اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
gamespot بازی motorstrom را نقدش کرده و امتیاد خیلی پایین9/7 را بهش داده.نمی دونم چرا اینقدر پایین.osos شما اگه این بازی را خریدی بگو چه جوریه.(البته هنوز تو ایران نیومده.)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
درود

صبح بخیر :biggrin1: ( البته منظورم با اون سایته هست ) از روز اول هم گفته بود که مولتی پلتفروم هست. آخر Demo که نشون دادن نوشته بود.

خوب شاید این بنده خداهام مثل من حواسشون نبوده :biggrin1: ولی من حتی یادمه اولین اسکرین شاتی که ازش دیدم زیرش نوشته بود PS3. البته همونطور که گفتم تو سایت خود استدیوی 10tacle پلتفورمها رو هنوز همون PC و 360 گذاشته شاید بعداً تصمیمشون عوض شده! هائوون؟!

gamespot بازی motorstrom را نقدش کرده و امتیاد خیلی پایین9/7 را بهش داده.نمی دونم چرا اینقدر پایین.osos شما اگه این بازی را خریدی بگو چه جوریه.(البته هنوز تو ایران نیومده.)

من فقط میتونم بگم که GS در اینجا تزویر کرده و الا نمرات مهم بازی یعنی Gameplay و Graphic بالا هستن. فقط Value هست که 6 داده شده بهش! البته از مود سینگل پلیرش هم راضی نبودن و همچنین مثل اینکه بصورت offline مود مولتی پلیر نداره یعنی بصورت چند نفره روی یک کنسول نمشه بازیش کرد کخ خوب میشه حق رو داد بهشون اگر منظور دیگه ای نداشته باشن :biggrin1:

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
بابا شما نیگا کنید مردم به این بازی 7/8 را دادن . تازه مثل اینکه ا جی ان هم بهش 9/8 را داده.(مطمئن نیستما.هنوز اونجا نرفنم.)
بعدش این سایت 9/7 را داده. به نظر من که یکم کم لطفی کردن.می تونستن به گرافیکش یا گیم پلی این بازی یه مقدار بالاتر بدن.حداقل به این بازی باید 5/8 داده می شد.(در کل بگذریم موضوع را عوض کردم. خیلی ببخشید.)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
خوب بازم استاد کیانوش و بازم خبر از Heavenly Sword

خوب طبق اخبار کیانوش تائید شده که در بازی View Distance در حدود 10Km هست و بازی 4xAA و 8xAF داره و انیمیشنهای بازی در سطح بسیار بالائی قرار دارند در همین راستا sistersite ـه xboxyde.com یعنی playsyde.com دوتا موی از بازی قرار داده که میتونید از طریق لینک زیر دریافت کنید.

http://www.playsyde.com/leech_3598_en.html

http://www.playsyde.com/leech_3594_en.html

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فقط Value هست که 6 داده شده بهش!
البته این نمره 6 تقریبا درست داده چون تو توضیحاتش طرف می گه بازی کلا قسمت آفلاینش شبیه به یک ترینیگ برای آنلاین می مونه و فقط 8 تا مرحله داره که هر کدوم 10-12 دقیقه طول می شکن و ماشیناش با بردن اینا آزاد می شن. کلا تنوع بازیش خیلی پایینه و فقط visual های فوق العاده بازی بودن که تونستن نجاتش بدن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود
آقا یه چیزی مگم فقط جون بچتون کارت ندیدها :biggrin1:
دونم چرا اینقدر پایین.osos شما اگه این بازی را خریدی بگو چه جوریه.(البته هنوز تو ایران نیومده.)
بازی مدتی هست که در ایران امده. بازی کردم ولی از سایه هاش و گیاهان تو بازی اصلا خوشم نیومد. Vurta Fighters رو هم بازی کردم ( البته اگر درست نوشته باشم ) خیلی گرافیکش توپ بود.Motor Storm رو میخورد.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
شما چه جوری بازی کردی تاریخ انتشارش که ماله 6 مارس. 6 مارس هم که امروزه!!!!!
یعنی بازی همین امروز تو بازار اومده!!!!!!(من خودم توی gamespot خوندم.)

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اول اینکه من بی احترامی نکردم! بهت پس باید متوجه باشی که باید عین آدم جواب بدی! بعد من نمیدونم چی شده که جدیداً زیر پست هرکسی که reply میزنی گازت میگیره! اون بنده خدا درست گفت شما برگشتی بهش میگی اشتباه گفتی درستش اینه، من فقط گفتم درستش اونه نه این مگر اینکه جزو کلماتی باشه که به زبان فارسی وارد شده مثل اون مثالائی که برات زدم. بهت فحش خوار مادر که ندادم که آتیش گرفته باشی!!!

عزیزم شما اگه اینقدر ناراحت میشی باشه من ازت معذرت میخوام ولی هیچ وقت چیزی که نمیدونید رو نگید هیچ وقت
این مدیرا هم که ترکوندن خود بهزاد نمیدونه تلفظ درست کلمه چیه اونوقت میاد به ما اخطار تذکر و صد تا چیزه دیگه هم میگه من نمیدونم چی بگم خب لااقل بازی رو بازی کنید بعد بیاین اینجا کلاس درس برگزار کنین
در مورد بقیه حرفایی هم که اون بالا زدی جوابی بهت نمیدم چون ظاهرا اینجا فقط ماییم که اخطار میگیریم ولی ........................ ولش کن ارزش نداره جواب یه ادمی مثل تو رو بدم برو برای مردم کلاس انگلیسی بزار

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
اولا که زیاد شلوغش نکن

ثانیا توی بازی حرف "خ" به وضوح تلفظ نمیشه ... نمیدونم شما چجوری خ شنیدی !

تلفظی که توی بازی گفته میشه همون اوآرز هست ولی اینکه توی ایران چی تلفظ بشه یه بحث دیگس ... اگه قرار باشه ما این اسم رو اوآرز تلفظ کنیم پس باید به تلویزیون هم بگیم تلویژن و به آرشیو هم بگیم آرکایو و همینطور کلمه های دیگه رو اونجوری که واقعا هستن تلفظ کنیم

بهزاد جان با تمام احترامی که برات قائلم ولی این شمایی که اشتباهی شنیدی من نمیخوام این بحث رو ادامه بدم ولی اینجا واقعا داره یه ذره بی عدالتی میشه
بحث ایران و غیر ایران هم نیست تو بازی دقیقا کلمه خ تلفظ میشه حالا باز بیاین بگین نه نیست و 4 تا اخظار دیگه هم بدین

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آقا چرا بحث میکنی؟!ا ما واج "خ" رو تو انگلیسی نداریم ولی تو اسپانیولی داریم.شما اگه Juarez رو بخوای بصورت نیتیو تلفظ کنی میشه خوارز ولی اگه بخوای به زبان بین المللی تلفظ کنی میشه اوارز.همونطور که شام اگه BMW رو بخوای به زبون نیتیو(آلمانی)بگی میشه به ام و ولی به زبون بین المللی میشه بی ام دبلی،یا رابرت دنیرو که صورت نیتویش روبرت دو نیور هستش.RTL و ZDF و TRT و اینا هم همه به همین ترتیب.یه سری از کلمه ها هم مث پیتزا صورت نیتیوشون رو همه تلفظ میکنن.
کلماتی مث ناسیونالیست و تلویزیون هم به خاطر فرانسویا اینطوری میگیم.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
سلام
عکسهای جدید از نسخه ی 360 بازیه Guitar Hero 2 :

2 تریلر هم از این بازی منتشر شده:

http://xboxyde.com/news_4071_en.html

http://xboxyde.com/news_4071_en.html

در مورد بقیه حرفایی هم که اون بالا زدی جوابی بهت نمیدم چون ظاهرا اینجا فقط ماییم که اخطار میگیریم ولی ........................

یه پی ام به Ali_Amini بزن و در مورد این موضوع ازش بپرس;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
عزیزم شما اگه اینقدر ناراحت میشی باشه من ازت معذرت میخوام ولی هیچ وقت چیزی که نمیدونید رو نگید هیچ وقت
این مدیرا هم که ترکوندن خود بهزاد نمیدونه تلفظ درست کلمه چیه اونوقت میاد به ما اخطار تذکر و صد تا چیزه دیگه هم میگه من نمیدونم چی بگم خب لااقل بازی رو بازی کنید بعد بیاین اینجا کلاس درس برگزار کنین
در مورد بقیه حرفایی هم که اون بالا زدی جوابی بهت نمیدم چون ظاهرا اینجا فقط ماییم که اخطار میگیریم ولی ........................ ولش کن ارزش نداره جواب یه ادمی مثل تو رو بدم برو برای مردم کلاس انگلیسی بزار

اون اخطاری که گرفتی دلیلش توهین به سایر کاربران سایت بود و دلیلش هم توی همون اخطاری که برات اومد نوشته شده ... شما با لحن بد صحبت کردی و اخطار گرفتی ... موضوع اخطار ربطی به اون تلفظ نداره

بهزاد جان با تمام احترامی که برات قائلم ولی این شمایی که اشتباهی شنیدی من نمیخوام این بحث رو ادامه بدم ولی اینجا واقعا داره یه ذره بی عدالتی میشه
بحث ایران و غیر ایران هم نیست تو بازی دقیقا کلمه خ تلفظ میشه حالا باز بیاین بگین نه نیست و 4 تا اخظار دیگه هم بدین

من بازی رو انجام دادم ... 2 بار هم تا آخرش رفتم ... مثه اینکه شما فکر میکنی فقط خودت اینجا بازی رو انجام دادی !
توی همون دموی اول بازی میگه The Gold of Juarez که تلفظی که شنیده میشه اوآرز هست و به هیچ وجه حرف "خ" شنیده نمیشه
اصلا یک انگلیسی زبان هیچ وقت حرف "خ" رو تلفظ نمیکنه ... اگه زبون بازی اسپانیایی بود اون موقع حرف شما درست بود و "خ" هم تلفظ میشد ... ولی وقتی که با زبان انگلیسی توی بازی صحبت میشه "خ" هم تلفظ نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر