اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
تصاويري ديگر از FORZA 2 من هم ميخوام:(( :baby:

2.jpg

3.jpg

7.jpg

8.jpg

1.jpg
4.jpg

6.jpg
5.jpg

خبري در راه است....:biggrin1:

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
ببخشید این forza2 داره توی دوتا مانیتور چپ و راست واقعا تصویر چپ و راست بازی رو نشون میده؟!؟؟؟؟:eek:

این کار رو ما هم می تونیم انجام بدیم؟؟ چه شرایطی داره؟؟ مانیتور خاصی می خواد؟؟!؟

...

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
ببخشید این forza2 داره توی دوتا مانیتور چپ و راست واقعا تصویر چپ و راست بازی رو نشون میده؟!؟؟؟؟:eek:

این کار رو ما هم می تونیم انجام بدیم؟؟ چه شرایطی داره؟؟ مانیتور خاصی می خواد؟؟!؟

...

اگه این عکسا درست باشه .. یعنی دستگاه باید سه تصویر رو در یک آن رندر کنه !؟ با عقل جور در نمیاد !؟ :confused:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
این هم چند تا عکس فوق العاده از گیم پلی بازی L.A.I.R :eek: :eek: : ( هنوز هیچ سایتی به طور رسمی این عکسها رو روی نت قرار نداده ) به هر حال ببخشید که کیفیت عکسها پایینه ;) .

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

Attachments

• 8.JPG
    8.JPG
    9.6 KB · مشاهده: 63

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
و بالاخره اولین مقاله درست و حسابی و جدید از بازی Too Human اومد که می تونید از اینجا بخونید. عکس های قرار گرفته در IGN رو هم می بینید:

دو تا عکس جدید هم از Medal of Honor: Airborne اومده:

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اخبار امروز...17 آپريل

تصاوير جديد از 3D Ultra Minigolf كنسول XBOX360
1199_0001.jpg

1199_0003.jpg

1199_0004.jpg

1199_0005.jpg

Crysis PS3 :eek:
شركت Crytek چند برنامه نويس ps3 را به جمع افراد شركت خود افزود:eek: اين خبر دوباره مبني بر شايعاتي است كه چند روزه دزباره اين بازي اعلام شده است خدا به خير كنه فكر كنم خبر هايي ماكروسافت بيا Crytek رو قبضه كن ديگه:((
مسئوليت اين برنامه نويسان:
Development of a Next-Generation GameFramework
based on CryEngine 2.0
Work on various aspects of porting to PS3 and creating solutions to get the utmost out of the PS3
Cross platform code development
Create and maintain documentation
Complete all tasks in a timely manner and to a consistent high quality standard

ويدئو مقايسه F.E.A.R. 'XB360/PS3
لينك : http://www.gamevideos.com/video/id/10662

قطعه ويدئو جديد از بازي Crysis
لينك : http://gameplanets.blogspot.com/2007/04/hot-new-crysis-footage.html

سازنده بازي LAIR استدئو FACTOR 5 اعلام كرد Make the PS3 Version First
ابتدا ورژن PS3 اين بازي را ميسازيم:biggrin1: در خبر ها اعلام شده به احتمال زياد اين بازي براي 360 نيز پس از ريليز شدن نسخه PS3 پورت خواهد شد البته تا جايي كه قدرت 360 اجازه دهد ;)

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,358
نام
ماکان
"Dirge Of Cerberus لزوما پایانی بر داستان FFVII نیست و ما فقط داستان وینسنت را به سرانجام رساندیم..."

این جمله یه کیتاسه تهیه کننده بازی در جواب یکی از خبرنگاران بود و با توجه به پایان FFVII و پایان مخفی بازی و صحبت هایه نومورا (پایین می گم چی گفته) تقریبا برایه همه مسلم شده بود که DC تنها بازی اکشن بر اساس FFVII نیست تا اینکه.....

بعد از کلی درخواست طرفداران فاینال فانتزی (از جمله خودم!:eek: ) از SE مثله اینکه این شرکت تصمیم به ساخت دنباله یه DC گرفته.این شایعه زمانی قوت یافت که یکی از مدیران(در سایت رسمیه SE ) در جواب یکی از کاربران گفت :"SE در حاله برسیه ساخت دنباله این بازی برایه PS3 است.با توجه به اینکه شخصیت بازی دیگه وینسنت نیست آنها مشغوله تست شخصیت هایه بازیه اصلی برایه این بازی هستند."
همچنین استاد نومورا در حواب خبرنگاری که از ایشان پرسید: کدام شخصیت طراحی شده توسط خودتان را بیشتر از بقیه دوست دارید؟ جواب داد:
"من عاشق Cloud Strife و Vincent Valentin هستم و....." .همچنین در ادامه می فرمایند :"همیشه دوست داشتم یک بازی اکشن از Cloud Strife (خودم:-" ) بسازم .به نظر من Cloud Strife و سبک مبارزاته AC جون میده برایه یک بازی اکشن!!"
بعد خبر نگاره میپرسه:ایا تصمیم به استفاده از Cloud Strife در یک بازیه اکشن دارید؟
"اگه یک استدیو خوب برایه ساخت یک بازیه اکشن پیدا کنیم ممکنه در دنباله DC از Cloud Strife استفاده کنیم.چون ما نمی خواهیم با ساخت یک بازیه ضعیف به محبوبیت این شخصیت لطمه ای وارد کنیم."

از همین حالا همه منتظر ساخت این بازی هستن.....شاید در ذهن خیلی ها (از جمله خودم:biggrin1: ) نگنجه....ولی واقعیت داره....
اگه این بازی ساخته شه PS3 صاحب چه عناوینی میشه(در این ژانر):
Ninja Gaiden,God Of War3,Heavenly Sword,Devil May Cry 4,و از همه مهمتر این بازیه!!!!
همگی یرایه ساخت این بازی دعا کنید...............

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
اسکن هایی از FFXIII:

عکس هایی از انجین بازی Battlefield Bad Company، اسم این انجین Frostbite هست که توسط خود DiCE ساخته شده:

Lair مال سونیه! نه Factor 5.

ماله سوني هست اما سازندش Factor 5 :smoke1:
هزینش هم سونی میده و سونی تصمیم میگیره که بازی برای چه کنسولی ساخته بشه. نه Factor 5 که بازی رو میسازه.
ناشر = همه کاره، تصمیم گیرنده اول و آخر، صاحب شونده تقریبا تمام درآمد بازی.

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
TW:رده بندي حال LW:رده بندي هفته هاي پيش پايان آمارگيري 14 آپريل
جدول فروش برترين هاي كنسول WII از ELSPA
View attachment 2317
جدول فروش برترين هاي كنسول PS3 از ELSPA
View attachment 2318
جدول فروش برترين هاي كنسول 360 از ELSPA
View attachment 2319

اين خبر رو تصحيح ميكنم : ترجمه آقا بهزاد :Factor 5 خطاب به بقیه‌ی سازنده‌هایی که میخوان بازی Multiplatform‌ بسازن گفته که اول نسخه‌ی PS3 رو بسازن و بعد نسخه‌ی رو براي 360 بسازن;)

Lair مال سونیه! نه Factor 5
ماله سوني هست اما سازندش Factor 5 :smoke1:
ناشر = همه کاره، تصمیم گیرنده اول و آخر، صاحب شونده تقریبا تمام درآمد بازی.
دوست عزيز سازنده بازي اگه نخواد بازي بسازه سازنده صفر الان براي بازي crysis قبول ناشر EA هست اما اسم crytek نباشه ناشر به چشم نمياد بعدش هم من فقط خبر گذاشتم برام مهم نيست كي ناشر كي سازنده فقط خبر مهمه!!!!!!!!!!please......!!!

Sony chief hails PS3's success in Europe
سوني مهمترين موفقيت خودش رو اروپا دانست-آقاي Howard اعلام كرد ما در اروپا نزديك به 800,000 واحد كنسول فروختيم كه مهمترين موفقيت ps3 در فروش بوده است.

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
A Good Summer for 360 Owners
تابستان خوب براي دارندگان 360
ريليز 8 بازي انحصاري از ماه مي تا آخر تابستان;)
Spiderman 3 - 5/4
Command and Conquer 3 - 5/8
Forza 2 - 5/15
Shadowrun - 5/29
Mass Effect - 6/19
The Darkness - 6/25
Two Worlds - 6/25
Stranglehold - 8/1
Blue Dragon - 8/1
Too Human (Part 1) - 8/6
BioShock - 8/21
Xbox 360 Exclusive may also be on PC

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
فکر کنم همتون درباره تبلیغات This is Living که توسط سونی توی اروپا اومده خبر دارین که بعضی هاشون به نوبه خودش خبر ساز بودن (کلا سونی تبلیغات پر سرو صدا و زیاد داره مثل اونad که برای PSP ساخت و گفتن Racist بود با اون سایت fake که درباره خواستن یه PSP بود).
سونی دیروز نسخه کامل This is Living رو منتشر کرد!
این تبلیغ بدون شک پر سرو صداترین و معروف ترین تبلیغی میشه که تاحالا برای یک کنسول ساخته شده! شما از صحنه های سکسی بگیرین تا خشونت تا کلی چیزای دیگه توی این تبلیغ هست و مطمینا از دیدنش پشیمون نمیشین:biggrin1: . این تبلیغ دیشب تا الان حدودا4-5 دفعه از روی youtube هی پاک شد و مردم دوباره upload کردن (این نبلیغ برای PS3 هست)
بهترین کار اینه برین نسخه MPEG4 فیلم رو از این لینک بگیرین حجمش 14mb هست و ارزششو داره (فیلم برای دیدن توی PSP هم امادست)
http://www.mediafire.com/?7m0jknzjzxz
یا برین لینک زیر و توی youtube ببینین
http://www.youtube.com/watch?v=r_CIsfIVMU0

خلاصه هرکاری میکنین از دستش ندین تبلیغ جالبیه
PS:باید دید کی مایکروسافت حرکتی مثل این میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر