اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
خیلی خوشحال میشم اگه تعدادی از امتیازهای پرت و پلای این سایت رو ردیف کنین
البته نه اینکه بری امتیازهای 4-5 سال پیش این سایتو بیاری
شاید در گذشته Gamespot هم امتیاز پرت و پلا زیاد داده باشه ولی چیزی که الان واضح و مبرهنه اینه که در حال حاضر (منظور سالهای 2005 و 2006 هست!) سایت Gamespot بهترین ریویو هارو مینویسه
حداقل ارزش امتیاز گیم اسپات از سایتی که به Jade Empire میده 9.9 و یا سایتهایی که به PGR3 و BIA امتیاز کامل میدن و اونها رو بازیهای بی نقصی میدونن خیلی خیلی بالاتره

حالا شما یه تعداد بازی مثال بزن که Gamespot امتیاز به این پرت و پلایی بهشون داده باشه

و یه چیزی هم در مورد زلدا بگم ...
الان مثلا برای بخش صدای بازی توی ریویوی بازی نوشته فلان ایرادو داره و به این دلایل ما بهش امتیاز 7 دادیم
یعنی نداشتن Voice Acting و مشکلاتی در پخش صدا از اسپیکر Wii (که اگه اسپیکر رو هم قطع کنید یه سری از صداهاش شنیده نمیشه یا خیلی ضعیف شنیده میش) و کلا بخش صداگذاری هم Dated هست
it's disappointing that the series hasn't finally moved to full digital recordings

احیانا شما قبول دارین که اینا ایرادهای بخش صداگذاری هستن دیگه !؟

اگه شما قبول دارین که اینا ایرادن لطفا بگین چرا این سایتهایی که به این بازی امتیاز کامل 10 دادن (و سایتهایی که در آینده میدن) این اشکالات رو نادیده گرفتن ؟

هر عقل سالمی قبول میکنه ریویوی سایتی که ایرادهای بازی رو معرفی کرده و بر مبنای اونا امتیاز داده از ریویوی سایتی که بدون در نظر گرفتن ایرادها امتیاز کامل به بازی داده، خیلی ارزش بیشتری داره

اگر هم شما کلا قبول نداری که بخش صدای بازی مشکل داره که کلا بیخیال !

کی گفته که سایتهایی که امتیاز کامل دادن این بخش ها رو نادیده گرفتن؟؟
چند تاشون رو خوندی که میگی چیزی نگفتن؟
اولا نداشتن voice acting چیزیه که مدتهاست حل شده است و همه هم دلیلش رو میدونن (اگه از دید اون آدم ضعف به حساب میاد از دید خیلی ها اینجوری نیست. جالب اینجاست که همین آدم اکثر زلداها از جمله بازی WW رو ریویو کرده بود و چنین چیزی رو اونجا ندیدیم)
ثانیا گیم پلی بازی به هیچ عنوان 8 نیست
ثالثا اگه از نظر تو نظر یک نفر (اون امتیاز نظر اون فرده، همونجوری که نشون دادم خیلی ها توی همون سایت به بازی هایی با گرافیک پایین تر امتیاز های بالاتر دادن. wii sports در مقابل excite truck) به میانگین نظر 20 نفر ارجحیت داره که دیگه کلا بی خیال.
بهرحال هر کسی خودش بازی رو بازی می کنه و می فهمه که هر بازی چقدر ارزش داره پس نیازی نیست که من اینجا هی دلیل بیارم که چرا امتیاز گیم اسپات مشکل داره (اصلا سیستم امتیاز دهی گیم اسپات مشکل داره که دیگه الان باید برم شام بخورم و وقت توضیح دادن ندارم)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
دیگه فقط کافیه عکس های این بازیها رو به چند تا بچه نشون بدی تا بهت بگه کدوم بازی گرافیک بهتری داره

اگه بخوایم از روی عکس مقایسه کنیم، Bet on Soldier باید گرافیکش 10 میگرفت !
شما اون بازیها رو خودت بازی کردی و میدونی که گرافیک کدوم بهتره ؟
میدونی کدومشون مشکل افت فریم دارن یا نه ؟
میدونی توی بازی توی مراحل مختلف مشکلات گرافیکی برای بازی پیش میاد یا نه ؟

PDZ امتیاز 9 !!!
بازی کاملا متوسط با هزار و یکی مشکل که حتی با همه hype ای که قبل از اومدنش وجود داشت و مایکروسافت می گفت این بازی برای 360 مثل halo میمونه برای Xbox میانگین امتیازاتش حدود 80 هستش (که تازه همون هم حقش نیست و به خاطر هایپ اکثر سایتها بهش امتیاز بالاتر از حقش دادن) و گیم اسپات بهش داده 9 (همه بخش هاش هم 9 گرفتن از جمله گرافیک بازی !!)

اگه الان Gamerankings رو نگاه کنید میبینید که 8 جای دیگه هم به این بازی امتیاز 9 دادن و 13-14 جای دیگه هم هستن که بالاتر از 9 دادن
(که البته میدونم الان میای میگی اونا به خاطر hype مایکروسافت بوده!)
پس امتیاز گیم اسپات خیلی هم پرت و پلا نیست و یه چیزی بین بقیه ی امتیازهاس تقریبا
حداقل نسبت به امتیازهای فضائیه IGN و 1UP و Gamespy و ... پرت و پلا نیست

(اصلا سیستم امتیاز دهی گیم اسپات مشکل داره که دیگه الان باید برم شام بخورم و وقت توضیح دادن ندارم)

با یه نگاه خیلی ساده میشه فهمید سیستم امتیازدهی کدوم سایت مشکل داره ... سایتی که به Scarface میده 8.7 یا سایتی که بهش میده 6 :)

کی گفته که سایتهایی که امتیاز کامل دادن این بخش ها رو نادیده گرفتن؟؟

معمولا وقتی به یه چیز امتیاز کامل 10 از 10 میدن، معنیش اینه که اون چیز بی نقصه
وقتی فلان سایت به صدای زلدا داده 10 یعنی از نظرش بخش صدای بازی بی نقصه
حالا اصلا Voice Acting هیچی ... بقیه ی مشکلات که هست
شایدم سایتایی که امتیاز کامل دادن اشکالات رو توی نقدشون نوشتن ولی دیدن چون اسم بازی زلداس اومدن امتیاز کامل دادن :)
در کل خیلی واسه من جالبه که شما چجوری امتیازهای سایتهایی مثل IGN و ... که در دادن امتیاز چرت و پرت ید طولایی دارن رو با ارزش و درست میدونی

imnotaretardlikeu

کاربر سایت
Oct 20, 2006
139
اگه بخوایم از روی عکس مقایسه کنیم، Bet on Soldier باید گرافیکش 10 میگرفت !
شما اون بازیها رو خودت بازی کردی و میدونی که گرافیک کدوم بهتره ؟
میدونی کدومشون مشکل افت فریم دارن یا نه ؟
میدونی توی بازی توی مراحل مختلف مشکلات گرافیکی برای بازی پیش میاد یا نه ؟

اگه الان Gamerankings رو نگاه کنید میبینید که 8 جای دیگه هم به این بازی امتیاز 9 دادن و 13-14 جای دیگه هم هستن که بالاتر از 9 دادن
(که البته میدونم الان میای میگی اونا به خاطر hype مایکروسافت بوده!)
پس امتیاز گیم اسپات خیلی هم پرت و پلا نیست و یه چیزی بین بقیه ی امتیازهاس تقریبا
حداقل نسبت به امتیازهای فضائیه IGN و 1UP و Gamespy و ... پرت و پلا نیست

من نگفتم از روی عکس دارم حرف میزنم. گفتم اونقدر تفاوت اونجا زیاده که حتی یه بچه هم از روی عکس های بازیها میتونه بگه کدوم بازی گرافیک بهتری داره.
درضمن excite truck نه فقط افت فریم نداره بلکه گرافیک خیلی خیلی خوبی هم در حد یه بازی wii داره (مشکل اینجاست که طرف توقع داشته این بازی گرافیکش در حد بازیهای کنسولهای رقیب باشه)
اون PDZ رو هم که فکر کنم به شوخی گفتی
75 تا سایت و مجله هم به بازی امتیاز زیر 90 دادن، از جمله خود OXM و سایتها و مجلاتی مثل team xbox, IGN, gamespy, gamepro, EGM, game informer و .... . فکر کنم میانگین به همین درد میخوره. میانگین بازی 80 هستش پس چجوری امتیاز گیم اسپات پرت و پلا نیست؟

ویرایش: من نگفتم امتیاز اون سایتها همیشه بهتره. شما ها میگید امتیاز گیم اسپات وحی منزله وگرنه من که خودم همیشه از اون مثالها میزنم. من میگم میانگین نظرات 100 نفر خیلی بهتره تا نظر یک نفر
در ضمن من گفتم سیستم امتیاز دهیش مشکل داره چه ربطی به اون امتیاز اسکارفیس داشت؟
سیستم امتیازدهی IGN خیلی بهتر از سیستم امتیازدهی Gamespot هستش چون اونجا میانگین 5 تا عدد نمیشه امتیاز نهایی، اونجا آخر سر کسی که داره امتیاز میده با توجه به تجربه و لذتی که از بازی داشته امتیاز میده اما توی گیم اسپات 5 تا فاکتور وجود داره و دیگه هیچ (من اگه یه بازی رو بازی کنم که یه داستان فوق العاده داشته باشه ممکنه خیلی باهاش حال کنم)
نیای بگی اونجا هم tilt وجود داره چون اون تیلت نمیتونه خیلی نقش زیادی ایفا کنه
در ضمن بازم میگم سیستم امتیاز دهی توی سایتهایی که از روش میانگین استفاده نمیکنن بهتره (حالا شاید اون افراد آدمهای ... باشن و از اون سیستم درست استفاده نکنن) نه اینکه حتما امتیازهاشون بهتره

آخرین ویرایش:

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
منظور از ابر کنسول سل و بی دی را م هست.
نه CELL يک ابر پردازنده هست نه BD-ROM نجات دهنده بازی های نسل بعدی ! فکر کنم اين حرف ابر کنسول فقط توی تبليغات سونی مطرح می شه نه توسط شخص ديگری خارج از سونی ! البته از username شما می شه تا ته قضيه رو فهميد.

به جز این یه بازی که باگ هاش بیشتر به خاطر بازم نا اشنایی با کنسول و اضافه شدن موشن سنسور هست دیگه چه بازیی فرق گرافیکی داره؟
باگ هاش رو فکر نکنم شما در وضعيتی باشيد که بتونيد از اينجا و با اين اطلاعات تشخيص فنی بدين. ولی به هر حال باگ هاش مربوط به "نا آشنايی سازندگان با اين کنسول هست" يا هر چيز ديگه.
چيزی که واضح هست اينه که Call of Duty 3 رو اگه می خوای بازی کنی روی xbox360 بهتر هست !!! باز هم از اين ساده تر بگم ؟

پس یعنی 360 اولش هیچ مشکلی نداشت نه همه بازی هاش توپه توپ بودن دیگه یه نگاهی به صفحه قبل و پست چند تا از بچه ها بکن بعد بیا تز بده.
من تز ای ندادم، فقط گفتم که call of duty 3 روی ps3 باگ داره و روی xbox360 نداره، چرا داغ می کنی ؟

mass effect - BioShock - Kane And Lynch - Too Human - Alan Wake
اینا همه اختصاصی هستند دیگه نه..
فکر می کنم همه اختصاصی باشند، اگر نيستند تصحيح کنيد.

oblivion هم 1080p بودنش برای ps3 اختصاصی هست.
در ضمن اگه این بازیم حذف بشه چیزی از ارزش لیست کم نمیشه.
آره از ليست حذفش کن چون اومدی درستش کنی کمدی تر شد !!! پس اختصاصی ps3 هست چون 1080p رو به طور اختصاصی ساپورت می ده ؟!

یعنی بازی های:
MotorStorm
Afrika
warhawk
getAway
عنوان های خفنی نیستد و با تقلیدی چون saint,s row یکی هستند.
می گم که اين نظر خودت هست، و گرنه شما کلا بازی هايی که قراره بياد رو ليست کردين هر بازی نسل آينده رو هم ببينی چيزی برای گفتن داره ولی خفن نيست، saint's row هم بازی بسيار خوبی هست در سبک GTA ، اگه اينجوری بخوای حساب کنی که همه بازی های FPS، third person و موتور سواری و ماشين سواری تقليد می شوند .

کل منظور پست منم این بود که هنوز عنوان های ps3 موندن.
خوب اون که واضح هست چون تازه اومده کنسولش
کل منظور من هم اين هست که عنوان های xbox360 هم هنوز موندن (علاوه بر عنوان های قديمی!!! ) ! و اون دو تا که شما نوشتين فقط نيستند

اين هم جواب آقای iamaretardlike... که خيلی ناراحت هست :
یادمه یکبار یکی از این troll های سایت به اینکه گفتم یکی از hardcore ترین گیمر های دنیا این حرف رو زده ایراد گرفته بود و چیزی گفته بود که فکر نمی کنم خودش هم فهمیده باشه چی گفته، ترجیح میدم بگم این آدم کیه تا بقیه هم بفهمن گیمر hardcore یعنی چی.
آره اون Troll من بودم فکر کنم، قضيه اينه که گيمر خفن می دونم چی می شه، فقط کل حرفت بامزه بود دليلش هم اين بود که افتادی به دليل و اثبات آوردن از يکی از "hardcore ترين" گيمر های دنيا ، و حالا مشکلات چند تا شد، چون اول بايد يک جوری اون يارو گيمر رو ثابت کنی، بعد يک جوری دليل بياری که Gamespot اشتباه کار می کنه و بعد از اون بری سراغ چيزای ديگه که می خوای ثابت کنی .... اوه اوه

از اونجایی که من الان اومدم توی سایت و دیدم که مدیران هیچ توجهی به حرفهای بعضی از کاربران نداشتن و هیچ اقدامی نکردن، قصد داشتم جواب یک سری از این آدمهای .... رو بدم اما از اونجایی که اینجور آدمها حتی ارزش چند کلمه تایپ کردن رو هم ندارن بی خیال شدم.
تو که همين پايين حرفت 600 خط برام تايپ کردی که !!! بيخيال شدی يا شبا فکر می کردی تو تخت خواب ؟
در ضمن واقعا متاسفم که يکی از مخالفانت اخراج نشد و اون تفکری که دوست داشتی به واقعيت نپيوست !!

من اصلا از اینکه پستهام همه در جانبداری از سونی به نظر بیان خوشم نمیاد (همه اونهایی هم که منو میشناسن میدونن که من اولا طرفدار نینتندو هستم و ثانیا اصلا سلیقه شخصی ام رو توی حرفی که میزنم دخالت نمیدم) اما ماشالله این سایت اونقدر xbot داره و انقدر حرفهای خنده دار میرنن این آدمها که بعضی وقتها نمیشه جوابشون رو نداد.
PS3 با حدود 200 تا بازی از بازیهای PS2 مشکل داره درست، اما اون 200 تا از میون 8000 تا بازی هستن یعنی 2.5 درصد. تازه خیلی از اون بازیها فقط و فقط یک سری مشکلات کوچیک دارن (مثل رد شدن بعضی دمو ها توی بازی یا ...)
حتی اگه همه اون مشکلات رو هم حساب کنیم و کل 200 تا بازی رو کنار بگذاریم درصد backwards compatibility کنسول PS3 میشه 97.5 درصد!!! حالا اگه سونی قبلا نگفته توی روز اول لانچ کنسول PS3 فقط 97.5 درصد قابلیت پشتیبانی از کنسولهای قبلیش رو داره شما xbot ها به بزرگی خودتون ببخشید. (فقط یه سؤال پیش میاد اونم اینکه روز اول لانچ 360 چند درصد قابلیت پشتیبانی داشت؟؟)
اولا خيلی جوش نزن ! و اينقدر هم لازم نيست به طرفداران xbox بگی xbot و Troll و از اينجور چيزها که سطح ديد بقيه به خودت مياد پايين ، چون معلوم هست که از يک چيزی خيلی ناراحت هستی.
در مورد backward compatibility و اينکه جواب اون سوال آخر رو بدم ، متاسفانه مثل اينکه اصلا حرف های من رو نخوندی ، من دوباره نقل قول از خودم رو می گذارم :
مايکروسافت در تبليغات کنسول xbox360 از اول اعلام کرده بود که کنسولش به طور کامل بازی های کنسول قبل رو ساپورت نمی ده و ليستی از بازی های معروف xbox1 رو ارائه داده بود که روی x360 اجرا می شوند ، با اين تفاوت که بر روی x360 دارای کيفيت تصوير بهتر و Anti-aliasing می شوند و اين ليست با update شدن نرم افزار xbox کامل تر می شود
اين در حالی هست که روی ps3 علاوه بر اينکه چيپ ps2 نصب شده و از ابتدا ادعای compatibility کامل رو داشته، کيفيت بازی های ps2 بهتر نمیشه و در اجرای يک سری از بازی های معروف ps2 از جمله :
Tekken 5, Gran Turismo 4, Devil May Cry, Onimusha, Silent Hill 2, Final Fantasy XI مشکل داره. که احتمالا با گذشت زمان و update شدن نرم افزارش ممکنه بهتر بشود.
يک نگاهی هم به چندتا از اون بازی ها که جز 2% به قول خودت هستند بکنی بد نيست برات پر رنگ کردم ! در ضمن کسی نمياد تمام اون 8000 تا بازی رو بازی کنه و ببينه مشکلاتش کجاست که بياد ليست کنه ، بازی های معروف معمولا بازی می شوند و کسی نمياد مثلا بازی "حسنی و لوبيای صحر آميز" برای ps2 رو تست کنه .
در ضمن مساله سر دروغگويی به مشتريان و تبليغات کاذب هست ، فکر نمی کنم درست باشه تبليغات کاذب سونی در يک سال گذشته که همه عوضی و دروغ در اومد رو دوباره اينجا بنويسم.

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
کسی نگفت که این بازی باید 10 میگرفته اما خیلی ها اعتقاد دارن که 8.8 خیلی کم بوده
gamestop88.jpg

در همین راستا باید این رو بخونید:
لینک

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
کسی نگفت که این بازی باید 10 میگرفته اما خیلی ها اعتقاد دارن که 8.8 خیلی کم بوده
gamestop88.jpg

در همین راستا باید این رو بخونید:
لینک
عزیز من قبل از لینک دادن یبار مطلب رو بخون !
تو لینک شما الانن گفته که فنبوی ها به این امتیاز دارن اعتراض میکنن و کسانی شاکی هستن که هنوز بازی نکردن و به کسی ایراد میگیرن که بازی رو کامل بازی کرده و به بازی قبلی این سری 10 داده! :biggrin1:

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
gears of ware
انگار با آغاز خرده فروشی بازی تعداد تقاضا برای بازی gears of ware بسیار بوده و این تقاضا
از جمعه 17 نوامبر شروع شده که واقعا در حال افزایش هم هست.راستی تو قسمت xboxlive
هم این بازی در صدر بازیها قرار گرفته .
=====================================
Xbox 360 To Win Next-Gen Battle Through 2011 - Hi Five!

تحلیل گر بین المللی یعنی Merrill Lynch در توکیو نیز طبق تحقیقش گفته که برنده کنسولهای نسل
بعد XBOX360 هست و بزرگترین بازارش هم آمریکای شمالی هست .با تحقیق Kinoshita's
سهم کسنولها تا سال 2011 به این تریتیب هست.
XBOX360 شده 39 درصد
PS3 شده 34 درصد
WII هم شده 27 درصد.
منبع مربوطه در نوشته هاش میگه که واژگون کرده سهم 69 درصدی سونی در کنسول نسل حاضر
و دوبله شدن سهم مایکروسافت و نینتندو .
همچنین گفته که در آمریکای شمالی سهم مایکروسافت 50 درصد و سهم PS3 تقریبا 27 درصد
و WII شده 23 درصد.
البته همه اینها فقط یک پیش بینی هست !!!!!!
====================================
quakcon06carmack.jpg

Xbox 360 first console easier to develop than PC

اینجا همه میتونن ارزش کنسول XBOX360 رو بفهمن . ببینید یکی از خبره ترین
بازیساز ها یعنی John Carmack ادعا کرده که 360 اولین کنسولی هست که
ابزار توسعه بازی در آن نسبت به PC بهتر هست.
Developer John Carmack is keen to put gamers at ease, claiming that "the Xbox 360 is the first console that I've ever worked with that actually has development tools that are better for games than what we've got for the PC."
در حال حاضر John Carmack در حال کار بروی پروژه Wolfenstein برای 360 و کامپیوتر هست
و به همین خاطر هر دو سخت افزار را خوب شناخته و حتی خود ID و کارکنانش نیز به این امر
و قدرت سخت افزاری آن واقف شده اند.باید دید این بازی که شماره قبلی آن غوغایی در عالم
بازیهای کامپیوتری کرد اینبار در سومین شماره خود چکار حواهد کرد.
واقعا وقتی John Carmack از سخت افزار و ابزار برنامه نویسی 360 تعریف میکند دیگر تا ته
قضیه رو بخونید.:biggrin1:

آخرین ویرایش:

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
من طرفدار 360 هستم ها:biggrin1:
این ها واسه pc هم میان منظور دوستمون این بوده.
بله، ولی pc جز کنسول های بازی نيست و تو جنگ کنسول ها نقشی نداره. وقتی مايکروسافت اعلام می کنه که مثلا بازی alan wake اختصاصی هست يعنی اينکه برای محصولات خودش که xbox و windows هست مياد. و اين دو تا بازار جدا از هم دارند.
در واقع به اينها می گن بازی های multi-platform و ربطی به اختصاصی بودن يا نبودن نداره.

آخرین ویرایش:

MVBDX

کاربر سایت
Jul 4, 2006
167
نام
محمد
راستش من اصلا دوست نداشتم وارد اين قضيه بشم ولي مجبور شدم. چون اصلا امتياز سايتها به يه بازي تا موقعي كه خودم اونو امتحان نكنم، ارزشي نداره!!
افرادي كه بازي رو نقد ميكنن بايد بسته به قدرت كنسول و تواناييهاي اون به بازيهاش امتياز ميدن و اگرهم بخواد غير از اين باشه كه ديگه بماند. مثلا شما 2 نسخه از بازي FIFA 07 رو روي GC و NDS در (همين Gamespot در) نظر بگيريد. گرافيك هر دو نسخه ميگيره 8، در حالي كه ما اگه بخوايم گرافيك 8 NDS رو با 8 GC مقايسه كنيم زمين تا اسمون فرق داره! ولي امتياز گرافيك 8 NDS، با توجه به استفاده سازنده بازي از قدرت و توانايي كنسول داده ميشه، كه بايدم همين جوري باشه. البته گرافيك فقط يه مثال سادست براي بقيه فاكتورها. ولي Gamespot مثه اينكه اين موضوع رو فراموش كرده! در حالي كه مهمترين خصيصه بازي يعني Gameplay رو به خاطر هر چيزه ديگه اي زير سوال برده!
در مورد صدام چطور بايد بگم، انقدر صداگذاري بازي عالي به نظر ميرسه كه بقيه تونستن از يك سري اندك ايرادات بگذرن. كدوم سيستم صداگذاري انقدر طبيعي هست كه شما صدا رو دو بار به صورت واقعي!، يه بار از نزديكي خودتون و بار ديگه هم از دورتر بشنوين؟! (صداهايي كه ابتدا در اسپيكر داخلي Wiimote شنيده ميشه و بعد در اسپيكر تلويزيون مثل صداي تيركمون، رزين!، قلاب و...) مطمئنا تجربه چنين صداگذاري بي نظير خواهد بود (و مطمئنا خيلي چيزاي ديگه كه فقط با تجربه بازي متوجه لذت واقعي اون ميشيم)

در اخرم بايد بگم كه ارزش اين بازي خيلي بيشتر از اين حرفاست كه بخواد با حرفهاي ما چيزي از ارزش اون كم بشه يا بهش اضافه بشه.

آخرین ویرایش:

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
up!7 million Xbox 360's sold
بله خوب دوستانی هم که میگفتند که 360تقریبا 6 میلیون و خورده ای تا حالا فروش
کرده بدونن که 360 تا حالا بیش از 7095737 فروش کرده که این مقدار با نزدیک شدن به
اواخر سال هر روز بیشتر میشه.
point.jpg

=================================
=================================
و خبری که حالا بعدا بیشتر دربارش مینویسم اینه که
dead or alive 5 برای xbox360 در دست ساخته
5doa_logo.jpg

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
up!7 million Xbox 360's sold
بله خوب دوستانی هم که میگفتند که 360تقریبا 6 میلیون و خورده ای تا حالا فروش
کرده بدونن که 360 تا حالا بیش از 7095737 فروش کرده که این مقدار با نزدیک شدن به
اواخر سال هر روز بیشتر میشه.
این آمار از سوی هیچ منبع موثقی تایید نشده .. ;)
فکر کنم اشکان جان در یکی دو صفحه ی قبل در این مورد توضیح داد ...

این آمار عینا از روی آمار سایت Nexgenwars.com گرفته شده که دیگه مشخصه که چقدر میشه به آمار هاش اعتماد کرد ....:)

خبر ساخت بازی Dead or Alive 5 اعلام شد ...

در جشن دهمین سالگرد ساخت سری بازی Dead or Alive که توسط Tecmo و Enterbrain در توکیو برگزار شده بود ، Tomonobu Itagaki سازنده ی این بازی خبر داد تیمی مشغول ساخت پنجمین سری از این بازی هست ...

Itagaki هیچ اشاره ای به اینکه این بازی برای چه پلتفرم هایی ساخته خواهد شد نکرد !!!

اما وی یادآور شد که ما از تزدیک به تمام طرفدارانمان گوش میدهیم تا آنچه را که آن ها در عناوین آینده در 10 سال بعد میخواهند ببینند را بشنویم

عکسی از آقای Itagaki

itagakidrinking.jpg

dead or alive 5 برای xbox360 در دست ساخته
برای dead or alive 5 هنوز هیچ پلتفرمی رسما اعلام نشده ... و در این مورد اصلا صحبتی نشده ;)

اما احتمال اینکه این بازی برای Xbox 360 ( بصورت انحصاری ) در دست ساخت باشه زیاده ;)

آخرین ویرایش:

ninja_gaiden

کاربر سایت
Aug 10, 2006
484
نام
None
دوست عزیز اسم بازی dead or alive که بیاد یعنی xbox360 .......
دیگه همه میدونن که این همه سری از این بازی اومده و همه برای xbox و xbox360
بوده اگر از سال 2002 به بعد حساب کنیم .....

اون آمار رو هم باور نداری خوب باور نکن ولی همین روزها یهو آمار رو خود مایکروسافت میده
که 10000000 میلیون 360 فروش رفته و بعدش هست که دیگه طاقتش سخت میشه.:biggrin1: ==========================================
منبع هم ازش هست ولی خوب طاقتش سخته.
http://www.news4gamers.com/News-15592.aspx
من نمیدونم اگر این آمار طبق خواسته شما زیاد بود هم همین حرف رو میزدید؟
خوشبختانه که همه سایتها برای آمار آدرس همین سایت رو میدن و حالا شما رو چه
حساب حرف میزنید خدا میدونه.
خدا رو شکر آمار بیشتر هم شد.:biggrin1: آمار فروش تا این لحظه
xbox360 :
7,112,775
========
========
playstation 3:
258,277
==========
=========
wii
662,300

این سایت Nexgenwars.com تا یادتون باشه اصلا طرفداری از هیچ کنسولی رو نمیکرده
و فقط اخبار کنسول نسل بعد رو منتشر میکرد. با سونی هم پدر کشتگی نداره.
چشم دل باید داشت تا ببینی 360 داره میبره.:biggrin1:
==================================
============
دوستان جالبش اینه که با اینکه ps3تازه اومده ولی فروشش تو هر لحظه از 360 کمتره .
الان توی عرض کمتر از نیم ساعت که ps3 تقریبا 100 تا فروخت باید بگم 360 تعداد
1000 عدد فروخت و اینش واقعا برای من سخته که باور کنم.

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
نمیدونم واقعا اینقدر سخته درک کردن اینکه nexgennwarsالکیه؟!کاملا معلومه که کل اصول این سایت مسخره س.
از این به بعد با هر پستی که به آمار این سایت اتکا کنه به شدت برخورد میشه!
در ضمن طبق آمار Namco Bandai به ازای هر PS3 تو ژاپن فقط 0.98 بازی گرفتن!یعنی از هر 50 یونیتی که هست یکی باهاش بازی نیست!
در ضمن لطفا دیگه کسی از اصطلاح xbot و troll استفاده نکنه،چون وقتی آدم تو معنی اینا دقیق میشه،به نظرش همچین در از ذهن نمیاد که طرف مقابلم برگرده بگه احمق!در هر صورت فکر نمیکنم تا حالا این کلمات تو بحث به کسی کمک کرده باشه!اگه خیلی حرصتون گرفته،بفرمایین قسمت P.M:biggrin1:

آخرین ویرایش:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
دوستان جالبش اینه که با اینکه ps3تازه اومده ولی فروشش تو هر لحظه از 360 کمتره .
الان توی عرض کمتر از نیم ساعت که ps3 تقریبا 100 تا فروخت باید بگم 360 تعداد
1000 عدد فروخت و اینش واقعا برای من سخته که باور کن
دوست عزیز علت فروش کم ps3 اینه که چیزی واسه خرید نمونده و تموم شده و سونی نمیتونه به تعداد مورد نیاز بازار تولید کنه همون مشکلی که 360 پارسال داشت !
اون ساین NexGen Wars.com یه سایت معتبر و خبریه و کسانی که قبولش ندارن دلیلی ندارن و به اطلاعات ناقصشون تکیه میکنن در صورتی که اون سایت اطلاعات خیلی کاملتری از ماها داره
البته خود سایت هم گفته که این اعداد یه حدس یا پیش بینیه ولی این پیش بینی بر اساس امار رسمی هست و مرتب با اماری رسمی اپدیت میشه سایت و از اعدادی که افراد کم اطلاع تو سایتها میزارن خیلی بهتره
اون تغییر اعداد که که تو فروش به صورت لحظه ای میبینید فقط یه حدسه و کاملا واقعی نیست ولی دور از واقعیت هم نیست

ویرایش:من نمیدونم این چه اخلاقیه که بعضی ها دارن وقتی از چیزی خوششون نمیاد به طور کل اونو نفی میکنن نمونش گیم اسپوت بود که تا دیروز بهترین بود و حالا شده خز
نمونه بعدی هم این سایت NexGen Wars.com که بدون هیچ دلیلی میگن الکیه در صورتی که این سایت چیزی از خودش نداره فقط اخبار رو میگیره و جمع بندی میکنه و به صورت امار به ما نشون میده ممکنه 100% درست نباشه ولی حدود رو به خوبی نشون میده و خیلی بدرد بخوره
این دلیل نمیشه که ینفر خوشش نیاد از این سایت و بقیه رو مجبور کنه که این سایت رو قبول نداشته باشن!
خود سایت گفته :
NexGen Wars.com has spent countless hours researching sales facts from dozens of sources to track the worldwide sales of the consoles and monitor the next generation of console wars between the Microsoft Xbox 360, the Sony Playstation 3, and the Nintendo Wii. Remember, these numbers are only estimates, but they are constantly monitored and upated to assure the closest estimates possible for the Xbox 360, Playstation 3, and Wii.
معنیشم من اون بالا گفتم حالا نمیدونم کجای پست من شبیه اسپمه!!!!!!!!!!
نمیدونم واقعا اینقدر سخته درک کردن اینکه nexgennwarsالکیه؟!کاملا معلومه که کل اصول این سایت مسخره س
اگه پست من اسپمه این چیه ؟ کاملا داره به کاربرا توهین میکنه!!! اصلا شما میدونی اصول این سایت چیه که میگی مسخرس؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر