اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Saman

Administrator
Sep 22, 2005
1,069
این بازی همون بازییه که من مدتهاست دارم میگم از نظر تکنیکی یک سر و گردن بالاتر از بقیه بازیهاییه که تا حالا اومدن یا حتی نشون داده شدن و قراره در آینده بیان.

منم به این بازی خیلی امیدوارم. اما یه چیزی در مورد عکس‌های منتشر شده از بازی هست که منو آزار می‌ده. این‌که تا حالا عکسی منتشر نشده (یا من ندیدم) که HUD داشته باشه و ماشین یا موتور رو از پشت عینه آدم نشون داده باشه! عکس‌های این پیش‌نمایشی هم که لینک دادی این‌طوری نبودن. در کل حس می‌کنم یه جورایی می‌خوان همون کلکی رو بزنن که بروبچه‌های Bizzare سر PGR3 زدن!
البته می‌گم شاید هم‌چین عکس‌هایی باشه و من ندیده باشم. که در این صورت اگه کسی لینکی چیزی داره ممنون می‌شم به من بده.

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
منم به این بازی خیلی امیدوارم. اما یه چیزی در مورد عکس‌های منتشر شده از بازی هست که منو آزار می‌ده. این‌که تا حالا عکسی منتشر نشده (یا من ندیدم) که HUD داشته باشه و ماشین یا موتور رو از پشت عینه آدم نشون داده باشه! عکس‌های این پیش‌نمایشی هم که لینک دادی این‌طوری نبودن. در کل حس می‌کنم یه جورایی می‌خوان همون کلکی رو بزنن که بروبچه‌های Bizzare سر PGR3 زدن!
البته می‌گم شاید هم‌چین عکس‌هایی باشه و من ندیده باشم. که در این صورت اگه کسی لینکی چیزی داره ممنون می‌شم به من بده.

البته الان دیگه هر کسی PS3 داشته باشه حتما این بازی رو هم بازی کرده چون دموی قابل بازی این بازی توی playstation store وجود داره و میشه بازی کرد. این preview هم از نسخه نهایی ورژن ژاپنی بازیه و بازی کردنش اما اگه میخواهی ازش عکس با HUD ببینی برات میگذارم:

4.jpg

البته بازی رو باید در حال اجرا شدن ببینی و از روی عکس نمیشه خیلی سطح گرافیک و فیزیک و هوش مصنوعی و ... بازی رو متوجه شد.

ویرایش: این عکسیه که یکی از دوستان از بازی و در حال اجرا روی تلویزیون خودش گرفته.

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
نینتندو رسما اعلام کرد که فروش کنسول Wii توی یک هفته اول در آمریکا از مرز 600 هزار دستگاه هم گذشته. ضمنا بیشتر از 454 هزار نسخه از بازی zelda twilight princess هم فروخته شده توی همون یک هفته.
علیرغم این آمار بالا، هم چنان تقاضای موجود خیلی بیشتر از کنسولهای موجود توی بازار هستش و تقریبا همه جا این کنسول sold out شده.

solidsnak7

کاربر سایت
Sep 24, 2005
77

برای ديدن عکس های بيشتر اينجا کليک کنيد

moto_s01%20(1).jpg

moto_s01%20(2).jpg

moto_s01%20(3).jpg

moto_s01%20(4).jpg

moto_s01%20(5).jpg

moto_s01%20(6).jpg

moto_s01%20(7).jpg

moto_s01%20(8).jpg

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
همونجوری که گفته شده بود قبلا، کنسول wii بلافاصله و توی همون روز اول به طور کامل فروش رفته و فروش Wii حتی از یک میلیون هم بیشتره الان. در ضمن قراره 4 شنبه نینتندو دوباره یه تعدادی وارد بازار کنه اما اون کنسولها تا جمعه (جمعه سیاه) فروخته نخواهند شد.

البته با استناد به آمار و ارقام بعضی سایتها ... :laughing:

و
نینتندو رسما اعلام کرد که فروش کنسول Wii توی یک هفته اول در آمریکا از مرز 600 هزار دستگاه هم گذشته. ضمنا بیشتر از 454 هزار نسخه از بازی zelda twilight princess هم فروخته شده توی همون یک هفته.
علیرغم این آمار بالا، هم چنان تقاضای موجود خیلی بیشتر از کنسولهای موجود توی بازار هستش و تقریبا همه جا این کنسول sold out شده
.
بدون شرح :-" :cheesygri

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
killzone.jpg

در مورد Killzone ندیدم کسی اینجا صحبت کنه ...:)

خیلی وقت بود که از این بازی خبری نبود و اصلا اثری ازش دیده نمیشد ...

اما سرانجام یک روزنامه ی هلندی با نام de Volksrant به این سکوت پایان داد... البته با این تیتر

یک بازی ویدئویی ، پر هزینه تر از گران ترین فیلم

احتمالا میدونید که این بازی توسط استودیوی Guerrilla که متعلق به سونی هست و مقرش هم در آمستردام هست در حال ساخته شدن هست

اما نکته ی جالبی که در مورد Killzone گفته شده اینه که هزینه ی ساخت این بازی از گران ترین فیلم ساخته شده در تاریخ هلند بیشتر بوده

گران ترین فیلم تاریخ هلند یک فیلم بر اساس جنگ جهانی دوم بوده به کارگردانی Paul Verhoeven با نام Black Book که هزینه ای معادل 16 میلیون یورو (تقریبا 21 میلیون دلار) هزینه در بر داشته ...

اما Arjan Brussee در این رابطه گفته که بودجه ی این بازی بالاتر از فیلم بوده است و در ادامه گفت که ما بر روی بزرگترین پروژه ی چندرسانه ای در تاریخ هلند کار میکنیم ...

دلیل عمده ی پر هزینه بودن Killzone طبیعت زمان بر توسعه ی گرافیک یک بازی نسل آینده اعلام شده ... کارگردان بازی در این مورد می گوید کاری که زمانی تنها یک هفته به طول میکشید هم اکنون یک ماه زمان میبرد ...بگفته ی وی 120 نفر بر روی Killzone کار میکنند که 3 برابر تعداد نفراتی است که بر روی شماره ی نخست بازی کار کرده بودند

از دیگر عوامل پر هزینه بودن بازی به ترجمه شدن این بازی به 20 زبان زنده ی دنیا اشاره شده ... بگفته ی کارگردان بازی اگر بازی دارای نسخه هایی با زبان های متفاوت باشد احتمال به فروش رفتنش 30 تا 40 درصد بیشتر است

در این مقاله همچنین تایید شده که Killzone دارای محتوا و مراحل قابل دانلود خواهد بود که از طریق فروشگاه آنلاین سونی قابل دریافت است ...

بازی Lost Planet: Extreme Condition دنباله خواهد داشت

در مصاحبه ای Keiji Inafune اظهار داشت که وی پیش از این بر روی دنباله ی این بازی فکر کرده است و مایل است مواردی را به این بازی اضافه کند که در این شماره ای که بزودی قرار است عرضه شود نتوانسته است بیافزاید

این گفته های وی بنوعی تاییدیست بر ساخت دنباله ی این بازی ;)

مایکروسافت آماده می شود تا قیمت Xbox 360 را کاهش دهد ..

بدون توضیح ;)

In an interview with San Joe Mercury News, Microsoft's president of Entertainment and Devices Robbie Bach said that the company's current primary goal is to "cost reduce the Xbox 360." Since Microsoft has a year's head start over the competition it will be able to drive down the manufacturing curve faster, an advantage over its rivals. Recently UK retail stores have started bundling the Xbox 360 with various top titles, making the console even more appealing.

آخرین ویرایش:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
Ubisoft باز بعد قولي كرد بازم 3 تا بازي مهم اين كمپاني به تاخير افتاد
GRAW2 & BIA & Assassins Creed
عرضه اين بازي به Appril 2007 تا March 2008 تعويق افتاد دليلش هم بخاطر محصولات اين شركت براي Wii

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
استادیوی تازه کار Edge Of Reality یک بازی در دست ساخت داره که اتفاقا چند وقت پیش هم خبر ساختش رو داد,حالا عکسهایی از گیم پلی این بازی منتشر شده که میتونید از لینک زیر دریافت کنید :

ciphercomplex200611281125287061q1164827851.jpg

ciphercomplex200611281126463121w1164828136.jpg

http://media.ps3.ign.com/media/836/836884/imgs_1.html

بنظر بازی خوبی میاد.اینجور که از عکسها پیداست بنظر میاد سبک بازی رو اشتباه اعلام کردن ! شباهت خیلی زیادی به اسپلینتر سل داره و بنظر میاد این بازی سبکش Stealth باشه.
هنوز ناشری واسه این بازی پیدا نشده و گفته شده که در سال 2007 برای کنسولهای PS3 و XBOX360 منتشر خواهد شد.
----------------------------------------------
Ubisoft Paris اعلام کرده که در حال کار بر روی قسمت دوم بازی Red Steel هست.
----------------------------------------------
در مورد Killzone
شاید یکی از دلایل اصلی من برای خرید PS3 باشه.

Last edited by a moderator:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
Ubisoft Parsi اعلام کرده که در حال کار بر روی قسمت دوم بازی Red Steel هست.
یوبی به شکل مستقیم اعلام نکرده فقط یه اعلامیه داده برای استخدام یه نفر برای بازی Red steel که خوب همین نتیجه رو میشه ازش گرفت :cheesygri

من یه مطلب دراز داشتم مینوشتم که کلا به هم خورد و اعصابم رو به هم ریخت اما یه کمیش رو دوباره مینویسم:

Heroes

اگه یادتون باشه این بازی رو سازندگان Killer 7 یعنی همون Suda51 میسازن ...در این شماره از مجله ژاپنی Famitsu اعلام شده که اسم این بازی به No more heroes تغییر داده شده ...یه سری اطلاعات هم دادن
بازی Free roaming هست :cheesygri :excited:
داستان رو هم قبلا گفتم اما این بار یه سری جزئئیات جدید افشا شده : شما یه آدم غیر عادی هستید که یه شمشیر مخصوص رو برنده شدید و کم کم تبدیل به یه آدمکش میشید ... در یکی از ماموریت ها شما با یه آدمکش دیگه دعواتون میشه و اون شما رو شکست میده شما با یه فردی آشنا میشید که تو UAA (United Assasin's assosiation) عضو هست و شما رو عضو درجه 11 این گروه میکنه شما تلاش میکنید که درجه خودتون رو بالا ببرید (یه کمی زیاد به NFS:MW شبیه هست )
مثل اینکه بازی نه تنها Free roaming بلکه خیلی چیزهای دیگه هم از این بازی داره ....:cheesygri مثل موتور سواری دیوانه وار(چه حالی با وی موت میده :) ) یا اینکه هر روز شما در یه Motel بیدار میشید و ......
این بازی هم به لیست انتظار من اضافه کنید:cheesygri :
اول ازهمه آواتارم!!(Sadness)
SCDA
LoZTLP
Metroid Prime3
Super Mario bros.browl
No more heroes

امتیازات:
بازی Monster 4x4 WC از GS امتیاز 4 رو گرفت
بازی GT Pro series هم از IGN امتیاز 4 رو گرفت (یوبی داره به شدت گند میزنه ....تنها امید SCDA هست)

این اتفاق کم کم داره یه کم آزار دهنده میشه!!!
تعداد افراد زیادی هستن که Wii-mote از دستشون در رفته و به یه جایی خورده :
16353_hs.jpg

یا مثل این یه بلایی سر خودشون در آوردن!:
15976_hs.jpg

کم کم داره اعصاب خورد میکنه!!

آخرین ویرایش:

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
سایت 1up مقایسه ای انجام داده بین بازیهای مشترک PS3 و X360 که تا حدودی فرق بین دو نسخه این دو کنسول رو از لحاظ گرافیکی در این عکسها مشخص کرده ! :

Tiger Woods 2007
media1164837410.jpg

در این عکس نشون میده که تعداد تماشاگر هایی که در نسخه 360 پشت سر اون آقا ایستادن از نسخه PS3 بیشتر هست ! (که کاملا مشخصه) و اگه دقت کنید میبینید که تماشاگر ها در نسخه 360 از کیفیت بالاتری برخورد دار هستند و حالت برآمدگی و فرو رفتگی روی بدنشون مشخصه.
ولی در نسخه PS3 اون تماشاگرها مثل حالت کاغذ مانند هستند و مشخصه که سازنده ها در این نسخه زیاد حوصله به خرج ندادن.
(تنها برتری که در نسخه PS3 دیده میشه اینه که شلوار اون آقا مشکی تره !:biggrin1:و مثل اینکه جنس شلوارش قیمت بالاتری داره!):)

Call Of Duty 3
media31164837528.jpg

اینجا مشخصه که نسخه 360 این بازی از گرافیک بالاتری نسبت به PS3 برخوردار هست.
کیفیت تکسچر ها در PS3 زیاد جالب نیستند و از کیفیت پایینتری برخورداره.
مثلا اگه به لباس این سرباز یا به اون تانکر بنزینی که بغلشه دقت کنید این موضوع بیشتر به چشم میاد !
با این وجود نسخه PS3 این بازی به غیر از اینکه مشکل فریم داشته, کمبود کیفیت گرافیک هم در مقابل نسخه 360 وجود داره.

Ridge Racer 6 vs. Ridge Racer 7
media41164837595.jpg

media51164837657.jpg

بدون شرح... !!! :)

Fight Night Round 3
media81164837721.jpg

در این عکس برتری گرافیک نسخه PS3 رو نشون میده.
نورپردازی هایی در این نسخه وجود داره که نسخه 360 فاقد اون هست.
البته ناگفته نماند...نسخه PS3 نزدیک به 10 ماه با نسخه 360 تاخیر داشته و این تغییرات زیاد هم دور از انتظار نیستند.;)

برای دیدن مقایسه بقیه بازیها میتونید به لینک زیر برید :
http://www.1up.com/do/feature?cId=3155393

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خب دلیل این تفاوت که مشخصه شما داری بازی نسل چندم X360 رو با Ps3 مقایسه میکنی که تازه به بازار اومده و سازنده درست باهاش جفت و جور نشدن

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
یه خبر جالب از engadget :
We're still waiting for the dust to settle here, but it looks like the "Father of the PlayStation," Ken Kutaragi, has been bumped out of his top spot as President of Sony Computer Entertainment, to be replaced by Kaz Hirai, the President of CEO of SCE America. Ken will now be Chairman and Group CEO, while Kaz while take on the role of President and Group COO, effective December 1st. While Ken will have oversight of the PlayStation in his new roles, it sounds like he's been largely been removed from the day-to-day operations to make way for the talented Kaz to do his thing. Speculation is rampant as to whether this is a "promotion" for Kutaragi, in order for him to think "big picture" for his console prodigy, or a demotion in response to the numerous PS3 launch foibles -- we're guessing the latter. What we do know that SCEA will, for the first time, be helmed by an American: Jack
Tretton, who we're sure to be seeing plenty of over the next few years

طاهرا جای Kutaragi با Kaz Hirari عوض شده..البته engadget هم دودله که این برای Kutaragi ترفیع به حساب میاد یا demotion ..خودشونم اینطور نظر میدن که bad press هایی که sony تو این چند ماه درست یا غلط گرفت بی دلیل نیست.

PS: این جور تغیرات معمولا باعث امر خیر میشه و یه روح تازه ایی میدمه تو اوضاع. به چیزی تو همون مایه هایی که Gates وظایفشو تو مایکروسافت داد به بقیه و رفت اونور

اینم press release از طرف سونی
http://prnewswire.com/news/index_mail.shtml?ACCT=104&STORY=/www/story/11-30-2006/0004482550&EDATE=

آخرین ویرایش:

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
در یکی از update های اینده قرار ۳ تا امکان به PS3 اضافه شه:
۱)پخش کردن فیلم های بلوری به صورت1080p/24 (نبودن این امکان از اول در PS3 یکم عجیب بود با توجه به اینکه همه بلوری پلیر ها پخش کردن فیلم در 1080p/24 رو ساپورت میکنن.مهم بودن این 24f هست که فیلم ها به صورت 24f فیلمبرداری میشن)
۲)بهتر پخش کردن و کیفیت بهتر صدای SACD
۳) اسکیل کردن DVD(DVD رو که به صورت native در 480p هست رو upscale میکنه به 1080p یا 720p )

http://www.engadget.com/2006/11/30/ps3-to-get-upscaled-dvds-1080p-24-sacd/

زمان اومدن این بروز رسانی هنوز مشخض نشده

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
سلام
چند تا خبر قدیمی هست که ندیدم کسی گذاشته باشه :
چند روز پیش فیلم خیلی کوتاهی ( در حد دو سه ثانیه ) منتشر شده بود که توی اون یه موجود عجیب و غریب راه میرفت ! شایعاتی هم در مورد این فیلم پخش شد و مثلآ IGN گفت این فیلم میتونه دنباله Resistance یا بازی جدید DOOM یا حتی یه بازی کاملآ جدید باشه ولی مدتی بعد از پخش فیلم PSM اعلام کرد که این فیلم برای دنباله Area 51 هست با نام کامل Black Site : Area 51 که قراره برای PS3 , XBOX 360 سال دیگه منتشر بشه.
اسکنهایی از این بازی :

--------------------------------------------
شرکت Namco - Bandai در مورد بازیهای آینده این شرکت برای PS3 نگران هست.میانگین هزینه بازیهای این شرکت 8.6 میلیون دلار هست و برای سود کردن در هر بازی باید حداقل 500000 نسخه از اون بازی فروش بره که فعلآ اگه هر خریدار PS3 یدونه از بازیهای این شرکت رو بخره هم این شرکت سود نمیکنه ! البته شرکتی که بازی Mobile Suit Gundam رو به اون افتضاحی میسازه و به نسل بعد فحش میده نتیجه ش بهتر از این هم نمیشه !

بعد از اعلام همکاری همه جانبه Ferrari با سازنده های بازی Gran Turismo HD حالا نوبت Nissan شده.البته قبلآ هم ماشینهای این شرکت در بازیهای GT حضور داشتن ولی این دفعه همکاری گسترده ای بین سازنده های بازی و مسوولان این شرکت ژاپنی وجود خواهد داشت و مسوولان Nissan در فراهم کردن اطلاعات به سازنده های GT کمک میکنند و در مورد نحوه ارتباط مردم با این بازی هم کارهایی انجام میدن.
شرکت Zipper Interactive سازنده سری بازیهای محبوب SOCOM در حال استخدام افرادی برای کار روی یک پروژه نسل بعد هست و این پروژه رو یک برنامه عظیم معرفی کرده. احتمالآ چند وقت دیگه خبرهایی از نسخه PS3 بازی SOCOM خواهیم شنید.
شرکت ژاپنی Idea Factory در حال کار کردن روی اولین بازی نسل بعد خودش برای PS3 با نام Mist Of Chaos هست. این بازی RPG در سرزمینی مه گرفته به نام Ades اتفاق میافته که دارای سه پادشاهی به نامهای Zedeen و Priterion و Kamuikoku هست و شما باید این سه گروه رو با هم متحد کنین.
یه سری عکس از بازی Blazing Angels نسخه PS3 اومده که میتونین اینجا ببینین.

موفق باشین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر