اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تازه هنوز حدود يك ميليون زياده، بابا به اين سايت توجه نكنيد آخه يك بچه 18 ساله اخبار به اين مهمي رو از كجا مياره؟!‌ احتمالاً از اين شماره تو مجله بازي رايانه يك آمار نسبتاً حقيقي تر و نزديك به واقعيت چاپ ميشه البته اين آقاي كني گفتن بهم.

هيچ سايتي نميتونه امار واقعي را اعلام كنه واين خود مايكرو يا سوني كه ميتونن امار دقيق فروششون را اعلام كنن .

ولي خيلي جالبه گفتين مجله بازي رايانه امار حقيقي را اعلام ميكنه نكنه اين مجله با تمام فروشگاها ارتباط دارن كه ميخواد امار حقيقي را اعلام كنه !!!!ميشه به اقاي كيانوش كني يه pm بدين ببينيم از كدوم سايتها امار حقيقي ميگيره تا ما بدونيم !!!؟

من از حرفهاي توخالي اصلا خوشم نمياد .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
هيچ سايتي نميتونه امار واقعي را اعلام كنه واين خود مايكرو يا سوني كه ميتونن امار دقيق فروششون را اعلام كنن .

ولي خيلي جالبه گفتين مجله بازي رايانه امار حقيقي را اعلام ميكنه نكنه اين مجله با تمام فروشگاها ارتباط دارن كه ميخواد امار حقيقي را اعلام كنه !!!!ميشه به اقاي كيانوش كني يه pm بدين ببينيم از كدوم سايتها امار حقيقي ميگيره تا ما بدونيم !!!؟

این آمار توی دنیا در اختیار افراد بسیار کمی قرار میگیره و سایتهایی هستن که این آمار رو به صورت کاملا دقیق ارائه میکنن البته نه برای هرکی از راه رسید فقط برای اعضای معتبر و خاص

و من به چشم خودم دیدم که کیانوش به این سایتها و اطلاعات دست رسی داره

وقتی یه چیزی رو نمیدونی همینجوری چشم بسته نیا همه چیزو رد کنی ... حداقل طرفی که داری در موردش حرف میزنی رو بشناس و همینجوری روی هوا نگو حرفهای توخالی میزنه !

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield

وقتي شما اصلاً درست پست رو نميخوني انتظار بيش از اين هم از شما نميره كه نظري بهتر از اين بدي، اگر شما اين 2 خط رو درست نخوني يك ارتيكل 3 صفحه اي رو چطور ميخوني و چطور تفسير ميكني! اونش بماند مشكل من نيست، اما از جائي كه به من مربوط ميشه:
نوشته شده توسط Darkfie1d
تازه هنوز حدود يك ميليون زياده، بابا به اين سايت توجه نكنيد آخه يك بچه 18 ساله اخبار به اين مهمي رو از كجا مياره؟!‌ احتمالاً از اين شماره تو مجله بازي رايانه يك آمار نسبتاً حقيقي تر و نزديك به واقعيت چاپ ميشه البته اين آقاي كني گفتن بهم.

...
kianoosh (4/10/2007 06:11:02 È.Ù): lol, ye chize bahal, nexgenwars.com forooshe 360 ro ta 10.4m paeen avorde, 3 mah pish 10.8m bood hala hey dare kam mishe, lol. albate hanooz ye million ziade. jaleb injast ke ye seri oskol be amare in site estenad mikonan.
kianoosh (4/10/2007 06:12:52 È.Ù): ba tavajoh be taghaza haee ke mishe, az in shomare (ke dare tahye mishe) tooye majalleye bazyrayaneh mitoonid ye takhmine nesbatan daghigh az forooshe kollie console ha too kolle donya ro bebinin​

فروش كنسول Wii بيش از 6.5‌ميليون
با در نظر گرفتن صحبتهاي پرين كاپلن كه توي پادكست Game Theory انجام شده، كنسول Wii در آمريكاي شمالي تعداد كنسولهاي فروخته شده، نه شيپ شده! بيش از 2.5 ميليون بوده و در اروپا بيش از 2 ميليون. با در نظر گرفتن اينكه در ژاپن هم بيش از دوميليون فروش داشته، اينا تازه ماركتهاي رسمي هستن همين نشون ميده كه اين سايت چيزي جز تعداد آمار مزخرف تحويل ملت نميده. اينا تازه كنسولهاي فروش رفته است نه شيپ شده.

اينم منبع معتبر: Next-Gen.Biz

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Dead Rising 2 confirmed for Xbox 360
اين هم يك خبر عالي Dead Rising 2 براي 360 تاييد شد باز هم انحصاري;)
اين خبر در مجله فاميتسو از زبان كپكام رسما اعلام شد
34711_hs.jpg

Trusty Bell Pack in Japan
پك جديد 360 به همراه پك Trusty Bell در كشور ژاپن عرضه ميشود;)
تصاوير در متن پنهان :

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
بله صحت داره.
کپکام هم هیچ حرفی در رابطه با اینکه این بازی واسه PS3 هم میاد یا نه نزده.
(با این وجود دیگه فکر نمیکنم سونی حتی به کپکام نزدیک بشه ! وضعیت خیلی بدجوری سونی با کپکام پیدا کرده و فکر نمیکنم حتی سونی همون Dead Rsisng 1 رو هم که شایعه انداخته بود رو بتونه واسه کنسولش بزنه...بعدم اینکه انگار سونی تو خواب غفلت به سر میبرده چون اونموقع که سونی داشته اسرار میکرده که DR1 رو واسه کنسولش بزنن کپکام و مایکروسافت داشتن قسمت دوم این بازی رو واسه x360 انحصاری میکردن):)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این آمار توی دنیا در اختیار افراد بسیار کمی قرار میگیره و سایتهایی هستن که این آمار رو به صورت کاملا دقیق ارائه میکنن البته نه برای هرکی از راه رسید فقط برای اعضای معتبر و خاص

و من به چشم خودم دیدم که کیانوش به این سایتها و اطلاعات دست رسی داره

وقتی یه چیزی رو نمیدونی همینجوری چشم بسته نیا همه چیزو رد کنی ... حداقل طرفی که داری در موردش حرف میزنی رو بشناس و همینجوری روی هوا نگو حرفهای توخالی میزنه !

طبق گفته شما نتيجه ميگيريم اين امار دسته افراد بسيار كم مثل اقاي كيانوش كني قرار ميگيره !!!ميشه بگيد اين اقاي كيانوش كني چقدر تو دنيا اعتبار داره كه اين ارقام در دستشون باشه ؟
فكر نكنم بعد طرفداران مجله بازي رايانه اقاي كيانوش كني را بشناسن .:-"

خوب منم اقاي كيانوش كني را ميشناسم و مداركشون خبر دارم ولي چيزي كه معلومه از اين مداركها زياده و حتي بيشتر از اون . و شخصي هستن كاملا تعصبي در مورد PS3 .
قرار نيست كسي مدرك داره توخالي حرف نزنه مثل خيلي از ادمهايي مثل اقاي بيلگيتس كه بعضي وقتها توخالي هم حرف ميزنه !
تا زماني كه حرفي اثبات نشه به همين راحتي ميشه توخالي .

خوب شما هم به چشم خودتون ديديد كه اقاي كيانوش كني به اين سايتها دسترسي داره ميتونين بگين كدوم سايتها ؟
يا خود اقاي كيانوش بگن؟تا اينجا همه معتبر يا نا معتبر بودنش با خبر بشيم .
هر وقت خود اقاي كيانوش كني تونستن حرفاشون را ثابت كنن كه از كجا آمار ميگيره و قابل قبول بود اونوقت همه با دوتا چشماشون قبول ميكنند كه كيانوش شخص معتبري هست .

خوب يكي از سايتها كه امار را دقيق اعلام ميكنه NPD بود كه يادمه خيلي از مديرهاي روي NPD مانور ميدادن و ميگفتن از اين به بعد بايد از اين سايت براي فروش كنسولها خبر گذاشت .
خوب يه دفعه چي شد؟ شد نا معتبر !!! تمام دنيا ميدونن كه NPD خيلي معتبر هست .
ولي نميدونستيم افاي كيانوش از NPD معتبر تر تشريف دارن .

به جايي رسيده كه مايكروسافت هم شده نامعتبر ؟!

والله چي بگم اقاي بيلگيتس از كيانوش كني اعتبارش كمتره اشتباه نكنم !!!

خوب شخص من نميتونم حرفام را ثابت كنم و حتي شما و خيلي ها ديگه پس صبر ميكنيم كسي اين حرف را بزنه كه اعتبار بيشتر از همه باشه و اونم كسي نيست جزء خود مايكروسافت و يا NPD

لطفا پست پاك نشه .

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اخبار جديد آپديت ...
اين هم يك خبر عالي Dead Rising 2 براي 360 تاييد شد باز هم انحصاري;)
اين خبر در مجله فاميتسو از زبان كپكام رسما اعلام شد
34711_hs.jpg

11 New FF13
11 تصوير جديد از گيم پلي FF13
View attachment 2178
View attachment 2179
لينك تصاوير حتما ببينيد;) : http://finalfantasyversusxiii.net/final-fantasy-versus-xiii-scans.php

Microsoft adds Windows Messenger chat to Xbox 360
در آپديت 7 مي بهار ماكروسافت امكان چت با ويندوز مسنجر فراهم آمده است و به كاربران اين امكان رو ميده كه با PC و Windows Live Messenger با يوزرهاي 360 در LIVE چت كنند;)
34753_hs.jpg

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
طبق گفته شما نتيجه ميگيريم اين امار دسته افراد بسيار كم مثل اقاي كيانوش كني قرار ميگيره !!!ميشه بگيد اين اقاي كيانوش كني چقدر تو دنيا اعتبار داره كه اين ارقام در دستشون باشه ؟
فكر نكنم بعد طرفداران مجله بازي رايانه اقاي كيانوش كني را بشناسن .:-"

خوب منم اقاي كيانوش كني را ميشناسم و مداركشون خبر دارم ولي چيزي كه معلومه از اين مداركها زياده و حتي بيشتر از اون . و شخصي هستن كاملا تعصبي در مورد PS3 .
قرار نيست كسي مدرك داره توخالي حرف نزنه مثل خيلي از ادمهايي مثل اقاي بيلگيتس كه بعضي وقتها توخالي هم حرف ميزنه !
تا زماني كه حرفي اثبات نشه به همين راحتي ميشه توخالي .

خوب شما هم به چشم خودتون ديديد كه اقاي كيانوش كني به اين سايتها دسترسي داره ميتونين بگين كدوم سايتها ؟
يا خود اقاي كيانوش بگن؟تا اينجا همه معتبر يا نا معتبر بودنش با خبر بشيم .
هر وقت خود اقاي كيانوش كني تونستن حرفاشون را ثابت كنن كه از كجا آمار ميگيره و قابل قبول بود اونوقت همه با دوتا چشماشون قبول ميكنند كه كيانوش شخص معتبري هست .

خوب يكي از سايتها كه امار را دقيق اعلام ميكنه NPD بود كه يادمه خيلي از مديرهاي روي NPD مانور ميدادن و ميگفتن از اين به بعد بايد از اين سايت براي فروش كنسولها خبر گذاشت .
خوب يه دفعه چي شد؟ شد نا معتبر !!! تمام دنيا ميدونن كه NPD خيلي معتبر هست .
ولي نميدونستيم افاي كيانوش از NPD معتبر تر تشريف دارن .

به جايي رسيده كه مايكروسافت هم شده نامعتبر ؟!

والله چي بگم اقاي بيلگيتس از كيانوش كني اعتبارش كمتره اشتباه نكنم !!!

خوب شخص من نميتونم حرفام را ثابت كنم و حتي شما و خيلي ها ديگه پس صبر ميكنيم كسي اين حرف را بزنه كه اعتبار بيشتر از همه باشه و اونم كسي نيست جزء خود مايكروسافت و يا NPD

لطفا پست پاك نشه .

والا اينكه شما از آقاي كني خوشت نمياد بنا به هر دليلي يك مسئله است، اينكه بخواي شخصيت طرف رو با توجه به اينكه خودشم اينجا فعلاً حاضر نيست تنزل بدي و معلوماتش رو زير سوال ببيري يك مسئله ديگه. آقاي كني با خيلي ها مكاتبه دارن حالا اينكه شما با سورسهاي ايشون آشنا نيستيد يك بحث ديگه ايه، اگرم قرار بود من و شما مثل اون به اون سورسها دسترسي داشته باشيم، مثل ايشون تو يك مجله كار ميكرديم.

اينكه شما با ايشون مشكل داري مشكل خودت هست و بايد اين مشكل رو با اون حل كني، اينكه ميخواي طرف رو زير سوال ببري يك مبحث كاملاً جدائي هست، بخصوص وقتي كه خودش اينجا نيست كه از خودش دفاع كنه، اينارم اگر بمن ميگه و من ميام اينجا مينويسم ايشون به من نگفتن بيا اينجا بنويس، بعضي چيزا رو وقتي مطرح ميكنن من ميگم شايد اگر اينجا بنويسم بدرد ديگران هم بخوره، اگرم نخوان من ديگه نميگذارم. دليل اين هم كه زير هر پستي كه ديدن اسم ايشون رو آوردم صرفاً بخاطر احترامي هست كه براش قائلم و بخاطر اينكه من خوشم نمياد حق ديگران رو به اسم خودم ثبت كنم. شمام اگر ديدن اسم ايشون پريشانتون ميكنه ميتونيد بنده رو ايگنور كنيد كه اخباري كه از ايشون اينجا نقل ميكنم نبينيد.

من و بعضي هاي ديگه كه ايشون رو بهتر ميشناسيم ميدونيم كه ايشون روي هوا حرف نميزنن و هرچيزي كه ميگن از اخباريه كه از منابعي معتبر تهيه شدن، و الا الان شما توي بازيرايانه مشغول مقاله نوشتن بودي، نه ايشون.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
به به، امروز از اون روزهای خیلی خوبه که با دیدن چندتا عکس جدید حسابی شارژ شدم ;).

اول از همه اسکن های GTA IV از مجله GI منتشر شده که در زیر می بینید:

کیفیت اسکن ها اونطور که باید و شاید خوب نیست. اما در حال حاضر فقط همینا رو پیدا کردم.
منتظر اطلاعات تکمیلی در همین پست باشید;).

اسکن های دیگه ای هم از بازی Bioshock از مجله Xbox World منتشر شده که تقریبا خوانا هستند ولی اطلاعات چندان جدیدی درباره بازی توشون نیست. عکس ها جدیدن و به نظرم بازی کمکی از لحاظ گرافیکی بهتر شده.

و آخرین سری عکس ها هم مربوط به ... مربوط به ... :) بازی Timeshift میشه. تقزیبا از زمان انتقال بازی از Atari به Vivendi تا به حال عکسی از بازی منتشر نشده بود. از اون زمان تا حالا Saber Interactive شدیدا روی این بازی کار کرده و به احتمال زیاد با دیدن عکس های جدید بازی، مثل من فکتون میفته زمین :eek:. ضمنا بازی برای PS3 هم می آید (قبلا برای PC و 360 اعلام شده بود). عکس ها رو هم می تونید از
اینجا ببینید.
Crysis؟ Crysis؟ ریز میبینمش :). شوخی می کنم. اما واقعا عالی به نظر میرسه. کلا اسم Vivendi تضمین خوب بودن FPS. کامل موتور بازی رو آوردن پایین دوباره سوار کردن :cheesygri.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
والا اينكه شما از آقاي كني خوشت نمياد بنا به هر دليلي يك مسئله است، اينكه بخواي شخصيت طرف رو با توجه به اينكه خودشم اينجا فعلاً حاضر نيست تنزل بدي و معلوماتش رو زير سوال ببيري يك مسئله ديگه. آقاي كني با خيلي ها مكاتبه دارن حالا اينكه شما با سورسهاي ايشون آشنا نيستيد يك بحث ديگه ايه، اگرم قرار بود من و شما مثل اون به اون سورسها دسترسي داشته باشيم، مثل ايشون تو يك مجله كار ميكرديم.

اينكه شما با ايشون مشكل داري مشكل خودت هست و بايد اين مشكل رو با اون حل كني، اينكه ميخواي طرف رو زير سوال ببري يك مبحث كاملاً جدائي هست، بخصوص وقتي كه خودش اينجا نيست كه از خودش دفاع كنه، اينارم اگر بمن ميگه و من ميام اينجا مينويسم ايشون به من نگفتن بيا اينجا بنويس، بعضي چيزا رو وقتي مطرح ميكنن من ميگم شايد اگر اينجا بنويسم بدرد ديگران هم بخوره، اگرم نخوان من ديگه نميگذارم. دليل اين هم كه زير هر پستي كه ديدن اسم ايشون رو آوردم صرفاً بخاطر احترامي هست كه براش قائلم و بخاطر اينكه من خوشم نمياد حق ديگران رو به اسم خودم ثبت كنم. شمام اگر ديدن اسم ايشون پريشانتون ميكنه ميتونيد بنده رو ايگنور كنيد كه اخباري كه از ايشون اينجا نقل ميكنم نبينيد.

من و بعضي هاي ديگه كه ايشون رو بهتر ميشناسيم ميدونيم كه ايشون روي هوا حرف نميزنن و هرچيزي كه ميگن از اخباريه كه از منابعي معتبر تهيه شدن، و الا الان شما توي بازيرايانه مشغول مقاله نوشتن بودي، نه ايشون.

خوب منم نه بی احترامی کردم و نه گفتم از رو هوا حرف میزنن وقتی منبع معلوم نیست دیگه .........
اگه اقا کیانوش منبع بدن ما هم قبول میکنیم نه بیشتر و نه کمتر . مشکل اینه دوست من .
حالا شما هم با NPD مشکل دارین یا مایکروسافت اینم مشکل خودتون هست .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
ضمنا بازی برای PS3 هم می آید (قبلا برای PC و 360 اعلام شده بود)

سلام
این رو اروم بخون!:)
میشه لینکی بدی که نشون میده واسه ps3 هم میاد؟!
من یه سرچ کردم چیزه زیادی دستم نیومد!!
ممنون

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
سلام
این رو اروم بخون!:)
میشه لینکی بدی که نشون میده واسه ps3 هم میاد؟!
من یه سرچ کردم چیزه زیادی دستم نیومد!!
ممنون
من خونسردم هنوز :biggrin1:. هنوز شروع نکردم مطالب مربوط به GTA IV رو بخونم :).
نه نمیشه، کوتاراگی در گوشم گفت :).

لینک

At a press event last night, Sierra showed off the new and improved TimeShift, ending with a video clip which revealed the PlayStation 3 logo in the closing credits. When asked, Sierra PR would neither confirm nor deny this news.
هاها، اسکن های کیفیت خوب هر ده صفحه پیدا شد. منتظر باشید تا یه مقداریش رو ترجمه کنم.

آخرین ویرایش:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
ضمنا بازی برای PS3 هم می آید (قبلا برای PC و 360 اعلام شده بود)
'TimeShift' Also Coming to PS3?
بازی TimeShift یک بازی انحصاری برای 360 است و به احتمال قوی برای PS3 نیز ساخته میشود البته این خبر به صورت سوالی آمده ولی تاییید رسمی نشده تو سايت news for 360 اينطوري اومده رسمي كه نشده...
دو منبع رسمي كه هنوز تاييد نشده:
http://www.gamespot.com/xbox360/action/timeshift/index.html?q=time shift
تو سايت IGN هم چيزي ثبت نشده;)
34566_hs.jpg

WoW for 360
شايعه عجيب مبني بر پورت شدن بازي World of Warcraft براي 360 :eek: در ضمن گفته شده اين بازي پس از ريليز شدن دسته كيبوردار 360 قطعي اعلام خواهد شد , نيز اعلام شده به احتمال قوي اين بازي براي سال 2008 حاضر ميشود :)
34754_hs.jpg

تصاويري جديد از Scarface: The World is Yours Wii
View attachment 2181
لينك تمام تصاوير : http://media.wii.ign.com/media/880/880697/imgs_1.html

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر