچه گانه هست کنار نمیام(به استثناء Mgs) و فکر میکن اگر به خاطر فروش در ژاپن نبود Ms بازیه Doa را نمیساخت و عاشق بازیهایی در حد Half Life 2 ، Far Cary ، Mafia ... هستم نه Tekken یا Doa ...

8-xbox 360 میتونه با کمترین امکانات به صورت شبکه بشه و بصورت Lan بازی کنیم
9-فکر میکنم Ms تا الان نصبت به Xbox 360 صداقت زیادی نشون داده و هیچ ضد و نقیضی توی حرفاش نبوده، مخصوصا در مورد Hd -dvd که هیچ زمان نگفته حتما این کار را میکنیم
10-آخرین چیزی که باعث شد منتظر Xbox 360 باشم بازیه فوق العاده Gears Of War بود که هر میشه گفت هر روز Trailer هاشا میبینم و خسته نمیشم
مخصوصا Game-play هاش که مال X05 بود

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,092
نام
آریا
خيلي جالبه بعضي ها چه راحت پيشگويي ميكنند حتي امتيازهاي گيم هاي در حال ساخت هم ميدونن و حكم شكست xbox360 هم صادر ميكنند . ميشه حالا كه شما اينقدر قدرت پيش گويي داريد بگيد كه :

1_كي اين ps3 مياد ؟2006 يا 2007 يا حتي 2008؟

2-اول جاپن مياد يا اروپا يا امريكا؟

3-اصلا دسته اين دستگاه چه شكليه؟

4-بازي هاي لانچ تايتلش چين؟و امتيازشون چيه؟

5-بازياش رو dvd هستن يا بلوري؟

6-قيمت اين دستگاه جادويي چنده؟بازياش چنده؟

7-اصلا كپي خور ميشه؟(من شنيدم كه سوني كاري ميخواد بكونه كه نشه)

و اگه به تمام اين سوالها تونستي جواب بدي حتما خودتو به سوني معرفي كن كه خيلي بهت نياز دارن و اگه نمي توني چطور اينقدر محكم از شكست xbox360 حرف ميزني؟

اگه تمام طرفداراي سوني مثل شما باشن والا خوش به حال سوني!!!!!

ولي من نه طرفدار سونيم نه ms بلكه طرفدار بازي خوب هستم تا الان از ps3 هيچي تاكيد مي كنم هيچي نديدم جز شعار ولي xbox360 اومده و بطور كامل ميشه ديدش هم خوبيهاش هم بديهاش پس عجله نكنين.و الكي تعصب نداشه باشين

چرا فكر مي كنين كه شركتهاي بازي سازي كه براي xbox360 بازي ميسازن براي ps3 يه چيز عالي ميسازن ؟نه اينطور نيست بلكه گيمها در يك حد خواهد بود همانطور كه براي xbox و ps2 يكي بود با اينكه دستگاه xbox خيلي قويتر بود.
1. سال 2006 اين كنسول رو ميبيني.خود سوني اين مطلب رو اعلام كرده كه قبل از اومدن اين كنسول جشنواره هايي براي اون برگزار مي كنه و يكي از اين جشنواره ها رو در ماه فوريه برگزار مي كنه. همچنين بزرگترين سايت بازيها يعني Game Spot هم تاريخ اومدن اين كنسول رو سال 2006 معرفي كرده و اولين بازي رو هم براي تاريخ 1 مارس اعلام كرده و چندين بازي براي تاريخ 1 مي اعلام كرده.
2.ميشه بگي چه فرقي براي ما ميكنه؟
3.اين هم فرقي نمي كنه.همه ميدونن كه توي نسل قبل دسته هاي PS2 طراحيش حداقل از دسته هاي XBOX بهتر بود.(اين موضوع رو از خيلي ها پرسيدم و خودم هم هر دو تا كنسول رو دارم. در مورد GC نميدونم.) مطمينآ سوني اگه همون دسته هاي قبلي رو هم دوباره عرضه كنه كسي مشكلي نداره مثل دسته هاي 360 كه فرق زيادي با كنسول قبلي مايكروسافت نداشتن.
4.چند تا از بازيهاي Launch Title اين كنسول : War Hawk , Lair , UT2007 , ...
5.بازيهاش روي Blu-Ray هستند و سوني اين شهامت رو داشته كه براي بازيهاي نسل بعد از فرمتي جديد استفاده كنه و مثل مايكروسافت باعث محدوديت ساخت بازيهايي مثل Elder Scrolls IV , Saint`s Raw نميشه.
6.كسي نميدونه ولي سوني براي رقابت با حريفاش قيمت خيلي بالاتر از 360 رو امكان نداره در نظر بگيره.
7. 300 % كپي خور ميشه.روي شنيده ها هم حساب نكن.چون سوني بازارهايي مثل آسياي شرقي و خاورميانه رو هم در نظر داره و اگه بازيهاش كپي نشه تعداد كنسولهاي فروخته شده اش كمتر ميشه.الآن توي همين سايت تعداد زيادي كنسول PS2 دارند.به خاطر اينكه بازيهاش كپي ميشه.ولي اگه كپي شدنش مشكل باشه سرنوشت GC رو پيدا مي كنه كه با اين همه بازي عالي توي ايران خيلي خيلي كم اين كنسول رو دارند.
8.:cheesygri هر چيزي توي اين دنيا ممكنه !!! :cheesygri

والا من خودم به شخص چیزی داخل این دستگاه Xbox 360 میبینم که فکر نمیکنم
Ps3 بتونه به این راحتی ها غلبه کنه برش
احسان جان شما چي توي اين دستگاه ديدي؟ به ما هم بگو بدونيم ؟
مهم ترین چیزی که میشه گفت من بهش توجه کردم اینه که من کلا با بازیهای ژاپنی که کمی بچه گانه هست کنار نمیام(به استثناء Mgs) و فکر میکن اگر به خاطر فروش در ژاپن نبود Ms بازیه Doa را نمیساخت و عاشق بازیهایی در حد Half Life 2 ، Far Cary ، Mafia ... هستم نه Tekken یا Doa ...
به نظر شما بازيهاي Resident Evil , Silent Hill , Ninja Gaiden , Final Fantasy , Ace Combat , GT , .... بچه گانه هستند؟

موفق و پيروز باشين.
آريا

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
اگر تلاش شما برای بی ارزش شمردن Xbox 360هست من نمی خوام هر بار توضیح بدم و جواب گوی سوالات مغرضانه باشم
فقط تنها چیزی که در مورد Sony هست و خوشبختانه Xbox نداره یک سری طرفداران چشم و گوش بسته
و سینه چاک میباشد که برای رسیدن Ps3 به هدفش از هیچ صحبتی دریغ نمیکنند
اینم بگم که گفته شده قویترین بازی از لحاظ گرافیک قابل پردازش بر روی Xbox 360 میباشد
در اولین فرصت هم دستگاه را تهیه میکنم و حاضر هستم 200 هزار تومان برای خرید چند تا بازیه اصلی هزینه بدم
حالا شما هر مقدار اعداد و ارقام میخواهید برای مقایسه روی پست هاتون بزنید
همون حدسی که قبلا میزدم و خوشحالم با توجه به دلایل منطقی که پیش رفتم نتیجه ی احتمالاتم را دیدم و خواهم دید

مثل مايكروسافت باعث محدوديت ساخت بازيهايي مثل Elder Scrolls IV , Saint`s Raw نميشه
میشه بگید کجا گفته که این 2 بازی محدود شدند ؟
اگر محدودیتی فضایه DISK باشه حدودا از 3 سال دیگه ، که اون هم با کمترین امکانات میشه برطرفش کرد ، چطور ما حاضریم بازی های PC را روی 6 حتی 7 تا CD بازی کنیم
ولی در این مورد برای XBOX 360 ایندفعه تا این حد نکته سنج و ظریف بین شدید ؟
نهایتا تا اون زمان یا HD-DVD خواهد اومد یا اینکه نهایتا بر روی 2 DVD ارزه خواهد شد
قضیه اینه که اگر این گزینه برای PS3 بود مثل موارد بالا میگفتید چه فرقی برای ما میکنه!!!

3.اين هم فرقي نمي كنه.همه ميدونن كه توي نسل قبل دسته هاي PS2 طراحيش حداقل از دسته هاي XBOX بهتر بود.(اين موضوع رو از خيلي ها پرسيدم و خودم هم هر دو تا كنسول رو دارم. در مورد GC نميدونم.) مطمينآ سوني اگه همون دسته هاي قبلي رو هم دوباره عرضه كنه كسي مشكلي نداره مثل دسته هاي 360 كه فرق زيادي با كنسول قبلي مايكروسافت نداشتن.

طراحیه بسیار زیبای و دقیق دسته های XBOX 360 در مقابله با دسته های PS3 قبلا
مورد بحث بود که این را انکار شدید و الان میبینی که SONY با این کار باعث شد که این قضیه اثبات بشه ، در ضمن شما روی چه چیزی دارید میگید
در مورد دسته های XBOX 1 هم آنقدر خوب طراحی شد که برای بازیهای FPS مثل HALO خیلی ها اون را به MOUSE ترجیح داده بودند ، فقط کسانی که با PC بازی میکردند باش مشکل داشتند

.بازيهاش روي Blu-Ray هستند و سوني اين شهامت رو داشته كه براي بازيهاي نسل بعد از فرمتي جديد استفاده كنه و مثل مايكروسافت باعث محدوديت ساخت بازيهايي مثل Elder Scrolls IV , Saint`s Raw نميشه
در مورد شهامت SONY هم بحث شد !!!
از کیلزونش معلوم بود !!!

7. 300 % كپي خور ميشه.روي شنيده ها هم حساب نكن.چون سوني بازارهايي مثل آسياي شرقي و خاورميانه رو هم در نظر داره و اگه بازيهاش كپي نشه تعداد كنسولهاي فروخته شده اش كمتر ميشه.الآن توي همين سايت تعداد زيادي كنسول PS2 دارند.به خاطر اينكه بازيهاش كپي ميشه.ولي اگه كپي شدنش مشكل باشه سرنوشت GC رو پيدا مي كنه كه با اين همه بازي عالي توي ايران خيلي خيلي كم اين كنسول رو دارند.
شما هم روی شنیده ها زیاد حساب نکن و تفکرات شخصی را به عنوان منبع معتبر در نظر نداشته باشید ولی در حد نظر شخصیه شما محترم میباشد

8.
cheesygrin.gif
هر چيزي توي اين دنيا ممكنه !!!
cheesygrin.gif

نارحت نشی، این هم از همون مواردی هست که چشم و گوش بسته عنوان میشه
کمی منطقی تر باشید خواهشا تا کی باید پیش گویی کنید ؟

به نظر شما بازيهاي Resident Evil , Silent Hill , Ninja Gaiden , Final Fantasy , Ace Combat , GT , .... بچه گانه هستند؟
به نظر من در مقابله با HALF LIFE و FARCRY و DOOM و QAUِCK و MAFIA Gears OF War
بله البته GT بحسش جداست
مخصوصا FINAL FANTASY
و داستان پردازیه ACE COMBAT مخصوصا توی PS1 شماریه 3 یادمه یه چند تا آدم کارتونی ژاپنی میومدند مثل کارتون فوتبالیست ها داستان اجرا میکردند

آخرین ویرایش:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
نوشته شده توسط ehsan_62:
اگر تلاش شما برای بی ارزش شمردن Xbox 360هست من نمی خوام هر بار توضیح بدم و جواب گوی سوالات مغرضانه باشم
فقط تنها چیزی که در مورد Sony هست و خوشبختانه Xbox نداره یک سری طرفداران چشم و گوش بسته
و سینه چاک میباشد که برای رسیدن Ps3 به هدفش از هیچ صحبتی دریغ نمیکنند
بازم فكر نكردي شما اگه يك دليل كاملا منطقي منني بر برتر بودن 360 اوردين من اونو قبول دارم در ضمن هدف من بي ارزش كردن 360 نيست من از كنسول خودم دفاع ميكنم و اگه كسي به دروغ از كنسولش دفاع كنه اونو تكذيب ميكنم

كي گفته طرفدارهاي پي3 چشم و گوش بستن يعني ما هيچي از كنسول ها نميدونيم و الكي پي3 رو انتخاب كرديم شما هم همه مهندس و دكترا اومدين با100 تادليل عالي 360 رو انتخاب كردين اين حركت شما هم توهينه
شما بجز بازي هاي انلاين و دانلود بازي كه براي ايراني ها نيست يك برتري 360 بر پي3 رو بگيد
و دلايل مسخره هم نگيد مثلا 360 هالو 3 رو داره پي3 نداره روي بازي بحث نكنيد كه اگه بحثش پيش بياد مسلما پي3 خيلي برتره اگه360 10 تا بازي فوقالعاده داره پي3 ut2007 رو داره كه همه بازياتونو خورده در ضمن ديگه هم به طرفداران پي3 لقب چشم گوش بسته نديد چون ناراحت ميشن اين لقبو بايد به كساني داد كه كنسولشونو انتخاب كردن بايد ديد پي3 چگونه ظاهر ميشه
منم نگفتم تمام بازي ها اينجا هم باز فكر نكردي گفتم در بدو ورودش بابازيهايي كه باهاش در يك ماه اول وارد ميشن بالاتر از 9 داره در صورتي كه 360 هنوز اين بازي رو نداشته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر