اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
نوشته شده توسط ChaosTheory:
ليست بازيهاي Xbox كه روي Xbox360 اجرا ميشوند اعلام شد.البته گفته شده در آينده درباره ي Emulator كه بهش نياز است اطلاعات ميدن و هم چنين سعي دارند تعداد بازيهاي اين ليست رو افزايش بدن:

مسه اينكه يه عملي بايد اين وسط انجام بشه ابتدا زمانيكه يه بازي xbox روس كنسول 360 اجرا ميكنيد از طريق live وصل ميشه به سرور وچمك ميكنه اگه نسخه نرمافزاري تشخيص بازي نصب شده كه هيچ در غير اينصورت نصبش كنه و بعد از يك ريست بازي قابل اجراست

ماكروسافت و Bungie هم ادعا ميكنن halo ,halo2 با ديدي جديد در 360 نمايش داده ميشن
همونطور كه ميدونيد به لطف قدرت گرافيكي 360 تمام بازيها با قابليت antialising در مد 4x اجرا ميشن و halo ,halo2 از پيش موتور گرافيكيشون از mulitsampling antialising
360 بهره وري ميكنه Bungie گفته با نمايش تصويري halo ,halo2 سر كنيد تا halo3 ريليز شه

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
مايكروسافت روز دوشنبه به طور رسمي نام مجموعه بازيهايي Xbox360 ، نسل بعدي كنسول بازي ويدئويي خود را منتشر كرد.
مايكروسافت در حاليكه اين مجموعه را بزرگترين مجموعه اي كه تا به حال در تاريخ كنسول هاي بازي ويدئويي منتشر شده است. ناميد خاطر نشان كرد براي Xbox360 كه قراراست 22نوامبرمنتشر شود 18بازي ويدئويي آماده كرده است.
خانم اولاوا، تحليلگر شركت IDC خاطر نشان كرد اين كنسول شامل 11بازي ورزشي چون فوتبال، بسكتبال ، هاكي ، فوتبال آمريكايي، و... است كه ممكن است براي بخش ورزش كمي سنگين باشد اما اين كنسول تركيب خوبي از بازيهاي ورزشي، حادثه اي ، اكشن و جنايي است.
ديويد كول، تحليل گر شركت DFC نيز معتقد است اين مجموعه شامل بازيهاي ورزشي سنگيني است اما به عقيده وي اين موضوع به نفع مايكروسافت است زيرا اين شركت سعي دارد كنسولي متفاوت ازXbox 4سال قبل ارائه دهد.
اولين كنسول Xbox در پاييز سال 2001و با 11بازي كامپيوتري عرضه شد. مهمترين تفاوت بين Xbox سال 2001و Xbox سال 2005 افزايش حمايت ناشدني چون EA و Activision بطوريكه9 بازي از اين مجموعه فقط مختص به بازيهاي EA و Activision است .
اين كنسول 22نوامبر براي فروش عرضه خواهد شد

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
این هم از خفن ترین بازی ریسینگی که تا به حال ساخته شده ...

Project Gotham Racing 3

سایت 1UP به این ابر بازی سبک Racing امتیاز 10 از 10 رو داد !!

قابل توجه کسانی که میگفتن این بازی حرف خاصی برای گفتن نداره :arrow:

http://www.1up.com/do/reviewPage?cId=3145713&did=1

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
نوشته شده توسط Behzad:
این هم از خفن ترین بازی ریسینگی که تا به حال ساخته شده ...

Project Gotham Racing 3

سایت 1UP به این ابر بازی سبک Racing امتیاز 10 از 10 رو داد !!

قابل توجه کسانی که میگفتن این بازی حرف خاصی برای گفتن نداره :arrow:

http://www.1up.com/do/reviewPage?cId=3145713&did=1

والبته البته به اين 8.8 داد كه يكم عجيبه
فعلا هلد داره خيلي پايين امتياز ميده مثلا بهKameo: Elements of Power داد 8.4 گيم اسپات داد 8.7
يا بهNBA 2K6 داد 7.8 گيم اسپات داد 8.3
گيم اسپات به call of duty هم 8.8 كه گرافيكش 9 گرفته(گرافيك پي سي 8 گرفته بود)

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
كسي اين دموي 100 مگابايتي MGS4 كه رسمي هست گرفته البته ميدونم خيلياتون مسه من شايد قيدشو بزنيد ولي ميتونه نمايش جالبي از قدرت سختافزاري ps3 باشه بويژه كه تيم هنر مند كوجيما از قابليتهاي سختافزاري كنسول "مشكل ساختي" مسه حتي ps3 ناديده نميگيرن چه بسا MGS4 از اولين نرم افزارهاي بهره ور از قدرت SPE-multi threading هسته cell باشه

هر كي اين official trailer ديده نظرشو در مورد خصوصا گرافيك بگه

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
من این تریلر 100 مگابایتی رو دیدم و توش اشاره میکنه که دیگه pre-render رو به فراموشی بسپارید?FPS=Forget Pre-render Stuff و قدذت سخت افزاری ps3 رو به رخ میکشه البته کیفیته خیلی خوبی نداره ولی اونایی که دیده باشن فکر نمی کنم به 360 دیگه اعتقادی داشته باشن.
البته چون تا اومدن ps3 خیلی مونده و 360 هم بازیهای خوبی داره حالا با کیفیت پایین تر خرید یه 360هم معقول به نظر میرسه

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
نوشته شده توسط XENOS:
كسي اين دموي 100 مگابايتي MGS4 كه رسمي هست گرفته البته ميدونم خيلياتون مسه من شايد قيدشو بزنيد ولي ميتونه نمايش جالبي از قدرت سختافزاري ps3 باشه بويژه كه تيم هنر مند كوجيما از قابليتهاي سختافزاري كنسول "مشكل ساختي" مسه حتي ps3 ناديده نميگيرن چه بسا MGS4 از اولين نرم افزارهاي بهره ور از قدرت SPE-multi threading هسته cell باشه

هر كي اين official trailer ديده نظرشو در مورد خصوصا گرافيك بگه

درود

خوب اتفاقاً X360 گیمر ها که کلاً باید بزنن.. اما چرا خیلی باید قید این بازیو بزنن.. تو این تریلر نکاتی هست که همرو گمراه کرده.. اما من کوجیما رو میشناسم.. اون کاری نمیکنه که این داستان خراب بشه.. میدونی آخر اون تریلر اتاکان به اسنیک میگه که اون متال گیر کوچیکه پردازندش CELL هست چیزائی هم در مورد قدرتش میگه.. بنظر من که شاهکار بود...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من الان اصلا وقت ندارم كه توضيح بدم فقط همينقدر بدونيد كه چند روز پيش شخص كوجيما گفته كه سخت افزار 360 هم ميتونه به راحتي همين دمو رو به صورت Real Time رندر کنه ... لینکش رو میگردم بعدا میزارم

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من به عناوین نگاه میکنم و علت اینی هم که Ps2 گرفتم 99% متال گیر بود.. برای من فقط متال گیر مهمه... حالا که سونی اومده و عناوینی رو که من طالب بازیشون هستم داره عرضه میکنه و از لحاظ سخت افزاری هم کاملاً برتره... X360 هرچقدر هم بهتراز Ps3 باشه.. من نمیخوامش.. چون من متال گیر میخوام و متال گیر مال Ps3 ـه ...

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
خوب از قیمت ps3 معلئومه که تفاوت داره با xbox360 ولی امکانات باحالی داره که تو ps3 ازشون خبری نیست.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نوشته شده توسط Darkfie1d:
من به عناوین نگاه میکنم و علت اینی هم که Ps2 گرفتم 99% متال گیر بود.. برای من فقط متال گیر مهمه... حالا که سونی اومده و عناوینی رو که من طالب بازیشون هستم داره عرضه میکنه و از لحاظ سخت افزاری هم کاملاً برتره... X360 هرچقدر هم بهتراز Ps3 باشه.. من نمیخوامش.. چون من متال گیر میخوام و متال گیر مال Ps3 ـه ...
دقيقا يكي از دلايلي كه من ps2 گرفتم همين متالگير بود اما دلايل ديگه اي داشت شايد يكيش اينه كه من از اول با ps شروع كردم و با PS هم تموم ميكنم

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
تستر های ps3 از دسته بازی این دستگاه احساس رضایت نکردن و دسته ps2 را خوش دست تر می دونن برای همین احتمال تغییر شکل ایت دسته وجود داره.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ميگم خوبه طرفدارايه 360 يه نگاه به امتيازايه بازيهايه اين كنسول تو گيم اسپات كنن بد نيس:)
تازه برترين رالي دنيا هم كه 8.8 گرفته!!!
ميگن لوده خيلي طولاني داره و فقط هم تو حالته آنلاين 8 تا گيمر ميتونن بيان كه برا نسله بعد يه افتضاحه!
6 ماهه ديگه صبر كنيد تا قدرته و تجربه 100 ساله سوني رو تو صوتي تصويري و 10 ساله(+5 سالي كه با نينتندو همكاري ميكرد)رو ببينيد.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
تازه برترين رالي دنيا هم كه 8.8 گرفته!!!
PGR3 مگه رالی هست؟؟!!!
سبک این بازی یه چیز شبیه به NFS:High stake البته یه ذره فرق داره ولی مثل این بازی دارای ماشین هایی مثل ferrari , lamborghini , porshe و ... هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر