اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
EA اعلام کرد ما به قدرت پردازنده نیازمندیم
tooth.gif

EA اعلام کرد تمرکز ما بر روی بازی های سبک Shooter از جمله Medal of Honor, Black برای کنسول ps3 بیشتر است زیرا ما برای اجرا و راه انداری هر چه بهتر این بازی ها نیاز به پردازنده قوی داریم
127fs4573872.gif

آنها همچنین در مورد بازی Harry Potter نیز اعلام کردند این بازی بر روی کنسول WII طرفداران فراوانی دارد که از نظر مالی برای ما سود های فراوانی خواهد داشت
rose3.gif

Star Ocean برای کنسول PS3
223.gif

Square Enix اعلام کرد این بازی که برای DS خواهد آمد برای آنکه نامی از این بازی بر روی سری PlayStation باشد با توجه به سخت بودن کار بر روی کنسول PS3 امیدواریم این بازی را نیز برای کنسوا PS3 حاضر کنیم
Laie_15.gif

Sony خبر پورت کردن PS3 را در هند اعلام کرد
301.gif

در این خبر ذکر شده به دلیل درجه بالای هند در تولید نرم افزار و فن بوی های PS3 کنسول خود را به زودی به صورت اختصاصی برای کشور هند نیز پورت میکنیم
grouphugg.gif

PS3 EyeToy برای آمریکای شمالی
4628.gif

Kotaku اعلام کرد EyeToy برای آمریکای شمالی نیز تابستان امسال همزمان با اروپا ریلیز خواهد شد قیمتی برای EyeToy فعلا تایین نشده است
interview.gif

دو تصویر در حال اجرای بازی Ninja Gaiden: Sigma بر روی HDTV
character0114.gif

IMG_3267b.jpg

IMG_3265n.jpg

جزئییات آپدیت بازی MotorStorm به 1.2
wind14.gif

نمایش وضعیت بازی شما در لابی آنلاین
تعیین هویت در خواست پذیرش گیمر در لابی آنلاین
امکان رای دادن و ترقی کردن گیمر نسبت به گیمیری دیگر
پشتیبانی از 50 دوست گیمر در بازی
در حالت بازی در حالت معمولی پیغام های شما در صفحه به نمایش گذاشته میشوند
پایداری همیشگی شما در حالت بازی آنلاین
خروجی صدا به 5.1 / 7.1 در حالت محیطی افزایش میابد
امکان جستجو و مشاهده رتبه گیمیر ها در بازی
تنظیم کردن بازی برای استارت مسابقه در ساعت خاص
نمایش اطلاعات و اخبار موجود در لابی آنلاین از وضعیت گیمر ها
زمان ذخیره سازی بازی بدون مشکل و با سرعت بالا
صدمه دیدن اتومبیل در همان حال برای مسابقه بعدی
واضح شدن افکت های بازی نسبت به قبل
نمایش توانای و شایستگی گیمر در بازی بر روی نام گیمر

Warhammer آنلاین در سال 2008
112.gif

ریلیز Warhammer آنلاین برای PC تا سال 2008 به تاخیر افتاد
mornincoffee.gif

Nintendo Wii یک سال گذشت
consoling2.gif

Nintendo Wii امروز با نام های مختلف از زمان معرفی تا کنون از جمله Revolution امروز یک ساله شد
frantic.gif

البته خبر زیر مربوط به
_slowdance__by_serge.gif
PC
3DMark بعدی فقط مختص Vista
1.gif

کمپانی Futuremark اعلام کرد 3DMark بعدی فقط برای ویندوز Vista و کارت های گرافیک با قابلیت پشتیبانی از DirectX10 عرضه خواهد شد

Soul Calibur 3 برای PSP
293.gif

امروز تصاویری از بازی Soul Calibur مبنی بر پورت شدن این بازی از سری PS2 برای PSP منتشر شد و یک منبع آگاه اعلام کرد به احتمال زیاد Soul Calibur 3 برای PSP ریلیز میشود
297.gif

View attachment 2450

کنسول بازی OVO 360
ugly_irre.gif

کلیپ زیر نمایش کنسول جدید Apple با نام OVO 360 را نمایش میدهد آیا این کنسول جدید Apple میباشد:confused:
لینک کلیپ
View attachment 2449چه استیلی داره:eek:

The Legend of Zelda: Phantom Hourglass کنسول دستی NDS
whitehair.gif

View attachment 2451

تا اخبار بعد
128fs318181.gif

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
gartall جان راستش فرق زیادی بین اون عکسها نیست یا من نمیتونم تشخیص بدم ولی فکر نکنم ارزش داشته باشه بخاطرش یه تلوزیون فول hd و یه elite ادم بخره!
همون 720 p هم بنظر خیلی قابل قبول هست ;)
-----------------------------------------------------------
ضرر ماکروسافت بیشتر بخاطر zune بوده فکر کنم وگرنه 360 فکر نکنم دیگه ضرر انچنانی واسه ماکروسافت داشته باشه با توجه به فروش خیلی خوب بازی هاش
البته ضرر 22 درصد نسبت به پارسال کم شده و فروش هم 21 درصد کاهش پیدا کرده

خوب راستش من حرفي ندارم و البته ميدونم از كجا حرف ميزنين در مورد يه درگيري در مورد همين مسئله:biggrin1:
من از اولم گفتم من زياد hdmi را به خاطر كيفت تصويري نميخوام و فقط به خاطر جمع و جور شدنش ميخوام و وقتي تلويزيونم ميتونه از hdmi استفاده كنه برام برميخوره كه نتونم از اين پورت استفاده كنم و به خاطر همين xbox360 بدبختم را فروختم تا elite بگيرم :confused:

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,351
نام
ماکان
replay تو بازیهای ماشینی نمیدونی یعنی چی؟!
همون که فیلم بازی شما رو بعده بازی نشون میده;)
من فکر کردم یه چیز تو مایه هایه FMV یا یه جیزه دیگه باشه.
یعنی Replay مثل CG هستن؟اخه Replay ها درست مثل خود بازی هستند و فرقی با گیم پلی بازی ندارند.
یک همچنین حجم پولی گانی رو PS3 و X360 با هم هم نمی تونند رندر کنند.

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
همين طوري كه اقا رضا زحمت كشيدند كنسول جديد ovo360 را گذاشتند بايد بگم اين محصول اپل نيست و اين خود xbox360 هست كه گفته شده اين ميتونه يكي از طراحي كاملا تغيير يافته ي كنسول xbox360 باشه كه در برنامه كاري ديگر مايكروسافت باشه .:confused:

Zoozen Xbox 360 Ovo Case Prototype
با نگاه كردن به كليپ كاملا مشخص هست كه خود xbox360 هست ولي با شكل ظاهري كاملا فضايي .
بابا واقعا ديگه مرديم از دست اين خبر و شايعه هنوز بحث elite تموم نشده حالا شايعه ovo360 پخش شد .

http://www.zoozen.com/cgi-bin/zoozen2/engine.pl?function=home

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
همين طوري كه اقا رضا زحمت كشيدند كنسول جديد ovo360 را گذاشتند بايد بگم اين محصول اپل نيست و اين خود xbox360 هست كه گفته شده اين ميتونه يكي از طراحي كاملا تغيير يافته ي كنسول xbox360 باشه كه در برنامه كاري ديگر مايكروسافت باشه .:confused:

Zoozen Xbox 360 Ovo Case Prototype
با نگاه كردن به كليپ كاملا مشخص هست كه خود xbox360 هست ولي با شكل ظاهري كاملا فضايي .
بابا واقعا ديگه مرديم از دست اين خبر و شايعه هنوز بحث elite تموم نشده حالا شايعه ovo360 پخش شد .

http://www.zoozen.com/cgi-bin/zoozen2/engine.pl?function=home

اخه اپل رقیب مایکرو سافت و این امر کمی بعیده!!!!

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,686
نام
Sepehr
اخه اپل رقیب مایکرو سافت و این امر کمی بعیده!!!!
پول هر چیز بعیدی را میتونه قابل امکان کنه...بعدشم اپل توی سخت افزار و قطعات کامپیوتری بیشتر با Ms کل داره دیگه اینکه فروش 360 بیشتر باشه یا Ps3 که فرقی براش نداره...

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
پول هر چیز بعیدی را میتونه قابل امکان کنه...بعدشم اپل توی سخت افزار و قطعات کامپیوتری بیشتر با Ms کل داره دیگه اینکه فروش 360 بیشتر باشه یا Ps3 که فرقی براش نداره...

رقابت اصلی اپل با مایکروسافت در زمینه سیستم عامل و iPod/Zune و iTunes/Online Music Store و Digital Media هست و توی سخت افزار کامپیوتر رقابتی ندارن (مگه اینکه کیبورد رو سخت افزار خیلی مهم حساب کنین.) مایکروسافت بر خلاف اپل در کار ساخت کامپیوتر نیست
اینم 1000000% مطمین باشین اپل هیچوقت نمیاد برای مایکروسافت طراحی کنه مایکروسافتم هیچوقت از اپل همچین درخواستی نمیکنه.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
نوشته شده توسط TRUTH
gartall جان راستش فرق زیادی بین اون عکسها نیست یا من نمیتونم تشخیص بدم ولی فکر نکنم ارزش داشته باشه بخاطرش یه تلوزیون فول hd و یه elite ادم بخره!
همون 720 p هم بنظر خیلی قابل قبول هست
-----------------------------------------------------------
ضرر ماکروسافت بیشتر بخاطر zune بوده فکر کنم وگرنه 360 فکر نکنم دیگه ضرر انچنانی واسه ماکروسافت داشته باشه با توجه به فروش خیلی خوب بازی هاش
البته ضرر 22 درصد نسبت به پارسال کم شده و فروش هم 21 درصد کاهش پیدا کرده

میشه اون مدیری که این پست منو پاک کرده لااقل بگه علتش چیه ؟ چه مشکلی داره اگه اشتباه تو نظر منه و شما پاکش کردین با همه نظرات اشتباه اینطوری برخورد میکنین؟ یا فقط با من مشکل دارین من هر وقت پست میدم فوری پاک میشه بدون هیچ دلیلی مثل پست بالا جالبه اگه کسی پست منو نقل قول کنه مشکلی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
هر چند مدیرا لازم نیست دلیل کارشون رو بگن چون کاری که صلاح میدونن رو میکنن،ولی من میگم،برای اینکه شما میای همینطوری میگی من فکر میکنم که اینطوریه،از رو هوا،و یکی دیگه میاد یه حرف دیگه از رو هوا میزنه و حداقل من یکی اصلا حوصله بحث الکی ندارم،اون نقل قول رو هم اگه بخوای پاک میکنم که خیالت راحت شه،اگه هم میبینی تا حالا پاک نشده به خاطر اینه که Gartall به قسمت اول پستت که مشکلی پیش نمیاره جواب داده،و من هم گفتم اگه فقط قسمت دوم پستتو ویرایش کنم میای میگی به من توهین شده و قدر منو نمیدونین و میری قوانین بین الملیی تعارض به حقوق فروم یوزر ها رو میاری،چون حوصله نداشتم کلشو پاک کردم.
و من فکر میکنم یکم زیادی بدبینی چون وقتی توی یک مدت زیادی مثلا 2 تا پست ازت پاک میشه میای میگی:
هر وقت پست میدم فوری پاک میشه
و اگه این بدبینی رو داری دیگه مشکل خودته و نباید انتظار داشته باشی هرجایی میری همه مطابق با روحیاتت عمل کنن.
اگه بازم مشکل خاصی داری تو تاپیک انتقادات مطرح کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر