اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
آپديت براي HD DVD هاي Xbox360 به شرح زير:
    • Added "Dynamic Range Control" toggle for digital audio output
    • Improved HD DVD networking support
    • Improved HD DVD title compatibility
    • improved performance with MPEG-4 AVC / H.264
    • 1080p via HDMI is supported on the Xbox 360 Elite with HDCP compliant displays
    • Improved parental controls
    • Added option for user to select from Digital Stereo, Dolby Digital 5.1, DTS 5.1, WMA Pro via TOSLINK or HDMI

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
Starcraft2??????

منبع: گيم اسپات
این حقیقت از کسی پنهان نیست که Blizzard در این هفته یک عنوان جدید را معرفی خواهد کرد.
با توجه به محوبیت بیش از اندازه بازی Starcraft2 در کره جنوبی هیچ بعید نیست بازی جدید که قرار است اعلام شود یک بازی استراتژی باشد. اما از سوی دیگری اخباری مبنی بر این که بلیزارد در حال کار بر روی یک پروژه نسل بعد Multiplayer نیز به گوش می رسد پس می توان انتظار یک بازی MMOG رانیز داشت.
استودیوی کالیفرنیا شرکت بلیزارد نیز از هفته گذشته یک تیزر تبلیغاتی در سایت خود قرار داده است که ۱۳ بازی بزرگ ساخته توسط این شرکت از سال ۱۹۹۴ که این شرکت تاسیس شده را نشان می دهد و در پایان نیز شاهد یک علامت سوال بزرگ هستیم. این تیزر تبلیغاتی عینا در سایت http://www.starcraft2.com/ نیز موجود می باشد. همچنین گفته می شود شرکت بلیزارد از سال ۲۰۰۳ دامین این صفحه را خریداری نموده و در حال حاضر نیز در حال تاسیس این پایگاه اینترنتی به طور رسمی است. اما این در صورتی است که سایت های دیگری نظیر Diablo3.com و Worldofstarcraft.com و Starcraftmmo.com و Warcraft4.com هفگی توسط هواداران این بازی ها تاسیس شده است. پس اين نشان مي دهد شركت بليزارد بيخود دامين سايت استاركرفت2 را خريداري نكرده است.
نتیجه گیری: انتظار می رود در روز شنبه خبر ساخت Starcraft 2 توسط بلیزارد تایید شود.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اجرای Lost Planet فقط از NVIDIA GeForce 8 به بالا...
nvidia.jpg

NVIDIA اعلام کرد این بازی فقط قابلیت پشتیبانی از کارت های گرافیکی GeForce® 8 به بالا را دارد همچنین قابلیت پشتیبانی از XHD یعنی تا ریزولیشن 2560*1600 را دارا میباشد.
تصویر زیر مربوط به دمو اخیر این بازی در حالت XHD میباشد که به نظر فوق العاده میاد...
يعني حتي با 7800 هم نمي تونيم اجراش كنيم؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی

برای کیفیت هر چه بیشتر بازی در حالت DX10 باید حتما GF 8 به بالا باشه تو خبر نوشته فقط 8 به بالا اما فکر کنم گفته شده بود از DX9 هم پشتیبانی میشه اما در آخرین خبر مربوط به 1 ساعت پیش فقط نوشته بود DX10 در ضمن لطفا بحث رو تو تاپیک مربوطه ادامه بدید ممنون فقط اخبار;)

براي منم لود نميشه اگر ممكنه لينك تصاوير رو اصلاح كنيد. ممنون

رو خود تصاویر کیلیک نکنید گزینه لینک تصاویر رو تست کردم کاملا درسته...

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م

سلام

والا فکر اقا رضا درسته. این بازی هم از DX9 پشتیبانی می کنه هم از 10ش. و برای این بازی هم دو دمو منتشر شده. یکی برای DX9 و یکی برای DX10.

این لینک رسمی Nvidia هستش که می تونین دموی بازی رو دانلود کنیدش. من دارم دانلود می کنم البته یکبار تا 86 رفت و با یه مشکلی دستگاه من پیش اومد و خراب شد و الان از اول داره دان میشه. در ضمن اون دوستانی که روی ویستا اجراش می کنن باید درایوراشو از همین لینک دان کنن. می دونم ربطی به این تاپیک نداشت ولی من فقط جواب یه پست دو دادم.

Lost Planet

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
U Know :

مشخصات تیم توسعه دهنده بازی The Last Remnant

کارگردان:Hiroshi Takai
سرپرست هنرمندان: Kimihiko Miyamae
داستان بازی: Kouji Kobayashi
آهنگ ساز:Tsuyoshi Sekito
تهیه و تولید:Nobuyuki Ueda
کارگردان بخش هنری:Yusuke Naora

من اصلا کنسول باز نیستم ولی در مورد این چند نفر یه سری اطلاعات بدم بهتون. و سابقه هاشونو بدونین بد نیست...

Tsuyoshi Sekito

اهنگساز بازی کارهای قبلیش اینا بوده :

Brave Fencer Musashi, Chocobo's Dungeon 2, Final Fantasy Origins, and Front Mission و
FFVII: Advent Children Online

Yusuke Naora

Final Fantasy VII, Final Fantasy VIII, Final Fantasy X, and Final Fantasy VII
Advent Children​

Hiroshi Takai

aga Frontier, and The Bouncer, among others.​

Kouji Kobayashi

FFVIII and Resident Evil: Code: Veronica Complete​
Bye ...

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Rockstar خبر ساخت سری جدید Midnight Club را تایید کرد...
logo.jpg

امروز Rockstar در سایت رسمی خود نام سری جدید بازی Midnight Club را با نام Midnight Club: Los Angeles برای 360 و PS3 تایید کرد.
این بازی توسط Rockstar San Diego ساخته خواهد شد و برای اوایل سال 2008 ریلیز خواهد شد.سازندگان این بازی را یک بازی نسل آینده Racing خیابانی خوب را در حد واقعیت پیش بینی کرده اند.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
Rockstar Announces Midnight Club Los Angeles
ای جـــــــــــــان.... :love:
دارم بال در میارم یکی از بهترین خبر ها بود تو این مدت اخیر.
همینجور که در پست رضا جان (مگه میزاره کسی خبر بزاره) :biggrin1: Rockstar بطور رسمی ، چهارمین قسمت از سری بازیهای Racing خودش بنام Midnight Club : Los Angles رو واسه کنسولهای PS3 و X360 کانفیرم کرد.
هنوز خبری از نسخه PC نیست و تا جایی که قسمت سوم این بازی هم فقط واسه کنسولها منتشر شد احتمال اینکه اینبار هم نیاد خیلی زیاده.
این بازی در اوایل سال 2008 منتشر خواهد شد.

Last edited by a moderator:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
کمپانی SEGA تونسته قویترین موتور گرافیک جهان "Unreal Engine 3.0" رو از طریق خود Epic خریداری کنه! باید بهش تبریک گفت.
پس از این به بعد در بازیهای این کمپانی شاهد گرافیک فوق الاده ای خواهیم بود از جمله بازی Condemned 2 که با استفاده از این موتور ساخته خواهد شد!
(من که خیلی این بازی رو دوست دارم و توقع خیلی زیادی هم از قسمت دومش دارم چون یکی ار بهترین بازیهای عمرم بود.)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام اخبار 17 می برای بازی سنتر...

اسکن های جدید از Splinter Cell : Conviction

خبر ساخت Riddick برای نسل آینده ...
مجله Game Informer به نقل از Starbreeze Studios خبر ساخت Riddick را به صورت شایعه اعلام کرد این بازی برای 360 و PS3 ریلیز خواهد شد.نام دقیق این بازی Chronicles of Riddick: Escape که ریلود شده همان بازی اولیه که در سال 2004 برای XBOX-PC منتشر شد میباشد.
40085_hs.jpg

تصاویر جدید از Tomb Raider: Anniversary

لینک تصاویر
TR_Anniversary_logo.jpg

مقایسه دمو بازی Lost Planet نسخه PC با نسخه اصلی XBOX 360

1167654788464bec00a982b.jpg

آخرین ویرایش:

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
چرا کسي در مورد اين که سوني مي خواد 11 ميليون کنسول در جهان پخش کنه چيزي ننوشته ؟؟؟
تا حالا 6 ميليون فروخته چيزي ننوشته ؟؟؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بچه هایی که امتحان دارین اینقدر نیاین بازی سنتر اول درس بعد بازی
vahidrk.gif

تابستون یادتون نره طوفان بازی سنتر
13.gif

TimeShift برای PS3 نیز خواهد آمد...
بعد از اعلام Vivendi مبنی بر ریلیز شدن این بازی برای 360 , PC امروز اعلام شد این بازی برای PS3 نیز ریلیز خواهد شد.این خبر در سایت IGN به طور رسمی اعلام شده است

40184_med.jpg

ببخشید ربطی به این تاپیک نداره اما به خاطر بازیش: شخصیت فیلم Hitman

40164_med.jpg

40163_med.jpg

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
تصاویر جدیدی از Medal of Honor : Airborne (که توی این مدت خیلی خوب جلو رفته)
4zaool5.jpg

منتظر باشید 3 ماه دیگه منتشر میشه! من که خودم خیلی منتظرم.
لینک بقیه تصاویر :
http://media.xbox360.ign.com/media/794/794432/imgs_1.html
------------------------
از Uncharted : Drake`s Fortune (PS3
68kpger.jpg

اولین تصاویر رسمی
لینک بقیه:
http://www.jeux-france.com/news20255_drake-s-fortune-s-illustre.html
------------------------
Ratchet & Clank (PS3 :
52zw0sh.jpg

بقیه تصاویر :
http://www.jeux-france.com/news20258_ratchet-clank-future-a-l-affiche.html
------------------------
Havenly Sword (PS3 :
4uc3erm.jpg

بقیه تصاویر :
http://www.jeux-france.com/news20254_heavenly-sword-en-action.html

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
فكر نكنم كسي اينو امروز سند كرده باشة:
strangleholdce416_screen.jpg
همان طور که می دانید تابستان امسال بازی Stranglehold برای PC, Xbox 360 و PS3 توسط Midway عرضه خواهد شد.
Midway اعلام کرد بازی Stranglehold در دو پک برای PS3 عرضه خواهد شد.
collector's editions: این پک به قیمت ۶۹.۹۹ دلار یعنی ۱۰ دلار گران تر از پک معمولی بازی عرضه می شود و حاوی فیلم Hard Boiled( فیلم اکشنی که در سال ۱۹۹۲ ساخته شده) است. فیلم و بازی هر دو بر روی یک Blue Ray دیسک هستند. این برای اولین بار است که یک فیلم و بازی بر روی یک Blue Ray دیسک عرضه می شود.
Standard's Editions : این پک تنها حاوی اصل بازی است و به قیمت ۵۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر